| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110228, Sat) |
|
|
|
 pirobi

Tagság: 2005-06-05 14:31:24 Tagszám: #19450 Hozzászólások: 2847 |
33260. Elküldve: 2007-04-01 10:53:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77601.] |
Na ja:)) Ugylátszik már Dream-on is megy a Digi TV. Micsoda fejlődés.
|
| | | [válaszok erre: #33262] |
[előzmény: (33258) Lexi3, 2007-04-01 10:49:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33259. Elküldve: 2007-04-01 10:52:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77602.] |
fets530
hol találtad meg??? lécci segíts mert belevágom a baltát
no nem azért hogy annyira kéne nekem a hálózat , csak már idegesít hogy nem tomm beállítani
lécci írd le hogy te hogyan csináltad
nekem is hyundai van
kösszke
|
| | | [válaszok erre: #33261 #33269] |
[előzmény: (33256) fets530, 2007-04-01 10:35:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lexi3

Tagság: 2006-01-05 22:35:18 Tagszám: #25422 Hozzászólások: 99 |
33258. Elküldve: 2007-04-01 10:49:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77603.] |
Ugy látom, ezen a képe éppen a digi által biztositott Dreambox-on nézik a Boomerang-ot. hihi
|
| | | [válaszok erre: #33260] |
[előzmény: (33253) Vincze Erik, 2007-04-01 09:52:05] |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33257. Elküldve: 2007-04-01 10:38:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77604.] |
Most ez a neve. Át lehet , csak nem nekünk.
|
| | |
[előzmény: (33256) fets530, 2007-04-01 10:35:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fets530

Tagság: 2003-10-19 18:33:03 Tagszám: #7021 Hozzászólások: 175 |
33256. Elküldve: 2007-04-01 10:35:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77605.] |
sikerűlt megtalálnom a
Hálózat Tv-t de a csatorna név hejett
ez jelenik meg SVC2 átlehet valahogy nevezni?
Hyundai
|
| | | [válaszok erre: #33257 #33259] |
[előzmény: (33233) Geraw, 2007-03-31 21:16:22] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33255. Elküldve: 2007-04-01 10:23:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77606.] |
Emlékszem k. 1 éve volt hogy valaki látott a Digin Boomerangot. Az eredmény ismert.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33254. Elküldve: 2007-04-01 10:18:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77607.] |
Nah, akkor úgy néz ki, hogy, talán mégis lesz Boomerang. (???)
Volt anno egy roman nyelvű hozzászólás, (ami le lett fordítva), hogy csak akkor lesz boomerang, ha fogható lesz horvát, szerb, román, nyelven is. Próbáltam kutakodni, h jelenleg milyen nyelveken fogható, de nem találtam semmi infót. Mivel a szerbek meg a horvátok, nem a szinkronról híresek, ezért sztem ez a csatorna szerb és horvát nyelven a közeljövőben nem lesz fogható.
A CN-öt is angol nyelven nézik, nem tudom akkor, hogy ez miért lenne feltétel.
(De hát nem kell mindent elhinni...)
|
| | |
[előzmény: (33253) Vincze Erik, 2007-04-01 09:52:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vincze Erik

Tagság: 2007-02-16 13:34:38 Tagszám: #41626 Hozzászólások: 1643 |
33253. Elküldve: 2007-04-01 09:52:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77608.] |
Hellosztok!
Már volt Boomerang egy kis ideig a DIGI-n? Éjjel fent volt egy kép szerint.
Itt egy fotó amit egy román fórumról szedtem le:
" "
Forrás:
A sathaver által korábban is (33.241 hozzászólás) belinkelt román oldal.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-04-01 10:01:04]
|
| | | [válaszok erre: #33254 #33258] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
33252. Elküldve: 2007-04-01 09:00:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77609.] |
sziasztok
olyan gondom van hogy semmilyen beállitással nem mtom előhozni a hálózat tv-t...
Ha nyomok egy fullos keresést akkor megtalálja???
Hyundai
|
| | |
[előzmény: (33251) sil, 2007-04-01 08:30:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
33251. Elküldve: 2007-04-01 08:30:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77610.] |
Köszi, ez megoldotta. Érdekes, mert a Cinemax viszont működött.
|
| | | [válaszok erre: #33252] |
[előzmény: (33250) sathaver, 2007-04-01 08:11:38] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33250. Elküldve: 2007-04-01 08:11:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77611.] |
ÜSZF
|
| | | [válaszok erre: #33251] |
[előzmény: (33249) sil, 2007-04-01 08:09:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
33249. Elküldve: 2007-04-01 08:09:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77612.] |
Sziasztok
Az előbb bekapcsoltam a beltérít és minden csatornára a 10-es lábjegyzetet írta Smartcard Hozzáférés Megtagadva címszóval. Másnál is előfordult már ilyesmi? Mi a megoldás?
|
| | | [válaszok erre: #33250] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33248. Elküldve: 2007-04-01 07:52:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77613.] |
Szeretném ha megkapnánk.
Nem vagyunk egyformák hála Istennek.
|
| | |
[előzmény: (33247) punto, 2007-04-01 07:50:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33247. Elküldve: 2007-04-01 07:50:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77614.] |
Hálózat TV után gondolom megkapjuk az igen népszerü PAX csatornát is
|
| | | [válaszok erre: #33248] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33246. Elküldve: 2007-04-01 07:47:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77615.] |
figyelem :)
|
| | |
[előzmény: (33245) taurus, 2007-04-01 07:29:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33245. Elküldve: 2007-04-01 07:29:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77616.] |
Figyeld légyszives a fórumokat.
|
| | | [válaszok erre: #33246 #33271] |
[előzmény: (33244) sathaver, 2007-04-01 07:18:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33244. Elküldve: 2007-04-01 07:18:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77617.] |
igen de gondolom nagyon kis ideig tesztelhetett mert én 2 kor ránéztem és már nem volt sehol:(
A Hálózat tv is ilyen felbontású szerintem
|
| | | [válaszok erre: #33245] |
[előzmény: (33242) taurus, 2007-04-01 07:12:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LP73

Tagság: 2006-03-04 17:16:35 Tagszám: #27984 Hozzászólások: 117 |
33243. Elküldve: 2007-04-01 07:15:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77618.] |
Nem is lenne rossz...
Azért azon elgondolkodnék ( nem tudod észre vetted-e) hogy 720*576-os felbontást ír :-)
Pont a Diginél...
üdv. Péter
|
| | |
[előzmény: (33241) sathaver, 2007-04-01 06:57:20] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33242. Elküldve: 2007-04-01 07:12:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77619.] |
Éjszaka pakolgattak csatornákat?
|
| | | [válaszok erre: #33244] |
[előzmény: (33241) sathaver, 2007-04-01 06:57:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33241. Elküldve: 2007-04-01 06:57:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77620.] |
Tesó a román fórumon láttam egy képet belinkelem
http://www.rdi-board.com/showthread.php?t=7559&page=7
görgess legalulra majd az utolsó hozzászólásban lesz a kép, Szerinted hiteles:)?
|
| | | [válaszok erre: #33242 #33243 #33268] |
[előzmény: (33240) taurus, 2007-04-01 06:50:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33240. Elküldve: 2007-04-01 06:50:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77621.] |
Mikor tesókám?
|
| | | [válaszok erre: #33241] |
[előzmény: (33238) sathaver, 2007-04-01 01:32:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33239. Elküldve: 2007-04-01 06:50:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77622.] |
Az Eurosport tp-re?
Elégelített az már igy is. Kezdetben jobb is volt az Eurosport minősége, sokat romlott szerintem.
|
| | |
[előzmény: (33237) matias01, 2007-03-31 22:28:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33238. Elküldve: 2007-04-01 01:32:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77623.] |
és tesztelt a Boomerang is
|
| | | [válaszok erre: #33240] |
[előzmény: (33237) matias01, 2007-03-31 22:28:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matias01

Tagság: 2005-09-11 11:08:11 Tagszám: #21809 Hozzászólások: 822 |
33237. Elküldve: 2007-03-31 22:28:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77624.] |
Üdv mindenkinek ! Romantica Románia 12527 H tp-n
valamint át költözött Romantica Pan Europe 12687 V tp-re
|
| | | [válaszok erre: #33238 #33239] |
|
|
Törzstag
|
|
 majka

Tagság: 2005-02-09 10:16:11 Tagszám: #15761 Hozzászólások: 12 |
33236. Elküldve: 2007-03-31 22:13:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77625.] |
Ok, semmi gond!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110228, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|