| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110229, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
33286. Elküldve: 2007-04-01 17:08:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77576.] |
Mert nincs nekik UPCD előfizetésük
|
| | |
[előzmény: (33283) nobi, 2007-04-01 17:03:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33285. Elküldve: 2007-04-01 17:06:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77577.] |
Milyen a boomerang
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33288] |
|
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33284. Elküldve: 2007-04-01 17:04:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77578.] |
mert nincs neki keze különben tudná fogni:D
|
| | |
[előzmény: (33283) nobi, 2007-04-01 17:03:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33283. Elküldve: 2007-04-01 17:03:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77579.] |
A digitv miért nem fogja a boomerangot
|
| | | [válaszok erre: #33284 #33286] |
|
|
Kezdő
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33282. Elküldve: 2007-04-01 16:52:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77580.] |
PUNTO
egyetértek , viszont asszem várok még a hd dvd és a bluray-ra jó pár hosszú hónapot....
|
| | |
[előzmény: (33281) punto, 2007-04-01 16:35:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33281. Elküldve: 2007-04-01 16:35:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77581.] |
Vagy Bluray
|
| | | [válaszok erre: #33282] |
|
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33280. Elküldve: 2007-04-01 16:31:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77582.] |
"ha jó minőség kell akkor DVD " Pontosabban HD DVD
|
| | |
[előzmény: (33278) taurus, 2007-04-01 16:18:31] |
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33279. Elküldve: 2007-04-01 16:28:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77583.] |
Pedig adó emelés az biztos a csatorna viszont nem
|
| | |
[előzmény: (33276) taurus, 2007-04-01 15:56:06] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33278. Elküldve: 2007-04-01 16:18:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77584.] |
"ha jó minőség kell akkor DVD "
Ez igaz.
|
| | | [válaszok erre: #33280] |
[előzmény: (33277) gombilaci, 2007-04-01 15:57:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33277. Elküldve: 2007-04-01 15:57:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77585.] |
apus kösz a hozzászólást
úgy döntöttem megelékszem azzal ami van és mégsem töröm darabokra a beltérimet
inkább nézem ami van és magasról teszek a hálóztra + a boomerang-ra
ha lesz lesz ha nem akkor nem
bár a hálózat még most sem ér annyit hogy poptassam miatt a a távirányító gombjait...
továbbra is azt vallom ha jó minőség kell akkor DVD
|
| | | [válaszok erre: #33278] |
[előzmény: (33275) Geraw, 2007-04-01 15:31:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33276. Elküldve: 2007-04-01 15:56:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77586.] |
Nekem új adó sem kell. Esetleg új csatornák jöhetnének a Digin.
|
| | | [válaszok erre: #33279] |
[előzmény: (33275) Geraw, 2007-04-01 15:31:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Geraw

Tagság: 2006-02-27 20:16:31 Tagszám: #27760 Hozzászólások: 294 |
33275. Elküldve: 2007-04-01 15:31:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77587.] |
Új adókat igen, a többit ne!
|
| | | [válaszok erre: #33276 #33277 #33301] |
[előzmény: (33273) punto, 2007-04-01 15:16:10] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33274. Elküldve: 2007-04-01 15:26:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77588.] |
Most már van 3 Romantica ?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33273. Elküldve: 2007-04-01 15:16:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77589.] |
"Hy! Egyenlőre még nincs más, de reménykedünk, hogy még mást is kapunk. " Mondjuk uj adokat,gázszámlát,stb.........stb..
|
| | | [válaszok erre: #33275] |
[előzmény: (33272) Geraw, 2007-04-01 14:49:53] |
|
Törzstag
|
|
 Geraw

Tagság: 2006-02-27 20:16:31 Tagszám: #27760 Hozzászólások: 294 |
33272. Elküldve: 2007-04-01 14:49:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77590.] |
Hy! Egyenlőre még nincs más, de reménykedünk, hogy még mást is kapunk.
A remény hal meg utoljára!
|
| | | [válaszok erre: #33273] |
[előzmény: (33271) amstrad, 2007-04-01 14:29:59] |
|
Haladó
|
|
 amstrad

Tagság: 2005-12-29 08:23:40 Tagszám: #25084 Hozzászólások: 1305 |
33271. Elküldve: 2007-04-01 14:29:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77591.] |
Köszönöm geraw!
Most mér jön a csati és mi van még??
Üdv amstrad Sony 52LCD, S2100,dili tv,DVBT.
|
| | | [válaszok erre: #33272] |
[előzmény: (33245) taurus, 2007-04-01 07:29:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33270. Elküldve: 2007-04-01 12:48:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77592.] |
miért hogy lehet nem hiteles képet csinálni? minden info ott van a képen.
|
| |
|
Haladó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
33269. Elküldve: 2007-04-01 12:46:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77593.] |
gombilaci!
Beállítás a következő: Hyundai bekapcs ---> balta kb. 1 méterre a beltéri felett vertikálisan ---> Start!
(vigyázz, hogy legalább 10 kg legyen a segédeszköz)
|
| | |
[előzmény: (33259) gombilaci, 2007-04-01 10:52:11] |
|
Törzstag
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
33268. Elküldve: 2007-04-01 12:15:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77594.] |
Április 1.! Sztem nem hiteles :)
|
| | |
[előzmény: (33241) sathaver, 2007-04-01 06:57:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33267. Elküldve: 2007-04-01 11:33:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77595.] |
Hálózat tv. Igen nagyon
|
| | |
[előzmény: (33261) taurus, 2007-04-01 10:53:23] |
|
Törzstag
|
|
 Lexi3

Tagság: 2006-01-05 22:35:18 Tagszám: #25422 Hozzászólások: 99 |
33266. Elküldve: 2007-04-01 11:06:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77596.] |
Én ugy tudom Boomerang csak a UPC-nél van itt nincs. De Dreammal vették azt biztos,lehet csak kisérleti jelleggel volt egy ideig fennt a holdon, Szerintem valódi a kép.
|
| | |
[előzmény: (33265) Vincze Erik, 2007-04-01 11:00:53] |
|
Kezdő
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33265. Elküldve: 2007-04-01 11:00:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77597.] |
Ez azt is jelenti, hogy valódi lehet a Boomerang-os kép?
|
| | | [válaszok erre: #33266] |
[előzmény: (33262) Lexi3, 2007-04-01 10:55:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lexi3

Tagság: 2006-01-05 22:35:18 Tagszám: #25422 Hozzászólások: 99 |
33264. Elküldve: 2007-04-01 11:00:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77598.] |
Kártyamegosztással, nem kártyával.
|
| | |
[előzmény: (33263) taurus, 2007-04-01 10:59:07] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33263. Elküldve: 2007-04-01 10:59:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77599.] |
Hivatalos kártyával?
|
| | | [válaszok erre: #33264] |
[előzmény: (33262) Lexi3, 2007-04-01 10:55:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lexi3

Tagság: 2006-01-05 22:35:18 Tagszám: #25422 Hozzászólások: 99 |
33262. Elküldve: 2007-04-01 10:55:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77600.] |
Persze hogy megy, cardsharing-el biztosan, fél Románia már igy nézi, nem a retek hunyadival
|
| | | [válaszok erre: #33263 #33265] |
[előzmény: (33260) pirobi, 2007-04-01 10:53:13] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110229, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|