Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499761/24 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (74/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Lacko030



Tagság: 2006-01-19 19:45:14
Tagszám: #26029
Hozzászólások: 471
33876. Elküldve: 2007-04-09 13:50:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77001.]

Hali most mennyi ido alatt lehet megkapni tarsbelterit az igenylestol szamitva?Es milyen koltseg van szerelesert?
[előzmény: (33875) cable, 2007-04-09 12:48:44]
Törzstag
Lacko030 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33875. Elküldve: 2007-04-09 12:48:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77002.]

szerintem nem árt. én ha nem használom mindig áramtalanítom. készenlétibe még soso volt. icon25.gif
[válaszok erre: #33876] [előzmény: (33867) kadzsol, 2007-04-09 11:40:03]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoolan



Tagság: 2007-01-29 22:51:54
Tagszám: #40809
Hozzászólások: 130
33874. Elküldve: 2007-04-09 12:40:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77003.]

Nem hiszem,mástól is olvastam már,hogy így csinálja már több hónapja és nincs vele problémája.
[előzmény: (33867) kadzsol, 2007-04-09 11:40:03]
Haladó
zoolan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33873. Elküldve: 2007-04-09 11:54:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77004.]

Mondjál hazánkban olyant ami sokkal jobb és magyar müsorokat is ad.
[előzmény: (33870) amstrad, 2007-04-09 11:43:29]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alessandro



Tagság: 2006-12-05 21:40:03
Tagszám: #38167
Hozzászólások: 112
33872. Elküldve: 2007-04-09 11:52:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77005.]

Akkor a hyundai-ra nincs megoldas !???
Haladó
Alessandro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33871. Elküldve: 2007-04-09 11:48:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77006.]

a Humaxon jól jelenik meg az epg külön van a részlet elöhivása is
[előzmény: (33865) Geraw, 2007-04-09 11:01:01]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amstrad



Tagság: 2005-12-29 08:23:40
Tagszám: #25084
Hozzászólások: 1305
33870. Elküldve: 2007-04-09 11:43:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77007.]

De nagyon elvagytok varázsolva e dili Tv-vel!!
[válaszok erre: #33873] [előzmény: (33869) taurus, 2007-04-09 11:40:58]
Kiváló dolgozó
amstrad adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33869. Elküldve: 2007-04-09 11:40:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77008.]

Ennyi tipusú beltérivel, ilyen sok nyelven szerintem nem sok minden lesz ebből sz EPG-nek nevezett valamiből.
[válaszok erre: #33870] [előzmény: (33866) taurus, 2007-04-09 11:18:20]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alessandro



Tagság: 2006-12-05 21:40:03
Tagszám: #38167
Hozzászólások: 112
33868. Elküldve: 2007-04-09 11:40:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77009.]

Nalam az emlitett csatornakon nem mennek az EPG-k!! Hyundai-om van,mi lehet a gond!? Tud e valaki segiteni,mit kell tennem?
Haladó
Alessandro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kadzsol



Tagság: 2006-05-29 20:59:45
Tagszám: #31094
Hozzászólások: 21
33867. Elküldve: 2007-04-09 11:40:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77010.]

nem art a folyamatos ki- es bekapcsolas a belteriknek?
[válaszok erre: #33874 #33875 #33877 #33940 #33941] [előzmény: (33863) zoolan, 2007-04-09 10:12:19]
Zöldfülű
kadzsol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33866. Elküldve: 2007-04-09 11:18:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77011.]

Próbálkoznak.
[válaszok erre: #33869] [előzmény: (33865) Geraw, 2007-04-09 11:01:01]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Geraw



Tagság: 2006-02-27 20:16:31
Tagszám: #27760
Hozzászólások: 294
33865. Elküldve: 2007-04-09 11:01:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77012.]

Van részlet Pl.: A TV2-n , RTLKlub-on, csak a szerencsétlenek nem jó helyre teszik be! icon30.gif
[válaszok erre: #33866 #33871] [előzmény: (33864) RiCheta, 2007-04-09 10:45:46]
Haladó
Geraw adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
33864. Elküldve: 2007-04-09 10:45:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77013.]

megy a teletext a tv 2-ön!

Az EPG -ről meg annyit, hogy állítsátok át a beltérit román nyelvre és akkor meglátjátok, hogy a riománoknak majdnem minden többnyelvű adón részletes epg van!
én részleteset a magyaron egyiken sem láttam!
[válaszok erre: #33865] [előzmény: (33860) hg1dbt, 2007-04-09 06:49:00]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoolan



Tagság: 2007-01-29 22:51:54
Tagszám: #40809
Hozzászólások: 130
33863. Elküldve: 2007-04-09 10:12:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77014.]

Két darab kapcsolóóra segítségével éjszakára lekapcsolom a beltériket
így megvan nekik a nyolc óra pihenés :-)http://www.addel.hu/template/temp1/products.php?storeid=862&;prcategory=18569
[válaszok erre: #33867] [előzmény: (33854) reimre, 2007-04-08 23:17:09]
Haladó
zoolan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
33862. Elküldve: 2007-04-09 08:16:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77015.]

Lépj be a szervíz menübe és ott menj a live valami (nem emlékszem pontosan mi a neve menü) és akkor rögtön bejön az adás, nem kell várni fél percet.
[válaszok erre: #33898] [előzmény: (33855) Laci082, 2007-04-08 23:21:35]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33861. Elküldve: 2007-04-09 07:25:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77016.]

és részletesebb lett az epg itt - ott még azt is irja hogy DVD-n megvásárolható!
port.hu szokott ilyenek irni lehet onnan veszik át a szöveget:)?
[előzmény: (33860) hg1dbt, 2007-04-09 06:49:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hg1dbt



Tagság: 2004-12-24 15:23:45
Tagszám: #14640
Hozzászólások: 290
33860. Elküldve: 2007-04-09 06:49:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77017.]

Sziasztok,Jo reggelt!
Elment a 2 HBO,viszont visszajött az EPG!Nálam a következö adokon van:
TV2,RTL CLUB,FILM+,AXN,COOL,SPORT2,EUROSPORT,HBO1.
A többin vagy csak a piros idöcsik jelenik meg vagy egyátalán nincs semmi.
"Jo locsolást mindenkinek!"

Üdv: Tibi
[válaszok erre: #33861 #33864]
Haladó
hg1dbt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qqq



Tagság: 2002-12-03 00:00:00
Tagszám: #488
Hozzászólások: 143
33859. Elküldve: 2007-04-09 06:43:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77018.]

tegnap éjjel még a román axn ment, le is maradtam a CSI new yorkról, úgyhogy már elkezdtem leszedni a netről a 12. Jericho részt :(
[előzmény: (33822) sil, 2007-04-08 11:02:40]
Haladó
qqq adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nbzy



Tagság: 2007-01-24 17:08:32
Tagszám: #40539
Hozzászólások: 39
33858. Elküldve: 2007-04-09 01:26:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77019.]

nálam viszont nem mennek. érdekes..
[előzmény: (33857) klado, 2007-04-09 00:34:21]
Zöldfülű
Nbzy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klado



Tagság: 2006-02-25 00:11:37
Tagszám: #27602
Hozzászólások: 67
33857. Elküldve: 2007-04-09 00:34:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77020.]

Ha valakit érdekel az HBO-k most is mennek.
[válaszok erre: #33858]
Kezdő
klado adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
33856. Elküldve: 2007-04-08 23:22:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77021.]

Az energia nem vész el !
A sokallott 20 Watt mind hővé alakul ,ami a lakás hőmérsékletét emeli . Ha van hőfokszabályzó a lakásban hamarabb kikapcsolja a központi fűtést és a gázon visszanyered a 20 Watt különbséget .
Tehát nem fogyaszt a beltéri hiába .
[előzmény: (33853) reimre, 2007-04-08 23:14:02]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33855. Elküldve: 2007-04-08 23:21:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77022.]

Az nem teljesen igaz, hogy csak a video jelet kapcsolja le a hjundáj stand-by állapotban mert akkor valószínűleg nem lenne ilyen rohadt lassú a bekapcsolási ideje...
[válaszok erre: #33862]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
33854. Elküldve: 2007-04-08 23:17:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77023.]

Én konrétan 17-et mértem, mások 14, 16, 19-ről számoltak be. A mérésed tehát körülbelül jó, valószínűleg nem tisztítja meg a műszered a cosinus-fí értéktől, tehát a hasznosuló fogyasztás ennél kicsit kevesebb. Az áramszámla számításod is helyes.
[válaszok erre: #33863] [előzmény: (33848) @malacka@, 2007-04-08 20:33:11]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


reimre



Tagság: 2007-03-25 11:57:51
Tagszám: #43168
Hozzászólások: 635
33853. Elküldve: 2007-04-08 23:14:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77024.]

Azért egy 20 wattos zseblámpa elég komoly. 14-20 watt körüli fogyasztásokat lehet mérni stand-by állapotban. 2 beltérire ez évi tizenvalahányezer forint. Komoly zseblámpa.
[válaszok erre: #33856] [előzmény: (33852) noel73, 2007-04-08 23:10:06]
Törzstag
reimre adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
33852. Elküldve: 2007-04-08 23:10:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77025.]

ezek a beltérik kevesebbet esznek mint egy zseblámpa tehát elhanyagolható a fogyasztásukkal járó anyagi vonzat.Magyarán nem vagy csak alig fogyasztanak.
[válaszok erre: #33853] [előzmény: (33851) latency, 2007-04-08 21:00:00]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010354042053223 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail