| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110236, Sat) |
|
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33597. Elküldve: 2007-04-04 15:06:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77276.] |
bocs,de már kezd gyerekeskedni ez az egész. ugy sem mirajtunk múlik ez. nem magyar a szolgáltató,azt csinálnak amit akarnak,mint mindig a magyarokkal!
czila
|
| | | [válaszok erre: #33598] |
|
|
Kezdő
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
33596. Elküldve: 2007-04-04 15:03:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77277.] |
Hát gyerekek én nem akarom ezt a pesszimista volnalat nyomni,de nekem eddig is és mostmár egyre jobban az az érzésem hogy a Hálózat-on kívül nem kapunk semmit. Ne igy legyen!
|
| | |
[előzmény: (33587) ad.2.ne, 2007-04-04 13:33:15] |
|
Törzstag
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33595. Elküldve: 2007-04-04 14:55:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77278.] |
Azt hiszed vicces vagy?
|
| | |
[előzmény: (33594) czila, 2007-04-04 14:51:59] |
|
Haladó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33594. Elküldve: 2007-04-04 14:51:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77279.] |
van egy jó hirem,lessz sci-fi,és crime csak még nem tudni mjkor. lehet,hogy 2év mulva.
czila
|
| | | [válaszok erre: #33595 #33599] |
|
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33593. Elküldve: 2007-04-04 14:21:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77280.] |
Én is 24 órás cartoont szeretnék:(((
|
| | |
[előzmény: (33588) SatosRobi, 2007-04-04 13:36:39] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33591. Elküldve: 2007-04-04 13:46:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77282.] |
nem sajnos még, viszont a készülékek már megtalálják az új TP-t
|
| | | [válaszok erre: #33592] |
[előzmény: (33590) rakal, 2007-04-04 13:42:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33590. Elküldve: 2007-04-04 13:42:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77283.] |
sathaver:
Szia!
Megy a két AXN?
|
| | | [válaszok erre: #33591] |
[előzmény: (33589) sathaver, 2007-04-04 13:38:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33589. Elküldve: 2007-04-04 13:38:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77284.] |
úgytünik bemappelték az új TP-t!
|
| | | [válaszok erre: #33590] |
[előzmény: (33585) sathaver, 2007-04-04 11:27:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
33588. Elküldve: 2007-04-04 13:36:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77285.] |
Attila most lehet hülyeséget kérdezek de a pid-et át tudom írni? Mert ha jól értelmezem 21 után is sugároz a CN csak a TCM miatt változik a pid.Mert igy lehetne 24 órás Cartoonom. Bocsi ha 1 kicsit OFF voltam!
|
| | | [válaszok erre: #33593 #33603] |
[előzmény: (33582) Kardos Attila, 2007-04-04 11:08:52] |
|
Törzstag
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33587. Elküldve: 2007-04-04 13:33:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77286.] |
Visszajelzett a Hálózat Tv, hogy tesztelés alatt van a csatorna, 100%, hogy lesz a DIGIn a magyar előfizetőknek is.
Válaszolt az AXN, a válaszuk alapján egyelőre a két kis AXN nem lesz a DIGIN(sem a UPCn) magyar előfizetők számára, egyelőre még csak tárgyalnak róla.
|
| | | [válaszok erre: #33596] |
[előzmény: (33521) ad.2.ne, 2007-04-03 16:27:59] |
|
Kezdő
|
|
 Tóth_Csaba

Tagság: 2007-03-27 13:46:27 Tagszám: #43260 Hozzászólások: 44 |
33586. Elküldve: 2007-04-04 13:24:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77287.] |
Szia!
Azt nem tudod véletlenül, hogy a UPCn vagy a DIGIn hogyan lehet előcsalogatni a magyar hangvivőt a TCMen, mert a beltéri felajánlja a magyar hangsávot, mégis angolul megy a film?
|
| | | [válaszok erre: #33601] |
[előzmény: (33581) sathaver, 2007-04-04 11:00:07] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33585. Elküldve: 2007-04-04 11:27:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77288.] |
köszi:-)
|
| | | [válaszok erre: #33589] |
[előzmény: (33584) Kardos Attila, 2007-04-04 11:11:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33584. Elküldve: 2007-04-04 11:11:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77289.] |
"vagy inkább hanyagság"
1. a HB-n nem történt meg rendesen a virtuális csatorna váltás
vagy
2. a fejállomási vevő nem kezelte le rendesen a váltást a virtuális csatornák között
|
| | | [válaszok erre: #33585] |
[előzmény: (33583) sathaver, 2007-04-04 11:10:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33583. Elküldve: 2007-04-04 11:10:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77290.] |
köszönöm:-)
akkor lehet valami teszt volt tegnap a Diginél vagy inkább hanyagság:)?
|
| | | [válaszok erre: #33584] |
[előzmény: (33582) Kardos Attila, 2007-04-04 11:08:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33582. Elküldve: 2007-04-04 11:08:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77291.] |
"Atilla tudsz valamit erről a dologról"
Egy hónapja már írtam ebbe a fórumba, de az ilyen infók itt senkit nem érdekelnek...
Igen, van 24 órás MAGYAR nyelvű verziója a CartoonNetwork-nek a HB-n. Virtuális csatornával van megoldva, azaz CN adásidőben mind a két csatornán (CN, ill. CN+TCM) ugyanazok a PID-ek élnek, de a CN+TCM-en este 9-kor átvált egy másikra, ahol kezdődik a TCM.
|
| | | [válaszok erre: #33583 #33588 #33635] |
[előzmény: (33581) sathaver, 2007-04-04 11:00:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33581. Elküldve: 2007-04-04 11:00:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77292.] |
hát érdekes a Cartoonetworkre vissza térve ránéztem a Hot Bird müholdra és ott külön van Cartoon Network és külön van TCM
sajnos az adást nem tudom fogni , de tény ezek szerint létezik leválasztott verzió és mind2 csatinak van magyar hangvivője!
Atilla tudsz valamit erről a dologról?
|
| | | [válaszok erre: #33582 #33586] |
[előzmény: (33580) papadu, 2007-04-04 10:40:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
33580. Elküldve: 2007-04-04 10:40:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77293.] |
Köszi a tanácsot. Kipróbálom. Hali
|
| | | [válaszok erre: #33581] |
[előzmény: (33579) csazso, 2007-04-04 10:25:46] |
|
Haladó
|
|
 csazso

Tagság: 2006-09-29 09:58:23 Tagszám: #35367 Hozzászólások: 57 |
33579. Elküldve: 2007-04-04 10:25:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77294.] |
Áramtalanítsd a társbeltérid, utána keress, meglesz az
|
| | | [válaszok erre: #33580] |
[előzmény: (33577) papadu, 2007-04-04 10:21:22] |
|
Kezdő
|
|
 bocsika

Tagság: 2005-11-15 17:40:04 Tagszám: #23776 Hozzászólások: 5 |
33578. Elküldve: 2007-04-04 10:21:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77295.] |
1165.Igen próbáltam.Dupla gomb,stb...
Már nem igen tudom mit lehetne kezdeni vele.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
33577. Elküldve: 2007-04-04 10:21:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77296.] |
Hali! Én sehogyan sem találom az új csatikat. Már mindennel próbálkoztam. Összes hálózat keresés, gyári beállítás, de semmi. Megtalálta a frekvenciát, a 10. tp-t, de ott minimax megy. Most mi van?
|
| | | [válaszok erre: #33579] |
|
|
Haladó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
33576. Elküldve: 2007-04-04 10:11:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77297.] |
Melyik hyundai?
Ha a régi akkor az M1-en próbáltad?
Van-e elég jelerőd?
|
| | |
[előzmény: (33575) bocsika, 2007-04-04 10:08:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bocsika

Tagság: 2005-11-15 17:40:04 Tagszám: #23776 Hozzászólások: 5 |
33575. Elküldve: 2007-04-04 10:08:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77298.] |
Sziasztok.Valaki leirhatná,hogy miként lehetne még softwert frissitenem a hundajomon!Ha elkezdem kiírja,hogy hangolás és kész.Visszaugrik a csatornára!
Társ beltérim is van.De azt is kipróbáltam,hoy kikapcsolom a társat,úgy sem jött be.
|
| | | [válaszok erre: #33576] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 szkitosz

Tagság: 2007-02-26 12:30:42 Tagszám: #42155 Hozzászólások: 91 |
33574. Elküldve: 2007-04-04 10:00:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77299.] |
A 10tp SVC6-járól tud valaki valamit, hogy mi lesz ott (nem vagyok digi közelben) ?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33573. Elküldve: 2007-04-04 09:52:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77300.] |
egynlöre tesztel
|
| | |
[előzmény: (33572) sat, 2007-04-04 09:44:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110236, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|