| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33775. Elküldve: 2007-04-07 16:28:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77101.] |
Boomerang
|
| | | [válaszok erre: #33776 #33780] |
|
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33774. Elküldve: 2007-04-07 16:07:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77102.] |
Új beltéri, új kártya.
Mivel gari nincs a beltérire valószínűleg ingyen nem cserélik ki, hanem kapsz egyet használatba.
|
| | | [válaszok erre: #33779] |
[előzmény: (33772) nadika, 2007-04-07 15:50:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 aspys

Tagság: 2003-04-27 00:00:00 Tagszám: #3207 Hozzászólások: 576 |
33773. Elküldve: 2007-04-07 15:53:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77103.] |
Mert a digi ilyen alapvető problémákat sem tud megoldani mint a kódolatlan hétvége !(két forintos tarto madein románia)
|
| | | [válaszok erre: #33803] |
[előzmény: (33770) hg1dbt, 2007-04-07 15:37:24] |
|
Törzstag
|
|
 nadika

Tagság: 2006-02-25 16:01:45 Tagszám: #27628 Hozzászólások: 41 |
33772. Elküldve: 2007-04-07 15:50:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77104.] |
Sziasztok!
Hátha tud valaki valami okosat mondani:
Már több mint egy éve előfizettem egy digitv-re, a készülék egyösszegben kifizetésre került. Az 1 éves gari a beltérire lejárt. Ma reggelre ez a csodálatos Hyundai HSS-1165NA villogó 2222-es jelzéssel fogadott. Utánnaolvasgatva ezzel nem sokat lehet kezdeni. Új beltérit ugye nem nagyon tud venni az ember, mivel a kártya a rossz géphez van rendelve. Digit nem tudok nézni, de mivel 2 évre kötöttem, a havi díjat azt fizethetem.
Na ilyenkor mi a tehendő?
|
| | | [válaszok erre: #33774 #33778] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 mammut71

Tagság: 2007-02-02 15:50:15 Tagszám: #40967 Hozzászólások: 360 |
33771. Elküldve: 2007-04-07 15:45:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77105.] |
Nem igaz!A UPC-n is kódolatlan mindkét HBO csatorna.
Csákó!
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Üdv:mammut71
|
| | |
[előzmény: (33770) hg1dbt, 2007-04-07 15:37:24] |
|
Törzstag
|
|
 hg1dbt

Tagság: 2004-12-24 15:23:45 Tagszám: #14640 Hozzászólások: 290 |
33770. Elküldve: 2007-04-07 15:37:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77106.] |
Sziasztok!
Látjátok már ennyivel is jobb a DIGI mint a UPC,ott nincs kodolatlanul egyik HBO se.
Hajrá DIGI!!!!!!
Üdv:Tibi
|
| | | [válaszok erre: #33771 #33773] |
|
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33769. Elküldve: 2007-04-07 15:08:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77107.] |
Eddig viszont megegyezett a műsora. Csak nehogy az legyen ezzel is mint a Discoveryvel. Egyébként a Román oldalon levő műsor sem mindig volt pontos, valami központi kavarás van szerintem.
|
| | |
[előzmény: (33767) RiCheta, 2007-04-07 13:55:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33768. Elküldve: 2007-04-07 14:06:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77108.] |
Nos ez is igaz
|
| | | [válaszok erre: #33789] |
[előzmény: (33763) cable, 2007-04-07 09:57:40] |
|
Törzstag
|
|
 RiCheta

Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596 |
33767. Elküldve: 2007-04-07 13:55:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77109.] |
persze, mert azt is adják!
|
| | | [válaszok erre: #33769] |
[előzmény: (33766) sondor27, 2007-04-07 13:23:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sondor27

Tagság: 2006-02-25 09:36:56 Tagszám: #27613 Hozzászólások: 259 |
33766. Elküldve: 2007-04-07 13:23:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77110.] |
Üdv!
Ahogy elnéztem, az AXN műsora leginkább az axn.ro oldalon lévő műsorhoz áll legközelebb. Hétfőn volt a Jericho új része angolul, tegnap az ismétlés már magyar szinkronnal ! A magyar AXN ezt jövő hétre hirdeti premiernek! [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-07 13:33:43]
|
| | | [válaszok erre: #33767 #33810] |
|
|
Haladó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33765. Elküldve: 2007-04-07 10:12:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77111.] |
Spektum, Discovery... ; Cooltv-n a BBC sorozatok; HBO sorozatok (pl: Sírhant művek, Elit alakulat..); hollywoodi kasszasikerek DVD-n
|
| | |
[előzmény: (33764) taurus, 2007-04-07 10:07:23] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33764. Elküldve: 2007-04-07 10:07:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77112.] |
Számodra mi a normális műsor?
|
| | | [válaszok erre: #33765] |
[előzmény: (33761) cable, 2007-04-07 09:15:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33763. Elküldve: 2007-04-07 09:57:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77113.] |
Mondjuk lehet hogy a Boomerang jobb lenne. csak Jetix helyett legyen már valami értelmes rajzfilm.
|
| | | [válaszok erre: #33768] |
[előzmény: (33762) punto, 2007-04-07 09:45:11] |
|
Haladó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33762. Elküldve: 2007-04-07 09:45:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77114.] |
Teljesen igazad van
|
| | | [válaszok erre: #33763] |
[előzmény: (33761) cable, 2007-04-07 09:15:28] |
|
Törzstag
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33761. Elküldve: 2007-04-07 09:15:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77115.] |
Pax- egy normális műsor nincs rajta. romantica- csak unatkozó nyigdíjasoknak való hálozat-reklámcsatorna atv- szintén gagyi
|
| | | [válaszok erre: #33762 #33764] |
[előzmény: (33745) punto, 2007-04-06 19:36:35] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33760. Elküldve: 2007-04-07 08:40:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77116.] |
www.digi.tv
érthetöen ott van a magyar oldalon
"HBO kódolatlan 24 óra!"
én ebben a mondatban nem látok Cinemaxot:D
|
| | |
[előzmény: (33759) cusing, 2007-04-07 08:35:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cusing

Tagság: 2007-01-27 21:52:57 Tagszám: #40690 Hozzászólások: 6 |
33759. Elküldve: 2007-04-07 08:35:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77117.] |
nálam a hbo-megy...csak...
|
| | | [válaszok erre: #33760] |
[előzmény: (33758) hg1dbt, 2007-04-07 06:48:41] |
|
Zöldfülű
|
|
 hg1dbt

Tagság: 2004-12-24 15:23:45 Tagszám: #14640 Hozzászólások: 290 |
33758. Elküldve: 2007-04-07 06:48:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77118.] |
Sziasztok,Jo reggelt!
Nálatok sincs Cinemax kodolatlanul?
A 2 HBO megy!
Üdv:Tibi
|
| | | [válaszok erre: #33759 #33784] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33757. Elküldve: 2007-04-07 06:30:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77119.] |
én is
|
| | |
[előzmény: (33756) noel73, 2007-04-06 22:21:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
33756. Elküldve: 2007-04-06 22:21:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77120.] |
pax tvt akrok
|
| | | [válaszok erre: #33757] |
[előzmény: (33755) sb, 2007-04-06 21:54:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sb

Tagság: 2006-11-05 16:29:37 Tagszám: #36784 Hozzászólások: 20 |
33755. Elküldve: 2007-04-06 21:54:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77121.] |
Igen, a garancia miatt nem akarom elhozni. Sztem ez nem olyan egyszerq, ahogy írod, a garanciának/felelQsségnek sztem semmi köze a tulajdoni viszonyhoz. Attól, hogy a digié a készülék, még lehetek én a felelQs érte, ha elromlik - lazán kifizettethetik. Az ÁSZF-ben ez van benne, a szerelQ is ezt modta. Direkt rákérdeztem: ha most beszerelem én és semmi baja, majd fél év múlva megadja magát (ami akkor nyilvánvalóan nem az én hibám lesz, hisz fél évig jó volt), akkor is az én bajom.
A szerelésrQl pedig nem általánosságban írtam, bocs ha úgy értetted! Nálunk tényleg az a helyzet, hogy csak a kábelt kell bedugni: ki van húzva, be van kötve, semmi mást nem kell csinálni, csak letennia beltérit és becsavarni az F csatlakozót. Emiatt lenne fölösleges kihívni a szerelQt. De ha meg a fentiekbQl indulok ki, akkor rá vagyok kényszerítve. :(
A szerelési díjról meg annyit, hogy ha mindezt el kell végezni a szerelQnek, akkor jogos a díj. Viszont hiába emelted ki, hogy 5000+ÁFA az az "üzembehelyezés díja". Dikert az ÁSZF-et másoltam be, amiben "szerelési díj" kifejezés szerepel. Szóval ez így nem helyes! MegtévesztQ! És ugyebár az ÁSZF a jogilag is hivatalos szerzQdés.
Nos engem ezek zavarnak és még mindig nem tudom, hogy elhozzam, vagy kihívjam, hogy letegye az asztalra. :(
|
| | | [válaszok erre: #33756] |
[előzmény: (33702) raczandris, 2007-04-06 13:20:30] |
|
Zöldfülű
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
33754. Elküldve: 2007-04-06 21:48:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77122.] |
Igazadvan nincs 4! storytv; Sport Klub mind a kettő gyenge csatorna. A következőcsatornákat nem számoljuk mivel az montad, hogy egy árban vannak. HBO, HBO2, Cinemax
Viszont van Alföld TV, DTV, Mivel ez a kettő helyi ezért Debrecenben ezek fontos csatornák.
Nickelodeon, sok gyerek szereti.
Budapest tv, felejthető
Most számolj így már neked is sikerül.
Mellesleg mivel jelenleg teljes értékű digitális csomagot kábelen senki nem szolgáltatt addig nem elhanyagolható az oszthatóság ha érted mire gondolok. Így számold az árat. /2 /3 /4 lakás. és lakásonként nem 1 TV.
|
| | |
[előzmény: (33753) Laci082, 2007-04-06 21:18:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33753. Elküldve: 2007-04-06 21:18:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77123.] |
Nem számoltam. Szám szerint biztos több, csak a csomag 1/3-át külföldi FTA csatornák töltik ki. Ez kábelen így szokás. Viszont hiányoznak olyan magyar nyelvű csatornák amik a DigiTV-n megvannak.
|
| | | [válaszok erre: #33754] |
[előzmény: (33752) Atilu, 2007-04-06 21:10:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
33752. Elküldve: 2007-04-06 21:10:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77124.] |
Számold meg újra.
|
| | | [válaszok erre: #33753] |
[előzmény: (33716) Laci082, 2007-04-06 14:47:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33751. Elküldve: 2007-04-06 21:08:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77125.] |
Lófaxt szimmetrikus. Sima kábelnet ami ugyan kevésbé érzékeny a letöltés közbeni feltöltésre, de a teljesen szimmetrikus full-duplex kapcsolattól nagyon messze van.
Idézet:
| Sebesség (letölt./felt.) max. 1024/256 max. 2048/512
| |
|
| | |
[előzmény: (33750) Atilu, 2007-04-06 20:53:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|