| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 voom86

Tagság: 2007-01-16 16:46:33 Tagszám: #40102 Hozzászólások: 265 |
33901. Elküldve: 2007-04-09 21:45:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76976.] |
Hali! Lefordítaná nekem ezt vki?, mert elég érdekesnek tűnik: Kanali koje druge platforme imaju, a Digi TV nema su između ostalih i AXN Sci-Fi, AXN Crime, Boomerang, Cinemax 2, BBC Prime, MTV 2 Europe, VH-1 Classic, a neki od najnovijih kanala koji su krenuli u Europi su i National Geographic Wild te 24 satna verzija filmskog kanala TCM. Naravno da se postavlja pitanje i hoćemo li vidjeti neki nama zanimljiv kanal kao što je FOX Crime ili možda Kapital Network, no prema posljednjim informacijama iz Digi TV-a na to za sada ne možemo računati. No unatoč tome, ako Digi TV u novi multipleks ubaci bilo koji od kanala koji imaju pan-europska prava ne postoji nikakva prepreka da ga se uvrsti i u naše pakete.
|
| | | [válaszok erre: #33902] |
|
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33900. Elküldve: 2007-04-09 21:11:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76977.] |
Davidka33
hunyadi service menü ....
odalépsz a beltérihez és egyszerre nyomva tartod a fel (vagy le) és a menü gombot..
|
| | |
[előzmény: (33898) Davidka33, 2007-04-09 20:47:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
33899. Elküldve: 2007-04-09 20:55:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76978.] |
Igazad volt előttünk járnak egy órával, meg egy angol verzióval. Hogy dögölnének meg. Azt hiszem holnap lesz egykét anyázó telefonhívásom.
|
| | |
[előzmény: (33895) teleholdkóros, 2007-04-09 19:31:14] |
|
Haladó
|
|
 Davidka33

Tagság: 2007-01-30 10:38:08 Tagszám: #40822 Hozzászólások: 35 |
33898. Elküldve: 2007-04-09 20:47:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76979.] |
No és hogy kell belépni a szervízmenübe? Ez a dolog engem is érdekelne!!!
|
| | | [válaszok erre: #33900] |
[előzmény: (33862) latency, 2007-04-09 08:16:29] |
|
Zöldfülű
|
|
 sondor27

Tagság: 2006-02-25 09:36:56 Tagszám: #27613 Hozzászólások: 259 |
33897. Elküldve: 2007-04-09 20:45:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76980.] |
Üdv!
Igen ez a 13. rész! Ugyanugy mint a múlt hétfőn angolul, remélem a pénteki ismétlés már megint szinkronnal megy, akárcsak a múlt pénteken a 12.
|
| | |
[előzmény: (33893) sil, 2007-04-09 19:16:55] |
|
Haladó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33896. Elküldve: 2007-04-09 19:43:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76981.] |
"Mo.-on valószínüleg ősszel". (???) Minek húzzák el odáig? Az amos műholdon már van magyar hangvivő az HBO Comedy-n.
|
| | |
[előzmény: (33890) ad.2.ne, 2007-04-09 18:46:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33895. Elküldve: 2007-04-09 19:31:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76982.] |
Igen,benéztem:22 órakor Holtsáv,ami nálunk 21 óra.Vagy tévednék és Ők még nem álltak át a nyári id.számításra?(Mert egyébként 1 órával előttűnk járnak.)
|
| | | [válaszok erre: #33899] |
[előzmény: (33893) sil, 2007-04-09 19:16:55] |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33894. Elküldve: 2007-04-09 19:28:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76983.] |
A Román AXN oldalt pedig úgy nézzétek, hogy Romániában egy órával több van.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
33893. Elküldve: 2007-04-09 19:16:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76984.] |
Valamit benéztél Teleholdkóros, a román AXN-en is Jericho lesz csak a hivatalos oldal szerint a 13. rész. Valakit már nagyon seggbe kéne rugatni.
|
| | | [válaszok erre: #33895 #33897] |
[előzmény: (33881) teleholdkóros, 2007-04-09 18:04:35] |
|
Haladó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
33892. Elküldve: 2007-04-09 18:54:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76985.] |
mlaszlo
gyere MSN-re
|
| | |
[előzmény: (33891) mlaszlo, 2007-04-09 18:48:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33891. Elküldve: 2007-04-09 18:48:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76986.] |
Vajon mi lesz majd ezen az HBO Comedy-n. Én valahol azt olvastam, hogy olyan filmek és sorozatok lesznek rajta, amik a sime HBO-n is futnak. Ez igaz? Mert akkor nem sok értelmét látom ennek a csatornának.
|
| | | [válaszok erre: #33892] |
[előzmény: (33890) ad.2.ne, 2007-04-09 18:46:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33890. Elküldve: 2007-04-09 18:46:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76987.] |
Szia!
Én ezt a választ kaptam az HBO CE programigazgatójától:
Kedves Ádám,
Magyarországon is lesz HBO Comedy, valószínűleg ősszel.
Üdvözlettel,
Minda Judit
|
| | | [válaszok erre: #33891 #33896] |
[előzmény: (33886) pett, 2007-04-09 18:35:51] |
|
Kezdő
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
33889. Elküldve: 2007-04-09 18:39:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76988.] |
T. János bácsi talán számoljál egy keveset. Napi 16 óra X 17 Watt készenléti fogyasztás X 365 X áramtarifa X 2 (ha 2 beltéri van.) Ez még akkor is tétel, ha áramkedvezményed van!
|
| | |
[előzmény: (33879) jános bácsi, 2007-04-09 16:35:03] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33888. Elküldve: 2007-04-09 18:38:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76989.] |
Taurusz tesó szerintem sem :)
epg fejlödik:)
|
| | |
[előzmény: (33885) taurus, 2007-04-09 18:28:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 reimre

Tagság: 2007-03-25 11:57:51 Tagszám: #43168 Hozzászólások: 635 |
33887. Elküldve: 2007-04-09 18:37:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76990.] |
Ugyan már mi baja lenne a feszültségmentes állapottól a beltérinek? Az enyémek mióta megvannak napi 4-6 órára vannak feszültség alatt, de van amikor a társon akár 2 egész nap is kimarad. Semmi baja. (Leszámítva, hogy hjundáj és már eleve egy rakás s...r volt.)
|
| | |
[előzmény: (33877) jános bácsi, 2007-04-09 14:04:56] |
|
Törzstag
|
|
 pett

Tagság: 2002-12-28 00:00:00 Tagszám: #682 Hozzászólások: 181 |
33886. Elküldve: 2007-04-09 18:35:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76991.] |
De mikor indul hivatalosan Magyarországon???
|
| | | [válaszok erre: #33890] |
[előzmény: (33882) latency, 2007-04-09 18:11:59] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33885. Elküldve: 2007-04-09 18:28:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76992.] |
Akkor ünnepen nem dolgoztak.
|
| | | [válaszok erre: #33888] |
[előzmény: (33884) sathaver, 2007-04-09 18:28:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33884. Elküldve: 2007-04-09 18:28:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76993.] |
már fennt volt eddig is nem ma került fel:D
|
| | | [válaszok erre: #33885] |
[előzmény: (33882) latency, 2007-04-09 18:11:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33883. Elküldve: 2007-04-09 18:26:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76994.] |
Akkor feltehetnék a Cinemax 2-vel együtt.
Mielött bárki írná, tudom hogy ismétel a Cinemax 2
|
| | |
[előzmény: (33882) latency, 2007-04-09 18:11:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33882. Elküldve: 2007-04-09 18:11:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76995.] |
Pont ma került fel az Amos-ra a magyar hangvivős HBO Comedy Central Europe.
|
| | | [válaszok erre: #33883 #33884 #33886] |
[előzmény: (33880) sorcy, 2007-04-09 17:37:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33881. Elküldve: 2007-04-09 18:04:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76996.] |
Tippeljünk!Mi lessz ma 21 órakor az AXN-n? A www.port.hu,a Telehold és a UPC epg.-je szerint Jericho I/12. Az axn.ro szerint Holtsáv II/12. Szerintem Holtsáv.Szerintetek???
|
| | | [válaszok erre: #33893] |
|
|
Törzstag
|
|
 sorcy

Tagság: 2006-02-16 11:42:11 Tagszám: #27164 Hozzászólások: 631 |
|
Törzstag
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
33879. Elküldve: 2007-04-09 16:35:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76998.] |
És?
|
| | | [válaszok erre: #33889 #33904] |
[előzmény: (33878) cable, 2007-04-09 14:07:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33878. Elküldve: 2007-04-09 14:07:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[76999.] |
Ja, de készenléti állapotban is fogyaszt
|
| | | [válaszok erre: #33879] |
[előzmény: (33877) jános bácsi, 2007-04-09 14:04:56] |
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
33877. Elküldve: 2007-04-09 14:04:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77000.] |
A készenléti állapotot nem véletlenül találták ki. A teljes áramtalanitás és bekapcsolás nem használ a készüléknek, csak lefagyás esetére van.
|
| | | [válaszok erre: #33878 #33887] |
[előzmény: (33867) kadzsol, 2007-04-09 11:40:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|