Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499756/19 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (52/24
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110238, Sat)
 

sb



Tagság: 2006-11-05 16:29:37
Tagszám: #36784
Hozzászólások: 20
33699. Elküldve: 2007-04-06 12:20:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77176.]


2. beltéri igényléssel van gondom. Szerelő közölte, ha én viszem haza, akkor nincs semminemű garancia a készülékre... és erről egy papírt is aláírat velem. :(
Megnéztem az ÁSZF-et, abban is benne van. Azt nem tudom, ez hogyan lehetséges, de mind1, tegyük fel, hogy így van és kész.

Viszont ha a szerelő hozza ki és elvégzi a "szerelést" (1 kábel bedugása) akkor szerelési díjat is kell fizetnem. Ezt mondta a szerelő, a Digi ÜSZ is. Viszont az ÁSZF-ben ez van:

"4. EXTRA AKCIÓ
A 2006. november 20. előtt előregisztrált és szerződött Előfizetők részére 5.000,-Ft+Áfa szerelési díj ellenében, Szolgáltató biztosítja a második beltéri egység felszerelését, amelynek feltétele, hogy Előfizetőnek díjtartozás és/vagy díjhátraléka Szolgáltatóval szemben ne álljon fent. Tekintettel arra, hogy a 2006. november 20. előtt előregisztrált és szerződött Előfizetők 2 éves hűségnyilatkozattal rendelkeznek, a második évtől kötelesek a mindenkori előfizetői díjakat megfizetni, függetlenül a beltéri egységek számától.
A jelen akció keretében biztosított második beltéri egység az EMKTV Kft. tulajdonában marad és vonatkoznak rá a jelen fejezet 3. pontjában meghatározott árak és feltételek.
A 2006. november 20.-ig beérkezett igényeket a 1. KEDVEZMÉNYEK pont alatti feltételek szerint elégíti ki a Szolgáltató."

És rám ez vonatkozik a dátumok alapján. Ezek szerint a "felszerelés" 5000+ÁFA.



Persze az ÜSZ-en erről fogaluk sincs, azt mondták írjak hivalatos levelet. Na persze... majd megérdeklődőm az-e a hivatalos, ami a HIVATALOS ÁSZF-ben van... LOL

A gari miatt nem akarom elhozni - bár lehet, hgoy azt sem tehetnék meg, de benne van az ÁSZF-ben.
Hívjam ki a szerelőt a beltérivel, majd ne fizessek az ÁSZF-et lobogtatva?
[válaszok erre: #33700 #33702]
Zöldfülű
sb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33698. Elküldve: 2007-04-06 12:11:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77177.]

igen:(
[előzmény: (33697) Laci082, 2007-04-06 11:51:54]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33697. Elküldve: 2007-04-06 11:51:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77178.]

Mondjuk nem értem annak meg mi értelme? Nem tud időben szállítani a hjundáj, akkor gyorsan előkaparnak valami másik gyártót, és vesznek tőlük egy pár darabot? Meg is látszik a beltérik minőségén...
[válaszok erre: #33698] [előzmény: (33696) sathaver, 2007-04-06 09:55:01]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33696. Elküldve: 2007-04-06 09:55:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77179.]

lehet ebböl is csak pár db lesz mint a humikból:D
[válaszok erre: #33697] [előzmény: (33695) Kardos Attila, 2007-04-06 09:48:44]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
33695. Elküldve: 2007-04-06 09:48:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77180.]

A Digi nagyon kiszúr magával.

Annyire inhomogén lesz a "gépparkja", hogy az már kezelhetetlen lesz.
A DVB szabvány nem elég szilárd, így minden készüléknek van valami speciális nyüge, amire adó oldalon fel lehet készülni, de ha 5-6 féle dobozzal dolgoznak, akkor vagy alapszintű szolgáltatásokat használnak csak (értsd ez alatt, hogy nem használják ki a szabvány adta lehetőségeket a sávszélességgel való takarékoskodásra) vagy lesznek készülékek, amikkel mindig gond lesz...
[válaszok erre: #33696 #33719] [előzmény: (33692) f_denes, 2007-04-06 09:13:08]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33694. Elküldve: 2007-04-06 09:24:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77181.]

köszönöm :-)
addig még ott se lehet fogni van remény:)
[előzmény: (33693) Layosh, 2007-04-06 09:16:31]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
33693. Elküldve: 2007-04-06 09:16:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77182.]

Semmi extra. Mennek ott is a találgatások. Ha jól fordítottuk, akkor náluk sem lehet fogni egyik új AXN-t sem.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #33694] [előzmény: (33689) sathaver, 2007-04-06 07:11:48]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f_denes



Tagság: 2006-06-24 09:04:10
Tagszám: #31968
Hozzászólások: 205
33692. Elküldve: 2007-04-06 09:13:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77183.]

Egy apró felvetés: nem tünt fel senkinek az Intelsat 1002-n a 12607 V 27500 TP-n megjelent új beltéri szoft: az Arion?... Körülnézve a NET-en,- az alábbi tipus jöhet számításba: Arion 2100. Találtam róla fotót is, mely megtalálható itt: (muszáj belinkelnem az oldalt, mert az itteni szerkesztő csak 20 KB-os képet enged mellékelni...)
http://digitv.ibsoft.hu/Fórum/tabid/574/forumid/21/postid/5167/view/topic/Default.aspx
Tud róla valki valamit???


Üdvözlettel: Dénes
[válaszok erre: #33695] [előzmény: (33689) sathaver, 2007-04-06 07:11:48]
Haladó
f_denes adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33691. Elküldve: 2007-04-06 09:05:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77184.]

A minőséggel minden rendben van. Új csatornák kellenek. pl: Boomerang
[előzmény: (33688) noel73, 2007-04-06 02:58:00]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
33690. Elküldve: 2007-04-06 08:47:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77185.]

-Be tetszett fizetni?
-Igen.
-Akkor tessék beküldeni a másolatot a csekkről.
-Ne az eredetit?
-Nem, nem, csak tessék lemásolni, és küldje el.
-...Másoljam le? Jó... Éértem...
feladoveveny.jpg

forrás: http://subba.blog.hu/2007/03/29/ezek_a_rajzok_mogott_egy_ugyfel_hosszada
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33689. Elküldve: 2007-04-06 07:11:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77186.]

"S-a scarpinat iepurasul de la Digi si au aparut in lista Axn Sci-Fi si Axn Crime. Cel mai dragut e ca ne-a dat si o nota de 10 . Eu am toate pachetele cu exceptia celui de limba maghiara si nu merg. Variante :

1. O sa puna pachet separat ca tot le-au creut prea insistent clientii si deh de ce sa nu mai faci un ban cinstit ?
2. Sau merg pe pachetul de limba maghiara, ceha, slovaca etc. ca romanii se pot distra suficient cu TVS-uri.
3. Sunt puse numai in lista ca sa nu mai cirie romanul carcotas ca numai Digi nu le are .

Tare sunt curios care din variante se potriveste."
akinek van kedve lefordíhatná:-)
elöre is köszönöm:)
[válaszok erre: #33692 #33693 #33701] [előzmény: (33688) noel73, 2007-04-06 02:58:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noel73



Tagság: 2006-12-14 10:26:16
Tagszám: #38538
Hozzászólások: 1717
33688. Elküldve: 2007-04-06 02:58:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77187.]

Ha hivatalossan is lessznek az ujj adók auto kereséssel is be lehet majd hozni öket.Addig be kell érni azzal ami van.(az is böven elég).Inkább a minQségre kéne koncentrálniuk.Pl nekem jobban esne a txt, az EPG, a stereo hang.Ezeket kéne rendbeszedniük.
[válaszok erre: #33689 #33691] [előzmény: (33687) Nbzy, 2007-04-06 00:57:15]
Kiváló dolgozó
noel73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nbzy



Tagság: 2007-01-24 17:08:32
Tagszám: #40539
Hozzászólások: 39
33687. Elküldve: 2007-04-06 00:57:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77188.]

esetleg mondj jobbat...
[válaszok erre: #33688] [előzmény: (33686) gombilaci, 2007-04-06 00:09:55]
Zöldfülű
Nbzy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33686. Elküldve: 2007-04-06 00:09:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77189.]

napok óta az AXN a téma már unalmas ide járni ...
nincs jobb téma ??? icon28.gif
[válaszok erre: #33687] [előzmény: (33685) Magic Boy, 2007-04-05 22:01:47]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magic Boy



Tagság: 2005-07-11 08:19:38
Tagszám: #20340
Hozzászólások: 384
33685. Elküldve: 2007-04-05 22:01:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77190.]

én is úgy hallottam.
[válaszok erre: #33686] [előzmény: (33683) Lacko030, 2007-04-05 20:53:52]
Törzstag
Magic Boy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sda2000



Tagság: 2006-03-08 22:14:20
Tagszám: #28168
Hozzászólások: 377
33684. Elküldve: 2007-04-05 21:19:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77191.]

ez a hét vicce volt ugye
[előzmény: (33661) digi, 2007-04-05 11:26:14]
Törzstag
sda2000 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lacko030



Tagság: 2006-01-19 19:45:14
Tagszám: #26029
Hozzászólások: 471
33683. Elküldve: 2007-04-05 20:53:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77192.]

Honan tudod?
[válaszok erre: #33685] [előzmény: (33682) gduck, 2007-04-05 20:51:04]
Törzstag
Lacko030 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
33682. Elküldve: 2007-04-05 20:51:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77193.]

A két AXN az Extra I csomagba kerül (a románoknál). Ezek mind H poláron vannak, nem is beszélve a többi adóról (1-2 kivételével)

Szal 100% hogy a két AXN H poláron végzi icon33.gif
[válaszok erre: #33683] [előzmény: (33672) Németh Miklós, 2007-04-05 19:10:01]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33681. Elküldve: 2007-04-05 20:45:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77194.]

Szerintem azért az AXN-en futó sorozatok ezerszer jobbak, mint a Hálózat-on délutánonként futó Csacsak angyal és társai icon25.gif
[előzmény: (33678) jános bácsi, 2007-04-05 20:26:11]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33680. Elküldve: 2007-04-05 20:42:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77195.]

Igy van, türelem.
[előzmény: (33677) rakal, 2007-04-05 19:46:12]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magic Boy



Tagság: 2005-07-11 08:19:38
Tagszám: #20340
Hozzászólások: 384
33679. Elküldve: 2007-04-05 20:26:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77196.]

Igazad van.
[előzmény: (33677) rakal, 2007-04-05 19:46:12]
Törzstag
Magic Boy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
33678. Elküldve: 2007-04-05 20:26:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77197.]

Azért nem annyira rossz az. Pláne összehasonlitva mondjuk a Budapest vagy a Cool tv-vel. Nekem mondjuk ezek a negativ csúcsok, de speciel az AXN-en sincs egetverő műsor.
[válaszok erre: #33681] [előzmény: (33673) asandor777, 2007-04-05 19:16:40]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33677. Elküldve: 2007-04-05 19:46:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77198.]

Szerintem is még nagy TP mozgások várhatók.Ez nagy munka,én mindenki helyében türelmes lennék,lehet,hogy 1-2 hétig tart.És ismeritek a mondást"Az átalakítás alatt az üzlet zavartalanul üzemel"-legalábbis a többi TP-n-n is fel kell tartani a zavarmentes vételt,és ez nem egyszerű.So pls everyone be cool :)
A végeredmény kedvező lesz...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-05 19:59:48]
[válaszok erre: #33679 #33680] [előzmény: (33676) Lacko030, 2007-04-05 19:37:50]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lacko030



Tagság: 2006-01-19 19:45:14
Tagszám: #26029
Hozzászólások: 471
33676. Elküldve: 2007-04-05 19:37:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77199.]

Szerintem meg örülni kellene minden csatornanak amit raraknak.Szerintem 2 axn is rajta lesz. Az orszagban barhol mindenki tud nezni 3 csatornatol tobbet aki akar,az megrendelheti es joval jo aron!
[válaszok erre: #33677] [előzmény: (33675) szunti, 2007-04-05 19:25:19]
Törzstag
Lacko030 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
33675. Elküldve: 2007-04-05 19:25:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77200.]

TVR Cultural helyén monoszkóp, antena2 logóval.
[válaszok erre: #33676] [előzmény: (33671) apus, 2007-04-05 18:59:48]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110238, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098030567169189 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail