| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
|
 sb

Tagság: 2006-11-05 16:29:37 Tagszám: #36784 Hozzászólások: 20 |
33699. Elküldve: 2007-04-06 12:20:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77176.] |
2. beltéri igényléssel van gondom. Szerelő közölte, ha én viszem haza, akkor nincs semminemű garancia a készülékre... és erről egy papírt is aláírat velem. :(
Megnéztem az ÁSZF-et, abban is benne van. Azt nem tudom, ez hogyan lehetséges, de mind1, tegyük fel, hogy így van és kész.
Viszont ha a szerelő hozza ki és elvégzi a "szerelést" (1 kábel bedugása) akkor szerelési díjat is kell fizetnem. Ezt mondta a szerelő, a Digi ÜSZ is. Viszont az ÁSZF-ben ez van:
"4. EXTRA AKCIÓ
A 2006. november 20. előtt előregisztrált és szerződött Előfizetők részére 5.000,-Ft+Áfa szerelési díj ellenében, Szolgáltató biztosítja a második beltéri egység felszerelését, amelynek feltétele, hogy Előfizetőnek díjtartozás és/vagy díjhátraléka Szolgáltatóval szemben ne álljon fent. Tekintettel arra, hogy a 2006. november 20. előtt előregisztrált és szerződött Előfizetők 2 éves hűségnyilatkozattal rendelkeznek, a második évtől kötelesek a mindenkori előfizetői díjakat megfizetni, függetlenül a beltéri egységek számától.
A jelen akció keretében biztosított második beltéri egység az EMKTV Kft. tulajdonában marad és vonatkoznak rá a jelen fejezet 3. pontjában meghatározott árak és feltételek.
A 2006. november 20.-ig beérkezett igényeket a 1. KEDVEZMÉNYEK pont alatti feltételek szerint elégíti ki a Szolgáltató."
És rám ez vonatkozik a dátumok alapján. Ezek szerint a "felszerelés" 5000+ÁFA.
Persze az ÜSZ-en erről fogaluk sincs, azt mondták írjak hivalatos levelet. Na persze... majd megérdeklődőm az-e a hivatalos, ami a HIVATALOS ÁSZF-ben van... LOL
A gari miatt nem akarom elhozni - bár lehet, hgoy azt sem tehetnék meg, de benne van az ÁSZF-ben.
Hívjam ki a szerelőt a beltérivel, majd ne fizessek az ÁSZF-et lobogtatva?
|
| | | [válaszok erre: #33700 #33702] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33698. Elküldve: 2007-04-06 12:11:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77177.] |
igen:(
|
| | |
[előzmény: (33697) Laci082, 2007-04-06 11:51:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33697. Elküldve: 2007-04-06 11:51:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77178.] |
Mondjuk nem értem annak meg mi értelme? Nem tud időben szállítani a hjundáj, akkor gyorsan előkaparnak valami másik gyártót, és vesznek tőlük egy pár darabot? Meg is látszik a beltérik minőségén...
|
| | | [válaszok erre: #33698] |
[előzmény: (33696) sathaver, 2007-04-06 09:55:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33696. Elküldve: 2007-04-06 09:55:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77179.] |
lehet ebböl is csak pár db lesz mint a humikból:D
|
| | | [válaszok erre: #33697] |
[előzmény: (33695) Kardos Attila, 2007-04-06 09:48:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33695. Elküldve: 2007-04-06 09:48:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77180.] |
A Digi nagyon kiszúr magával.
Annyire inhomogén lesz a "gépparkja", hogy az már kezelhetetlen lesz.
A DVB szabvány nem elég szilárd, így minden készüléknek van valami speciális nyüge, amire adó oldalon fel lehet készülni, de ha 5-6 féle dobozzal dolgoznak, akkor vagy alapszintű szolgáltatásokat használnak csak (értsd ez alatt, hogy nem használják ki a szabvány adta lehetőségeket a sávszélességgel való takarékoskodásra) vagy lesznek készülékek, amikkel mindig gond lesz...
|
| | | [válaszok erre: #33696 #33719] |
[előzmény: (33692) f_denes, 2007-04-06 09:13:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33694. Elküldve: 2007-04-06 09:24:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77181.] |
köszönöm :-)
addig még ott se lehet fogni van remény:)
|
| | |
[előzmény: (33693) Layosh, 2007-04-06 09:16:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
33693. Elküldve: 2007-04-06 09:16:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77182.] |
Semmi extra. Mennek ott is a találgatások. Ha jól fordítottuk, akkor náluk sem lehet fogni egyik új AXN-t sem.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #33694] |
[előzmény: (33689) sathaver, 2007-04-06 07:11:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f_denes

Tagság: 2006-06-24 09:04:10 Tagszám: #31968 Hozzászólások: 205 |
33692. Elküldve: 2007-04-06 09:13:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77183.] |
Egy apró felvetés: nem tünt fel senkinek az Intelsat 1002-n a 12607 V 27500 TP-n megjelent új beltéri szoft: az Arion?... Körülnézve a NET-en,- az alábbi tipus jöhet számításba: Arion 2100. Találtam róla fotót is, mely megtalálható itt: (muszáj belinkelnem az oldalt, mert az itteni szerkesztő csak 20 KB-os képet enged mellékelni...)
http://digitv.ibsoft.hu/Fórum/tabid/574/forumid/21/postid/5167/view/topic/Default.aspx
Tud róla valki valamit???
Üdvözlettel: Dénes
|
| | | [válaszok erre: #33695] |
[előzmény: (33689) sathaver, 2007-04-06 07:11:48] |
|
Haladó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33691. Elküldve: 2007-04-06 09:05:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77184.] |
A minőséggel minden rendben van. Új csatornák kellenek. pl: Boomerang
|
| | |
[előzmény: (33688) noel73, 2007-04-06 02:58:00] |
|
Haladó
|
|
 KBelS

Tagság: 2006-01-11 11:30:43 Tagszám: #25666 Hozzászólások: 438 |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33689. Elküldve: 2007-04-06 07:11:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77186.] |
"S-a scarpinat iepurasul de la Digi si au aparut in lista Axn Sci-Fi si Axn Crime. Cel mai dragut e ca ne-a dat si o nota de 10 . Eu am toate pachetele cu exceptia celui de limba maghiara si nu merg. Variante :
1. O sa puna pachet separat ca tot le-au creut prea insistent clientii si deh de ce sa nu mai faci un ban cinstit ?
2. Sau merg pe pachetul de limba maghiara, ceha, slovaca etc. ca romanii se pot distra suficient cu TVS-uri.
3. Sunt puse numai in lista ca sa nu mai cirie romanul carcotas ca numai Digi nu le are .
Tare sunt curios care din variante se potriveste."
akinek van kedve lefordíhatná:-)
elöre is köszönöm:)
|
| | | [válaszok erre: #33692 #33693 #33701] |
[előzmény: (33688) noel73, 2007-04-06 02:58:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
33688. Elküldve: 2007-04-06 02:58:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77187.] |
Ha hivatalossan is lessznek az ujj adók auto kereséssel is be lehet majd hozni öket.Addig be kell érni azzal ami van.(az is böven elég).Inkább a minQségre kéne koncentrálniuk.Pl nekem jobban esne a txt, az EPG, a stereo hang.Ezeket kéne rendbeszedniük.
|
| | | [válaszok erre: #33689 #33691] |
[előzmény: (33687) Nbzy, 2007-04-06 00:57:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33687. Elküldve: 2007-04-06 00:57:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77188.] |
esetleg mondj jobbat...
|
| | | [válaszok erre: #33688] |
[előzmény: (33686) gombilaci, 2007-04-06 00:09:55] |
|
Zöldfülű
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33686. Elküldve: 2007-04-06 00:09:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77189.] |
napok óta az AXN a téma már unalmas ide járni ...
nincs jobb téma ???
|
| | | [válaszok erre: #33687] |
[előzmény: (33685) Magic Boy, 2007-04-05 22:01:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33685. Elküldve: 2007-04-05 22:01:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77190.] |
én is úgy hallottam.
|
| | | [válaszok erre: #33686] |
[előzmény: (33683) Lacko030, 2007-04-05 20:53:52] |
|
Törzstag
|
|
 sda2000

Tagság: 2006-03-08 22:14:20 Tagszám: #28168 Hozzászólások: 377 |
33684. Elküldve: 2007-04-05 21:19:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77191.] |
ez a hét vicce volt ugye
|
| | |
[előzmény: (33661) digi, 2007-04-05 11:26:14] |
|
Törzstag
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33683. Elküldve: 2007-04-05 20:53:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77192.] |
Honan tudod?
|
| | | [válaszok erre: #33685] |
[előzmény: (33682) gduck, 2007-04-05 20:51:04] |
|
Törzstag
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33682. Elküldve: 2007-04-05 20:51:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77193.] |
A két AXN az Extra I csomagba kerül (a románoknál). Ezek mind H poláron vannak, nem is beszélve a többi adóról (1-2 kivételével)
Szal 100% hogy a két AXN H poláron végzi
|
| | | [válaszok erre: #33683] |
[előzmény: (33672) Németh Miklós, 2007-04-05 19:10:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33681. Elküldve: 2007-04-05 20:45:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77194.] |
Szerintem azért az AXN-en futó sorozatok ezerszer jobbak, mint a Hálózat-on délutánonként futó Csacsak angyal és társai
|
| | |
[előzmény: (33678) jános bácsi, 2007-04-05 20:26:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33680. Elküldve: 2007-04-05 20:42:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77195.] |
Igy van, türelem.
|
| | |
[előzmény: (33677) rakal, 2007-04-05 19:46:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33679. Elküldve: 2007-04-05 20:26:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77196.] |
Igazad van.
|
| | |
[előzmény: (33677) rakal, 2007-04-05 19:46:12] |
|
Törzstag
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
33678. Elküldve: 2007-04-05 20:26:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77197.] |
Azért nem annyira rossz az. Pláne összehasonlitva mondjuk a Budapest vagy a Cool tv-vel. Nekem mondjuk ezek a negativ csúcsok, de speciel az AXN-en sincs egetverő műsor.
|
| | | [válaszok erre: #33681] |
[előzmény: (33673) asandor777, 2007-04-05 19:16:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33677. Elküldve: 2007-04-05 19:46:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77198.] |
Szerintem is még nagy TP mozgások várhatók.Ez nagy munka,én mindenki helyében türelmes lennék,lehet,hogy 1-2 hétig tart.És ismeritek a mondást"Az átalakítás alatt az üzlet zavartalanul üzemel"-legalábbis a többi TP-n-n is fel kell tartani a zavarmentes vételt,és ez nem egyszerű.So pls everyone be cool :)
A végeredmény kedvező lesz...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-05 19:59:48]
|
| | | [válaszok erre: #33679 #33680] |
[előzmény: (33676) Lacko030, 2007-04-05 19:37:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33676. Elküldve: 2007-04-05 19:37:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77199.] |
Szerintem meg örülni kellene minden csatornanak amit raraknak.Szerintem 2 axn is rajta lesz. Az orszagban barhol mindenki tud nezni 3 csatornatol tobbet aki akar,az megrendelheti es joval jo aron!
|
| | | [válaszok erre: #33677] |
[előzmény: (33675) szunti, 2007-04-05 19:25:19] |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33675. Elküldve: 2007-04-05 19:25:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77200.] |
TVR Cultural helyén monoszkóp, antena2 logóval.
|
| | | [válaszok erre: #33676] |
[előzmény: (33671) apus, 2007-04-05 18:59:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|