Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499762/25 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (114/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

voom86



Tagság: 2007-01-16 16:46:33
Tagszám: #40102
Hozzászólások: 265
33901. Elküldve: 2007-04-09 21:45:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76976.]

Hali! Lefordítaná nekem ezt vki?, mert elég érdekesnek tűnik: Kanali koje druge platforme imaju, a Digi TV nema su između ostalih i AXN Sci-Fi, AXN Crime, Boomerang, Cinemax 2, BBC Prime, MTV 2 Europe, VH-1 Classic, a neki od najnovijih kanala koji su krenuli u Europi su i National Geographic Wild te 24 satna verzija filmskog kanala TCM. Naravno da se postavlja pitanje i hoćemo li vidjeti neki nama zanimljiv kanal kao što je FOX Crime ili možda Kapital Network, no prema posljednjim informacijama iz Digi TV-a na to za sada ne možemo računati. No unatoč tome, ako Digi TV u novi multipleks ubaci bilo koji od kanala koji imaju pan-europska prava ne postoji nikakva prepreka da ga se uvrsti i u naše pakete.
[válaszok erre: #33902]
Haladó
voom86 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33900. Elküldve: 2007-04-09 21:11:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76977.]

Davidka33
hunyadi service menü ....
odalépsz a beltérihez és egyszerre nyomva tartod a fel (vagy le) és a menü gombot.. icon28.gif
[előzmény: (33898) Davidka33, 2007-04-09 20:47:51]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
33899. Elküldve: 2007-04-09 20:55:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76978.]

Igazad volt előttünk járnak egy órával, meg egy angol verzióval. Hogy dögölnének meg. Azt hiszem holnap lesz egykét anyázó telefonhívásom.
[előzmény: (33895) teleholdkóros, 2007-04-09 19:31:14]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Davidka33



Tagság: 2007-01-30 10:38:08
Tagszám: #40822
Hozzászólások: 35
33898. Elküldve: 2007-04-09 20:47:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76979.]

No és hogy kell belépni a szervízmenübe? Ez a dolog engem is érdekelne!!!
icon33.gif
[válaszok erre: #33900] [előzmény: (33862) latency, 2007-04-09 08:16:29]
Zöldfülű
Davidka33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sondor27



Tagság: 2006-02-25 09:36:56
Tagszám: #27613
Hozzászólások: 259
33897. Elküldve: 2007-04-09 20:45:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76980.]

Üdv!
Igen ez a 13. rész! Ugyanugy mint a múlt hétfőn angolul, remélem a pénteki ismétlés már megint szinkronnal megy, akárcsak a múlt pénteken a 12.
[előzmény: (33893) sil, 2007-04-09 19:16:55]
Haladó
sondor27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
33896. Elküldve: 2007-04-09 19:43:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76981.]

"Mo.-on valószínüleg ősszel". (???) Minek húzzák el odáig? Az amos műholdon már van magyar hangvivő az HBO Comedy-n.
[előzmény: (33890) ad.2.ne, 2007-04-09 18:46:06]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
33895. Elküldve: 2007-04-09 19:31:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76982.]

Igen,benéztem:22 órakor Holtsáv,ami nálunk 21 óra.Vagy tévednék és Ők még nem álltak át a nyári id.számításra?(Mert egyébként 1 órával előttűnk járnak.) icon50.gif
[válaszok erre: #33899] [előzmény: (33893) sil, 2007-04-09 19:16:55]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
33894. Elküldve: 2007-04-09 19:28:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76983.]

A Román AXN oldalt pedig úgy nézzétek, hogy Romániában egy órával több van.
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
33893. Elküldve: 2007-04-09 19:16:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76984.]

Valamit benéztél Teleholdkóros, a román AXN-en is Jericho lesz csak a hivatalos oldal szerint a 13. rész. Valakit már nagyon seggbe kéne rugatni.
[válaszok erre: #33895 #33897] [előzmény: (33881) teleholdkóros, 2007-04-09 18:04:35]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
33892. Elküldve: 2007-04-09 18:54:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76985.]

mlaszlo
gyere MSN-re
[előzmény: (33891) mlaszlo, 2007-04-09 18:48:16]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33891. Elküldve: 2007-04-09 18:48:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76986.]

Vajon mi lesz majd ezen az HBO Comedy-n. Én valahol azt olvastam, hogy olyan filmek és sorozatok lesznek rajta, amik a sime HBO-n is futnak. Ez igaz? Mert akkor nem sok értelmét látom ennek a csatornának.
[válaszok erre: #33892] [előzmény: (33890) ad.2.ne, 2007-04-09 18:46:06]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ad.2.ne



Tagság: 2007-03-12 18:31:32
Tagszám: #42703
Hozzászólások: 55
33890. Elküldve: 2007-04-09 18:46:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76987.]

Szia!

Én ezt a választ kaptam az HBO CE programigazgatójától:

Kedves Ádám,

Magyarországon is lesz HBO Comedy, valószínűleg ősszel.

Üdvözlettel,
Minda Judit
[válaszok erre: #33891 #33896] [előzmény: (33886) pett, 2007-04-09 18:35:51]
Kezdő
ad.2.ne adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
33889. Elküldve: 2007-04-09 18:39:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76988.]

T. János bácsi talán számoljál egy keveset. Napi 16 óra X 17 Watt készenléti fogyasztás X 365 X áramtarifa X 2 (ha 2 beltéri van.) Ez még akkor is tétel, ha áramkedvezményed van!
[előzmény: (33879) jános bácsi, 2007-04-09 16:35:03]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33888. Elküldve: 2007-04-09 18:38:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76989.]

Taurusz tesó szerintem sem :)
epg fejlödik:)
[előzmény: (33885) taurus, 2007-04-09 18:28:53]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
33887. Elküldve: 2007-04-09 18:37:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76990.]

Ugyan már mi baja lenne a feszültségmentes állapottól a beltérinek? Az enyémek mióta megvannak napi 4-6 órára vannak feszültség alatt, de van amikor a társon akár 2 egész nap is kimarad. Semmi baja. (Leszámítva, hogy hjundáj és már eleve egy rakás s...r volt.)
[előzmény: (33877) jános bácsi, 2007-04-09 14:04:56]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pett



Tagság: 2002-12-28 00:00:00
Tagszám: #682
Hozzászólások: 181
33886. Elküldve: 2007-04-09 18:35:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76991.]

De mikor indul hivatalosan Magyarországon???
[válaszok erre: #33890] [előzmény: (33882) latency, 2007-04-09 18:11:59]
Haladó
pett adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33885. Elküldve: 2007-04-09 18:28:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76992.]

Akkor ünnepen nem dolgoztak.
[válaszok erre: #33888] [előzmény: (33884) sathaver, 2007-04-09 18:28:03]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33884. Elküldve: 2007-04-09 18:28:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76993.]

már fennt volt eddig is nem ma került fel:D
[válaszok erre: #33885] [előzmény: (33882) latency, 2007-04-09 18:11:59]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33883. Elküldve: 2007-04-09 18:26:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76994.]

Akkor feltehetnék a Cinemax 2-vel együtt.

Mielött bárki írná, tudom hogy ismétel a Cinemax 2
[előzmény: (33882) latency, 2007-04-09 18:11:59]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
33882. Elküldve: 2007-04-09 18:11:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76995.]

Pont ma került fel az Amos-ra a magyar hangvivős HBO Comedy Central Europe.
[válaszok erre: #33883 #33884 #33886] [előzmény: (33880) sorcy, 2007-04-09 17:37:08]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
33881. Elküldve: 2007-04-09 18:04:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76996.]

Tippeljünk!Mi lessz ma 21 órakor az AXN-n? A www.port.hu,a Telehold és a UPC epg.-je szerint Jericho I/12. Az axn.ro szerint Holtsáv II/12. Szerintem Holtsáv.Szerintetek??? icon5.gif
[válaszok erre: #33893]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sorcy



Tagság: 2006-02-16 11:42:11
Tagszám: #27164
Hozzászólások: 631
33880. Elküldve: 2007-04-09 17:37:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76997.]

http://www.kakukk.ro/content/view/3969/28/
[válaszok erre: #33882]
Törzstag
sorcy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
33879. Elküldve: 2007-04-09 16:35:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76998.]

És?
[válaszok erre: #33889 #33904] [előzmény: (33878) cable, 2007-04-09 14:07:12]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33878. Elküldve: 2007-04-09 14:07:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[76999.]

Ja, de készenléti állapotban is fogyaszt
[válaszok erre: #33879] [előzmény: (33877) jános bácsi, 2007-04-09 14:04:56]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
33877. Elküldve: 2007-04-09 14:04:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77000.]

A készenléti állapotot nem véletlenül találták ki. A teljes áramtalanitás és bekapcsolás nem használ a készüléknek, csak lefagyás esetére van.
[válaszok erre: #33878 #33887] [előzmény: (33867) kadzsol, 2007-04-09 11:40:03]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009850025177002 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail