| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33546. Elküldve: 2007-04-03 19:11:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77326.] |
Másnál is.
|
| | |
[előzmény: (33544) Dr-agon, 2007-04-03 19:09:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33545. Elküldve: 2007-04-03 19:11:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77327.] |
Szerb adó. Egy cseppet sem nagy durranás.
Amúgy Dél-Magyarországon van esély a földi vételére is, mert tudtommal adják egy két városban.
|
| | | [válaszok erre: #33547 #33548] |
[előzmény: (33543) taurus, 2007-04-03 19:01:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dr-agon

Tagság: 2004-10-04 13:11:12 Tagszám: #12981 Hozzászólások: 341 |
33544. Elküldve: 2007-04-03 19:09:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77328.] |
Üdv!
Nektek megy valamelyi axn? Nekem mindkettőn hozzáférés megtagadva, Hálózat az megy.
|
| | | [válaszok erre: #33546] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33543. Elküldve: 2007-04-03 19:01:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77329.] |
A TV5 mit ad? Az a 4. új csatorna.
|
| | | [válaszok erre: #33545] |
[előzmény: (33542) Kardos Attila, 2007-04-03 18:54:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33542. Elküldve: 2007-04-03 18:54:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77330.] |
Rendes tesztábra galériát raktak fel a Digisek.
Szinte mindegyiken más fajta megy.
Amúgy megy már a Crime is, persze fix román felirattal.
|
| | | [válaszok erre: #33543] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hg1dbt

Tagság: 2004-12-24 15:23:45 Tagszám: #14640 Hozzászólások: 290 |
33541. Elküldve: 2007-04-03 18:50:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77331.] |
Sziasztok!
Van egy halovány félelmem,lehet,hogy a két AXN-t nem is nekünk rakták fel hanem a román elöfizetöknek?
Üdv: Tibi
|
| |
|
Haladó
|
|
 czila

Tagság: 2006-04-21 07:17:55 Tagszám: #29826 Hozzászólások: 87 |
33540. Elküldve: 2007-04-03 18:45:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77332.] |
feltüntették a digi csomagba a 4.új csatit az axn-ek nincsenek magyar hanggal,csak a hálózat.
czila
|
| | | [válaszok erre: #33549] |
|
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33539. Elküldve: 2007-04-03 18:45:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77333.] |
Az ATV-nek pedig angol.
|
| | |
[előzmény: (33530) taurus, 2007-04-03 17:00:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 funrun

Tagság: 2005-09-25 22:26:52 Tagszám: #22266 Hozzászólások: 54 |
33538. Elküldve: 2007-04-03 18:30:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77334.] |
Érdekesség: 6 hónapig dobozban hevert a Hyundai,társ volt használva.Majd beüzemeltem s számitottam a call center segitségére,de nem volt szükség rá! Fél év állás után bekapcsolva az akkori soft,csatlist.stb.ugyan ugy megy minden rajta.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 funrun

Tagság: 2005-09-25 22:26:52 Tagszám: #22266 Hozzászólások: 54 |
33537. Elküldve: 2007-04-03 18:24:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77335.] |
.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33536. Elküldve: 2007-04-03 17:26:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77336.] |
Mert én ugye nem ugyanezt mondtam?!
|
| | |
[előzmény: (33534) imi.zs, 2007-04-03 17:22:39] |
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33535. Elküldve: 2007-04-03 17:24:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77337.] |
Mindegy. Siessenek azok a digisek nem ezért kapják a lét
|
| | |
[előzmény: (33533) MoonHunter, 2007-04-03 17:21:41] |
|
Haladó
|
|
 imi.zs

Tagság: 2007-03-11 12:25:29 Tagszám: #42661 Hozzászólások: 6 |
33534. Elküldve: 2007-04-03 17:22:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77338.] |
Nagyon köszi!!!!!!!!
|
| | | [válaszok erre: #33536] |
[előzmény: (33531) Dr-agon, 2007-04-03 17:11:00] |
|
Zöldfülű
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
33533. Elküldve: 2007-04-03 17:21:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77339.] |
Szerintem emlékszel rá mennyi idő volt mire a N.G.C is elindult rendesen, a magyar hangot is az utolsó napokban tették fel rá. Elvileg még van remény hogy magyar hang is lehet. Ki tudja mikor indul el véglegesen minden műsor.
|
| | | [válaszok erre: #33535] |
[előzmény: (33520) cable, 2007-04-03 16:25:52] |
|
Törzstag
|
|
 igzol

Tagság: 2004-08-10 12:22:07 Tagszám: #11953 Hozzászólások: 177 |
33532. Elküldve: 2007-04-03 17:19:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77340.] |
sziasztok !
a 16 helyett már csak 13 csatorna van a 10-es tp-n, és a humax II. tárolja !
Az AXN-eknek nincs csak román hangja ! Miért nincs rajta a magyar hang, ennek így nincs értelme, hamár inditanak nemzetközi csatornákat akkor már legalább kapjuk mi magyarok is, még akkor is ha sok rajta az ismétlés !
|
| |
|
Haladó
|
|
 Dr-agon

Tagság: 2004-10-04 13:11:12 Tagszám: #12981 Hozzászólások: 341 |
33531. Elküldve: 2007-04-03 17:11:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77341.] |
Üdv!
Nekem már volt ilyen 2x is, mikor elköltöztem, s vagy 1,5 hónapig nem ment a beltéri, és azt irta, hogy Kártya lejárt, ilyenkor felhívod az ügyfélszolgáltatot s bemondod a kártyaszámot s újraaktíválják, mint az első aktíválásnál is.
|
| | | [válaszok erre: #33534] |
[előzmény: (33525) imi.zs, 2007-04-03 16:37:12] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33530. Elküldve: 2007-04-03 17:00:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77342.] |
A hétvégén magyar volt az biztos.
|
| | | [válaszok erre: #33539] |
[előzmény: (33516) sathaver, 2007-04-03 16:13:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33529. Elküldve: 2007-04-03 17:00:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77343.] |
Akkor passz, majd megmondja valaki a megoldást, akinek volt már ilyen esete.
Ennek ellenére szvsz érdemes felhivni az ügyfélszolgálatot és rákérdezni.
|
| | |
[előzmény: (33528) imi.zs, 2007-04-03 16:50:54] |
|
Kezdő
|
|
 imi.zs

Tagság: 2007-03-11 12:25:29 Tagszám: #42661 Hozzászólások: 6 |
33528. Elküldve: 2007-04-03 16:50:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77344.] |
Szerintem nem, mert egyszer kint volt a szerelő és a távirányítóval aktívált valamit. Sajnos én nem voltam otthon, így nem tudom, hogy melyik csatornán és mit "berhelt".
|
| | | [válaszok erre: #33529] |
[előzmény: (33527) ad.2.ne, 2007-04-03 16:46:30] |
|
Zöldfülű
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33527. Elküldve: 2007-04-03 16:46:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77345.] |
Ha itt is úgy működik, mint a UPCnél, akkor a telefonos ügyfélszolgálat tudja neked újraaktiválni.
06-40-180-180
|
| | | [válaszok erre: #33528] |
[előzmény: (33525) imi.zs, 2007-04-03 16:37:12] |
|
Kezdő
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
33526. Elküldve: 2007-04-03 16:41:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77346.] |
Belinkelték a 10TP-t és már csak 13 csatorna van ott a 16 helyett
|
| |
|
Törzstag
|
|
 imi.zs

Tagság: 2007-03-11 12:25:29 Tagszám: #42661 Hozzászólások: 6 |
33525. Elküldve: 2007-04-03 16:37:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77347.] |
Sziasztok. tudna valaki segíteni? Nem használtuk egy ideje a DIGI-s kártyánkat és "állítólag" ilyenkor valahogy aktíválni kellene. Tudja valaki, hogy hogyan? Előre is köszönöm!!
|
| | | [válaszok erre: #33527 #33531] |
[előzmény: (33522) ad.2.ne, 2007-04-03 16:31:33] |
|
Zöldfülű
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33524. Elküldve: 2007-04-03 16:34:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77348.] |
Akkor nekem a pénztárcámat egészítsék ki és rendelek máris UPCD-t
|
| | |
[előzmény: (33522) ad.2.ne, 2007-04-03 16:31:33] |
|
Haladó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33523. Elküldve: 2007-04-03 16:33:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77349.] |
Kár, paprika jó lenne
|
| | |
[előzmény: (33521) ad.2.ne, 2007-04-03 16:27:59] |
|
Haladó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33522. Elküldve: 2007-04-03 16:31:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77350.] |
Ezt hogy érted?
Én pl. örülnék a PAX Tv-nek, engem érdekelnének a műsorai.
Ha neked olyan fontos a Boomerang, miért nem rendelsz UPC Directet, azon ott van?
Nekem azért van mindkettő(ill. a DIGI folyamatban), mert jól kiegészítik egymást, mindkettőn vannak olyan csatik, amelyek a másikon nem.
|
| | | [válaszok erre: #33524 #33525] |
[előzmény: (33510) cable, 2007-04-03 15:41:15] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|