Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (78/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

EA38



Tagság: 2007-01-16 17:49:33
Tagszám: #40109
Hozzászólások: 2835
33826. Elküldve: 2007-04-08 13:14:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77051.]

Kedves gombilaci. Lehet, hogy számodra újdonság de a HBO Dolby Digital hangrendszerben adja a filmek 90%-át. Csak ezt a hangminőséget a mágikus Digitv szolgáltatótok nem képes sugározni és csak sztereoban ad. UPC directen megy a DD hang.
[válaszok erre: #33827 #33850] [előzmény: (33823) gombilaci, 2007-04-08 11:32:23]
Kiváló dolgozó
EA38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
33825. Elküldve: 2007-04-08 11:46:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77052.]

Értem és köszönöm a felvilágosítást! icon50.gif
[előzmény: (33824) latency, 2007-04-08 11:33:10]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
33824. Elküldve: 2007-04-08 11:33:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77053.]

Ez azért nem így megy, mint ahogy te gondolod. A Hallmark esete teljesen más volt, ezt most nem is részletezném. A Digi eddig mindenhova ezt az AXN-t osztotta el, a különbség csak a reklámokban volt. Most az AXN variál valamit nem csak a Román változaton, a Lost Room például mindenhol rosszult ment.
[válaszok erre: #33825] [előzmény: (33821) teleholdkóros, 2007-04-08 10:57:08]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33823. Elküldve: 2007-04-08 11:32:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77054.]

hali...
nálam is csak a HBO ment de egyébként azt is magarlól le icon65.gif
mert az öszes filmet láttam már ami ment és hozzáteszem házimozin ami hangzásban veretősebb mint a HBO icon28.gif
[válaszok erre: #33826] [előzmény: (33822) sil, 2007-04-08 11:02:40]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
33822. Elküldve: 2007-04-08 11:02:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77055.]

Mindenesetre rohadt mérges leszek, ha holnap a 13. rész lesz az AXN-en a Jerichoból, mert így akkor lemaradtam a 12.-ről. Tele van már a tököm az egész AXN-es bandával, a múltkor a Lost Room most meg ez.
[válaszok erre: #33823 #33859]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
33821. Elküldve: 2007-04-08 10:57:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77056.]

Igazad lehet,de akkor a Hallmark műsoránál tavaly miért állt át a Digi TV arra a műsorra ,ami a magyar műsor újságokban szerepelt?Mert lehetett.Az AXN-nél is lehetséges ugyanez. icon50.gif
[válaszok erre: #33824] [előzmény: (33811) latency, 2007-04-07 23:09:36]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
33820. Elküldve: 2007-04-08 10:56:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77057.]

Ez a apolai nevü személy jól elbeszélgetet magával. icon41.gif icon42.gif : icon41.gif icon52.gif icon53.gif icon37.gif icon38.gif 55

nobi
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
33819. Elküldve: 2007-04-08 10:50:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77058.]

GYári beálitások, letöltések de semmi a beltéri egyszerüen nem hozz be az új csatornákat de miért nobi
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33818. Elküldve: 2007-04-08 09:47:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77059.]

Nincs neki társas beltéri?
[előzmény: (33816) apolai, 2007-04-08 09:38:53]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
33817. Elküldve: 2007-04-08 09:46:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77060.]

Előszőr is, ha visszanéznél pár oldalt, talán ott találsz erről fejtegetést, nem tudom, mert már hetek óta ez a téma. Nos azt kéne tudni, hogy társbeltéris avagy sem.
A társbeltérin nem fog jönni a 10tp, mert a 10tp vertikális polaritáson van, s csak akkor lehet fogni, ha a társbeltérit leköti, avagy, mind2 beltéri erre a tp-re van "ráállva".
Ha nem társbeltérie van akkor rejtély, próbálja a gyári beállítások visszaállítását. Ez nálam sokszor rendbetette a dolgokat.
[előzmény: (33816) apolai, 2007-04-08 09:38:53]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apolai



Tagság: 2007-04-02 19:06:16
Tagszám: #43512
Hozzászólások: 193
33816. Elküldve: 2007-04-08 09:38:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77061.]

Üdvözlök mindenkit, új vagyok ezen a fórumon, nekem semmi bajom nem volt hála a Digi-vel beltérivel stb... amikor beszerelték anno, akkor fél óra múlva volt minden, amikor megrendeltem az akciós filmcsatorna programot azt mondták 3 napon belül aktiválják az is rendben volt, az árak meg a t-kábel-hez képest nagyon lightosak.
Sógorom viszont régebben tért át a Digihez neki még hunday beltéri van és egyszerűen nem találja a hálózatot, pedig itt a fórumon azt írtátok már belinkelték, sőt amikor a 10 tp belinkelték elment neki a fele csatorna is. Mit tudtok ajánlani? Szeretnék az Ő nevében segítséget kérni.
[válaszok erre: #33817 #33818]
Haladó
apolai adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
33814. Elküldve: 2007-04-08 08:58:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77062.]

Talán nézd meg itt icon53.gif icon53.gif http://www.port.hu/
[előzmény: (33810) teleholdkóros, 2007-04-07 22:09:11]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hg1dbt



Tagság: 2004-12-24 15:23:45
Tagszám: #14640
Hozzászólások: 290
33813. Elküldve: 2007-04-08 06:43:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77063.]

Sziasztok!
Nálam a fö beltérin mind 2 HBO ment,a társon viszont csak a HBO 1.
Ez miért van?
[előzmény: (33812) lesley, 2007-04-07 23:13:39]
Haladó
hg1dbt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lesley



Tagság: 2006-03-05 19:35:02
Tagszám: #28041
Hozzászólások: 200
33812. Elküldve: 2007-04-07 23:13:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77064.]

Nekem is csak a HBO1 megy a Humax-2 őn,csak azt tudnám ,hogy miért.!

[válaszok erre: #33813] [előzmény: (33807) seatom, 2007-04-07 21:30:50]
Haladó
lesley adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
33811. Elküldve: 2007-04-07 23:09:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77065.]

És miért hibás a Digi? Nem ők állítják össze a csatornák műsorát. Írj e-mailt az AXN-nek, ha nem tetszik valami.
[válaszok erre: #33821] [előzmény: (33810) teleholdkóros, 2007-04-07 22:09:11]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
33810. Elküldve: 2007-04-07 22:09:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77066.]

Én meg azt látom,hogy kezdődik ugyanaz a dili mint a Hallmark műsorával volt.Tegnap gyanútlanul beállítottam a videót 21 órára ,hogy felvegye a műsorujság szerinti Aliast az AXN-n,erre ma a Jerichot találtam a felvételen.Megnéztem az axn.ro oldalon a műsort és ott 22 órakor(román id.szám.szerint)valóban a Jericho volt.A magyar műsorújságok viszont az upc-AXN műsort írják.A Hallmark-al ugyanez volt tavaly.Köszönjük Digi Tv !!! icon17.gif
[válaszok erre: #33811 #33814] [előzmény: (33766) sondor27, 2007-04-07 13:23:23]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tmsk2



Tagság: 2007-02-11 18:40:09
Tagszám: #41388
Hozzászólások: 123
33809. Elküldve: 2007-04-07 21:58:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77067.]

Hello. A digire rászeretnék fűzni egy másik beltérit a fre műsorok vétele miatt.Külön -külön működnek de ha rá van fűzve a digire akkor nincsen jel.Tudnátok segíteni hogy mi lehet a hiba? Köszi.
[előzmény: (33800) Laci082, 2007-04-07 19:44:06]
Haladó
tmsk2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
33808. Elküldve: 2007-04-07 21:32:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77068.]

miert csak ennyi, mert nem egy egesz hetvege? directen 0 perc.
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


seatom



Tagság: 2006-02-16 15:43:16
Tagszám: #27176
Hozzászólások: 87
33807. Elküldve: 2007-04-07 21:30:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77069.]

Hello!

A Hunyadimon megy mindkettő, a Humax 1-esen csak a HBO 1.

icon11.gif

"Fuck-shui"
[válaszok erre: #33812] [előzmény: (33784) atlas, 2007-04-07 17:47:17]
Kezdő
seatom adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33806. Elküldve: 2007-04-07 21:10:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77070.]

Tévedés. Hajnali 5-ig lesz csak kódolatlan. Kevesebb, mint 24 óra a mostani kódolatlan időszak (először csak 10 órát akartak, aztán most a napokban növelték meg ennyire)
[előzmény: (33804) theo77, 2007-04-07 20:27:15]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pozsoka



Tagság: 2006-10-03 06:13:01
Tagszám: #35516
Hozzászólások: 175
33805. Elküldve: 2007-04-07 21:09:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77071.]

Több mint 1 hónapja nem fizetem az HBO maxpak-ot,de még mindig van hbo1-2 ,a társbeltérin pedig Cinemax is,jó is származhat a hanyagságból.
Haladó
pozsoka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


theo77



Tagság: 2005-09-02 20:19:22
Tagszám: #21614
Hozzászólások: 226
33804. Elküldve: 2007-04-07 20:27:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77072.]

Ma és holnap.
[válaszok erre: #33806] [előzmény: (33798) gombilaci, 2007-04-07 19:22:57]
Haladó
theo77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
33803. Elküldve: 2007-04-07 20:22:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77073.]

Te miről beszélsz? icon13.gif
[előzmény: (33773) aspys, 2007-04-07 15:53:59]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nbzy



Tagság: 2007-01-24 17:08:32
Tagszám: #40539
Hozzászólások: 39
33802. Elküldve: 2007-04-07 20:20:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77074.]

igen.
[előzmény: (33801) pigi, 2007-04-07 20:15:57]
Zöldfülű
Nbzy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
33801. Elküldve: 2007-04-07 20:15:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77075.]

nektekis szagat a fim+
[válaszok erre: #33802]
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098960399627686 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail