| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 EA38

Tagság: 2007-01-16 17:49:33 Tagszám: #40109 Hozzászólások: 2835 |
33826. Elküldve: 2007-04-08 13:14:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77051.] |
Kedves gombilaci. Lehet, hogy számodra újdonság de a HBO Dolby Digital hangrendszerben adja a filmek 90%-át. Csak ezt a hangminőséget a mágikus Digitv szolgáltatótok nem képes sugározni és csak sztereoban ad. UPC directen megy a DD hang.
|
| | | [válaszok erre: #33827 #33850] |
[előzmény: (33823) gombilaci, 2007-04-08 11:32:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33825. Elküldve: 2007-04-08 11:46:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77052.] |
Értem és köszönöm a felvilágosítást!
|
| | |
[előzmény: (33824) latency, 2007-04-08 11:33:10] |
|
Törzstag
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33824. Elküldve: 2007-04-08 11:33:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77053.] |
Ez azért nem így megy, mint ahogy te gondolod. A Hallmark esete teljesen más volt, ezt most nem is részletezném. A Digi eddig mindenhova ezt az AXN-t osztotta el, a különbség csak a reklámokban volt. Most az AXN variál valamit nem csak a Román változaton, a Lost Room például mindenhol rosszult ment.
|
| | | [válaszok erre: #33825] |
[előzmény: (33821) teleholdkóros, 2007-04-08 10:57:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33823. Elküldve: 2007-04-08 11:32:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77054.] |
hali...
nálam is csak a HBO ment de egyébként azt is magarlól le
mert az öszes filmet láttam már ami ment és hozzáteszem házimozin ami hangzásban veretősebb mint a HBO
|
| | | [válaszok erre: #33826] |
[előzmény: (33822) sil, 2007-04-08 11:02:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
33822. Elküldve: 2007-04-08 11:02:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77055.] |
Mindenesetre rohadt mérges leszek, ha holnap a 13. rész lesz az AXN-en a Jerichoból, mert így akkor lemaradtam a 12.-ről. Tele van már a tököm az egész AXN-es bandával, a múltkor a Lost Room most meg ez.
|
| | | [válaszok erre: #33823 #33859] |
|
|
Haladó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33821. Elküldve: 2007-04-08 10:57:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77056.] |
Igazad lehet,de akkor a Hallmark műsoránál tavaly miért állt át a Digi TV arra a műsorra ,ami a magyar műsor újságokban szerepelt?Mert lehetett.Az AXN-nél is lehetséges ugyanez.
|
| | | [válaszok erre: #33824] |
[előzmény: (33811) latency, 2007-04-07 23:09:36] |
|
Törzstag
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33820. Elküldve: 2007-04-08 10:56:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77057.] |
Ez a apolai nevü személy jól elbeszélgetet magával. : 55
nobi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33819. Elküldve: 2007-04-08 10:50:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77058.] |
GYári beálitások, letöltések de semmi a beltéri egyszerüen nem hozz be az új csatornákat de miért nobi
|
| |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33818. Elküldve: 2007-04-08 09:47:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77059.] |
Nincs neki társas beltéri?
|
| | |
[előzmény: (33816) apolai, 2007-04-08 09:38:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33817. Elküldve: 2007-04-08 09:46:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77060.] |
Előszőr is, ha visszanéznél pár oldalt, talán ott találsz erről fejtegetést, nem tudom, mert már hetek óta ez a téma. Nos azt kéne tudni, hogy társbeltéris avagy sem.
A társbeltérin nem fog jönni a 10tp, mert a 10tp vertikális polaritáson van, s csak akkor lehet fogni, ha a társbeltérit leköti, avagy, mind2 beltéri erre a tp-re van "ráállva".
Ha nem társbeltérie van akkor rejtély, próbálja a gyári beállítások visszaállítását. Ez nálam sokszor rendbetette a dolgokat.
|
| | |
[előzmény: (33816) apolai, 2007-04-08 09:38:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apolai

Tagság: 2007-04-02 19:06:16 Tagszám: #43512 Hozzászólások: 193 |
33816. Elküldve: 2007-04-08 09:38:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77061.] |
Üdvözlök mindenkit, új vagyok ezen a fórumon, nekem semmi bajom nem volt hála a Digi-vel beltérivel stb... amikor beszerelték anno, akkor fél óra múlva volt minden, amikor megrendeltem az akciós filmcsatorna programot azt mondták 3 napon belül aktiválják az is rendben volt, az árak meg a t-kábel-hez képest nagyon lightosak.
Sógorom viszont régebben tért át a Digihez neki még hunday beltéri van és egyszerűen nem találja a hálózatot, pedig itt a fórumon azt írtátok már belinkelték, sőt amikor a 10 tp belinkelték elment neki a fele csatorna is. Mit tudtok ajánlani? Szeretnék az Ő nevében segítséget kérni.
|
| | | [válaszok erre: #33817 #33818] |
|
|
Haladó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33814. Elküldve: 2007-04-08 08:58:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77062.] |
Talán nézd meg itt http://www.port.hu/
|
| | |
[előzmény: (33810) teleholdkóros, 2007-04-07 22:09:11] |
|
Törzstag
|
|
 hg1dbt

Tagság: 2004-12-24 15:23:45 Tagszám: #14640 Hozzászólások: 290 |
33813. Elküldve: 2007-04-08 06:43:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77063.] |
Sziasztok!
Nálam a fö beltérin mind 2 HBO ment,a társon viszont csak a HBO 1.
Ez miért van?
|
| | |
[előzmény: (33812) lesley, 2007-04-07 23:13:39] |
|
Haladó
|
|
 lesley

Tagság: 2006-03-05 19:35:02 Tagszám: #28041 Hozzászólások: 200 |
33812. Elküldve: 2007-04-07 23:13:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77064.] |
Nekem is csak a HBO1 megy a Humax-2 őn,csak azt tudnám ,hogy miért.!
|
| | | [válaszok erre: #33813] |
[előzmény: (33807) seatom, 2007-04-07 21:30:50] |
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33811. Elküldve: 2007-04-07 23:09:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77065.] |
És miért hibás a Digi? Nem ők állítják össze a csatornák műsorát. Írj e-mailt az AXN-nek, ha nem tetszik valami.
|
| | | [válaszok erre: #33821] |
[előzmény: (33810) teleholdkóros, 2007-04-07 22:09:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33810. Elküldve: 2007-04-07 22:09:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77066.] |
Én meg azt látom,hogy kezdődik ugyanaz a dili mint a Hallmark műsorával volt.Tegnap gyanútlanul beállítottam a videót 21 órára ,hogy felvegye a műsorujság szerinti Aliast az AXN-n,erre ma a Jerichot találtam a felvételen.Megnéztem az axn.ro oldalon a műsort és ott 22 órakor(román id.szám.szerint)valóban a Jericho volt.A magyar műsorújságok viszont az upc-AXN műsort írják.A Hallmark-al ugyanez volt tavaly.Köszönjük Digi Tv !!!
|
| | | [válaszok erre: #33811 #33814] |
[előzmény: (33766) sondor27, 2007-04-07 13:23:23] |
|
Törzstag
|
|
 tmsk2

Tagság: 2007-02-11 18:40:09 Tagszám: #41388 Hozzászólások: 123 |
33809. Elküldve: 2007-04-07 21:58:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77067.] |
Hello. A digire rászeretnék fűzni egy másik beltérit a fre műsorok vétele miatt.Külön -külön működnek de ha rá van fűzve a digire akkor nincsen jel.Tudnátok segíteni hogy mi lehet a hiba? Köszi.
|
| | |
[előzmény: (33800) Laci082, 2007-04-07 19:44:06] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
33808. Elküldve: 2007-04-07 21:32:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77068.] |
miert csak ennyi, mert nem egy egesz hetvege? directen 0 perc.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 seatom

Tagság: 2006-02-16 15:43:16 Tagszám: #27176 Hozzászólások: 87 |
33807. Elküldve: 2007-04-07 21:30:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77069.] |
Hello!
A Hunyadimon megy mindkettő, a Humax 1-esen csak a HBO 1.
"Fuck-shui"
|
| | | [válaszok erre: #33812] |
[előzmény: (33784) atlas, 2007-04-07 17:47:17] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33806. Elküldve: 2007-04-07 21:10:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77070.] |
Tévedés. Hajnali 5-ig lesz csak kódolatlan. Kevesebb, mint 24 óra a mostani kódolatlan időszak (először csak 10 órát akartak, aztán most a napokban növelték meg ennyire)
|
| | |
[előzmény: (33804) theo77, 2007-04-07 20:27:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pozsoka

Tagság: 2006-10-03 06:13:01 Tagszám: #35516 Hozzászólások: 175 |
33805. Elküldve: 2007-04-07 21:09:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77071.] |
Több mint 1 hónapja nem fizetem az HBO maxpak-ot,de még mindig van hbo1-2 ,a társbeltérin pedig Cinemax is,jó is származhat a hanyagságból.
|
| |
|
Haladó
|
|
 theo77

Tagság: 2005-09-02 20:19:22 Tagszám: #21614 Hozzászólások: 226 |
33804. Elküldve: 2007-04-07 20:27:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77072.] |
Ma és holnap.
|
| | | [válaszok erre: #33806] |
[előzmény: (33798) gombilaci, 2007-04-07 19:22:57] |
|
Haladó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33803. Elküldve: 2007-04-07 20:22:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77073.] |
Te miről beszélsz?
|
| | |
[előzmény: (33773) aspys, 2007-04-07 15:53:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33802. Elküldve: 2007-04-07 20:20:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77074.] |
igen.
|
| | |
[előzmény: (33801) pigi, 2007-04-07 20:15:57] |
|
Zöldfülű
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
33801. Elküldve: 2007-04-07 20:15:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77075.] |
nektekis szagat a fim+
|
| | | [válaszok erre: #33802] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|