| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33471. Elküldve: 2007-04-03 10:35:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77401.] |
Beégetett román felirattal angol hangvivővel.
|
| | | [válaszok erre: #33472] |
[előzmény: (33469) sathaver, 2007-04-03 10:26:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33470. Elküldve: 2007-04-03 10:30:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77402.] |
egyébként ma már nem igaz hogy a két AXN alcsati csak ismételné a nagyot, egyre több önálló filmet mutat be ami nem ment még a főadón:)
|
| | |
[előzmény: (33469) sathaver, 2007-04-03 10:26:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33469. Elküldve: 2007-04-03 10:26:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77403.] |
gondolom a Sci-fi románul:(
|
| | | [válaszok erre: #33470 #33471] |
[előzmény: (33467) Kardos Attila, 2007-04-03 10:21:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SatosRobi

Tagság: 2006-09-11 12:26:26 Tagszám: #34756 Hozzászólások: 710 |
33468. Elküldve: 2007-04-03 10:21:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77404.] |
Én is ezt remélem és azt,hogy nem csak a Hálózatot szánják nekünk. Mert bevallom őszintén van 1 ilyen érzésem,de reméljük nem igy lesz. Jöhetne már egy pár új csati!
|
| | | [válaszok erre: #33488] |
[előzmény: (33466) sathaver, 2007-04-03 10:19:07] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33467. Elküldve: 2007-04-03 10:21:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77405.] |
Tegnap este a SciFi ment, a Crime-on tesztábra volt.
|
| | | [válaszok erre: #33469] |
[előzmény: (33465) pumukli1976, 2007-04-03 10:18:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33466. Elküldve: 2007-04-03 10:19:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77406.] |
szerintem most szervezik össze a streameket , remélem:)
|
| | | [válaszok erre: #33468] |
[előzmény: (33464) Geraw, 2007-04-03 10:13:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
33465. Elküldve: 2007-04-03 10:18:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77407.] |
Azt nemtudod hogy a Románoknál müködik-e a 2 AXN?
|
| | | [válaszok erre: #33467 #33477] |
[előzmény: (33463) sathaver, 2007-04-03 09:51:21] |
|
Törzstag
|
|
 Geraw

Tagság: 2006-02-27 20:16:31 Tagszám: #27760 Hozzászólások: 294 |
33464. Elküldve: 2007-04-03 10:13:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77408.] |
Kérdés, hogy miért nem?
|
| | | [válaszok erre: #33466] |
[előzmény: (33463) sathaver, 2007-04-03 09:51:21] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33463. Elküldve: 2007-04-03 09:51:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77409.] |
gondolom mostmár az bennt marad
sajnos a két AXN még nem elérhető:(
|
| | | [válaszok erre: #33464 #33465] |
[előzmény: (33462) pumukli1976, 2007-04-03 09:47:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
33462. Elküldve: 2007-04-03 09:47:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77410.] |
A Hálozat TV ismét müködik
|
| | | [válaszok erre: #33463] |
|
|
Törzstag
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
33461. Elküldve: 2007-04-03 08:44:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77411.] |
Nalam sem jonnek hyundai-al a 12563 V tanszponderen az uj csatik,sot tegnap mindet kitoroltem es ujra beirtam,akkor sem! Sot most meg a radio allomasokat sem tudom hallgatni,habar mutatja,hogy vannak!? Ezt mar nem ertem.
|
| |
|
Haladó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
33460. Elküldve: 2007-04-03 08:42:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77412.] |
A Humax I. (DIGI +) társbeltérin ujabban az alábbi jelenség ütütte fel a fejét:
1. Bekapcsoláskor nincs kép, a kódolt adók nem nézhetők "Kommunikációs hiba a kártyával" hibaüzenet jelenik meg.
2. Nincs hibaüzenet , de a kép sem jön meg.
Ha újra kikapcsoljuk a beltérit, áramtalanitjuk és utána újra áram alá helyezzük bekapcsoláskor ismét helyre jön minden.
Ezt ujabban naponta kétszer is megcsinálja akár. Nincs felfüzve a másik beltérire, mivel még régebben kaptuk tavaly júniusban. Lehet hogy el fog romolni a csodadoboz ? Tapasztalt már valaki ilyet mostanában ? Mi lehet az oka ?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
33459. Elküldve: 2007-04-03 08:41:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77413.] |
Érdekes dolgokat művelnek ezek a beltérik. Ha van rá lehetőséged, akkor nézd meg külön-külön, vagy twin fejjel. Lehet, hogy a felfűzés az oka.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (33451) Sylvanus, 2007-04-03 07:30:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
33458. Elküldve: 2007-04-03 08:39:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77414.] |
Nekem is Humax II van és megtartja a csatornákat. Igaz TWIN fejjel használom, nem felfűzve.
A legújabb szoft van rajta? Esetleg próbáld meg a TP beállításnál a Hálózat keresés-t ne tiltani(bár szerintem nem számít).
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (33454) digi, 2007-04-03 07:47:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
33457. Elküldve: 2007-04-03 08:33:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77415.] |
Hali! Teganap még megvoltak az svc csatornák, de sötét képernyővel. Próbáltam rákeresni az új csatikat, az lett az eredménye, hogy mindegyik elszállt. Azóta egyiket sem találom. Mi lehet a gond?
|
| |
|
Haladó
|
|
 sat

Tagság: 2005-08-30 16:19:45 Tagszám: #21526 Hozzászólások: 61 |
33456. Elküldve: 2007-04-03 08:16:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77416.] |
hy
hyundai a beltérim. ha lehet leírod azt a címet ahol ezt meg lehet majd nézni?
köszi
|
| | |
[előzmény: (33421) Layosh, 2007-04-02 19:30:03] |
|
Kezdő
|
|
 Davidka33

Tagság: 2007-01-30 10:38:08 Tagszám: #40822 Hozzászólások: 35 |
33455. Elküldve: 2007-04-03 07:54:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77417.] |
Üdv!
Nekem Humax a főbeltérim, beírtam a 10 tp adatait, aztán keresés, és lám azóta is benne van a memóriában! Semmit nem töröl ki!
Ha van tesztadás ha nincs, ott van mind a 16 csati!
|
| | |
[előzmény: (33450) igzol, 2007-04-03 06:37:50] |
|
Zöldfülű
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33454. Elküldve: 2007-04-03 07:47:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77418.] |
Lányok, fiúk, segítsetek! Én próbálom hangolni a 12563-on vertikálisan, írja is, hogy talál két AXN-t, meg a Hálót, aztán mentem, pár percig ott is van a listában, igaz fekete a képernyő. Aztán eltűnnek. A beltéri 1 Humi II. van utánam fűzve másik beltéri. Szerintetek?
|
| | | [válaszok erre: #33458] |
[előzmény: (33453) digi, 2007-04-03 07:45:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33453. Elküldve: 2007-04-03 07:45:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77419.] |
Sziasztok! Én már tegnap óta kérdezem ugyanezt, de senki nem válaszolt rá!
|
| | | [válaszok erre: #33454] |
[előzmény: (33450) igzol, 2007-04-03 06:37:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33452. Elküldve: 2007-04-03 07:32:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77420.] |
nekem is ilyen volt kifagyott éjjelente kikapcsolt állapotban, próbálj frissíteni softot
|
| | |
[előzmény: (33451) Sylvanus, 2007-04-03 07:30:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sylvanus

Tagság: 2007-03-29 10:27:46 Tagszám: #43335 Hozzászólások: 9 |
33451. Elküldve: 2007-04-03 07:30:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77421.] |
Beírom ide is, mert a digitv.ibsoft.hu fórumon nem érkezett rá válasz:
===========================
A múlt héten megkaptam végre a társkészüléket (az is hyundai, de ne kérdezzétek mikor rendeltem!) és mivel május elején lakáscserénk lesz, ideiglenesen a főkészülékre fűztem fel. Nagyon szuper, nincs jelkimaradás csatornaváltáskor.
Ellenben van fagyás készenléti állapotban! Magyarán, ha a társkészüléket kikapcsolom és a fő hyundain csatornákat váltok (mind vízszintes!) a másik gépet csak áramtalanítás után lehet bekapcsolni. Érdekes, hogy az óra szépen működik rajta ilyen csontra fagyott állapotban is.
Elképzelhető, hogy ez a felfűzés végett van, vagy hibás a második hyundai?
===========================
|
| | | [válaszok erre: #33452 #33459] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 igzol

Tagság: 2004-08-10 12:22:07 Tagszám: #11953 Hozzászólások: 177 |
33450. Elküldve: 2007-04-03 06:37:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77422.] |
sziasztok.
reggel néztem , és a 10.-es tp-n már ott van az AXN sci-fi, AXN Crime, hálózat tv, azonban még jelenleg le van tiltva.
Azonban nem értem: a HSS1165 NA készülék tárolja , a humax azomban autumatikusan törli ezt a 10-es tp-t. a bekeresést követő 10-20 másodpercen belül.
Ha valaki tudja hogy miért ,vagy ha neki tárolja és valamilyen plusz beálitás szükséges akkor válaszolján rá.
köszi
|
| | | [válaszok erre: #33453 #33455] |
|
|
Haladó
|
|
 bogar06

Tagság: 2006-09-12 07:59:43 Tagszám: #34788 Hozzászólások: 342 |
33449. Elküldve: 2007-04-02 23:33:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77423.] |
Detto. Akkor nem én vagyok a hülye. Kösz Esicy!
|
| | |
[előzmény: (33443) Esicy, 2007-04-02 22:22:16] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33448. Elküldve: 2007-04-02 23:00:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77424.] |
Jó nektek,nekem vagy CA10-hozzáférés megtagadva,vagy fekete képernyő van mind a 16 csatin-én semmit sem látok a Hyundai-on..Se kép,se hang sehol,de ez már haladás délutánhoz képest,mert akkor mindenhol fekete képernyő volt.Reméljük,holnapra rendeződik a helyzet...
|
| | |
[előzmény: (33447) Esicy, 2007-04-02 22:41:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Esicy

Tagság: 2006-04-29 13:03:12 Tagszám: #30081 Hozzászólások: 169 |
33447. Elküldve: 2007-04-02 22:41:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77425.] |
Nem tudom nézted-e, de nem volt se magyar, se cseh szinkron, sőt a román, stb feliratok se működtek. Valamit tényleg nagyon elbaltáztak...
|
| | | [válaszok erre: #33448] |
[előzmény: (33438) misa, 2007-04-02 21:16:46] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|