| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33395. Elküldve: 2007-04-02 15:52:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77476.] |
Új csatornák a www.digitaltv.mindenkilapja.hu hálozattv, tv paprika, boomerang, axn crime , axn sci fi
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33401] |
|
|
Kezdő
|
|
 Vaduz

Tagság: 2006-05-01 07:02:08 Tagszám: #30133 Hozzászólások: 16 |
33394. Elküldve: 2007-04-02 15:26:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77477.] |
Sziasztok!
Nem vagyok éppen gép közelben,van valami változás a tesztekkel kapcsolatban igy koradélután? Vagy még mindíg sötét képernyők,
|
| | | [válaszok erre: #33395] |
[előzmény: (33379) gombilaci, 2007-04-02 12:59:11] |
|
Zöldfülű
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33393. Elküldve: 2007-04-02 15:20:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77478.] |
Lányok, fiúk, segítsetek! Én próbálom hangolni a 12563-on vertikálisan, írja is, hogy talál két AXN-t, meg a Hálót, aztán mentem, pár percig ott is van a listában, igaz fekete a képernyő. Aztán eltűnnek. A beltéri 1 Humi II. van utánam fűzve másik beltéri. Szerintetek?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33392. Elküldve: 2007-04-02 15:19:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77479.] |
Reméljük estére stabilan fonak menni az új csatornák és hamarosan a végleges helyükre kerülnek.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 batka

Tagság: 2005-06-16 00:48:05 Tagszám: #19759 Hozzászólások: 1352 |
33389. Elküldve: 2007-04-02 14:53:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77480.] |
Én is :) nálam is megy
|
| | | [válaszok erre: #33390] |
[előzmény: (33388) Gyu-La 51Géza, 2007-04-02 14:52:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
33388. Elküldve: 2007-04-02 14:52:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77481.] |
A videoquard kódolásra gondoltam.
|
| | | [válaszok erre: #33389] |
[előzmény: (33387) batka, 2007-04-02 14:49:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 batka

Tagság: 2005-06-16 00:48:05 Tagszám: #19759 Hozzászólások: 1352 |
33387. Elküldve: 2007-04-02 14:49:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77482.] |
lehet pl. gbox :)
|
| | | [válaszok erre: #33388] |
[előzmény: (33385) Gyu-La 51Géza, 2007-04-02 14:41:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jancsi0000

Tagság: 2005-07-04 10:41:02 Tagszám: #20173 Hozzászólások: 620 |
33386. Elküldve: 2007-04-02 14:43:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77483.] |
Arra én is kíváncsi lennék.
|
| | |
[előzmény: (33384) szunti, 2007-04-02 14:32:19] |
|
Törzstag
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
33385. Elküldve: 2007-04-02 14:41:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77484.] |
Bocs,de elárulnád hogyan nézed az amoson az axn-eket?
|
| | | [válaszok erre: #33387] |
[előzmény: (33384) szunti, 2007-04-02 14:32:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
33384. Elküldve: 2007-04-02 14:32:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77485.] |
Most már nem kell átfordulni az amosra a két axnért. :)
|
| | | [válaszok erre: #33385 #33386] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33383. Elküldve: 2007-04-02 13:36:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77486.] |
igen
|
| | |
[előzmény: (33379) gombilaci, 2007-04-02 12:59:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hede

Tagság: 2006-02-28 08:08:16 Tagszám: #27768 Hozzászólások: 159 |
33382. Elküldve: 2007-04-02 13:28:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77487.] |
Hello szbarna, remélem most már itt maradsz "köztünk". Hiányoztak a pontos infóid!
|
| | |
[előzmény: (33354) szbarna, 2007-04-02 11:08:59] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
33381. Elküldve: 2007-04-02 13:02:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77488.] |
Szia!
Tavaly Érden a Ritmus Áruházban értékesítették a Digi-t (gondolom még most is). Azt hogy mennyi idő alatt szerelik be nem tudom.
Ezen a számon kérdezhetsz rá, hogy még vállalnak-e szerelést: (23) 365-304
|
| | |
[előzmény: (33349) Robee, 2007-04-02 11:00:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33380. Elküldve: 2007-04-02 13:01:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77489.] |
Majd akkor értékeld a minőséget ha átkerül a végső helyére, vagy beindul mellette ugyanazon a TP-n a további 13-14 csatorna. Akkor már nem jut ennyi egy csatornára. UPC-n is szép volt tavaly a 4 FTA csatorna amíg csak azok voltak egy TP-n aztán most meg ugyanolyan szutyok mint a többi.
Amúgy én féltem a listámat, úgyhogy majd akkor állítom be az új csatornákat, ha normálisan elindulnak a végleges helyükön.
|
| | |
[előzmény: (33363) alego, 2007-04-02 11:41:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33379. Elküldve: 2007-04-02 12:59:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77490.] |
most akkor a hálózat mindenkinek sötét????
|
| | | [válaszok erre: #33383 #33394] |
[előzmény: (33378) sathaver, 2007-04-02 12:15:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33378. Elküldve: 2007-04-02 12:15:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77491.] |
szivesen, örülök
|
| | | [válaszok erre: #33379] |
[előzmény: (33376) benger1, 2007-04-02 12:08:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33377. Elküldve: 2007-04-02 12:14:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77492.] |
iggeen:-)
|
| | |
[előzmény: (33374) szbarna, 2007-04-02 11:59:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 benger1

Tagság: 2006-05-07 12:57:21 Tagszám: #30343 Hozzászólások: 43 |
33376. Elküldve: 2007-04-02 12:08:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77493.] |
Köszi,minden ok.
|
| | | [válaszok erre: #33378] |
[előzmény: (33373) sathaver, 2007-04-02 11:59:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33375. Elküldve: 2007-04-02 11:59:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77494.] |
szerintem csinálják minum estére lesz valmi csak belöle
|
| | |
[előzmény: (33371) gombilaci, 2007-04-02 11:57:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33374. Elküldve: 2007-04-02 11:59:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77495.] |
Vagy IGY ! :-)
|
| | | [válaszok erre: #33377] |
[előzmény: (33373) sathaver, 2007-04-02 11:59:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33373. Elküldve: 2007-04-02 11:59:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77496.] |
kikapcsolod most amin lekerested és ugyan így :)
|
| | | [válaszok erre: #33374 #33376] |
[előzmény: (33370) benger1, 2007-04-02 11:56:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33372. Elküldve: 2007-04-02 11:58:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77497.] |
A fobelterin alj ra egy V polaron levo csatira es a tarsbelteri ezutan majd kezi keresessel keresd meg az UJ TP-t
|
| | |
[előzmény: (33370) benger1, 2007-04-02 11:56:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33371. Elküldve: 2007-04-02 11:57:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77498.] |
a hálozaton nektek is csak sötétség van???
ja a SVC csatornáim 5 től kezdődnek 16 -ig
most akkor mei9ken megy az új AXN????
|
| | | [válaszok erre: #33375] |
[előzmény: (33369) szbarna, 2007-04-02 11:54:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 benger1

Tagság: 2006-05-07 12:57:21 Tagszám: #30343 Hozzászólások: 43 |
33370. Elküldve: 2007-04-02 11:56:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77499.] |
Köszi,így most tényleg sikerült,bár a csatik helyén csak sötétség van. És a társbeltérin,hogy kell lekeresni?
|
| | | [válaszok erre: #33372 #33373] |
[előzmény: (33366) sathaver, 2007-04-02 11:46:50] |
|
Zöldfülű
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
33369. Elküldve: 2007-04-02 11:54:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77500.] |
Akkor imadjuk SATHAVER testverunket amstrad baratunk templomaba :-)
|
| | | [válaszok erre: #33371] |
[előzmény: (33368) gombilaci, 2007-04-02 11:52:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|