| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
33649. Elküldve: 2007-04-05 09:54:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77226.] |
Van a 4 es fejnél több kimenetet tudó is.....
Lacus
|
| | | [válaszok erre: #33661] |
[előzmény: (33647) digi, 2007-04-05 07:41:43] |
|
Törzstag
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33648. Elküldve: 2007-04-05 07:43:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77227.] |
Ha a Hálózatra kapcsolok, lefagy a társ. De a Hálózat nem zavar, ha nem nézhető, de az AXN azért jó volna.
|
| | |
[előzmény: (33647) digi, 2007-04-05 07:41:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33647. Elküldve: 2007-04-05 07:41:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77228.] |
Akkor viszont kicsit dühös leszek, ha az AXN-ek tényleg nézhetők lesznek, de vertikális poláron. Mert akkor a társbeltérimet kidobhatom. Vagy mindkettőn ugyanazt nézzük. Én Twin fejjel sem tudom megoldani, mert társultunk, 4-es fej van ígyis a lavóron. (4 lakás) Csak felfűzéssel tudom a társat használni.
|
| | | [válaszok erre: #33648 #33649] |
[előzmény: (33646) noel73, 2007-04-05 07:19:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 noel73

Tagság: 2006-12-14 10:26:16 Tagszám: #38538 Hozzászólások: 1717 |
33646. Elküldve: 2007-04-05 07:19:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77229.] |
Egy két kimaradáson kívül nekem sincs vele bajom.Ennyi pénzért ez jár.
|
| | | [válaszok erre: #33647] |
[előzmény: (33641) Lacko030, 2007-04-04 20:45:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33645. Elküldve: 2007-04-04 21:56:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77230.] |
Eddig még mindíg ugyan az volt a két változat műsorrendje. Egyébként nem rég költöztek Angliába a legjobb tudomásom szerint.
|
| | |
[előzmény: (33644) ad.2.ne, 2007-04-04 21:30:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33644. Elküldve: 2007-04-04 21:30:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77231.] |
A DIGI a román AXNeket továbbítja, mig a Direct és a magyar kábelhálózatok az AXN CE-t, a műsor sokszor eltérő, az egy közös a kettőben, hogy mindkettőt Bp-ről az HBO üzemelteti.
|
| | | [válaszok erre: #33645] |
[előzmény: (33643) kacsakiraly, 2007-04-04 21:25:55] |
|
Kezdő
|
|
 kacsakiraly

Tagság: 2005-05-24 21:35:56 Tagszám: #19100 Hozzászólások: 29 |
33643. Elküldve: 2007-04-04 21:25:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77232.] |
Ki tudja hol lehet meg nézni a AXN csatorna helyes műsor rendjét, mert sehogy sem passzol az újságokban leirtakkal.
|
| | | [válaszok erre: #33644] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33642. Elküldve: 2007-04-04 20:49:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77233.] |
Axn tesztidoszak
|
| | |
[előzmény: (33641) Lacko030, 2007-04-04 20:45:58] |
|
Törzstag
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33641. Elküldve: 2007-04-04 20:45:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77234.] |
Digi tv-t szeretem meg vagyok elegedve vele,es ha meg beraknak a 2 axnt
|
| | | [válaszok erre: #33642 #33646] |
[előzmény: (33639) szunti, 2007-04-04 20:32:25] |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33640. Elküldve: 2007-04-04 20:43:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77235.] |
TVS Oradea-n most magyar műsor van. :)
|
| | | [válaszok erre: #33653] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33639. Elküldve: 2007-04-04 20:32:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77236.] |
Az rdi-nek nem sok köze van hozzá.
|
| | | [válaszok erre: #33641] |
[előzmény: (33637) fazoflo, 2007-04-04 20:10:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
33638. Elküldve: 2007-04-04 20:27:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77237.] |
Pontosan: RCS&RDS
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (33637) fazoflo, 2007-04-04 20:10:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fazoflo

Tagság: 2003-08-30 20:46:33 Tagszám: #6386 Hozzászólások: 202 |
33637. Elküldve: 2007-04-04 20:10:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77238.] |
A ceget amely a Digit mukodteti RCS-RDI-nek hivjak.
|
| | | [válaszok erre: #33638 #33639] |
[előzmény: (33626) szunti, 2007-04-04 17:43:01] |
|
Haladó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33636. Elküldve: 2007-04-04 19:58:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77239.] |
Reméljük.
|
| | |
[előzmény: (33631) Lacko030, 2007-04-04 19:09:45] |
|
Törzstag
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33635. Elküldve: 2007-04-04 19:51:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77240.] |
Engem érdekelnek az ilyen infók (és szerintem nem vagyok egyedül) úgyhogy légyszives írd be őket ahogy megtudod.
|
| | |
[előzmény: (33582) Kardos Attila, 2007-04-04 11:08:52] |
|
Törzstag
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33634. Elküldve: 2007-04-04 19:47:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77241.] |
Olvasom en is. remelem.
|
| | |
[előzmény: (33633) sathaver, 2007-04-04 19:24:22] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33633. Elküldve: 2007-04-04 19:24:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77242.] |
reméljük
|
| | | [válaszok erre: #33634] |
[előzmény: (33631) Lacko030, 2007-04-04 19:09:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
33632. Elküldve: 2007-04-04 19:19:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77243.] |
Csak lejjebb kéne tekerned az oldalat egy picit...
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (33631) Lacko030, 2007-04-04 19:09:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
33631. Elküldve: 2007-04-04 19:09:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77244.] |
Szerintetek lesznek axn csatornak?Remelem igen.
|
| | | [válaszok erre: #33632 #33633 #33636] |
[előzmény: (33630) sathaver, 2007-04-04 18:53:13] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33630. Elküldve: 2007-04-04 18:53:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77245.] |
ez hülyeség minden TP-hez RCS van irva
RDI meg egy fórumnak a neve:d
|
| | | [válaszok erre: #33631 #33650] |
[előzmény: (33628) Layosh, 2007-04-04 18:16:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33629. Elküldve: 2007-04-04 18:19:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77246.] |
Jetix is van.
|
| | |
[előzmény: (33627) apus, 2007-04-04 18:08:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
33628. Elküldve: 2007-04-04 18:16:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77247.] |
Lehet, hogy RCS-t akart írni.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | | [válaszok erre: #33630] |
[előzmény: (33626) szunti, 2007-04-04 17:43:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
33627. Elküldve: 2007-04-04 18:08:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77248.] |
M1 már van, Jetix nix.
|
| | | [válaszok erre: #33629] |
[előzmény: (33618) Vincze Erik, 2007-04-04 16:15:47] |
|
Törzstag
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33626. Elküldve: 2007-04-04 17:43:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77249.] |
Mi köze van az RDI-nek a DigiTVhez???
|
| | | [válaszok erre: #33628 #33637] |
[előzmény: (33621) mzszol, 2007-04-04 16:24:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33625. Elküldve: 2007-04-04 16:28:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77250.] |
Lapozz vissza, van bőven infó róla tegnap, tegnapelőtt!
|
| | |
[előzmény: (33623) karl84, 2007-04-04 16:27:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|