Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (69/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
33775. Elküldve: 2007-04-07 16:28:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77101.]

Boomerang
[válaszok erre: #33776 #33780]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33774. Elküldve: 2007-04-07 16:07:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77102.]

Új beltéri, új kártya.
Mivel gari nincs a beltérire valószínűleg ingyen nem cserélik ki, hanem kapsz egyet használatba.
[válaszok erre: #33779] [előzmény: (33772) nadika, 2007-04-07 15:50:57]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


aspys



Tagság: 2003-04-27 00:00:00
Tagszám: #3207
Hozzászólások: 576
33773. Elküldve: 2007-04-07 15:53:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77103.]

Mert a digi ilyen alapvető problémákat sem tud megoldani mint a kódolatlan hétvége !(két forintos tarto madein románia)
[válaszok erre: #33803] [előzmény: (33770) hg1dbt, 2007-04-07 15:37:24]
Törzstag
aspys adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nadika



Tagság: 2006-02-25 16:01:45
Tagszám: #27628
Hozzászólások: 41
33772. Elküldve: 2007-04-07 15:50:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77104.]

Sziasztok!
Hátha tud valaki valami okosat mondani:
Már több mint egy éve előfizettem egy digitv-re, a készülék egyösszegben kifizetésre került. Az 1 éves gari a beltérire lejárt. Ma reggelre ez a csodálatos Hyundai HSS-1165NA villogó 2222-es jelzéssel fogadott. Utánnaolvasgatva ezzel nem sokat lehet kezdeni. Új beltérit ugye nem nagyon tud venni az ember, mivel a kártya a rossz géphez van rendelve. Digit nem tudok nézni, de mivel 2 évre kötöttem, a havi díjat azt fizethetem.
Na ilyenkor mi a tehendő?
[válaszok erre: #33774 #33778]
Zöldfülű
nadika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mammut71



Tagság: 2007-02-02 15:50:15
Tagszám: #40967
Hozzászólások: 360
33771. Elküldve: 2007-04-07 15:45:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77105.]

Nem igaz!A UPC-n is kódolatlan mindkét HBO csatorna.
Csákó!

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Üdv:mammut71
[előzmény: (33770) hg1dbt, 2007-04-07 15:37:24]
Törzstag
mammut71 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hg1dbt



Tagság: 2004-12-24 15:23:45
Tagszám: #14640
Hozzászólások: 290
33770. Elküldve: 2007-04-07 15:37:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77106.]

Sziasztok!
Látjátok már ennyivel is jobb a DIGI mint a UPC,ott nincs kodolatlanul egyik HBO se.
Hajrá DIGI!!!!!!

Üdv:Tibi
[válaszok erre: #33771 #33773]
Haladó
hg1dbt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
33769. Elküldve: 2007-04-07 15:08:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77107.]

Eddig viszont megegyezett a műsora. Csak nehogy az legyen ezzel is mint a Discoveryvel. Egyébként a Román oldalon levő műsor sem mindig volt pontos, valami központi kavarás van szerintem.
[előzmény: (33767) RiCheta, 2007-04-07 13:55:32]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
33768. Elküldve: 2007-04-07 14:06:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77108.]

Nos ez is igaz icon32.gif
[válaszok erre: #33789] [előzmény: (33763) cable, 2007-04-07 09:57:40]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
33767. Elküldve: 2007-04-07 13:55:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77109.]

persze, mert azt is adják!
[válaszok erre: #33769] [előzmény: (33766) sondor27, 2007-04-07 13:23:23]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sondor27



Tagság: 2006-02-25 09:36:56
Tagszám: #27613
Hozzászólások: 259
33766. Elküldve: 2007-04-07 13:23:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77110.]

Üdv!
Ahogy elnéztem, az AXN műsora leginkább az axn.ro oldalon lévő műsorhoz áll legközelebb. Hétfőn volt a Jericho új része angolul, tegnap az ismétlés már magyar szinkronnal ! A magyar AXN ezt jövő hétre hirdeti premiernek!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-07 13:33:43]
[válaszok erre: #33767 #33810]
Haladó
sondor27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33765. Elküldve: 2007-04-07 10:12:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77111.]

Spektum, Discovery... ; Cooltv-n a BBC sorozatok; HBO sorozatok (pl: Sírhant művek, Elit alakulat..); hollywoodi kasszasikerek DVD-n
[előzmény: (33764) taurus, 2007-04-07 10:07:23]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33764. Elküldve: 2007-04-07 10:07:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77112.]

Számodra mi a normális műsor?
[válaszok erre: #33765] [előzmény: (33761) cable, 2007-04-07 09:15:28]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33763. Elküldve: 2007-04-07 09:57:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77113.]

Mondjuk lehet hogy a Boomerang jobb lenne. csak Jetix helyett legyen már valami értelmes rajzfilm. icon26.gif
[válaszok erre: #33768] [előzmény: (33762) punto, 2007-04-07 09:45:11]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
33762. Elküldve: 2007-04-07 09:45:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77114.]

Teljesen igazad van icon32.gif
[válaszok erre: #33763] [előzmény: (33761) cable, 2007-04-07 09:15:28]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33761. Elküldve: 2007-04-07 09:15:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77115.]

Pax- egy normális műsor nincs rajta. romantica- csak unatkozó nyigdíjasoknak való hálozat-reklámcsatorna atv- szintén gagyi
[válaszok erre: #33762 #33764] [előzmény: (33745) punto, 2007-04-06 19:36:35]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33760. Elküldve: 2007-04-07 08:40:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77116.]

www.digi.tv
érthetöen ott van a magyar oldalon

"HBO kódolatlan 24 óra!"
én ebben a mondatban nem látok Cinemaxot:D
[előzmény: (33759) cusing, 2007-04-07 08:35:46]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cusing



Tagság: 2007-01-27 21:52:57
Tagszám: #40690
Hozzászólások: 6
33759. Elküldve: 2007-04-07 08:35:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77117.]

nálam a hbo-megy...csak...
[válaszok erre: #33760] [előzmény: (33758) hg1dbt, 2007-04-07 06:48:41]
Zöldfülű
cusing adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hg1dbt



Tagság: 2004-12-24 15:23:45
Tagszám: #14640
Hozzászólások: 290
33758. Elküldve: 2007-04-07 06:48:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77118.]

Sziasztok,Jo reggelt!
Nálatok sincs Cinemax kodolatlanul?
A 2 HBO megy!

Üdv:Tibi
[válaszok erre: #33759 #33784]
Haladó
hg1dbt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33757. Elküldve: 2007-04-07 06:30:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77119.]

én is icon42.gif
[előzmény: (33756) noel73, 2007-04-06 22:21:28]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
33756. Elküldve: 2007-04-06 22:21:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77120.]

pax tvt akrok icon53.gif
[válaszok erre: #33757] [előzmény: (33755) sb, 2007-04-06 21:54:12]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sb



Tagság: 2006-11-05 16:29:37
Tagszám: #36784
Hozzászólások: 20
33755. Elküldve: 2007-04-06 21:54:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77121.]

Igen, a garancia miatt nem akarom elhozni. Sztem ez nem olyan egyszerq, ahogy írod, a garanciának/felelQsségnek sztem semmi köze a tulajdoni viszonyhoz. Attól, hogy a digié a készülék, még lehetek én a felelQs érte, ha elromlik - lazán kifizettethetik. Az ÁSZF-ben ez van benne, a szerelQ is ezt modta. Direkt rákérdeztem: ha most beszerelem én és semmi baja, majd fél év múlva megadja magát (ami akkor nyilvánvalóan nem az én hibám lesz, hisz fél évig jó volt), akkor is az én bajom.

A szerelésrQl pedig nem általánosságban írtam, bocs ha úgy értetted! Nálunk tényleg az a helyzet, hogy csak a kábelt kell bedugni: ki van húzva, be van kötve, semmi mást nem kell csinálni, csak letennia beltérit és becsavarni az F csatlakozót. Emiatt lenne fölösleges kihívni a szerelQt. De ha meg a fentiekbQl indulok ki, akkor rá vagyok kényszerítve. :(

A szerelési díjról meg annyit, hogy ha mindezt el kell végezni a szerelQnek, akkor jogos a díj. Viszont hiába emelted ki, hogy 5000+ÁFA az az "üzembehelyezés díja". Dikert az ÁSZF-et másoltam be, amiben "szerelési díj" kifejezés szerepel. Szóval ez így nem helyes! MegtévesztQ! És ugyebár az ÁSZF a jogilag is hivatalos szerzQdés.

Nos engem ezek zavarnak és még mindig nem tudom, hogy elhozzam, vagy kihívjam, hogy letegye az asztalra. :(
[válaszok erre: #33756] [előzmény: (33702) raczandris, 2007-04-06 13:20:30]
Zöldfülű
sb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
33754. Elküldve: 2007-04-06 21:48:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77122.]

Igazadvan nincs 4! storytv; Sport Klub mind a kettő gyenge csatorna. A következőcsatornákat nem számoljuk mivel az montad, hogy egy árban vannak. HBO, HBO2, Cinemax
Viszont van Alföld TV, DTV, Mivel ez a kettő helyi ezért Debrecenben ezek fontos csatornák.
Nickelodeon, sok gyerek szereti.
Budapest tv, felejthető
Most számolj így már neked is sikerül.
Mellesleg mivel jelenleg teljes értékű digitális csomagot kábelen senki nem szolgáltatt addig nem elhanyagolható az oszthatóság ha érted mire gondolok. Így számold az árat. /2 /3 /4 lakás. és lakásonként nem 1 TV.
[előzmény: (33753) Laci082, 2007-04-06 21:18:08]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33753. Elküldve: 2007-04-06 21:18:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77123.]

Nem számoltam. Szám szerint biztos több, csak a csomag 1/3-át külföldi FTA csatornák töltik ki. Ez kábelen így szokás. Viszont hiányoznak olyan magyar nyelvű csatornák amik a DigiTV-n megvannak.
[válaszok erre: #33754] [előzmény: (33752) Atilu, 2007-04-06 21:10:26]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
33752. Elküldve: 2007-04-06 21:10:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77124.]

Számold meg újra.
[válaszok erre: #33753] [előzmény: (33716) Laci082, 2007-04-06 14:47:07]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33751. Elküldve: 2007-04-06 21:08:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77125.]

Lófaxt szimmetrikus. Sima kábelnet ami ugyan kevésbé érzékeny a letöltés közbeni feltöltésre, de a teljesen szimmetrikus full-duplex kapcsolattól nagyon messze van.
Idézet:
Sebesség (letölt./felt.) max. 1024/256 max. 2048/512

[előzmény: (33750) Atilu, 2007-04-06 20:53:45]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096368789672852 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail