| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
34001. Elküldve: 2007-04-11 10:07:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76876.] |
Én is így értelmezem a Médiatörvényt, de ez nem jelent semmit. Egyébként a DIGI-s problémákat a beltérik okozzák, ez egyértelmű. Mikor változtatott a JUPI a csatornakiosztáson, mikor jelent meg új csatorna, a hónapokig harangozott oroszlános kivételével? Ha a DIGI nem csinálna semmit, akkor nem lenne probléma, mert nem keverné a kiosztásokat a HUMI, nem fagynának a beltérik. Persze, az is igaz, ha méregdrága beltériket osztott volna, akkor nem lennének ezek a kiakadások sem. De akkor nem úsztuk volna meg valószínű ebből a pénzből, és akkor ott tartanánk, ahol a JUPI. Szóval: miről is beszélünk!?
|
| | | [válaszok erre: #34008] |
[előzmény: (33998) mlaszlo, 2007-04-11 09:00:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
34000. Elküldve: 2007-04-11 09:06:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76877.] |
ezt irták pár perce a két AXN-nel kapcoslatban
|
| | | [válaszok erre: #34003] |
[előzmény: (33999) sathaver, 2007-04-11 09:05:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33999. Elküldve: 2007-04-11 09:05:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76878.] |
"In cateva minute toti abonati pachetului baza vor avea acces la cele doua noi programe AXN fara a plati alte taxe suplimentare !
Exclusiv from RDI ! Fanta"
|
| | | [válaszok erre: #34000] |
[előzmény: (33998) mlaszlo, 2007-04-11 09:00:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33998. Elküldve: 2007-04-11 09:00:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76879.] |
Az Autonómia elosztási kérdése számomra még mindig nem világos. Elvileg közszolgálati adóként minden hazai szolgáltatónak kötelező lenne elosztani. Ehhez képest a legnagyobb kábelszolgáltatóknál a mai napig nem szorítottak helyet a csatornának.
|
| | | [válaszok erre: #33999 #34001] |
[előzmény: (33991) digi, 2007-04-11 08:17:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33997. Elküldve: 2007-04-11 08:56:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76880.] |
Csak Laci082-vel beszélgettünk a 3 távlati tervekben létező NBC-s csatorna Magyarországi megjelenéséről, még semmi biztos információt nem tudni, a lehetőségekről beszélgettünk.
|
| | |
[előzmény: (33990) czila, 2007-04-11 08:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33996. Elküldve: 2007-04-11 08:55:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76881.] |
Mondjuk nem nagyon hiányzik az Autonómia, mármint a csatorna! :-) Azt sem tudtam, hogy "direktben" nem volt m1! Akkor a kezdetetekkor az sem volt teljesen tejföl a fenekéig! Mit ugat az a sok DIGI ellendrukker!
|
| | |
[előzmény: (33993) krizsa2, 2007-04-11 08:48:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33995. Elküldve: 2007-04-11 08:54:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76882.] |
De a Digi ha jól tudom Magyarországi bejegyzésű (ezért is nem lehet 24 órás felnőtt csatorna), míg a UPC külföldi műsorcsomagot oszt el.
|
| | |
[előzmény: (33993) krizsa2, 2007-04-11 08:48:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33994. Elküldve: 2007-04-11 08:54:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76883.] |
Autonómia Finom ado ez is
|
| |
|
Törzstag
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
33993. Elküldve: 2007-04-11 08:48:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76884.] |
de ez a kábelszolgáltatókra vonatkozik! A digi műholdas szolgáltató! A directet szerinted hány évig néztük m1 nélkül :)
|
| | | [válaszok erre: #33995 #33996] |
[előzmény: (33988) digi, 2007-04-11 08:15:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33992. Elküldve: 2007-04-11 08:19:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76885.] |
"náluk"- mármint a DIGI-nél? Szerintem, ha a DIGI fizet, akkor feltehetik Ők is, a pénz diktál.
|
| | |
[előzmény: (33990) czila, 2007-04-11 08:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33991. Elküldve: 2007-04-11 08:17:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76886.] |
Tisztelt Előfizetőnk!
Ezúton értesítjük Önöket, hogy programválasztékunkat 2007. április 1-jétől egy új magyar közszolgálati televízió az Autonómia műsorával bővítjük. Az idevonatkozó törvényi szabályozás előírja, hogy minden előfizetőnk számára biztosítanunk kell valamennyi közszolgálati műsort a legkisebb programcsomagban is. Ezért az eddig megszokott csatornakiosztás kismértékű módosítása technikai okok miatt válik szükségesé. A technikai lehetőségeink és az előírások figyelembe vételével az Autonómia TV adását az ORF I helyén tudjuk biztosítani nézőink számára. Íme a nyilatkozatuk!
|
| | | [válaszok erre: #33998 #34013] |
[előzmény: (33989) czila, 2007-04-11 08:16:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33990. Elküldve: 2007-04-11 08:16:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76887.] |
azt hallottam,hogy az NBC nyitni fog felénk sci-fi,és krimi,egyébb csatornákkal. a upc már le is tárgyalta őket,és hamarossann az ő csomagjait fogja bőviteni. állitolag az AXN sorsa náluk megpecsételődött.
czila
|
| | | [válaszok erre: #33992 #33997] |
|
|
Kezdő
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33989. Elküldve: 2007-04-11 08:16:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76888.] |
azt hallottam,hogy az NBC nyitni fog felénk sci-fi,és krimi,egyébb csatornákkal. a upc már le is tárgyalta őket,és hamarossann az ő csomagjait fogja bőviteni. állitolag az AXN sorsa náluk megpecsételődött.
czila
|
| | | [válaszok erre: #33991] |
|
|
Kezdő
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33988. Elküldve: 2007-04-11 08:15:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76889.] |
Valószínű fel kell venni majd a Duna II-őt is a listába, mert közszolgálati, és úgy tudom, a médiatörvény szerint azt kötelező szolgáltatni. Itt a helyi kábelesek már betették az alapba, erre hivatkozva.
|
| | | [válaszok erre: #33993] |
[előzmény: (33987) digi, 2007-04-11 08:12:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33987. Elküldve: 2007-04-11 08:12:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76890.] |
Romániában is van társbeltéris konstrukció? Mert igazán átrakhatnák a Hálózatot horizontálisra, egy román adót átcserélve függőlegesre. Persze, ha ott is van főzött társ, akkor meg Ők szívnak vele. Ez ellen kéne szólni, nem azon rágódni, ki, hogyan, miből gazdagodott meg! Szerintem.
|
| | | [válaszok erre: #33988] |
[előzmény: (33986) digi, 2007-04-11 08:07:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33986. Elküldve: 2007-04-11 08:07:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76891.] |
Románoknak! Azt írják a "benfentesek", hogy nekünk nem lesz mostanában.
|
| | | [válaszok erre: #33987] |
[előzmény: (33985) czila, 2007-04-11 08:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33985. Elküldve: 2007-04-11 08:04:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76892.] |
ébresztő! vAn már axn kiscsatornák,vagy valami változás?
czila
|
| | | [válaszok erre: #33986] |
|
|
Kezdő
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33984. Elküldve: 2007-04-10 23:53:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76893.] |
Kardos Attila:
Lehet,hogy igazad lesz(pl.az HBO Max packba berakják,pl.Film Extra csomag,vagy vmi hasonló névvel)
|
| | |
[előzmény: (33982) Kardos Attila, 2007-04-10 23:03:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33983. Elküldve: 2007-04-10 23:14:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76894.] |
"Török,tatár,tót,román kavarog
e szívben,mely a múltnak már adósa
szelíd jövővel-mai magyarok!"
|
| | |
[előzmény: (33970) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:11:08] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33982. Elküldve: 2007-04-10 23:03:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76895.] |
"Elképzelhető,hogy csak akkor kerülnek be a kínálatba,ha a Digi az alapcsomag árát megemeli."
Ácsi!
Miért is kellene alapcsomagban lennie?
Romániában is van több csomag...
|
| | | [válaszok erre: #33984] |
[előzmény: (33980) rakal, 2007-04-10 22:48:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 VKaroly

Tagság: 2002-08-24 00:00:00 Tagszám: #226 Hozzászólások: 940 |
33981. Elküldve: 2007-04-10 22:55:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76896.] |
Ejj, ejj, Brendon, rossz lóra tettél...
VKaroly
A fenti gondolatmenet a személyes véleményemet tükrözi és nem tekinthető az általam képviselt cégek, vállalatok, egyéb szervezetek hivatalos állásfoglalásának az adott témakörben.
|
| | |
[előzmény: (33975) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:32:30] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33980. Elküldve: 2007-04-10 22:48:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76897.] |
Én az előbb végigfutottam a csatornákon,és az EPG-n kívül semmi gondot nem látok.Mellesleg nem is nagyon hiányzik,itt van a Telehold,meg a port.hu,nekem nem is nagyon kell több info a műsorokról.A 10-es Tp-ban pedig bízom,hogy több román csatit átraknak ide a horizontális TP-kről,ezzel nekünk csak jobb lesz.Az AXN Sci-Fi és Crime pedig előbb utóbb megjelenik(nyilván megy a háttérben a vita a jogdíjakról..).Elképzelhető,hogy csak akkor kerülnek be a kínálatba,ha a Digi az alapcsomag árát megemeli.
|
| | | [válaszok erre: #33982] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33979. Elküldve: 2007-04-10 22:37:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76898.] |
Azért, hogy ha van egy hibára megoldás, akkor azt megosztjuk egymással.
Rendben van az, hogy a Teszári szarik a fejünkre, de a sz..ból várat építeni nehéz, s ő ezt megpróbálta, s félig-meddig sikerült is neki. Most sztem elég nagy baj neki az új rivális (Dolce). S nyilván azért adta a két AXN-t, mert nem akarja hagyni magát. Ha megnézed, h 7-8 csatorna az ami magyarul beszélő, nem nemzetközi csatorna, ha azokat a programjába veszi a dolce. Akkor a Digi teljesen meg lesz lőve Romániában (-1.500.000 ügyfél).
Gondolj ebbe bele, s megérted, h most aztán végképp nem érdekli, hogy a magyarokkal mi van.
A minimális tisztelet, hiányana, az ami nálam betett. (Ami persze mindenkinek megjár, még annak is akit utálsz)
|
| | |
[előzmény: (33973) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:27:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33978. Elküldve: 2007-04-10 22:36:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76899.] |
Vazze honnan tuiod, hogy Teszári hány Ferrarit vesz egy évben? Te adod el neki?
Különben pedig ha megteheti egészségére. Senki se kötelezi se az alkalmazottakat, se a szerelőket, hogy neki dolgozzanak...
Ha szar, elavult berendezéseket használ azzal saját magával b*szik ki hosszútávon.
|
| | |
[előzmény: (33975) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:32:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
33977. Elküldve: 2007-04-10 22:36:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76900.] |
Nem azért van tele írva problémákkal, hogy egy olyan ember szítsa a hangulatot, akinek nincs is ilyen szolgáltatása, hanem azért, hogy a kezdeti gondokat egymást segítve tanácsokkal, tapasztalatokkal átvészeljük.
|
| | |
[előzmény: (33973) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:27:25] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|