| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33800. Elküldve: 2007-04-07 19:44:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77076.] |
Nem társbeltéris összeállítás egymásra fűzve? Ha igen akkor ott nem lehet nézni az új TP-n lévő csatornákat, csak úgy ha mindkét beltéri az új TP-re van kapcsolva.
Ha nem felfűzött akkor újra kell keresni a műholdat, és meglesznek az elveszett csatornák.
|
| | | [válaszok erre: #33809] |
[előzmény: (33799) apolai, 2007-04-07 19:35:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apolai

Tagság: 2007-04-02 19:06:16 Tagszám: #43512 Hozzászólások: 193 |
33799. Elküldve: 2007-04-07 19:35:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77077.] |
Sziasztok új vagyok itt a fórumon, nekem humax beltérim van viszont a családban van els generációs és nem aki a régi beltérivel rendelkezik az új tp be van linkelve de azóta fele csati sincs meg neki
|
| | | [válaszok erre: #33800] |
|
|
Haladó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33798. Elküldve: 2007-04-07 19:22:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77078.] |
meddig kódolatlan a HBO???
|
| | | [válaszok erre: #33804] |
[előzmény: (33797) cable, 2007-04-07 18:22:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33797. Elküldve: 2007-04-07 18:22:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77079.] |
Mert nem volt beígérve adott időpontra 1 csatorna sem
|
| | | [válaszok erre: #33798] |
[előzmény: (33795) nobi, 2007-04-07 18:14:43] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
33796. Elküldve: 2007-04-07 18:19:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77080.] |
Írásjelek? Hmm??
|
| | |
[előzmény: (33795) nobi, 2007-04-07 18:14:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33795. Elküldve: 2007-04-07 18:14:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77081.] |
Miért nincsenek még új csatornák amikor már április van
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33796 #33797] |
|
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33794. Elküldve: 2007-04-07 18:01:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77082.] |
Ja valaki hozzon egy kis piát és ünnepeljük+.
|
| | |
[előzmény: (33792) Nbzy, 2007-04-07 18:00:08] |
|
Haladó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
|
Haladó
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33792. Elküldve: 2007-04-07 18:00:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77084.] |
szerintem pedig örüljünk, hogy nobinak meg volt az első többé-kevésbé értelmes hozzászólása.
|
| | | [válaszok erre: #33794] |
[előzmény: (33790) cable, 2007-04-07 17:53:32] |
|
Zöldfülű
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33790. Elküldve: 2007-04-07 17:53:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77086.] |
Figyu itt eddig senki nem mondta hogy a jetix jobb min a Boomerang
|
| | | [válaszok erre: #33792] |
[előzmény: (33789) nobi, 2007-04-07 17:52:04] |
|
Haladó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33789. Elküldve: 2007-04-07 17:52:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77087.] |
szerintem jobb lenne a boomerangot berakni mint a jetixet
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33790] |
[előzmény: (33768) punto, 2007-04-07 14:06:36] |
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
|
Haladó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33787. Elküldve: 2007-04-07 17:48:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77089.] |
Te viccelsz. én is imádom a Boomerangot.
|
| | |
[előzmény: (33783) nobi, 2007-04-07 17:40:11] |
|
Haladó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33786. Elküldve: 2007-04-07 17:48:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77090.] |
www.boomerang.de
|
| | | [válaszok erre: #33788] |
|
|
Kezdő
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33785. Elküldve: 2007-04-07 17:48:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77091.] |
Az- egyszer,csak azt nézném!
|
| | |
[előzmény: (33782) punto, 2007-04-07 17:36:43] |
|
Törzstag
|
|
 atlas

Tagság: 2006-10-18 21:10:40 Tagszám: #36080 Hozzászólások: 17 |
33784. Elküldve: 2007-04-07 17:47:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77092.] |
Sziasztok!
Eddig csak olvastam, most kérdeznék is! Az HBO 2 megy valakinél? Mert egy korábbi hozzászólásban azt olvastam, hogy mindkét HBO nyitva van! A válaszokat előre is köszönöm!
|
| | | [válaszok erre: #33807] |
[előzmény: (33758) hg1dbt, 2007-04-07 06:48:41] |
|
Zöldfülű
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33783. Elküldve: 2007-04-07 17:40:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77093.] |
boomerang
|
| | | [válaszok erre: #33787] |
[előzmény: (33738) cable, 2007-04-06 18:20:12] |
|
Kezdő
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33782. Elküldve: 2007-04-07 17:36:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77094.] |
Kezeltesd magad de gyorsan
|
| | | [válaszok erre: #33785] |
[előzmény: (33781) teleholdkóros, 2007-04-07 17:32:44] |
|
Törzstag
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
33781. Elküldve: 2007-04-07 17:32:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77095.] |
Óh,ha a Hir Tv-n lenne egyszer Vidám Vasárnap,vagy a Szcientológia Egyház műsora:akkor csak azt nézném.
|
| | | [válaszok erre: #33782] |
[előzmény: (33780) Nbzy, 2007-04-07 17:07:18] |
|
Törzstag
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33780. Elküldve: 2007-04-07 17:07:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77096.] |
nobi: Pax TV, Duna TV, ATV, Vidám vasárnap
|
| | | [válaszok erre: #33781] |
[előzmény: (33775) nobi, 2007-04-07 16:28:48] |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33779. Elküldve: 2007-04-07 17:04:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77097.] |
Csak valószínű. Felénk máshogy müködik a dolog.
|
| | |
[előzmény: (33774) Laci082, 2007-04-07 16:07:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33778. Elküldve: 2007-04-07 17:03:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77098.] |
Nálunk 1 év után is lecserélik ingyé.
|
| | |
[előzmény: (33772) nadika, 2007-04-07 15:50:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33777. Elküldve: 2007-04-07 16:33:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77099.] |
Jól elbeszélgetsz magaddal...
Egyébként volt már róla szó, pusztán üzleti érdekek miatt.
|
| | |
[előzmény: (33776) nobi, 2007-04-07 16:31:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33776. Elküldve: 2007-04-07 16:31:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77100.] |
A boomerangot szerintem nem fogják beteni , de miért
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33777] |
[előzmény: (33775) nobi, 2007-04-07 16:28:48] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|