| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33976. Elküldve: 2007-04-10 22:33:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76901.] |
A DigiTV egy tipikus low-cost szolgáltató. Azt adják amit ennyi pénzért adni lehet. Technikailag jelenleg nekem az EPG-s bénázásom, és a hozzá tartozó csoportos hjundáj kinyírásokon kívül nincs vele nagy bajom. Azzal inkább ahogy az EMKTV az itthoni értékesítést, és támogatást csinálja.
Mellesleg egy cégből megítélni a magyarságot elég merész dolog...
|
| | |
[előzmény: (33973) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:27:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33975. Elküldve: 2007-04-10 22:32:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76902.] |
És persze mindezt a 2700Ft-os havidíjon. Sőt hogy ha igaz magyar akkor ne is kérjen pénzt a szolgáltatáséért.
Nem ezt mondtam!
De ha arra van pénz, hogy a menedzserek, akik semmit nem csinálnak, havi többszázezret vigyenek haza és milliós prémiumot kapjanak, akkor arra is legyen, hogy az alkalmazottakat tisztességesen megfizessék, akik gyakorlatilag az egész káosz céget elviszik a hátukon.
Ha arra van pénz, hogy a Teszári évi 10 Ferrarit és villákat vegyen a 800 millió dolláros vagyonából, akkor arra is legyen pénz, hogy az EMKTV fejállomásain ne ócska kínai/román állandóan rossz berendezések üzemeljenek, a DIGIt szerelők ne 1000Ftot kapjanak egy szerelésért, és a DIGI antennája se olyan legyen, hogy egy szellő tönkrevágja. Ennyi.
|
| | | [válaszok erre: #33978 #33981] |
[előzmény: (33971) Laci082, 2007-04-10 22:14:04] |
|
Zöldfülű
|
|
 matyics

Tagság: 2005-02-01 15:01:24 Tagszám: #15584 Hozzászólások: 614 |
33974. Elküldve: 2007-04-10 22:31:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76903.] |
Ennyiből regelhettél volna mindjárt Kovács Nimród néven is vazze!
Ne itt futtasd már a jupiszit. Ha már lennél annyi idős, hogy emlékeznél a jupiszi első éveire, akkor nem írnál ekkora baromságokat. De szvsz kérdezz a régi jupiszisektől, vagy olvasd el a topicjuk elejét. Amikor még mindeki szidta őket mint a bokrot, hogy milyen drágák (10k+ volt a fullos csomag), meg milyen szarok.
|
| | |
[előzmény: (33970) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:11:08] |
|
Törzstag
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33973. Elküldve: 2007-04-10 22:27:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76904.] |
Ne haragudj, de olvasgatom a topikot és olvasom ám, hogy ez a hiba, az a hiba, ez nem működik, az nem működik, a szerelők többsége balfék amatőr, a beszerelés 3-4 hónap, az ügyfélszolgálatosok nagy része is segg, a beltérik ócskák, sorozatban fagynak és ha elromlanak nincs mire cserélni őket.
Ez kb. másfél hónap átlaga ebben a topikban.
Erre beirom a véleményemet, hogy attól hogy ez egy magyar tulajdonú magyar cég, magyar menedzserekkel, a világon semmivel sem jobb, mint a szemét kapitalista multi cégek, sőt rosszabb, mert azokkal ellentétben semmi hajlandóság nincs bennük a probléma megoldására, az előfizetőkkel való együttműködésre.
Majd megkapom tőletek, hogy a DIGI a világ legjobb és legolcsóbb szolgáltatása, meg hogy merem én kritizálni a Teszárit, a céget, a magyarságot.
Akkor ha minden ilyen szuperjó, akkor miért van tele problémával ez a topik????
|
| | | [válaszok erre: #33976 #33977 #33979] |
[előzmény: (33966) Németh Miklós, 2007-04-10 21:56:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33972. Elküldve: 2007-04-10 22:23:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76905.] |
Hát akkor ezt mond el a Teszárinak, én ezzel mit kezdjek??? Nem a szomszédom!
Csak annyit kérnék hogy húzz el innen csendben. Vagy feszegess valami más témát, mert ettől az derék magyar témától mindjárt hányok.
Semmi jogot nincs hozzá, hogy megkérdőjelezd bármelyik erdélyi magyar "derék magyarságát".
Épp most hoztál szégyent ismét a magyar társadalomra.
Nem lehetne a Teszárit úgy emlegetni, mint egy magyart?
Minek állandóan belekeverni azt, hogy ő erdélyi? Mégis hogy jön ez ide?
Ha meg annyira bajod van mindennel, szúrj le egy botantennát, s örülj míg ingyen van!
|
| | |
[előzmény: (33970) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:11:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33971. Elküldve: 2007-04-10 22:14:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76906.] |
Idézet:
| Ha ő valóban derék magyar ember lenne, akkor nem 350Ftos alamizsnáért/óra dolgoznának az EMKTV ügyfélszolgálatosai és szerelői, és az előfizetők pedig jó minőségű, kifogástalan szolgáltatást kapnának és minden kivánságuk teljesítve lenne. Ennyivel minimum tartozna nekünk magyaroknak ő, mint erdélyi magyar, ha valóban igaz magyar ember lenne!
| |
És persze mindezt a 2700Ft-os havidíjon. Sőt hogy ha igaz magyar akkor ne is kérjen pénzt a szolgáltatáséért.
(nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés)
|
| | | [válaszok erre: #33975] |
[előzmény: (33970) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:11:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33970. Elküldve: 2007-04-10 22:11:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76907.] |
A Teszáriról meg annyit, hogy te talán úgy képzeled őt el, hogy űl a bársonyszékben, s egyszer csak felordít, hogy: NA MOST AKKOR, EPG-T, A NÉPNEK, DE IZIBE! (???)
Nem mindenben ő dönt, nyilván, hisz nem ő irányít mindent. Nyilván vannak alkalmazottai, akik nem végzik rendesen a dolgukat, őt sztem ez épp annyira idegesíti.
Nézd, a Teszári valószinüleg ül a bársonyszékben és a Ferrarival furikázik és nagy ivben tesz az egész cégére és előfizetőire, csak a bevételt számolja, hisz neki vannak menedzserei akiknek kellene irányítani a cégbirodalmat, de ezt nem teszik, de ha a Teszári felelős cégvezető lenne, mint a Kovács Nimród a UPCnél, akkor már röpült volna az egész agyatlan, hozzá nem értő bagázs és egy olcsó, jól működő cég lenne!
Ezért mondtam, hogy semmivel nem jobb ő, sőt sok szempontból még rosszabb, mint a szemét nyugati kapitalista cégek, ugyanúgy kihasznál mindenkit és ugyanúgy nem foglalkozik semmivel, csak a saját zsebe legyen tele.
Ha ő valóban derék magyar ember lenne, akkor nem 350Ftos alamizsnáért/óra dolgoznának az EMKTV ügyfélszolgálatosai és szerelői, és az előfizetők pedig jó minőségű, kifogástalan szolgáltatást kapnának és minden kivánságuk teljesítve lenne. Ennyivel minimum tartozna nekünk magyaroknak ő, mint erdélyi magyar, ha valóban igaz magyar ember lenne!
|
| | | [válaszok erre: #33971 #33972 #33974 #33983] |
[előzmény: (33953) Németh Miklós, 2007-04-10 20:10:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33969. Elküldve: 2007-04-10 22:05:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76908.] |
Az hogy van EPG valóban jó dolog, de a Digi tudtommal nem úgy hirdeti a szolgáltatást, hogy ez a szolgáltatás is elérhető, így nem lehet rajtuk számonkérni.
Egyébként a UPC-nél is van gond a fekete beltérivel, amit egy jó ideje nem tudnak megoldani
|
| | |
[előzmény: (33968) Tóth_Csaba, 2007-04-10 22:02:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33968. Elküldve: 2007-04-10 22:02:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76909.] |
Mik ezek a több éves hibák, cirka egy év elteltével?
EMKTV részéről többet is tudok mondani, de ha csak a DIGIt nézzük, akkor már egy év alatt igazán meg lehetett volna oldani, de erre semmi hajlandóságot nem mutatnak, hogy végre legyen normális, működő EPG, hogy ne fagyjanak állandóan és menjenek tönkre a beltérik, hogy ne fél évet kelljen várni a szerelésre, és akkor is olyan emberek szereljék, akik már esetleg láttak életükben antennát és beltérit.
A UPCnél ez érdekes módon flottul működik, mert ott is vannak hibák, hiányosságok, de ők érdekes módon ezt meg tudják oldani, mert meg akarják oldani, ellenben az EMKTV vezetőivel, akik nagy ivben tesznek mindenre.
|
| | | [válaszok erre: #33969] |
[előzmény: (33950) lord, 2007-04-10 19:48:00] |
|
Zöldfülű
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33967. Elküldve: 2007-04-10 22:02:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76910.] |
Már ott is jelen van Éppen az AXN-től akar megszabadulni egy olyan csatornáért, ami még csak távlati tervekben létezik
|
| | |
[előzmény: (33966) Németh Miklós, 2007-04-10 21:56:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33966. Elküldve: 2007-04-10 21:56:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76911.] |
Szánalmas vagy! Idejössz s felrugod a port.
Van különbség panaszkodás és panaszkodás között!
Tudod van ám egy UPC fórum is...
|
| | | [válaszok erre: #33967 #33973] |
[előzmény: (33964) Tóth_Csaba, 2007-04-10 21:49:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33965. Elküldve: 2007-04-10 21:54:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76912.] |
Az EMKTV-ről eddig valóban nem sok jó véleményt lehetett olvasni. De a DigiTV-t ők itthon csak értékesítik (úgy ahogy, logisztika 0), de magát a szolgáltatást nem ők üzemeltetik.
|
| | |
[előzmény: (33964) Tóth_Csaba, 2007-04-10 21:49:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33964. Elküldve: 2007-04-10 21:49:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76913.] |
azért egy picikét gondolkozzál már el, meik cég hajlik a segítőkézség és az eggyütt működés felé mert én még ilyennel nem találkoztam a média világában!!!!
Volt szerencsém UPC előfizető lenni és volt "szerencsém" EMKTV (DIGI anyacég) előfizető lenni. A UPCnél ha bejelentettem egy hibát, azt kijavították, az EMKTVnél nem. A UPCnél alig volt kiesés, az EMKTVnél rendszeresen. Pl. a tv2nél 1-2 éve renszeresen csúszik a hang a képhez képest az EMKTV hálózatán, ezt azóta sem tudták/akarták megcsinálni, annak ellenére, hogy NHHnál, FVFnél volt az ügy, magasról szarnak mindenre és mindenkire.
Van egy újságiró ismerősöm, akinek a Kovács Nimród örömmel adott interjút, ellenben az EMKTV részéről senki nem kívánt nyilatkozni.
Ennyit erről a "csodás magyar" cégről.
|
| | | [válaszok erre: #33965 #33966] |
[előzmény: (33949) gombilaci, 2007-04-10 19:40:56] |
|
Zöldfülű
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
33963. Elküldve: 2007-04-10 21:24:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76914.] |
Ahhoz képest, hogy nincs 1 hónapja, hogy regelt ide, eléggé jól nyomja minden topicban.
Kedves Csaba, nekem nincs se ez, se a másik, de a való világban minden nap azt tapasztalom, hogy amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Már ha érted mire gondolok.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (33962) Atilu, 2007-04-10 21:21:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
33962. Elküldve: 2007-04-10 21:21:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76915.] |
Ne is foglalkozzatok vele.
Működő DIGI-t még nem is látott.
UPCD-je van párnapja.
|
| | | [válaszok erre: #33963] |
[előzmény: (33960) rakal, 2007-04-10 21:04:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33961. Elküldve: 2007-04-10 21:18:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76916.] |
nekem még soha nem állt meg egyik beltérim sem ....
az aktiválásnál voltak gondok (nem történt meg 2 napig (szerintem a területi képviselet hibája miatt))
való igaz 3 csörgés után fölvették a telefont és 10 perc alatt aktiválták
|
| | |
[előzmény: (33960) rakal, 2007-04-10 21:04:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33960. Elküldve: 2007-04-10 21:04:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76917.] |
Tóth_Csaba:
Én nem tudom,honnan veszed ezeket az infókat.Én csak a tegnap esti tapasztalatomról tudok beszámolni Neked:a társbeltérim leállt(nem néztem pár napig).Az ÜFSZ 5 másodpercen belül felvette a telefont,a probléma bejelentése után,miközben a telefonkagylót leraktam,már ment is az adás,ez egyébként már előfordult velem párszor,és a tapasztalataim kedvezők voltak a területi képviselővel is,udvarias szolgálatkész volt.
|
| | | [válaszok erre: #33961 #33962] |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33959. Elküldve: 2007-04-10 20:56:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76918.] |
Viszont az sem mindegy, hogy milyen tp-n. Ott 30000 az SR 27500 helyett és a hibajavítás is 7/8 3/4 helyett, tehát egy Digi-s TP maximális adatátviteli szávszélessége 41250 kbit/s a Dolce által használt TP-k pedig 52500 kbit/s.
|
| | |
[előzmény: (33957) kamuleon, 2007-04-10 20:45:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33958. Elküldve: 2007-04-10 20:52:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76919.] |
Van normális epg az összes csatornán. :)
Valamint van hbo comedy (promo). :D
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-10 20:58:38]
|
| | |
[előzmény: (33944) Laci082, 2007-04-10 19:22:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
33957. Elküldve: 2007-04-10 20:45:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76920.] |
62 műsor 4 !!! tp-n. de a kínálat szerintem jobb mint a román Digin.
|
| | | [válaszok erre: #33959] |
[előzmény: (33955) Laci082, 2007-04-10 20:24:36] |
|
Törzstag
|
|
 bauferi

Tagság: 2004-02-14 18:52:57 Tagszám: #8733 Hozzászólások: 191 |
33956. Elküldve: 2007-04-10 20:37:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76921.] |
Kedves Csaba!
Nem osztom a véleményedet, mert tapasztalatom szerint eddig ezzel a szolgáltatóval volt a legkevesebb problémám azaz egyátalán nem volt. Hosszú ideje igyekszem megoldani, hogy az itt szokásos bérhez találjak szolgáltatót. Gyerekkorom óta foglalkozom a TV vételtechnikával és minden itt elérhető lehetőséget kipróbáltam és ez bizonyult a legjobbnak. Lehet, hogy Nálad van a hiba?
|
| | |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33954. Elküldve: 2007-04-10 20:12:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76923.] |
vagy jobb a kínálata:)
|
| | | [válaszok erre: #33955] |
[előzmény: (33944) Laci082, 2007-04-10 19:22:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33953. Elküldve: 2007-04-10 20:10:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76924.] |
Elég nagy baj, hogy valaki így vélekedik az erdélyi magyarokról!
A Teszáriról meg annyit, hogy te talán úgy képzeled őt el, hogy űl a bársonyszékben, s egyszer csak felordít, hogy: NA MOST AKKOR, EPG-T, A NÉPNEK, DE IZIBE! (???)
Nem mindenben ő dönt, nyilván, hisz nem ő irányít mindent. Nyilván vannak alkalmazottai, akik nem végzik rendesen a dolgukat, őt sztem ez épp annyira idegesíti.
A UPC-ről annyit, h anno (kb. 10 évvel ezelőtt, Pécsett) mikor elkezdték húzni a hülye kábelüket, oszloptól oszlopig, nekünk azért nem kötötték be, mert fel kellett volna tenniük még egy "elosztót" (ahogy ők hívták). Szal ők is rohadtul együttműködőek voltak anno (s ahogy lenni szokott, az ilyen nem javul, csak romlik).
|
| | | [válaszok erre: #33970] |
[előzmény: (33945) Tóth_Csaba, 2007-04-10 19:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33952. Elküldve: 2007-04-10 19:51:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76925.] |
kamuleon
drága barátom abszolút egyet értek veled!!!!
|
| | |
[előzmény: (33951) kamuleon, 2007-04-10 19:48:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|