Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (86/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 

karl84



Tagság: 2006-10-16 15:08:16
Tagszám: #35996
Hozzászólások: 1
33623. Elküldve: 2007-04-04 16:27:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77251.]

Nálam gyáltalán nem lehet fogni a Hálózat tv csatornát! Hogy kell beállítani?
[válaszok erre: #33625]
Zöldfülű
karl84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33622. Elküldve: 2007-04-04 16:26:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77252.]

Korábban írta valaki, megkérdezte az AXN-t, NEM lesz magyar a két csati!!!
[válaszok erre: #33624] [előzmény: (33621) mzszol, 2007-04-04 16:24:12]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzszol



Tagság: 2006-07-25 15:06:59
Tagszám: #33009
Hozzászólások: 91
33621. Elküldve: 2007-04-04 16:24:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77253.]

Sziasztok!

Én attól tartok, a két axn nem lesz nálunk, mert ha az infós adatokat megnézitek a menüben, csak a hálózatnál adja meg a digi-t szolgáltatónak, a két axn esetében rdi-t ír ki. Legalábbis tegnap még azt írt ki, ma még nem voltam tv-közelben.

mzszol
[válaszok erre: #33622 #33626] [előzmény: (33620) digi, 2007-04-04 16:20:57]
Kezdő
mzszol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33620. Elküldve: 2007-04-04 16:20:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77254.]

Egyébként a Duna II.-őt, az Autonómiát valószínű be kell rakni a DIGI-nek, mert közszolgálati, és azt kötelező szolgáltatni. Legalábbis itt a kábelszolgáltató ezt állítja!
[válaszok erre: #33621] [előzmény: (33614) cable, 2007-04-04 16:01:04]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33619. Elküldve: 2007-04-04 16:17:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77255.]

Köszönöm! Rendes vagy! Akkor nagyon nem aggódok. Mert csatikat rendeztem, és utána tűnt el, azt hittem megint elrontottam valamit. Egyébként mostanában sakszot pixeles volt. Talán hjavítanak rajta valamit!
[előzmény: (33618) Vincze Erik, 2007-04-04 16:15:47]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vincze Erik



Tagság: 2007-02-16 13:34:38
Tagszám: #41626
Hozzászólások: 1643
33618. Elküldve: 2007-04-04 16:15:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77256.]

Nálam sincs m1 és Jetix.
[válaszok erre: #33619 #33627] [előzmény: (33616) digi, 2007-04-04 16:08:12]
Kiváló dolgozó
Vincze Erik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33617. Elküldve: 2007-04-04 16:14:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77257.]

Mindenki eltűnt, vagy "csak" engem utáltok, és azért nem válaszoltok!
[előzmény: (33616) digi, 2007-04-04 16:08:12]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33616. Elküldve: 2007-04-04 16:08:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77258.]

De komolyan! Nálatok van?
[válaszok erre: #33617 #33618] [előzmény: (33615) digi, 2007-04-04 16:04:04]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33615. Elküldve: 2007-04-04 16:04:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77259.]

OK,OK, de hova lett az M1, meg a Jetix. Fekete!
[válaszok erre: #33616] [előzmény: (33614) cable, 2007-04-04 16:01:04]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33614. Elküldve: 2007-04-04 16:01:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77260.]

Boomerang legyen de még bent sincs a helyén ellenben az AXN csatikkal
[válaszok erre: #33615 #33620] [előzmény: (33613) mlaszlo, 2007-04-04 15:56:20]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33613. Elküldve: 2007-04-04 15:56:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77261.]

A csatornakiosztásban Cartoon Network/TCM szerepel, nem a 24 órás Cartoon Network. Nem hiszem hogy olyan sokan néznék késő este, meg a hajnali órákban, hogy emiatt ki kéne lökni a TCM-et és lehet, hogy a csatorna Magyarországon nem is értékesíti egyelőre a 24 órás változatot.
[válaszok erre: #33614] [előzmény: (33610) cable, 2007-04-04 15:52:44]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SatosRobi



Tagság: 2006-09-11 12:26:26
Tagszám: #34756
Hozzászólások: 710
33612. Elküldve: 2007-04-04 15:55:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77262.]

Ebben egyetértünk Laci! Boomerangot a népnek! icon48.gif
[előzmény: (33609) mlaszlo, 2007-04-04 15:51:42]
Törzstag
SatosRobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33611. Elküldve: 2007-04-04 15:54:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77263.]

Az A+ nem is rajzfilmcsatorna, hanem anime filmeket ad, de ezt adáskezdéskor ki is írják, hogy a "most következő filmek nem ajánlottak kiskorúak számára". A Jetix pedig simán lead hasonló stílusú rajfilmeket gyerekeknek is.
[előzmény: (33607) SatosRobi, 2007-04-04 15:48:54]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33610. Elküldve: 2007-04-04 15:52:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77264.]

Jó de ha nem lesz akkor legalább ennyi legyen
[válaszok erre: #33613] [előzmény: (33609) mlaszlo, 2007-04-04 15:51:42]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33609. Elküldve: 2007-04-04 15:51:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77265.]

Ha dupla rész megy, az azt jelenti, hogy kb. 1 hónap után elkezdenek ismételni (igaz ezek is ismétlések). Ha a Digi-n is lesz Boomerang, akkor a 24 órás Cartoon szerintem fölösleges lesz. A normális rajzfilmek a Boomerang-on is futnak, a többi sorozatból meg elég az, ami napközben megy a Cartoon-on.
[válaszok erre: #33610 #33612] [előzmény: (33606) cable, 2007-04-04 15:45:00]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33608. Elküldve: 2007-04-04 15:51:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77266.]

RDI-n írnak valamit erről a CN 24-ről. please valaki fordítsa le a lényegét
[előzmény: (33607) SatosRobi, 2007-04-04 15:48:54]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SatosRobi



Tagság: 2006-09-11 12:26:26
Tagszám: #34756
Hozzászólások: 710
33607. Elküldve: 2007-04-04 15:48:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77267.]

Nem lenne rossz a TCM,ha nem angolul karattyolnának rajta... icon53.gif Csak este amikor beülök a Digi tv elé / hogy a topic témájánál maradjak/ akkor jó lenne 1 kis mesecsatorna ahol nem ölik halomra egymást a szereplők. Lásd Jetix és A+
[válaszok erre: #33608 #33611] [előzmény: (33605) mlaszlo, 2007-04-04 15:40:40]
Törzstag
SatosRobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33606. Elküldve: 2007-04-04 15:45:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77268.]

scooby doo meg frédi és béni is dupla rész volt ameddig néztem úgyhogy megéri
[válaszok erre: #33609] [előzmény: (33605) mlaszlo, 2007-04-04 15:40:40]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33605. Elküldve: 2007-04-04 15:40:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77269.]

Én nem nagyon tudok róla, hogy adná valamelyik szolgáltató a 24 órás változatot. A TCM-et szerintem emiatt nem lenne érdemes kilökni abból a napi 4-5 órából amíg látható. A Cartoon-ból szerintem este 9-ig is bőven elég icon21.gif
[válaszok erre: #33606 #33607] [előzmény: (33604) cable, 2007-04-04 15:36:15]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33604. Elküldve: 2007-04-04 15:36:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77270.]

Kár. csak úgy kiváncsiságból a 24 órás Cartoon műsora hol van fent?
[válaszok erre: #33605]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33603. Elküldve: 2007-04-04 15:33:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77271.]

A Hotbird műholdon változik meg a PID, nem a Digi-nél. A Digi fejállomásán valószínűleg úgy kialakítva a vevevőberendezés, hogy esténként átállítja a PID-et a TCM-re.
[előzmény: (33588) SatosRobi, 2007-04-04 13:36:39]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


geza26



Tagság: 2006-10-07 08:29:15
Tagszám: #35637
Hozzászólások: 55
33602. Elküldve: 2007-04-04 15:29:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77272.]

Miért hiányzik nektek a két AXN? A műsora egyenlő a nullával! A Hálózat TV-t is mennyire hiányolták sokan, most meg ugyanazok szidják! Ha már új csatornákra vágyunk, akkor legalább "nézhető" csatornákat kívánjunk magunknak, ne ilyeneket!

GZ
Kezdő
geza26 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33601. Elküldve: 2007-04-04 15:28:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77273.]

A TCM-nek nincs magyar szinkronja, csak angol nyelven érhető el.
[előzmény: (33586) Tóth_Csaba, 2007-04-04 13:24:55]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
33600. Elküldve: 2007-04-04 15:15:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77274.]

legyen igazatok.

czila
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
33599. Elküldve: 2007-04-04 15:08:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77275.]

A két AXN-rő la hivatalos álláspont már régóta: "tárgyalás alatt" Szal ebből az infóból nem vonható le semmi :) Én optimista vagyok, sztem rövidesen elérhető lesz a két AXN...
[előzmény: (33594) czila, 2007-04-04 14:51:59]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0090570449829102 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail