Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (91/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 

nobi



Tagság: 2007-03-18 17:06:36
Tagszám: #42901
Hozzászólások: 56
33395. Elküldve: 2007-04-02 15:52:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77476.]

Új csatornák a www.digitaltv.mindenkilapja.hu hálozattv, tv paprika, boomerang, axn crime , axn sci fi

nobi
[válaszok erre: #33401]
Kezdő
nobi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vaduz



Tagság: 2006-05-01 07:02:08
Tagszám: #30133
Hozzászólások: 16
33394. Elküldve: 2007-04-02 15:26:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77477.]

Sziasztok!
Nem vagyok éppen gép közelben,van valami változás a tesztekkel kapcsolatban igy koradélután? Vagy még mindíg sötét képernyők,
[válaszok erre: #33395] [előzmény: (33379) gombilaci, 2007-04-02 12:59:11]
Zöldfülű
Vaduz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
33393. Elküldve: 2007-04-02 15:20:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77478.]

Lányok, fiúk, segítsetek! Én próbálom hangolni a 12563-on vertikálisan, írja is, hogy talál két AXN-t, meg a Hálót, aztán mentem, pár percig ott is van a listában, igaz fekete a képernyő. Aztán eltűnnek. A beltéri 1 Humi II. van utánam fűzve másik beltéri. Szerintetek?
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magic Boy



Tagság: 2005-07-11 08:19:38
Tagszám: #20340
Hozzászólások: 384
33392. Elküldve: 2007-04-02 15:19:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77479.]

Reméljük estére stabilan fonak menni az új csatornák és hamarosan a végleges helyükre kerülnek.
Törzstag
Magic Boy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


batka



Tagság: 2005-06-16 00:48:05
Tagszám: #19759
Hozzászólások: 1352
33389. Elküldve: 2007-04-02 14:53:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77480.]

Én is :) nálam is megy
[válaszok erre: #33390] [előzmény: (33388) Gyu-La 51Géza, 2007-04-02 14:52:50]
Kiváló dolgozó
batka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gyu-La 51Géza



Tagság: 2006-11-28 14:04:23
Tagszám: #37843
Hozzászólások: 9385
33388. Elküldve: 2007-04-02 14:52:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77481.]

A videoquard kódolásra gondoltam.
[válaszok erre: #33389] [előzmény: (33387) batka, 2007-04-02 14:49:00]
Kiváló dolgozó
Gyu-La 51Géza adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


batka



Tagság: 2005-06-16 00:48:05
Tagszám: #19759
Hozzászólások: 1352
33387. Elküldve: 2007-04-02 14:49:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77482.]

lehet pl. gbox :)
[válaszok erre: #33388] [előzmény: (33385) Gyu-La 51Géza, 2007-04-02 14:41:04]
Kiváló dolgozó
batka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jancsi0000



Tagság: 2005-07-04 10:41:02
Tagszám: #20173
Hozzászólások: 620
33386. Elküldve: 2007-04-02 14:43:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77483.]

Arra én is kíváncsi lennék.
[előzmény: (33384) szunti, 2007-04-02 14:32:19]
Törzstag
jancsi0000 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gyu-La 51Géza



Tagság: 2006-11-28 14:04:23
Tagszám: #37843
Hozzászólások: 9385
33385. Elküldve: 2007-04-02 14:41:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77484.]

Bocs,de elárulnád hogyan nézed az amoson az axn-eket?
[válaszok erre: #33387] [előzmény: (33384) szunti, 2007-04-02 14:32:19]
Kiváló dolgozó
Gyu-La 51Géza adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
33384. Elküldve: 2007-04-02 14:32:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77485.]

Most már nem kell átfordulni az amosra a két axnért. :)
[válaszok erre: #33385 #33386]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33383. Elküldve: 2007-04-02 13:36:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77486.]

igen
[előzmény: (33379) gombilaci, 2007-04-02 12:59:11]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hede



Tagság: 2006-02-28 08:08:16
Tagszám: #27768
Hozzászólások: 159
33382. Elküldve: 2007-04-02 13:28:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77487.]

Hello szbarna, remélem most már itt maradsz "köztünk". Hiányoztak a pontos infóid!
[előzmény: (33354) szbarna, 2007-04-02 11:08:59]
Haladó
hede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
33381. Elküldve: 2007-04-02 13:02:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77488.]

Szia!

Tavaly Érden a Ritmus Áruházban értékesítették a Digi-t (gondolom még most is). Azt hogy mennyi idő alatt szerelik be nem tudom.
Ezen a számon kérdezhetsz rá, hogy még vállalnak-e szerelést: (23) 365-304
[előzmény: (33349) Robee, 2007-04-02 11:00:30]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33380. Elküldve: 2007-04-02 13:01:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77489.]

Majd akkor értékeld a minőséget ha átkerül a végső helyére, vagy beindul mellette ugyanazon a TP-n a további 13-14 csatorna. Akkor már nem jut ennyi egy csatornára. UPC-n is szép volt tavaly a 4 FTA csatorna amíg csak azok voltak egy TP-n aztán most meg ugyanolyan szutyok mint a többi. icon3.gif

Amúgy én féltem a listámat, úgyhogy majd akkor állítom be az új csatornákat, ha normálisan elindulnak a végleges helyükön.
[előzmény: (33363) alego, 2007-04-02 11:41:38]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33379. Elküldve: 2007-04-02 12:59:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77490.]

most akkor a hálózat mindenkinek sötét???? icon28.gif
[válaszok erre: #33383 #33394] [előzmény: (33378) sathaver, 2007-04-02 12:15:06]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33378. Elküldve: 2007-04-02 12:15:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77491.]

szivesen, örülök
[válaszok erre: #33379] [előzmény: (33376) benger1, 2007-04-02 12:08:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33377. Elküldve: 2007-04-02 12:14:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77492.]

iggeen:-)
[előzmény: (33374) szbarna, 2007-04-02 11:59:31]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


benger1



Tagság: 2006-05-07 12:57:21
Tagszám: #30343
Hozzászólások: 43
33376. Elküldve: 2007-04-02 12:08:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77493.]

Köszi,minden ok.
[válaszok erre: #33378] [előzmény: (33373) sathaver, 2007-04-02 11:59:06]
Zöldfülű
benger1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33375. Elküldve: 2007-04-02 11:59:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77494.]

szerintem csinálják minum estére lesz valmi csak belöle
[előzmény: (33371) gombilaci, 2007-04-02 11:57:22]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33374. Elküldve: 2007-04-02 11:59:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77495.]

Vagy IGY ! :-)
[válaszok erre: #33377] [előzmény: (33373) sathaver, 2007-04-02 11:59:06]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33373. Elküldve: 2007-04-02 11:59:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77496.]

kikapcsolod most amin lekerested és ugyan így :)
[válaszok erre: #33374 #33376] [előzmény: (33370) benger1, 2007-04-02 11:56:19]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33372. Elküldve: 2007-04-02 11:58:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77497.]

A fobelterin alj ra egy V polaron levo csatira es a tarsbelteri ezutan majd kezi keresessel keresd meg az UJ TP-t
[előzmény: (33370) benger1, 2007-04-02 11:56:19]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33371. Elküldve: 2007-04-02 11:57:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77498.]

a hálozaton nektek is csak sötétség van???
ja a SVC csatornáim 5 től kezdődnek 16 -ig
most akkor mei9ken megy az új AXN???? icon28.gif
[válaszok erre: #33375] [előzmény: (33369) szbarna, 2007-04-02 11:54:57]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


benger1



Tagság: 2006-05-07 12:57:21
Tagszám: #30343
Hozzászólások: 43
33370. Elküldve: 2007-04-02 11:56:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77499.]

Köszi,így most tényleg sikerült,bár a csatik helyén csak sötétség van. És a társbeltérin,hogy kell lekeresni?
[válaszok erre: #33372 #33373] [előzmény: (33366) sathaver, 2007-04-02 11:46:50]
Zöldfülű
benger1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
33369. Elküldve: 2007-04-02 11:54:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77500.]

Akkor imadjuk SATHAVER testverunket amstrad baratunk templomaba :-) icon43.gif icon18.gif icon25.gif icon28.gif icon32.gif icon33.gif icon50.gif
[válaszok erre: #33371] [előzmény: (33368) gombilaci, 2007-04-02 11:52:35]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012820959091187 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail