| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
|
 karl84

Tagság: 2006-10-16 15:08:16 Tagszám: #35996 Hozzászólások: 1 |
33623. Elküldve: 2007-04-04 16:27:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77251.] |
Nálam gyáltalán nem lehet fogni a Hálózat tv csatornát! Hogy kell beállítani?
|
| | | [válaszok erre: #33625] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33622. Elküldve: 2007-04-04 16:26:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77252.] |
Korábban írta valaki, megkérdezte az AXN-t, NEM lesz magyar a két csati!!!
|
| | | [válaszok erre: #33624] |
[előzmény: (33621) mzszol, 2007-04-04 16:24:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
33621. Elküldve: 2007-04-04 16:24:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77253.] |
Sziasztok!
Én attól tartok, a két axn nem lesz nálunk, mert ha az infós adatokat megnézitek a menüben, csak a hálózatnál adja meg a digi-t szolgáltatónak, a két axn esetében rdi-t ír ki. Legalábbis tegnap még azt írt ki, ma még nem voltam tv-közelben.
mzszol
|
| | | [válaszok erre: #33622 #33626] |
[előzmény: (33620) digi, 2007-04-04 16:20:57] |
|
Kezdő
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33620. Elküldve: 2007-04-04 16:20:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77254.] |
Egyébként a Duna II.-őt, az Autonómiát valószínű be kell rakni a DIGI-nek, mert közszolgálati, és azt kötelező szolgáltatni. Legalábbis itt a kábelszolgáltató ezt állítja!
|
| | | [válaszok erre: #33621] |
[előzmény: (33614) cable, 2007-04-04 16:01:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33619. Elküldve: 2007-04-04 16:17:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77255.] |
Köszönöm! Rendes vagy! Akkor nagyon nem aggódok. Mert csatikat rendeztem, és utána tűnt el, azt hittem megint elrontottam valamit. Egyébként mostanában sakszot pixeles volt. Talán hjavítanak rajta valamit!
|
| | |
[előzmény: (33618) Vincze Erik, 2007-04-04 16:15:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33618. Elküldve: 2007-04-04 16:15:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77256.] |
Nálam sincs m1 és Jetix.
|
| | | [válaszok erre: #33619 #33627] |
[előzmény: (33616) digi, 2007-04-04 16:08:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33617. Elküldve: 2007-04-04 16:14:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77257.] |
Mindenki eltűnt, vagy "csak" engem utáltok, és azért nem válaszoltok!
|
| | |
[előzmény: (33616) digi, 2007-04-04 16:08:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33616. Elküldve: 2007-04-04 16:08:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77258.] |
De komolyan! Nálatok van?
|
| | | [válaszok erre: #33617 #33618] |
[előzmény: (33615) digi, 2007-04-04 16:04:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33615. Elküldve: 2007-04-04 16:04:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77259.] |
OK,OK, de hova lett az M1, meg a Jetix. Fekete!
|
| | | [válaszok erre: #33616] |
[előzmény: (33614) cable, 2007-04-04 16:01:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33614. Elküldve: 2007-04-04 16:01:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77260.] |
Boomerang legyen de még bent sincs a helyén ellenben az AXN csatikkal
|
| | | [válaszok erre: #33615 #33620] |
[előzmény: (33613) mlaszlo, 2007-04-04 15:56:20] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33613. Elküldve: 2007-04-04 15:56:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77261.] |
A csatornakiosztásban Cartoon Network/TCM szerepel, nem a 24 órás Cartoon Network. Nem hiszem hogy olyan sokan néznék késő este, meg a hajnali órákban, hogy emiatt ki kéne lökni a TCM-et és lehet, hogy a csatorna Magyarországon nem is értékesíti egyelőre a 24 órás változatot.
|
| | | [válaszok erre: #33614] |
[előzmény: (33610) cable, 2007-04-04 15:52:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
33612. Elküldve: 2007-04-04 15:55:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77262.] |
Ebben egyetértünk Laci! Boomerangot a népnek!
|
| | |
[előzmény: (33609) mlaszlo, 2007-04-04 15:51:42] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33611. Elküldve: 2007-04-04 15:54:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77263.] |
Az A+ nem is rajzfilmcsatorna, hanem anime filmeket ad, de ezt adáskezdéskor ki is írják, hogy a "most következő filmek nem ajánlottak kiskorúak számára". A Jetix pedig simán lead hasonló stílusú rajfilmeket gyerekeknek is.
|
| | |
[előzmény: (33607) SatosRobi, 2007-04-04 15:48:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33610. Elküldve: 2007-04-04 15:52:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77264.] |
Jó de ha nem lesz akkor legalább ennyi legyen
|
| | | [válaszok erre: #33613] |
[előzmény: (33609) mlaszlo, 2007-04-04 15:51:42] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33609. Elküldve: 2007-04-04 15:51:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77265.] |
Ha dupla rész megy, az azt jelenti, hogy kb. 1 hónap után elkezdenek ismételni (igaz ezek is ismétlések). Ha a Digi-n is lesz Boomerang, akkor a 24 órás Cartoon szerintem fölösleges lesz. A normális rajzfilmek a Boomerang-on is futnak, a többi sorozatból meg elég az, ami napközben megy a Cartoon-on.
|
| | | [válaszok erre: #33610 #33612] |
[előzmény: (33606) cable, 2007-04-04 15:45:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33608. Elküldve: 2007-04-04 15:51:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77266.] |
RDI-n írnak valamit erről a CN 24-ről. please valaki fordítsa le a lényegét
|
| | |
[előzmény: (33607) SatosRobi, 2007-04-04 15:48:54] |
|
Haladó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
33607. Elküldve: 2007-04-04 15:48:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77267.] |
Nem lenne rossz a TCM,ha nem angolul karattyolnának rajta... Csak este amikor beülök a Digi tv elé / hogy a topic témájánál maradjak/ akkor jó lenne 1 kis mesecsatorna ahol nem ölik halomra egymást a szereplők. Lásd Jetix és A+
|
| | | [válaszok erre: #33608 #33611] |
[előzmény: (33605) mlaszlo, 2007-04-04 15:40:40] |
|
Törzstag
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33606. Elküldve: 2007-04-04 15:45:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77268.] |
scooby doo meg frédi és béni is dupla rész volt ameddig néztem úgyhogy megéri
|
| | | [válaszok erre: #33609] |
[előzmény: (33605) mlaszlo, 2007-04-04 15:40:40] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33605. Elküldve: 2007-04-04 15:40:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77269.] |
Én nem nagyon tudok róla, hogy adná valamelyik szolgáltató a 24 órás változatot. A TCM-et szerintem emiatt nem lenne érdemes kilökni abból a napi 4-5 órából amíg látható. A Cartoon-ból szerintem este 9-ig is bőven elég
|
| | | [válaszok erre: #33606 #33607] |
[előzmény: (33604) cable, 2007-04-04 15:36:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33604. Elküldve: 2007-04-04 15:36:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77270.] |
Kár. csak úgy kiváncsiságból a 24 órás Cartoon műsora hol van fent?
|
| | | [válaszok erre: #33605] |
|
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33603. Elküldve: 2007-04-04 15:33:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77271.] |
A Hotbird műholdon változik meg a PID, nem a Digi-nél. A Digi fejállomásán valószínűleg úgy kialakítva a vevevőberendezés, hogy esténként átállítja a PID-et a TCM-re.
|
| | |
[előzmény: (33588) SatosRobi, 2007-04-04 13:36:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 geza26

Tagság: 2006-10-07 08:29:15 Tagszám: #35637 Hozzászólások: 55 |
33602. Elküldve: 2007-04-04 15:29:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77272.] |
Miért hiányzik nektek a két AXN? A műsora egyenlő a nullával! A Hálózat TV-t is mennyire hiányolták sokan, most meg ugyanazok szidják! Ha már új csatornákra vágyunk, akkor legalább "nézhető" csatornákat kívánjunk magunknak, ne ilyeneket!
GZ
|
| |
|
Kezdő
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33601. Elküldve: 2007-04-04 15:28:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77273.] |
A TCM-nek nincs magyar szinkronja, csak angol nyelven érhető el.
|
| | |
[előzmény: (33586) Tóth_Csaba, 2007-04-04 13:24:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33600. Elküldve: 2007-04-04 15:15:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77274.] |
legyen igazatok.
czila
|
| |
|
Kezdő
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33599. Elküldve: 2007-04-04 15:08:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77275.] |
A két AXN-rő la hivatalos álláspont már régóta: "tárgyalás alatt" Szal ebből az infóból nem vonható le semmi :) Én optimista vagyok, sztem rövidesen elérhető lesz a két AXN...
|
| | |
[előzmény: (33594) czila, 2007-04-04 14:51:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|