| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 orbitall

Tagság: 2007-03-26 03:58:16 Tagszám: #43202 Hozzászólások: 366 |
33725. Elküldve: 2007-04-06 16:31:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77151.] |
(Bocs : íratni.) Ez megvalósitható, és ha igen. jár-e egyéb költségekkel ? Kérdezd meg.
|
| | |
[előzmény: (33723) orbitall, 2007-04-06 16:19:46] |
|
Törzstag
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33724. Elküldve: 2007-04-06 16:21:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77152.] |
a digitv ben még mindig nincsenek új csatornák de miért
|
| | | [válaszok erre: #33726] |
|
|
Kezdő
|
|
 orbitall

Tagság: 2007-03-26 03:58:16 Tagszám: #43202 Hozzászólások: 366 |
33723. Elküldve: 2007-04-06 16:19:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77153.] |
Ügyfélszolgálat mondta: "Át kell iratni a szerződést." ( ?? )
|
| | | [válaszok erre: #33725] |
[előzmény: (33722) MaDFoX, 2007-04-06 16:05:03] |
|
Törzstag
|
|
 MaDFoX

Tagság: 2006-04-14 15:33:26 Tagszám: #29621 Hozzászólások: 50 |
33722. Elküldve: 2007-04-06 16:05:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77154.] |
Társbeltéri akció szép is meg jó is, el is mennék érte...
CSAKHOGY
Kedvesen közölték velem az ügyfélszolgálaton, hogy továbbították az igényemet a szerződésem szerint illetékes központba, ami konkrétan 50Km-re van tőlem (pedig megyeszékhelyen lakom és több szerelő IS foglalkozik a városban a szereléssel). Szóval ha nem megyek el érte akkor fizessem a szerelőjük kiszállását is, meg a munkadíját is, meg nemtudom még mit is, vagy nincs gari... ...de a lakásomtól 500m-re van digi-s szerelő, de az én szerződésem szerint az illetékes nem ő...
Nem meglepő banánisztánban a dolog, csak még mindíg idegesít néha az ilyesmi...
"A lehetetlent megkísérelni, nem lehetetlen..."
|
| | | [válaszok erre: #33723] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 matias01

Tagság: 2005-09-11 11:08:11 Tagszám: #21809 Hozzászólások: 822 |
33721. Elküldve: 2007-04-06 16:01:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77155.] |
Majd lesz.. ( Multkor az animal p. helyén volt a Realitatea TV)
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33720. Elküldve: 2007-04-06 15:48:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77156.] |
Hol a Cool TV? A helyén valami román hírcsatorna megy. Tud erről valaki valamit?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f_denes

Tagság: 2006-06-24 09:04:10 Tagszám: #31968 Hozzászólások: 205 |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33718. Elküldve: 2007-04-06 15:06:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77158.] |
Internet+kábel együtt valóban megéri annak akinek elég a 2Mb-es net. A korlátlan oszthatóság meg átmeneti előny, addig amíg nem lesz a kábeltévé is digitális.
|
| | | [válaszok erre: #33750] |
[előzmény: (33717) cable, 2007-04-06 15:03:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33717. Elküldve: 2007-04-06 15:03:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77159.] |
Ellenben azzal hogy ott van Nickelodeon és az internetjük is baromi olcsó és annyi tévén lehet nézni amennyin akarod
|
| | | [válaszok erre: #33718 #33734] |
[előzmény: (33716) Laci082, 2007-04-06 14:47:07] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33716. Elküldve: 2007-04-06 14:47:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77160.] |
A debreceni kiosztás nem nagy szám. Ugyanabban az árban van mint a DigiTV, és akkor inkább az utóbbi éri meg, mert jóval több csatornát adnak ugyanannyiért.
|
| | | [válaszok erre: #33717 #33752] |
[előzmény: (33715) orbitall, 2007-04-06 14:42:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 orbitall

Tagság: 2007-03-26 03:58:16 Tagszám: #43202 Hozzászólások: 366 |
33715. Elküldve: 2007-04-06 14:42:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77161.] |
Az ország más részein nem terjeszkednek ?
|
| | | [válaszok erre: #33716] |
[előzmény: (33706) Atilu, 2007-04-06 13:40:04] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33714. Elküldve: 2007-04-06 14:41:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77162.] |
Igazad van, benéztem.
|
| | |
[előzmény: (33713) Atilu, 2007-04-06 14:39:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
33713. Elküldve: 2007-04-06 14:39:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77163.] |
Ha pontos akarsz lenni akkor tudnod kell, hogy a dmcc sose volt tag az emktv-ben. Az, hogy a tulajdonosikör ugyanaz az nem jelenti azt, hogy tag.
Csak a töbségi tulajdonosok már nem ők. A töbségi tulajdon szerzése az pedig sokba kerül.
|
| | | [válaszok erre: #33714] |
[előzmény: (33708) Laci082, 2007-04-06 13:44:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33712. Elküldve: 2007-04-06 14:36:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77164.] |
1 napig. Holnap reggel 6:30-tól vasárnap hajnali 5-ig. Ez még mindig több mint az első terv szerinti 8 óra.
|
| | |
[előzmény: (33711) noel73, 2007-04-06 14:31:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
33711. Elküldve: 2007-04-06 14:31:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77165.] |
HBO,HBO2,Cinemax is lessz 2 napig
|
| | | [válaszok erre: #33712] |
[előzmény: (33709) SatosRobi, 2007-04-06 14:25:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
33710. Elküldve: 2007-04-06 14:29:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77166.] |
Igen lessz.
|
| | |
[előzmény: (33709) SatosRobi, 2007-04-06 14:25:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
33709. Elküldve: 2007-04-06 14:25:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77167.] |
Sziasztok! Lesz hétvégén kódolatlan HBO itt a Digin? Tudtok róla valamit?
|
| | | [válaszok erre: #33710 #33711] |
[előzmény: (33488) SatosRobi, 2007-04-03 12:34:35] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33708. Elküldve: 2007-04-06 13:44:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77168.] |
A DMCC mint EMKTV tag jogosan használja a Digi márkanevet. Nem kellett különösen nagyot vásárolgatniuk, hiszen a tulajdonosi kör eddig is ugyanaz volt.
|
| | | [válaszok erre: #33713] |
[előzmény: (33704) Robee, 2007-04-06 13:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
33707. Elküldve: 2007-04-06 13:42:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77169.] |
Bizonyos helyeken igaz csak.
|
| | |
[előzmény: (33705) raczandris, 2007-04-06 13:30:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
33706. Elküldve: 2007-04-06 13:40:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77170.] |
A hir igaz Debrecenben a DMCC-t vette meg . A hálozatépítés rohamléptekkel halad. Az összes lakotelep ellátása az idén kész lesz.
Csomagok dijak : http://www.dmcc.hu/
|
| | | [válaszok erre: #33715] |
[előzmény: (33704) Robee, 2007-04-06 13:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
33705. Elküldve: 2007-04-06 13:30:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77171.] |
A Digi kábelen : Egy antennáról a csak HORIZONTÁLIS pol. jelet szét osztják a házban és beltérivel vehető a digi HOR. pol. csatornái .
|
| | | [válaszok erre: #33707] |
[előzmény: (33704) Robee, 2007-04-06 13:26:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Robee

Tagság: 2004-09-17 14:51:41 Tagszám: #12674 Hozzászólások: 471 |
33704. Elküldve: 2007-04-06 13:26:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77172.] |
Arról már hallottatok valamit, hogy a DIGI kábelen is terjeszkedik? Nálunk ki van írva a lépcsőházban, hogy a DIGI Kábel szerelése folyik. Tegnap egész nap fúrkáltak és kis dobozokat szereltek fel.
|
| | | [válaszok erre: #33705 #33706 #33708] |
|
|
Törzstag
|
|
 Robee

Tagság: 2004-09-17 14:51:41 Tagszám: #12674 Hozzászólások: 471 |
33703. Elküldve: 2007-04-06 13:23:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77173.] |
A Hellassaton a Dolce csomagban az AXN Crime-nak és a Boomerangnak is van magyar hangvivője. Szerintem a DIGI-ben is lesz az AXN-eknek.
Előbb vagy utóbb.....
|
| |
|
Törzstag
|
|
 raczandris

Tagság: 2005-10-07 23:08:30 Tagszám: #22642 Hozzászólások: 4760 |
33702. Elküldve: 2007-04-06 13:20:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77174.] |
A garancia miatt nem akarod elhozni a készüléket ?
Mivel a beltéri a digi tulajdonában marad nem is szükséges a garancia . Csak bérled a beltérit és hiba esetén kicserélik .
Az viszont jogos ,hogy a 2. készülék üzembehelyezési díja 5000+ ÁFA vagyis 6000 Ft . Ez nem csak azt jelenti hogy a szerelő bedug egy kábelt és kész .
Hanem : 1. A szerelőnek fel kell vételezni ,el kell menni a második készülékért ,
2.-munkaideje alatt ki kell menni a címre,
3.- össze kell kábelezni a két készüléket,esetenként falat fúrni vagy a MEGFELELŐ elosztót beépíteni ,
4.- és végül beprogramozni a készüléket majd beüzemelési jegyzőkönyvet kitölteni ,hogy működés közben átadta a készüléket .
Mindezekért és az esetlegesen felhasznált anyagért ,SAT-osztóért ,kábelért , kiszállásért fizetni kell a szerelőnél.
ÁSZF szerint is .
|
| | | [válaszok erre: #33755] |
[előzmény: (33699) sb, 2007-04-06 12:20:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hule

Tagság: 2003-03-06 00:00:00 Tagszám: #1357 Hozzászólások: 95 |
33701. Elküldve: 2007-04-06 12:40:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77175.] |
¨Vakarodzott egyet a Digi nyuszija es megjelent a listaban a ket AXN. Ami a legcukibb, hogy adott melleje 10. jegyzet-et is. Nekem teljes csomagra van elofizetesem a magyar adokon kivul, es nem mennek. Lehetosegek:
1. Kulon csomagba teszik, mert eleg sokan kertek es miert ne keresnenek rajta?
2. Mennek a magyar, cseh, szlovak stb. csomagban, a romanok ugyis eleg szorakozast talalnak a TVS-eken.
3. Azert kerultek a listaba hogy ne sirjanak annyian hogy a Digi nem adja.
Nagyon kivancsi lennek hogy melyik az igaz.
|
| | | [válaszok erre: #33736] |
[előzmény: (33689) sathaver, 2007-04-06 07:11:48] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|