| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 cable

Tagság: 2006-12-12 22:07:28 Tagszám: #38488 Hozzászólások: 261 |
33184. Elküldve: 2007-03-30 17:42:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77676.] |
Kár hogy nem boomerang lesz :(( biztos valami román reklámcsatorna
|
| |
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
33183. Elküldve: 2007-03-30 17:28:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77677.] |
Próbáltam keresni beírva a transpondert , próbáltam műholdkereséssel , gyári beállítások után.Többször is......Nem találom a Hálózat tv-t.Ss2-vel megvan , a hang viszont iszonyatosan nyávog....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (33180) Németh Miklós, 2007-03-30 16:20:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33182. Elküldve: 2007-03-30 17:24:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77678.] |
most már a Digi Info helyén test channel van kiírva valami készülödik!
|
| | | [válaszok erre: #33191] |
[előzmény: (33181) punto, 2007-03-30 16:58:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
33181. Elküldve: 2007-03-30 16:58:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77679.] |
Paprika Tv miért nincs
|
| | | [válaszok erre: #33182 #33204] |
|
|
Törzstag
|
|
 Németh Miklós

Tagság: 2006-12-05 13:57:28 Tagszám: #38132 Hozzászólások: 1114 |
33180. Elküldve: 2007-03-30 16:20:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77680.] |
Egyedül áll a beltérid, vagy társbeltéri, mert társbeltérin elég nehezen fog bejönni. Ha a tiéd van "elsőként" bekötve, akkor nincs gáz, de egyébként...
|
| | | [válaszok erre: #33183] |
[előzmény: (33177) Alessandro, 2007-03-30 15:15:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33179. Elküldve: 2007-03-30 15:35:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77681.] |
Taurus csak a közös csatikkal lehetne baj ha pl: románok Vertikálison lennének mi meg H-n [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-03-30 15:51:20]
|
| | |
[előzmény: (33176) taurus, 2007-03-30 15:14:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33178. Elküldve: 2007-03-30 15:33:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77682.] |
12567 V 27500
próbáld meg így nekem most is megy a Hálózat:)
|
| | |
[előzmény: (33177) Alessandro, 2007-03-30 15:15:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alessandro

Tagság: 2006-12-05 21:40:03 Tagszám: #38167 Hozzászólások: 112 |
33177. Elküldve: 2007-03-30 15:15:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77683.] |
Sathaver. Ne haragudj,de nalam a12563 V 27500 on egyaltalan nem jon semmi uj csatorna?!!! Kitoroltem,ujbol beirtam es SEMMI!! Nem ertem.....Nem tudok mit kezdeni vele. Valami otlet?
|
| | | [válaszok erre: #33178 #33180] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33176. Elküldve: 2007-03-30 15:14:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77684.] |
Célszerű lenne tesó.
|
| | | [válaszok erre: #33179] |
[előzmény: (33174) sathaver, 2007-03-30 15:12:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33175. Elküldve: 2007-03-30 15:13:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77685.] |
Könnyen.
|
| | |
[előzmény: (33173) Hule, 2007-03-30 15:08:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33174. Elküldve: 2007-03-30 15:12:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77686.] |
szerintem egy típusú Tp-re teszik mindet mint eddig:) [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-03-30 15:33:59]
|
| | | [válaszok erre: #33176] |
[előzmény: (33173) Hule, 2007-03-30 15:08:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hule

Tagság: 2003-03-06 00:00:00 Tagszám: #1357 Hozzászólások: 95 |
33173. Elküldve: 2007-03-30 15:08:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77687.] |
kb 4 ado, es egyik sem lenyeges... megis hogy oldjak meg a felfuzest ha osszevissza rakjak be? Szorszalhasogato banda
|
| | | [válaszok erre: #33174 #33175] |
[előzmény: (33172) sathaver, 2007-03-30 13:56:36] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33172. Elküldve: 2007-03-30 13:56:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77688.] |
taurus tesó is tudja meg én is meg mindenki hogy vertikálison is van nem csak horizontálison:D
|
| | | [válaszok erre: #33173] |
[előzmény: (33171) taurus, 2007-03-30 13:50:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hule

Tagság: 2003-03-06 00:00:00 Tagszám: #1357 Hozzászólások: 95 |
33170. Elküldve: 2007-03-30 13:41:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77690.] |
a roman tp-k is H polarizacion vannak
|
| | | [válaszok erre: #33171] |
[előzmény: (33163) sathaver, 2007-03-30 10:48:28] |
|
Kezdő
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
33169. Elküldve: 2007-03-30 12:35:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77691.] |
Nekem annyira tetszik ez a királyi többes...
"honlapunkon", "töröltük", stb...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (33167) sat_nobody, 2007-03-30 12:28:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33168. Elküldve: 2007-03-30 12:29:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77692.] |
:D
|
| | |
[előzmény: (33167) sat_nobody, 2007-03-30 12:28:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
33167. Elküldve: 2007-03-30 12:28:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77693.] |
Főleg ezek után: "Korábbi oldalunk egyes elemeit végleg töröltük, ilyenek voltak a megbizhatatlan forrásból származó hírek is, amelyek többé nem jelennek meg honlapunkon."
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #33168 #33169] |
[előzmény: (33166) yaksi, 2007-03-30 12:25:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
33166. Elküldve: 2007-03-30 12:25:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77694.] |
Azért a teljességhez ez is hozzátartozik:
Forrás: www.digitaltv.mindenkilapja.hu
Innét kezdve mindenki döntse el, mennyit hisz el a "hírekből"...
|
| | | [válaszok erre: #33167] |
[előzmény: (33164) gabor62, 2007-03-30 12:09:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33165. Elküldve: 2007-03-30 12:14:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77695.] |
Paprika Tv nincs
|
| | |
[előzmény: (33164) gabor62, 2007-03-30 12:09:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabor62

Tagság: 2006-01-13 14:30:28 Tagszám: #25760 Hozzászólások: 59 |
33164. Elküldve: 2007-03-30 12:09:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77696.] |
2007.03.25.
"A napokban elindul a DIGI TV csomagjában a Hálózat TV, valamint a -korábban ezen az oldalon is beígért- TV Paprika csatorna. Április hónapban pedig megjelenik a kínálatban a Filmmúzeum is."
Reméljük igaz amit olvastam!
|
| | | [válaszok erre: #33165 #33166] |
[előzmény: (33163) sathaver, 2007-03-30 10:48:28] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33163. Elküldve: 2007-03-30 10:48:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77697.] |
tuti hogy teszt, az a gyanum , hogy ide jönnek majd a román csatik ée felszabadul a H-s TP-ken hely
|
| | | [válaszok erre: #33164 #33170] |
[előzmény: (33162) apus, 2007-03-30 10:46:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
33162. Elküldve: 2007-03-30 10:46:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77698.] |
|
| | | [válaszok erre: #33163] |
[előzmény: (33161) attilas, 2007-03-30 10:40:20] |
|
Törzstag
|
|
 attilas

Tagság: 2005-12-22 22:58:32 Tagszám: #24892 Hozzászólások: 1289 |
33161. Elküldve: 2007-03-30 10:40:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77699.] |
Arra azonban figyeljetek hogy ez a TP a V poláron van ,ezért ha fel van fűzve a társ beltéritek akkor ha rákapcsoltok kilövi a polárváltás a Digi-s csatornákat a másik készüléken.Ez csak tesztadás, nem végleges.
|
| | | [válaszok erre: #33162] |
[előzmény: (33159) apus, 2007-03-30 09:42:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
33160. Elküldve: 2007-03-30 10:31:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77700.] |
Köcc, hazamegyek megpróbálom.
|
| | |
[előzmény: (33159) apus, 2007-03-30 09:42:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|