| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33571. Elküldve: 2007-04-04 07:54:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77301.] |
én szerintem napokon belül lesz magyar felirat és szinkron, emlékezeztek vissza amikor elindult a digi ugyan ez volt sok csatival ráégetett felirat .... és utána kibövítették:)
|
| | |
[előzmény: (33570) gduck, 2007-04-04 07:51:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33570. Elküldve: 2007-04-04 07:51:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77302.] |
Ok, akkor bocsi :)
Amúgy nekem olyan érzésem van, hogy a két AXN csatinak el kellett indulni április elején... Ezért van még csak - ezek szerint - román hangvivő. (vagy csak Én remélek :) )
|
| | | [válaszok erre: #33571] |
[előzmény: (33566) szunti, 2007-04-03 21:36:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33569. Elküldve: 2007-04-04 06:05:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77303.] |
szokott ilyen lenni elfelejtenek idöben átváltani!
|
| | |
[előzmény: (33568) gombilaci, 2007-04-03 23:54:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33568. Elküldve: 2007-04-03 23:54:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77304.] |
Owen5
nem tudom nálad a catron megy-e
de nekem kb 20 perce a TCM
|
| | | [válaszok erre: #33569] |
[előzmény: (33567) Owen5, 2007-04-03 23:10:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Owen5

Tagság: 2006-12-04 00:35:10 Tagszám: #38073 Hozzászólások: 168 |
33567. Elküldve: 2007-04-03 23:10:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77305.] |
Nemtudom észre vette már valaki de a cartoon metworkot a 24 órás változatra cserélték
|
| | | [válaszok erre: #33568] |
|
|
Haladó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33566. Elküldve: 2007-04-03 21:36:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77306.] |
Román hang van alatta, csak a sorozatokhoz nincs román szinkron. A műsorajánlók románul szólnak.
|
| | | [válaszok erre: #33570] |
[előzmény: (33560) gduck, 2007-04-03 20:38:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33565. Elküldve: 2007-04-03 21:05:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77307.] |
Sajnos Én sem látom :(
Az AXN infókat pl. Kardos Attila írta be ebbe a fórumba :)
|
| | |
[előzmény: (33563) rakal, 2007-04-03 20:49:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33564. Elküldve: 2007-04-03 20:53:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77308.] |
Nagyon reménykedem benne, hogy minden piacra mennek az AXN-ek.
|
| | |
[előzmény: (33563) rakal, 2007-04-03 20:49:51] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33563. Elküldve: 2007-04-03 20:49:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77309.] |
gduck:
Hali!
Áruld már el,Te mivel nézed őket,mert nekem Hyundai-al csak a "10.jegyzet_CA riasztó_Hozzáférés megtagadva" jön.érdekes módon a Hálózat gond nélkül fogható.Valószínű az AXN-ek az összes piacra mennek(Cseh,szlovák,magyar,román,ex-Yu),nehezebben,lassabban megy a konfigurálás.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-03 21:02:40]
|
| | | [válaszok erre: #33564 #33565] |
[előzmény: (33560) gduck, 2007-04-03 20:38:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dzsimi3

Tagság: 2004-12-31 13:44:18 Tagszám: #14764 Hozzászólások: 429 |
33562. Elküldve: 2007-04-03 20:48:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77310.] |
A két axn már nem megy,csak a hálózat....kódolták volna?csak a románoknak rakták föl szerintem...
|
| | |
[előzmény: (33560) gduck, 2007-04-03 20:38:45] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
33561. Elküldve: 2007-04-03 20:39:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77311.] |
Persze , van igazad.Legyen akkor PAX.Ilyen témájú úgysincs. Valakinek ez jön be.
Mondj olyat , ami mindenkinek megfelel........Mert én nem tudok.
Állatokkal foglalkozó csati , ugye az Animal Planet.Nekem nem jött be , nem is szoktam nézni.A Wild viszont igen.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (33558) Laci082, 2007-04-03 20:21:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33560. Elküldve: 2007-04-03 20:38:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77312.] |
A csatornákat még most konfigurálják! A két AXN-en angol hangvivő van és "beégetett" román felirat!
A csatinál persze román hangvivő van feltűntetve de ez nem jelent semmit, ugyanúgy mint a hálózat alatt a spanyol :D
Amúgy nem látok logikát benne miért ne lehetne a későbbiekben AXN alatt magyar hangvivő... Ez a TP még messze nincs rendesen beüzemelve ;)
|
| | | [válaszok erre: #33562 #33563 #33566] |
[előzmény: (33551) hg1dbt, 2007-04-03 19:31:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33559. Elküldve: 2007-04-03 20:23:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77313.] |
Igy igaz.
|
| | |
[előzmény: (33558) Laci082, 2007-04-03 20:21:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33558. Elküldve: 2007-04-03 20:21:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77314.] |
Nagyon hiányzik még egy dokumentumfilm-csatorna amikor a meglévőkön is kénytelenek 80%-ban ismétlést adni, mert nincs elég friss anyag ennyi csatornára...
|
| | | [válaszok erre: #33559 #33561] |
[előzmény: (33556) huni66, 2007-04-03 19:57:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33557. Elküldve: 2007-04-03 19:58:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77315.] |
Akkor akarjanak nagyon.
|
| | |
[előzmény: (33555) Laci082, 2007-04-03 19:54:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
33556. Elküldve: 2007-04-03 19:57:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77316.] |
" Egyébként én az NGC wild-ot várom nagyon"
Egyetértek veled.......De , miért is ne lehetne?Ha már Natgeo van.....Szerintem csak a Digin múlik.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #33558] |
[előzmény: (33552) kamuleon, 2007-04-03 19:36:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33555. Elküldve: 2007-04-03 19:54:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77317.] |
Az egy dolog, de nem hiszem, hogy a Diginek a Thor használatára is lenne szerződése. De ha nagyon akarnak van még szabad hely...
|
| | | [válaszok erre: #33557] |
[előzmény: (33554) taurus, 2007-04-03 19:45:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33554. Elküldve: 2007-04-03 19:45:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77318.] |
Az nem lenne annyira nagy baj. Látják a Digis antennák.
|
| | | [válaszok erre: #33555] |
[előzmény: (33553) Laci082, 2007-04-03 19:43:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33553. Elküldve: 2007-04-03 19:43:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77319.] |
A Focus a Thor-on ad, nem az Intelsat-on.
|
| | | [válaszok erre: #33554] |
[előzmény: (33547) taurus, 2007-04-03 19:16:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kamuleon

Tagság: 2006-10-25 11:01:38 Tagszám: #36301 Hozzászólások: 866 |
33552. Elküldve: 2007-04-03 19:36:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77320.] |
Mától kezdve ez a legnagyobb téma a sat.hu-n. Egyébként én az NGC wild-ot várom nagyon a többi nem izgat. A Hálózat tv-t tudnám nézni földi sugárzással de nem sokat ér. Szombatonkét Maksa híradó volt benne az jó volt. Nem tudom hogy van e még.Rég nem néztem ezt az adót.
|
| | | [válaszok erre: #33556] |
|
|
Törzstag
|
|
 hg1dbt

Tagság: 2004-12-24 15:23:45 Tagszám: #14640 Hozzászólások: 290 |
33551. Elküldve: 2007-04-03 19:31:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77321.] |
Az en.kingofsat.net-n is csak román hangvivövel van feltüntetve a két AXN. A HÁLOZAT magyarral.
Üdv: Tibi
|
| | | [válaszok erre: #33560] |
[előzmény: (33550) Németh Miklós, 2007-04-03 19:24:04] |
|
Haladó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33550. Elküldve: 2007-04-03 19:24:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77322.] |
Lehet, h lyngsat-ról vagy flysat-ról. Csak azt nem értem, hogy minek ilyet mondani, anélkül, hogy belinkelne forrást.
Mindegy...
|
| | | [válaszok erre: #33551] |
[előzmény: (33549) Magic Boy, 2007-04-03 19:20:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33549. Elküldve: 2007-04-03 19:20:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77323.] |
Honnan vetted ezt a baromságot!
|
| | | [válaszok erre: #33550] |
[előzmény: (33540) czila, 2007-04-03 18:45:30] |
|
Törzstag
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33548. Elküldve: 2007-04-03 19:19:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77324.] |
Jah! Pécs környéki vagyok nálunk fogható, még antenna sem kell hozzá, elég lerakni a TV-t. :-)
Egyébként semmi érdemleges műsor (talán még akkor sem, ha tudnék szerbül), tipikus töltelék-csatorna.
|
| | |
[előzmény: (33545) Kardos Attila, 2007-04-03 19:11:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33547. Elküldve: 2007-04-03 19:16:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77325.] |
Szerintem beraknak még néhány szerb vagy horvát csatornát.
10 tp. kevés ennyi országnak.
Majd csak lesz valami változás. Jó lenne még a Focus Sat néhány transzpondere.
|
| | | [válaszok erre: #33553] |
[előzmény: (33545) Kardos Attila, 2007-04-03 19:11:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|