Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (60/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
34001. Elküldve: 2007-04-11 10:07:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76876.]

Én is így értelmezem a Médiatörvényt, de ez nem jelent semmit. Egyébként a DIGI-s problémákat a beltérik okozzák, ez egyértelmű. Mikor változtatott a JUPI a csatornakiosztáson, mikor jelent meg új csatorna, a hónapokig harangozott oroszlános kivételével? Ha a DIGI nem csinálna semmit, akkor nem lenne probléma, mert nem keverné a kiosztásokat a HUMI, nem fagynának a beltérik. Persze, az is igaz, ha méregdrága beltériket osztott volna, akkor nem lennének ezek a kiakadások sem. De akkor nem úsztuk volna meg valószínű ebből a pénzből, és akkor ott tartanánk, ahol a JUPI. Szóval: miről is beszélünk!?
[válaszok erre: #34008] [előzmény: (33998) mlaszlo, 2007-04-11 09:00:48]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
34000. Elküldve: 2007-04-11 09:06:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76877.]

ezt irták pár perce a két AXN-nel kapcoslatban
[válaszok erre: #34003] [előzmény: (33999) sathaver, 2007-04-11 09:05:42]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33999. Elküldve: 2007-04-11 09:05:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76878.]

"In cateva minute toti abonati pachetului baza vor avea acces la cele doua noi programe AXN fara a plati alte taxe suplimentare !

Exclusiv from RDI ! Fanta"

[válaszok erre: #34000] [előzmény: (33998) mlaszlo, 2007-04-11 09:00:48]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33998. Elküldve: 2007-04-11 09:00:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76879.]

Az Autonómia elosztási kérdése számomra még mindig nem világos. Elvileg közszolgálati adóként minden hazai szolgáltatónak kötelező lenne elosztani. Ehhez képest a legnagyobb kábelszolgáltatóknál a mai napig nem szorítottak helyet a csatornának.
[válaszok erre: #33999 #34001] [előzmény: (33991) digi, 2007-04-11 08:17:08]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33997. Elküldve: 2007-04-11 08:56:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76880.]

Csak Laci082-vel beszélgettünk a 3 távlati tervekben létező NBC-s csatorna Magyarországi megjelenéséről, még semmi biztos információt nem tudni, a lehetőségekről beszélgettünk.
[előzmény: (33990) czila, 2007-04-11 08:16:31]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33996. Elküldve: 2007-04-11 08:55:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76881.]

Mondjuk nem nagyon hiányzik az Autonómia, mármint a csatorna! :-) Azt sem tudtam, hogy "direktben" nem volt m1! Akkor a kezdetetekkor az sem volt teljesen tejföl a fenekéig! Mit ugat az a sok DIGI ellendrukker!
[előzmény: (33993) krizsa2, 2007-04-11 08:48:21]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33995. Elküldve: 2007-04-11 08:54:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76882.]

De a Digi ha jól tudom Magyarországi bejegyzésű (ezért is nem lehet 24 órás felnőtt csatorna), míg a UPC külföldi műsorcsomagot oszt el.
[előzmény: (33993) krizsa2, 2007-04-11 08:48:21]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
33994. Elküldve: 2007-04-11 08:54:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76883.]

Autonómia icon44.gif Finom ado ez is icon52.gif icon52.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


krizsa2



Tagság: 2003-05-15 09:24:01
Tagszám: #4155
Hozzászólások: 1397
33993. Elküldve: 2007-04-11 08:48:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76884.]

de ez a kábelszolgáltatókra vonatkozik! A digi műholdas szolgáltató! A directet szerinted hány évig néztük m1 nélkül :)
[válaszok erre: #33995 #33996] [előzmény: (33988) digi, 2007-04-11 08:15:01]
Kiváló dolgozó
krizsa2 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33992. Elküldve: 2007-04-11 08:19:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76885.]

"náluk"- mármint a DIGI-nél? Szerintem, ha a DIGI fizet, akkor feltehetik Ők is, a pénz diktál.
[előzmény: (33990) czila, 2007-04-11 08:16:31]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33991. Elküldve: 2007-04-11 08:17:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76886.]

Tisztelt Előfizetőnk!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy programválasztékunkat 2007. április 1-jétől egy új magyar közszolgálati televízió az Autonómia műsorával bővítjük. Az idevonatkozó törvényi szabályozás előírja, hogy minden előfizetőnk számára biztosítanunk kell valamennyi közszolgálati műsort a legkisebb programcsomagban is. Ezért az eddig megszokott csatornakiosztás kismértékű módosítása technikai okok miatt válik szükségesé. A technikai lehetőségeink és az előírások figyelembe vételével az Autonómia TV adását az ORF I helyén tudjuk biztosítani nézőink számára. Íme a nyilatkozatuk!
[válaszok erre: #33998 #34013] [előzmény: (33989) czila, 2007-04-11 08:16:26]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
33990. Elküldve: 2007-04-11 08:16:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76887.]

azt hallottam,hogy az NBC nyitni fog felénk sci-fi,és krimi,egyébb csatornákkal. a upc már le is tárgyalta őket,és hamarossann az ő csomagjait fogja bőviteni. állitolag az AXN sorsa náluk megpecsételődött.

czila
[válaszok erre: #33992 #33997]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
33989. Elküldve: 2007-04-11 08:16:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76888.]

azt hallottam,hogy az NBC nyitni fog felénk sci-fi,és krimi,egyébb csatornákkal. a upc már le is tárgyalta őket,és hamarossann az ő csomagjait fogja bőviteni. állitolag az AXN sorsa náluk megpecsételődött.

czila
[válaszok erre: #33991]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33988. Elküldve: 2007-04-11 08:15:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76889.]

Valószínű fel kell venni majd a Duna II-őt is a listába, mert közszolgálati, és úgy tudom, a médiatörvény szerint azt kötelező szolgáltatni. Itt a helyi kábelesek már betették az alapba, erre hivatkozva.
[válaszok erre: #33993] [előzmény: (33987) digi, 2007-04-11 08:12:18]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33987. Elküldve: 2007-04-11 08:12:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76890.]

Romániában is van társbeltéris konstrukció? Mert igazán átrakhatnák a Hálózatot horizontálisra, egy román adót átcserélve függőlegesre. Persze, ha ott is van főzött társ, akkor meg Ők szívnak vele. Ez ellen kéne szólni, nem azon rágódni, ki, hogyan, miből gazdagodott meg! Szerintem.
[válaszok erre: #33988] [előzmény: (33986) digi, 2007-04-11 08:07:11]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33986. Elküldve: 2007-04-11 08:07:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76891.]

Románoknak! Azt írják a "benfentesek", hogy nekünk nem lesz mostanában.
[válaszok erre: #33987] [előzmény: (33985) czila, 2007-04-11 08:04:21]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
33985. Elküldve: 2007-04-11 08:04:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76892.]

ébresztő! vAn már axn kiscsatornák,vagy valami változás?

czila
[válaszok erre: #33986]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33984. Elküldve: 2007-04-10 23:53:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76893.]

Kardos Attila:
Lehet,hogy igazad lesz(pl.az HBO Max packba berakják,pl.Film Extra csomag,vagy vmi hasonló névvel)
[előzmény: (33982) Kardos Attila, 2007-04-10 23:03:24]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
33983. Elküldve: 2007-04-10 23:14:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76894.]

"Török,tatár,tót,román kavarog
e szívben,mely a múltnak már adósa
szelíd jövővel-mai magyarok!" icon50.gif
[előzmény: (33970) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:11:08]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
33982. Elküldve: 2007-04-10 23:03:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76895.]

"Elképzelhető,hogy csak akkor kerülnek be a kínálatba,ha a Digi az alapcsomag árát megemeli."

Ácsi!
Miért is kellene alapcsomagban lennie?
Romániában is van több csomag...
[válaszok erre: #33984] [előzmény: (33980) rakal, 2007-04-10 22:48:02]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


VKaroly



Tagság: 2002-08-24 00:00:00
Tagszám: #226
Hozzászólások: 940
33981. Elküldve: 2007-04-10 22:55:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76896.]

Ejj, ejj, Brendon, rossz lóra tettél...


VKaroly



A fenti gondolatmenet a személyes véleményemet tükrözi és nem tekinthető az általam képviselt cégek, vállalatok, egyéb szervezetek hivatalos állásfoglalásának az adott témakörben.
[előzmény: (33975) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:32:30]
Törzstag
VKaroly adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33980. Elküldve: 2007-04-10 22:48:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76897.]

Én az előbb végigfutottam a csatornákon,és az EPG-n kívül semmi gondot nem látok.Mellesleg nem is nagyon hiányzik,itt van a Telehold,meg a port.hu,nekem nem is nagyon kell több info a műsorokról.A 10-es Tp-ban pedig bízom,hogy több román csatit átraknak ide a horizontális TP-kről,ezzel nekünk csak jobb lesz.Az AXN Sci-Fi és Crime pedig előbb utóbb megjelenik(nyilván megy a háttérben a vita a jogdíjakról..).Elképzelhető,hogy csak akkor kerülnek be a kínálatba,ha a Digi az alapcsomag árát megemeli.
[válaszok erre: #33982]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
33979. Elküldve: 2007-04-10 22:37:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76898.]

Azért, hogy ha van egy hibára megoldás, akkor azt megosztjuk egymással.
Rendben van az, hogy a Teszári szarik a fejünkre, de a sz..ból várat építeni nehéz, s ő ezt megpróbálta, s félig-meddig sikerült is neki. Most sztem elég nagy baj neki az új rivális (Dolce). S nyilván azért adta a két AXN-t, mert nem akarja hagyni magát. Ha megnézed, h 7-8 csatorna az ami magyarul beszélő, nem nemzetközi csatorna, ha azokat a programjába veszi a dolce. Akkor a Digi teljesen meg lesz lőve Romániában (-1.500.000 ügyfél).
Gondolj ebbe bele, s megérted, h most aztán végképp nem érdekli, hogy a magyarokkal mi van.
A minimális tisztelet, hiányana, az ami nálam betett. (Ami persze mindenkinek megjár, még annak is akit utálsz)
[előzmény: (33973) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:27:25]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33978. Elküldve: 2007-04-10 22:36:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76899.]

Vazze honnan tuiod, hogy Teszári hány Ferrarit vesz egy évben? Te adod el neki?
Különben pedig ha megteheti egészségére. Senki se kötelezi se az alkalmazottakat, se a szerelőket, hogy neki dolgozzanak...
Ha szar, elavult berendezéseket használ azzal saját magával b*szik ki hosszútávon.
[előzmény: (33975) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:32:30]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matyics



Tagság: 2005-02-01 15:01:24
Tagszám: #15584
Hozzászólások: 614
33977. Elküldve: 2007-04-10 22:36:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76900.]

Nem azért van tele írva problémákkal, hogy egy olyan ember szítsa a hangulatot, akinek nincs is ilyen szolgáltatása, hanem azért, hogy a kezdeti gondokat egymást segítve tanácsokkal, tapasztalatokkal átvészeljük.
[előzmény: (33973) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:27:25]
Törzstag
matyics adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096790790557861 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail