| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33674. Elküldve: 2007-04-05 19:24:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77201.] |
sokat mondasz, szerintem 1% alatt van.
|
| | |
[előzmény: (33673) asandor777, 2007-04-05 19:16:40] |
|
Zöldfülű
|
|
 asandor777

Tagság: 2006-03-09 21:22:14 Tagszám: #28208 Hozzászólások: 82 |
33673. Elküldve: 2007-04-05 19:16:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77202.] |
Egyszerűen nem értem a rajongásaitokat a Hálózat TV-ért. Ha majd itt lesz, akkor soha nem fogjátok nézni, annyira semmi.
Nézettsége összeségében nem éri el a 2 %-ot.
|
| | | [válaszok erre: #33674 #33678] |
|
|
Kezdő
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33672. Elküldve: 2007-04-05 19:10:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77203.] |
Ez már jelenthet v.mit. Ezek szerint, akkor a 12607 H tp.ről áthelyezik a TVR Cultural-t. Így ott egy szabad hely lesz. Valszeg oda akarják rakni a Hálózatot. Én mondjuk jobban örülnék, ha az egyik AXN-t raknák oda, mert az azt jelentené, h lesz a magyaroknak is, bár erre egyre kisebb az esély. Nem ártana, ha törődnének a honlapjukkal, enélkül elég sok rossz hírt keltő felhasználót szereznek maguknak.
|
| | | [válaszok erre: #33682] |
[előzmény: (33671) apus, 2007-04-05 18:59:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
33671. Elküldve: 2007-04-05 18:59:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77204.] |
SVC5-ből TVR Cultural lett.
|
| | | [válaszok erre: #33672 #33675] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33670. Elküldve: 2007-04-05 17:33:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77205.] |
Lehet horvát, szerb, szlovák,cseh román és magyar.
|
| | |
[előzmény: (33669) taurus, 2007-04-05 17:32:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33669. Elküldve: 2007-04-05 17:32:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77206.] |
Mire gondolsz?
|
| | | [válaszok erre: #33670] |
[előzmény: (33668) Lacko030, 2007-04-05 17:25:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33668. Elküldve: 2007-04-05 17:25:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77207.] |
Szerinted mi lesz?
|
| | | [válaszok erre: #33669] |
[előzmény: (33667) taurus, 2007-04-05 16:33:55] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33667. Elküldve: 2007-04-05 16:33:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77208.] |
A Hálózton spanyol. Mond ez akkor valamit szerinted?
A jelenlegi tp. nagyon kevés
ahhoz hogy a kivánságaink teljesüljenek.
|
| | | [válaszok erre: #33668] |
[előzmény: (33666) Lacko030, 2007-04-05 16:30:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33666. Elküldve: 2007-04-05 16:30:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77209.] |
Az svc csatornak tobbsegen angol hangvivo van,
|
| | | [válaszok erre: #33667] |
[előzmény: (33665) Nbzy, 2007-04-05 16:02:30] |
|
Törzstag
|
|
 Nbzy

Tagság: 2007-01-24 17:08:32 Tagszám: #40539 Hozzászólások: 39 |
33665. Elküldve: 2007-04-05 16:02:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77210.] |
ha nem telt el 7 nap.
|
| | | [válaszok erre: #33666] |
[előzmény: (33664) rakal, 2007-04-05 13:11:07] |
|
Zöldfülű
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33664. Elküldve: 2007-04-05 13:11:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77211.] |
Nem megy,csak az Ő kártyájával,kérd meg tegye vissza,és menni fog.
|
| | | [válaszok erre: #33665] |
[előzmény: (33662) SpeedTommy, 2007-04-05 12:59:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33663. Elküldve: 2007-04-05 13:07:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77212.] |
A kártya párosítva van a beltérivel. Csak azzal müxik!
|
| | |
[előzmény: (33662) SpeedTommy, 2007-04-05 12:59:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SpeedTommy

Tagság: 2006-12-12 19:16:20 Tagszám: #38472 Hozzászólások: 5 |
33662. Elküldve: 2007-04-05 12:59:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77213.] |
Helló mindenkinek!
Van egy barátom, aki külföldre ment 2hónapra és DIGI előfizuja van. Nekem van mindenem a DIGI-hez, csak a kártyám van lejárva. Áthozta nekem az övét, hogy nyugodtan használjam, de sajna a következő üzenet jön: "26 jegyzet- CA_Riasztó_Smartcard_nem_volt_összepárosítva"
Lehet ezt orvosolni, vagy mindenképpen kell a beltérije hozzá?
Sajna már azt nem tudom elhozni, a kártya is itt van pár napja és az asszony HBO-zni akarna
Jöhet privátba is, ha valaki tud segíteni!
Köszönet előre is!!!
Tommy_
|
| | | [válaszok erre: #33663 #33664] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33661. Elküldve: 2007-04-05 11:26:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77214.] |
Kösz! Most vegyek egy 8 kimenős fejet? Nem semmi! Adjon a szolgáltató, mivel nem figyelmeztetett előre, hogy lehet ilyen eset. :-(
|
| | | [válaszok erre: #33684] |
[előzmény: (33649) e811lhar, 2007-04-05 09:54:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csazso

Tagság: 2006-09-29 09:58:23 Tagszám: #35367 Hozzászólások: 57 |
33660. Elküldve: 2007-04-05 11:05:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77215.] |
Ha a társkészülék áram alatt van akkor hálozat nem fog működni, mert a V poláron van!!!!Amint áramtalanítod a társkészüléket vagy twin fejet használsz, akkor működni fog
|
| | |
[előzmény: (33656) papadu, 2007-04-05 10:27:53] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33659. Elküldve: 2007-04-05 10:50:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77216.] |
nincs mit:)
|
| | |
[előzmény: (33658) mzszol, 2007-04-05 10:48:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
33658. Elküldve: 2007-04-05 10:48:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77217.] |
Sathaver!
Köszi, most már értem.
mzszol
|
| | | [válaszok erre: #33659] |
[előzmény: (33652) sathaver, 2007-04-05 10:09:16] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33657. Elküldve: 2007-04-05 10:30:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77218.] |
nézd meg a társkészüléket ki van e kapcsolva és úgy próbáld újra:)
|
| | |
[előzmény: (33656) papadu, 2007-04-05 10:27:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
33656. Elküldve: 2007-04-05 10:27:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77219.] |
Hali. Tegnap este nekem is ment a hálózat. Ma rerggel kerestem a társbeltérin. Elképzelhető, hogy ezért nem jön most az adás? A csatorna nem működik, ezt látom csupán.
|
| | | [válaszok erre: #33657 #33660] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33655. Elküldve: 2007-04-05 10:13:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77220.] |
megy!
|
| | |
[előzmény: (33654) papadu, 2007-04-05 10:12:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
33654. Elküldve: 2007-04-05 10:12:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77221.] |
Hali. Megy valakinél a hálózat? Nálam nem.
|
| | | [válaszok erre: #33655] |
|
|
Haladó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
33653. Elküldve: 2007-04-05 10:09:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77222.] |
Köszi, de magyar előfizuval sz@rt sem érünk vele...
|
| | |
[előzmény: (33640) szunti, 2007-04-04 20:43:54] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33652. Elküldve: 2007-04-05 10:09:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77223.] |
na akkor hogy tisztán láss:
RCS csak a tesztadóknál van és a két AXN-nél mert még tesztelnek!
a Hálózat és az összes többi csati ami be van rakva a csomagba Digi jelenik meg!
|
| | | [válaszok erre: #33658] |
[előzmény: (33650) mzszol, 2007-04-05 09:58:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
33651. Elküldve: 2007-04-05 10:05:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77224.] |
Nekem tökre elég ennyi csatorna, én még annyit szeretnék, hogy az peg-t tegyék rendbe!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
33650. Elküldve: 2007-04-05 09:58:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77225.] |
Sathaver!
Tényleg RCS-t akartam írni, nem RDi-t, de ettől függetlenül nekem tényleg Digi szerepel a menüben a hálózatnál és RCS a két AXN-nél, Hyundai beltéri, 2007. év februári (körüli) szoftver-frissítésnél. Fe tény, hogy egyes elemek a fő - és a társbeltérimen különböznek. Pl. kedvenc csatornák jele piros F, mint favourite, míg a társbeltérin piros szív... És más dolgokban is különbözően működik a kettő.
Bocs, ha megkavartam valakit.
mzszol
|
| | | [válaszok erre: #33652] |
[előzmény: (33630) sathaver, 2007-04-04 18:53:13] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|