| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33209. Elküldve: 2007-03-31 17:50:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77651.] |
Nem tünik logikusnak hogy ezen a poláron marad.
Nem tudjuk hogy mit tesznek be számunkra.
"Sajnos" egyre több országban is jelen vannak.
Bármilyen csatornát betehetnek még a Hálózat mellé.
|
| | |
[előzmény: (33206) lesley, 2007-03-31 17:34:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33208. Elküldve: 2007-03-31 17:48:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77652.] |
Azt nem vitatom és teljes mértékben egyetértek de ezt az ottani barmokkal kéne megértetni
|
| | | [válaszok erre: #33210] |
[előzmény: (33200) nobi, 2007-03-31 17:11:03] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33207. Elküldve: 2007-03-31 17:47:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77653.] |
Osz te hunnan gyütté gyerek?
|
| | |
[előzmény: (33204) nobi, 2007-03-31 17:16:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lesley

Tagság: 2006-03-05 19:35:02 Tagszám: #28041 Hozzászólások: 200 |
33206. Elküldve: 2007-03-31 17:34:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77654.] |
Véleményetek szerint marad V poláron,vagy átpakolják H polárra a Hálózat TV-t és ha még lesz valami egyéb magyar előfizetőknek szóló csati?
|
| | | [válaszok erre: #33209] |
[előzmény: (33203) geza26, 2007-03-31 17:16:26] |
|
Haladó
|
|
 lesley

Tagság: 2006-03-05 19:35:02 Tagszám: #28041 Hozzászólások: 200 |
33205. Elküldve: 2007-03-31 17:32:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77655.] |
Én már levágtam,és a kocsit is lemostam !
|
| | | [válaszok erre: #33212] |
[előzmény: (33193) apus, 2007-03-31 16:15:15] |
|
Haladó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33204. Elküldve: 2007-03-31 17:16:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77656.] |
Mert nem lesz betéve.
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33207 #33214] |
[előzmény: (33181) punto, 2007-03-30 16:58:48] |
|
Kezdő
|
|
 geza26

Tagság: 2006-10-07 08:29:15 Tagszám: #35637 Hozzászólások: 55 |
33203. Elküldve: 2007-03-31 17:16:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77657.] |
Hálózat TV sajnos lett, akik hetek óta hiányolták azoknak büntetésnek ajánlanám, hogy 1 hátig folyamatosan azt kelljen nézniük! Egy hely el lett véve egy "normális" csatorna elől!
GZ
|
| | | [válaszok erre: #33206] |
|
|
Kezdő
|
|
 ad.2.ne

Tagság: 2007-03-12 18:31:32 Tagszám: #42703 Hozzászólások: 55 |
33202. Elküldve: 2007-03-31 17:14:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77658.] |
Nem fognak menni, mert a DIGI összepárosítja a beltérit a kártyával.
|
| | |
[előzmény: (33195) majka, 2007-03-31 16:32:35] |
|
Kezdő
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
33201. Elküldve: 2007-03-31 17:12:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77659.] |
Nem akarom új fórumtársunkat megbántani, de lehet hogy nem ártana, ha egy helyesírási szabályzatba is belenézne
|
| | |
[előzmény: (33199) cable, 2007-03-31 17:05:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33200. Elküldve: 2007-03-31 17:11:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77660.] |
A boomerang jobb mint a jetix
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33208] |
|
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33199. Elküldve: 2007-03-31 17:05:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77661.] |
jó lenne ha néha ránéznél a készülékedre mert a hálozat tényleg elindult
|
| | | [válaszok erre: #33201] |
[előzmény: (33198) nobi, 2007-03-31 17:02:49] |
|
Haladó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33198. Elküldve: 2007-03-31 17:02:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77662.] |
a digitvben nem lesz semijen új csatorna
nobi
|
| | | [válaszok erre: #33199] |
|
|
Kezdő
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33197. Elküldve: 2007-03-31 16:59:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77663.] |
Hogy jön ide a Boomerang? Hálozat már bejön és sajnos maradni is fog
|
| | |
[előzmény: (33196) nobi, 2007-03-31 16:56:02] |
|
Haladó
|
|
 nobi

Tagság: 2007-03-18 17:06:36 Tagszám: #42901 Hozzászólások: 56 |
33196. Elküldve: 2007-03-31 16:56:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77664.] |
a digitv nem fogja a hálozattv se a boomerangot
|
| | | [válaszok erre: #33197] |
[előzmény: (33186) fets530, 2007-03-30 18:29:25] |
|
Kezdő
|
|
 majka

Tagság: 2005-02-09 10:16:11 Tagszám: #15761 Hozzászólások: 12 |
33195. Elküldve: 2007-03-31 16:32:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77665.] |
Hali! Lenne egy kerdesem. Ha veszek egy elofizetesre ket belterit , ket kartyat adnak-e hozza ? Es ha igen a kartyak mennek-e a Dreamboxban? Elore is koszi
|
| | | [válaszok erre: #33202] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33194. Elküldve: 2007-03-31 16:20:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77666.] |
Szerintem nincs semmi új fejlemény.
|
| | |
[előzmény: (33193) apus, 2007-03-31 16:15:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
33193. Elküldve: 2007-03-31 16:15:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77667.] |
Uraim!
Mi ez a nagy csend?
Mindenki kirándul, meg füvet nyír?
|
| | | [válaszok erre: #33194 #33205] |
|
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
33192. Elküldve: 2007-03-30 20:46:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77668.] |
Nekem 110-es van , de az Intelsat nem központi fej.A többi tp jön 98%-al.
Mondjuk , amilyen sűrűn nézem.......Ott van az Amoson.....
Ss2-vel jön normálisan , 55- 60% a jel.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3 [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-03-30 21:09:16]
|
| | |
[előzmény: (33190) rakal, 2007-03-30 20:27:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33191. Elküldve: 2007-03-30 20:41:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77669.] |
Az új transzponderen szerintem 13 csatorna lesz. Most többet látni, de azok virtuális csatik.
|
| | |
[előzmény: (33182) sathaver, 2007-03-30 17:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
33190. Elküldve: 2007-03-30 20:27:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77670.] |
Nekem bejön,a jelerősség 80%,a jelminőség 90-92%,a horizontális TP-knél 100% az utóbbi.Lehet,hogy antennabeálllítási gond van nálatok?(én 90 cm-s antennát,és DX-es Invacom fejet használok).Lehet a Diginek meg kellene emelnie a térerőt,ez végülis Telenoros TP volt,ha jól tudom.
|
| | | [válaszok erre: #33192] |
[előzmény: (33189) huni66, 2007-03-30 20:10:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
33189. Elküldve: 2007-03-30 20:10:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77671.] |
Ne csüggedj pajtás , én is Hyundaial nem találom.... Hátha átkerül majd H polárra , és nem lesz gond.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #33190] |
[előzmény: (33188) fets530, 2007-03-30 18:40:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fets530

Tagság: 2003-10-19 18:33:03 Tagszám: #7021 Hozzászólások: 175 |
33188. Elküldve: 2007-03-30 18:40:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77672.] |
HYUNDAI
|
| | | [válaszok erre: #33189] |
[előzmény: (33187) taurus, 2007-03-30 18:33:58] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33187. Elküldve: 2007-03-30 18:33:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77673.] |
Milyen beltéri?
|
| | | [válaszok erre: #33188] |
[előzmény: (33186) fets530, 2007-03-30 18:29:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fets530

Tagság: 2003-10-19 18:33:03 Tagszám: #7021 Hozzászólások: 175 |
33186. Elküldve: 2007-03-30 18:29:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77674.] |
Üdv
Újratelepítetem a beltérit de mégsincs Hálózat Tv
miért van ez hogyan tudnám megtalálni?
|
| | | [válaszok erre: #33187 #33196] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33185. Elküldve: 2007-03-30 18:21:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77675.] |
Nálam a Humax I sem szereti még ezt a tp-t.
Emeltszintű kereséssel azért megtalálja. De ha kikapcsolom utána megint le kell keresnem.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|