| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33521. Elküldve: 2007-04-03 16:27:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77351.] |
Továbbá megjött a válasz a Filmmuzeumtól is, hogy egyik csatornájuk (Filmmuzeum, TvPaprika, TvDeko) sem lesz a közeljövőben a DIGI kinálatában.
|
| | | [válaszok erre: #33523 #33587] |
[előzmény: (33505) ad.2.ne, 2007-04-03 13:40:51] |
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33520. Elküldve: 2007-04-03 16:25:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77352.] |
Hát még az AXN csatornákon magyar hang sincs :(
|
| | | [válaszok erre: #33533] |
[előzmény: (33518) Németh Miklós, 2007-04-03 16:22:06] |
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
33519. Elküldve: 2007-04-03 16:23:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77353.] |
Régebben is volt már, hogy máshol indítottak egy csatornát és mikor rendbetették, átkerült a végleges helyére (ilyen volt például a National Geographic).
|
| | |
[előzmény: (33515) Németh Miklós, 2007-04-03 16:10:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33518. Elküldve: 2007-04-03 16:22:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77354.] |
Tökéletesen igazad van, ezzel azt is akartam mondani, h van egy olyan érzésem, h ez nem napok kérdése, mire az egész lezajlik. Ami persze sajnálatos.
|
| | | [válaszok erre: #33520] |
[előzmény: (33517) cable, 2007-04-03 16:15:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33517. Elküldve: 2007-04-03 16:15:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77355.] |
Hallmark CE-t se rögtön Horizontális tp-n indították.
|
| | | [válaszok erre: #33518] |
[előzmény: (33515) Németh Miklós, 2007-04-03 16:10:39] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33516. Elküldve: 2007-04-03 16:13:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77356.] |
tesó jó emlékszem hogy réggebben szlovákot irt ki:)?
|
| | | [válaszok erre: #33530] |
[előzmény: (33514) taurus, 2007-04-03 15:57:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33515. Elküldve: 2007-04-03 16:10:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77357.] |
Szerintem azt a kérdést is fel kéne vetni, hogy ugyan már miért erőltetik annyira az új tp-n az új csatornákat, ha egyszer az a céljuk, hogy a magyarok is elérjék azokat, akkor inkább a horizontális csatornák közül kéne egy jópárat áthelyezni a 10-es tp-re. Engem különösebben nem érdekel, h vertikálison lesznek, de a társbeltériseket nagyon is. S valahogy van egy olyan érzésem, hogy most a DigiTV-nek ez a legkisebb gondja.
|
| | | [válaszok erre: #33517 #33519] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33514. Elküldve: 2007-04-03 15:57:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77358.] |
A hétvégén is az volt. Összevonhatnák már pedig.
|
| | | [válaszok erre: #33516] |
[előzmény: (33511) sathaver, 2007-04-03 15:50:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
33513. Elküldve: 2007-04-03 15:53:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77359.] |
Meg a Film+CE is
|
| | |
[előzmény: (33511) sathaver, 2007-04-03 15:50:11] |
|
Törzstag
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
33512. Elküldve: 2007-04-03 15:51:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77360.] |
Sziasztok!
Nem akarok senkit megzavarni az új csatik letöltésével, de egy lehetséges oknak vélem azt, hogy sokna keverik a V polár az Vertikális, azaz függőleges, míg a magyar V azaz Vízszintest vél...
De nehogy nekem támadjon valaki, a H mint horizontális a vízszintes.
Sok sikert:
mzszol
|
| | |
[előzmény: (33489) Alessandro, 2007-04-03 12:36:07] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33511. Elküldve: 2007-04-03 15:50:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77361.] |
a Spektrum CE-n nekem magyar hangvivöt jelez a Humax II
|
| | | [válaszok erre: #33513 #33514] |
[előzmény: (33510) cable, 2007-04-03 15:41:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33510. Elküldve: 2007-04-03 15:41:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77362.] |
Ha PAX lesz és Boomerang nem a diginek annyi.
|
| | | [válaszok erre: #33511 #33522] |
[előzmény: (33505) ad.2.ne, 2007-04-03 13:40:51] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33509. Elküldve: 2007-04-03 14:24:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77363.] |
az eurosport rádióhangnak mi lehet a célja:)?
|
| | |
[előzmény: (33508) sathaver, 2007-04-03 14:06:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33508. Elküldve: 2007-04-03 14:06:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77364.] |
RDI fórumról
|
| | | [válaszok erre: #33509] |
[előzmény: (33507) barthezz, 2007-04-03 14:01:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
33507. Elküldve: 2007-04-03 14:01:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77365.] |
Most hogy honnan veszik azt hogy 12 csatornát szánnak a horvátoknak? ...
Ezt nem hiszem hogy így lesz.
Honnan az infó?
|
| | | [válaszok erre: #33508] |
[előzmény: (33506) sathaver, 2007-04-03 13:42:11] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33506. Elküldve: 2007-04-03 13:42:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77366.] |
köszi Barthezz:-)
|
| | | [válaszok erre: #33507] |
[előzmény: (33504) barthezz, 2007-04-03 13:38:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33505. Elküldve: 2007-04-03 13:40:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77367.] |
Egyik kollegám emailezik a tévécsatornákkal, azt "kutatjuk" melyik várható mostanában valamelyik DTH kinálatában, eddig biztos válasz a PAXtól jött, hogy Directen nem, de a DIGIn nemsokára lesznek.
Ha lesz bővebb információm, közzéteszem itt nektek.
|
| | | [válaszok erre: #33510 #33521] |
|
|
Kezdő
|
|
 barthezz

Tagság: 2006-09-16 16:13:28 Tagszám: #34960 Hozzászólások: 846 |
33504. Elküldve: 2007-04-03 13:38:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77368.] |
"12 praznih programskih mjesta, možda će biti nekih iznenađenja i za pretplatnike u Hrvatskoj"
kb. arról van szó hogy lehet hogy 12 üres hely lesz a horvátországi előfizetőknek.
De ez nem biztos!!
|
| | | [válaszok erre: #33506] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33503. Elküldve: 2007-04-03 13:37:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77369.] |
uhh Szbarna tesó ne haragudj nem tudtam hogy horvát a szöveg:)))
|
| | |
[előzmény: (33498) szbarna, 2007-04-03 13:25:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
33502. Elküldve: 2007-04-03 13:33:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77370.] |
de azért köszi
|
| | |
[előzmény: (33500) szbarna, 2007-04-03 13:28:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
33501. Elküldve: 2007-04-03 13:33:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77371.] |
mint ahogy az egész epgre
|
| | |
[előzmény: (33500) szbarna, 2007-04-03 13:28:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33500. Elküldve: 2007-04-03 13:28:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77372.] |
Erre naar felhivtam az illetekesek figyelmet de baxnak ra :-)
|
| | | [válaszok erre: #33501 #33502] |
[előzmény: (33499) krizsa2, 2007-04-03 13:26:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
33499. Elküldve: 2007-04-03 13:26:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77373.] |
A DYSCOERY CIVILISATION EPG-je meg még mindig a Discovery RO -n van!
|
| | | [válaszok erre: #33500] |
[előzmény: (33495) sathaver, 2007-04-03 13:04:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33498. Elküldve: 2007-04-03 13:25:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77374.] |
Sathaver baratom sajnos nem tudok horvatul !
|
| | | [válaszok erre: #33503] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dr-agon

Tagság: 2004-10-04 13:11:12 Tagszám: #12981 Hozzászólások: 341 |
33497. Elküldve: 2007-04-03 13:11:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77375.] |
Sziasztok!
Az SVC14,15,16-on Teszt jel van, meg van 1 új romantika(Romantika Ro) Ezzel együtt már 3 romantika van (Magyar, Spanyol, Román)
Kutyfuttában néztem ezért frekit nem tudok.
|
| |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|