Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (75/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110236, Sat)
 

czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
33597. Elküldve: 2007-04-04 15:06:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77276.]

bocs,de már kezd gyerekeskedni ez az egész. ugy sem mirajtunk múlik ez. nem magyar a szolgáltató,azt csinálnak amit akarnak,mint mindig a magyarokkal!

czila
[válaszok erre: #33598]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SatosRobi



Tagság: 2006-09-11 12:26:26
Tagszám: #34756
Hozzászólások: 710
33596. Elküldve: 2007-04-04 15:03:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77277.]

Hát gyerekek én nem akarom ezt a pesszimista volnalat nyomni,de nekem eddig is és mostmár egyre jobban az az érzésem hogy a Hálózat-on kívül nem kapunk semmit. Ne igy legyen!
[előzmény: (33587) ad.2.ne, 2007-04-04 13:33:15]
Törzstag
SatosRobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33595. Elküldve: 2007-04-04 14:55:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77278.]

Azt hiszed vicces vagy?
[előzmény: (33594) czila, 2007-04-04 14:51:59]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


czila



Tagság: 2006-04-21 07:17:55
Tagszám: #29826
Hozzászólások: 87
33594. Elküldve: 2007-04-04 14:51:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77279.]

van egy jó hirem,lessz sci-fi,és crime csak még nem tudni mjkor. lehet,hogy 2év mulva.

czila
[válaszok erre: #33595 #33599]
Kezdő
czila adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cable



Tagság: 2006-12-12 22:07:28
Tagszám: #38488
Hozzászólások: 261
33593. Elküldve: 2007-04-04 14:21:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77280.]

Én is 24 órás cartoont szeretnék:(((
[előzmény: (33588) SatosRobi, 2007-04-04 13:36:39]
Haladó
cable adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33592. Elküldve: 2007-04-04 13:48:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77281.]

http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=46670&;page=9

no komment:(
[előzmény: (33591) sathaver, 2007-04-04 13:46:07]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33591. Elküldve: 2007-04-04 13:46:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77282.]

nem sajnos még, viszont a készülékek már megtalálják az új TP-t
[válaszok erre: #33592] [előzmény: (33590) rakal, 2007-04-04 13:42:26]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33590. Elküldve: 2007-04-04 13:42:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77283.]

sathaver:
Szia!
Megy a két AXN?
[válaszok erre: #33591] [előzmény: (33589) sathaver, 2007-04-04 13:38:32]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33589. Elküldve: 2007-04-04 13:38:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77284.]

úgytünik bemappelték az új TP-t!
[válaszok erre: #33590] [előzmény: (33585) sathaver, 2007-04-04 11:27:59]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SatosRobi



Tagság: 2006-09-11 12:26:26
Tagszám: #34756
Hozzászólások: 710
33588. Elküldve: 2007-04-04 13:36:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77285.]

Attila most lehet hülyeséget kérdezek de a pid-et át tudom írni? Mert ha jól értelmezem 21 után is sugároz a CN csak a TCM miatt változik a pid.Mert igy lehetne 24 órás Cartoonom. Bocsi ha 1 kicsit OFF voltam!
[válaszok erre: #33593 #33603] [előzmény: (33582) Kardos Attila, 2007-04-04 11:08:52]
Törzstag
SatosRobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ad.2.ne



Tagság: 2007-03-12 18:31:32
Tagszám: #42703
Hozzászólások: 55
33587. Elküldve: 2007-04-04 13:33:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77286.]

Visszajelzett a Hálózat Tv, hogy tesztelés alatt van a csatorna, 100%, hogy lesz a DIGIn a magyar előfizetőknek is.

Válaszolt az AXN, a válaszuk alapján egyelőre a két kis AXN nem lesz a DIGIN(sem a UPCn) magyar előfizetők számára, egyelőre még csak tárgyalnak róla.
[válaszok erre: #33596] [előzmény: (33521) ad.2.ne, 2007-04-03 16:27:59]
Kezdő
ad.2.ne adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tóth_Csaba



Tagság: 2007-03-27 13:46:27
Tagszám: #43260
Hozzászólások: 44
33586. Elküldve: 2007-04-04 13:24:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77287.]

Szia!

Azt nem tudod véletlenül, hogy a UPCn vagy a DIGIn hogyan lehet előcsalogatni a magyar hangvivőt a TCMen, mert a beltéri felajánlja a magyar hangsávot, mégis angolul megy a film?
[válaszok erre: #33601] [előzmény: (33581) sathaver, 2007-04-04 11:00:07]
Zöldfülű
Tóth_Csaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33585. Elküldve: 2007-04-04 11:27:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77288.]

köszi:-)
[válaszok erre: #33589] [előzmény: (33584) Kardos Attila, 2007-04-04 11:11:44]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
33584. Elküldve: 2007-04-04 11:11:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77289.]

"vagy inkább hanyagság"

1. a HB-n nem történt meg rendesen a virtuális csatorna váltás

vagy

2. a fejállomási vevő nem kezelte le rendesen a váltást a virtuális csatornák között

[válaszok erre: #33585] [előzmény: (33583) sathaver, 2007-04-04 11:10:20]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33583. Elküldve: 2007-04-04 11:10:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77290.]

köszönöm:-)

akkor lehet valami teszt volt tegnap a Diginél vagy inkább hanyagság:)?
[válaszok erre: #33584] [előzmény: (33582) Kardos Attila, 2007-04-04 11:08:52]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
33582. Elküldve: 2007-04-04 11:08:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77291.]

"Atilla tudsz valamit erről a dologról"

Egy hónapja már írtam ebbe a fórumba, de az ilyen infók itt senkit nem érdekelnek...

Igen, van 24 órás MAGYAR nyelvű verziója a CartoonNetwork-nek a HB-n. Virtuális csatornával van megoldva, azaz CN adásidőben mind a két csatornán (CN, ill. CN+TCM) ugyanazok a PID-ek élnek, de a CN+TCM-en este 9-kor átvált egy másikra, ahol kezdődik a TCM.
[válaszok erre: #33583 #33588 #33635] [előzmény: (33581) sathaver, 2007-04-04 11:00:07]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33581. Elküldve: 2007-04-04 11:00:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77292.]

hát érdekes a Cartoonetworkre vissza térve ránéztem a Hot Bird müholdra és ott külön van Cartoon Network és külön van TCM
sajnos az adást nem tudom fogni , de tény ezek szerint létezik leválasztott verzió és mind2 csatinak van magyar hangvivője!
Atilla tudsz valamit erről a dologról?
[válaszok erre: #33582 #33586] [előzmény: (33580) papadu, 2007-04-04 10:40:27]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


papadu



Tagság: 2006-03-29 09:05:37
Tagszám: #29013
Hozzászólások: 165
33580. Elküldve: 2007-04-04 10:40:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77293.]

Köszi a tanácsot. Kipróbálom. Hali
[válaszok erre: #33581] [előzmény: (33579) csazso, 2007-04-04 10:25:46]
Haladó
papadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csazso



Tagság: 2006-09-29 09:58:23
Tagszám: #35367
Hozzászólások: 57
33579. Elküldve: 2007-04-04 10:25:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77294.]

Áramtalanítsd a társbeltérid, utána keress, meglesz az icon25.gif
[válaszok erre: #33580] [előzmény: (33577) papadu, 2007-04-04 10:21:22]
Kezdő
csazso adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bocsika



Tagság: 2005-11-15 17:40:04
Tagszám: #23776
Hozzászólások: 5
33578. Elküldve: 2007-04-04 10:21:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77295.]

1165.Igen próbáltam.Dupla gomb,stb...
Már nem igen tudom mit lehetne kezdeni vele.
Zöldfülű
bocsika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


papadu



Tagság: 2006-03-29 09:05:37
Tagszám: #29013
Hozzászólások: 165
33577. Elküldve: 2007-04-04 10:21:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77296.]

Hali! Én sehogyan sem találom az új csatikat. Már mindennel próbálkoztam. Összes hálózat keresés, gyári beállítás, de semmi. Megtalálta a frekvenciát, a 10. tp-t, de ott minimax megy. Most mi van?
[válaszok erre: #33579]
Haladó
papadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
33576. Elküldve: 2007-04-04 10:11:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77297.]

Melyik hyundai?
Ha a régi akkor az M1-en próbáltad?
Van-e elég jelerőd?
[előzmény: (33575) bocsika, 2007-04-04 10:08:44]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bocsika



Tagság: 2005-11-15 17:40:04
Tagszám: #23776
Hozzászólások: 5
33575. Elküldve: 2007-04-04 10:08:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77298.]

Sziasztok.Valaki leirhatná,hogy miként lehetne még softwert frissitenem a hundajomon!Ha elkezdem kiírja,hogy hangolás és kész.Visszaugrik a csatornára!
Társ beltérim is van.De azt is kipróbáltam,hoy kikapcsolom a társat,úgy sem jött be.
[válaszok erre: #33576]
Zöldfülű
bocsika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szkitosz



Tagság: 2007-02-26 12:30:42
Tagszám: #42155
Hozzászólások: 91
33574. Elküldve: 2007-04-04 10:00:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77299.]

A 10tp SVC6-járól tud valaki valamit, hogy mi lesz ott (nem vagyok digi közelben) ?
Kezdő
szkitosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33573. Elküldve: 2007-04-04 09:52:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77300.]

egynlöre tesztel
[előzmény: (33572) sat, 2007-04-04 09:44:37]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110236, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009984016418457 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail