| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33059. Elküldve: 2007-03-28 18:03:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77801.] |
de jó lenne:)))
még a BBC prime + NGC Wild jöhetne:)
|
| | | [válaszok erre: #33069] |
[előzmény: (33057) Magic Boy, 2007-03-28 17:48:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
33058. Elküldve: 2007-03-28 17:54:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77802.] |
A Hálózat TV-t miért akarjátok ennyire? Nem nagy szám az a csatorna, az esténként vetített filmek is már többször láthatóak voltak valamelyik kereskedelmi csatornán, a délutáni műsor meg szappanoperákból és a telemédiás játékból áll.
|
| | | [válaszok erre: #33068] |
[előzmény: (33057) Magic Boy, 2007-03-28 17:48:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Magic Boy

Tagság: 2005-07-11 08:19:38 Tagszám: #20340 Hozzászólások: 384 |
33057. Elküldve: 2007-03-28 17:48:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77803.] |
reméljük hamarosan véglegesen elindul és a 2 AXN is jön hamarosan.
Az én listám.
Hálózat TV
AXN crime
AXN Sci-fi
Boomerang
Zone Europa
Cinemax 2
Eurosport2
Filmmúzeum
Ha ez a lista teljesülne akkor egy rossz szavunk se lehetne.
|
| | | [válaszok erre: #33058 #33059 #33060 #33062 #33066] |
[előzmény: (33056) pigi, 2007-03-28 17:26:04] |
|
Törzstag
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
33056. Elküldve: 2007-03-28 17:26:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77804.] |
ujr megy ahálozat mos t
|
| | | [válaszok erre: #33057] |
|
|
Haladó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
33055. Elküldve: 2007-03-28 16:20:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77805.] |
az elöbb ujra ment a 10-es tp svc2 hálozat tv
|
| |
|
Haladó
|
|
 Isa79

Tagság: 2006-02-14 21:33:18 Tagszám: #27068 Hozzászólások: 338 |
33054. Elküldve: 2007-03-28 16:16:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77806.] |
kit érdekel a hálózat tv:(
Boomerángot
ngc wild-ot
axn-eket
|
| |
|
Törzstag
|
|
 pumukli1976

Tagság: 2005-05-16 11:02:23 Tagszám: #18843 Hozzászólások: 675 |
33053. Elküldve: 2007-03-28 16:07:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77807.] |
Ujbol van Hálozat TV
|
| |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33052. Elküldve: 2007-03-28 15:50:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77808.] |
reméljük nem az új Tp-vel nyitna a lengyelek felé
amúgy jó jelnek tartom hogy egy magyar nyelvü csati volt a teszt adó:)))
|
| | |
[előzmény: (33051) taurus, 2007-03-28 15:46:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33051. Elküldve: 2007-03-28 15:46:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77809.] |
Ezek ugynevezett közös csatornák. Talán igy reális esély van rá.
De szerintem bármi lehet.
Azt is hallottam hogy a lengyelek felé nyit a digi,amit nehezen tudok elképzelni.
|
| | | [válaszok erre: #33052] |
[előzmény: (33050) sathaver, 2007-03-28 15:34:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33050. Elküldve: 2007-03-28 15:34:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77810.] |
nekem iiiis ezek:)
+ HBO Comedy
+Boomerang
+ AXN crime
+ AXN Sci-fi
:)
|
| | | [válaszok erre: #33051] |
[előzmény: (33049) taurus, 2007-03-28 15:32:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33049. Elküldve: 2007-03-28 15:32:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77811.] |
"szerintem ilyenkor pakolhatják a csatikat rá"
Csak reméljük. Azt hogy miket pakolnak abban meg csak reménykedünk.
-Zone Europa
-Cinemax 2
-Eurosport2
Az én három kivánságom ezek lennének.
|
| | | [válaszok erre: #33050] |
[előzmény: (33048) sathaver, 2007-03-28 15:28:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33048. Elküldve: 2007-03-28 15:28:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77812.] |
taurus tesó egésznap nézegettem, eddig semmi:( szerintem ilyenkor pakolhatják a csatikat rá
|
| | | [válaszok erre: #33049] |
[előzmény: (33047) taurus, 2007-03-28 15:26:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
33047. Elküldve: 2007-03-28 15:26:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77813.] |
Ma nem láttátok az új tanszpondert müködni?
|
| | | [válaszok erre: #33048] |
[előzmény: (33045) sathaver, 2007-03-28 14:46:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 razi

Tagság: 2006-02-14 11:21:51 Tagszám: #27029 Hozzászólások: 40 |
33046. Elküldve: 2007-03-28 14:56:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77814.] |
Az egyáltalán nem baj
|
| | |
[előzmény: (33045) sathaver, 2007-03-28 14:46:04] |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33045. Elküldve: 2007-03-28 14:46:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77815.] |
kösziiii hogy segitettél a féreértést helylre tenni sajnos nem tudok románul
|
| | | [válaszok erre: #33046 #33047] |
[előzmény: (33044) razi, 2007-03-28 14:36:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 razi

Tagság: 2006-02-14 11:21:51 Tagszám: #27029 Hozzászólások: 40 |
33044. Elküldve: 2007-03-28 14:36:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77816.] |
Rosszul veszed ki, éppen arról volt szó, hogy jobb lenne, ha a nagyváradi TVS Oradea-t osztanák el a Plejbojjal, mivelhogy az oltyán TVS Craiova elég hülyén néz ki a magyarországi kínálatban, de a váradi stúdiónak van magyar műsora is.
|
| | | [válaszok erre: #33045] |
[előzmény: (33040) sathaver, 2007-03-28 12:23:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 Péter29

Tagság: 2006-02-21 15:14:39 Tagszám: #27438 Hozzászólások: 72 |
33043. Elküldve: 2007-03-28 14:24:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77817.] |
Szia kedves gombilaci!
Köszi szépen a válaszodat ezek után joban megpróbálom megcsinálni a csatornákat, főleg hogy most lesznek újabbak is. ha sikerül a szoftver frissítés, akkpr azonnal szólok neked.
|
| | |
[előzmény: (33029) gombilaci, 2007-03-27 22:48:13] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33042. Elküldve: 2007-03-28 14:02:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77818.] |
nem tudom hogy mikor cserélik meg a kettőt:(
|
| | |
[előzmény: (33041) Kardos Attila, 2007-03-28 13:18:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33041. Elküldve: 2007-03-28 13:18:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77819.] |
Tegnap nem így volt.
|
| | | [válaszok erre: #33042] |
[előzmény: (33040) sathaver, 2007-03-28 12:23:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
33040. Elküldve: 2007-03-28 12:23:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77820.] |
ha jól veszem ki a román fórumon állítólag a playboy mindkét TVS nevü csatin sugároz éjjelente
ez azért érdekes mert a TVS Oradea
magyar nyelvü is:
http://www.tvs.ro/news.php?type_sel=3
|
| | | [válaszok erre: #33041 #33044] |
[előzmény: (33039) pigi, 2007-03-28 12:08:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pigi

Tagság: 2006-05-25 11:30:45 Tagszám: #30929 Hozzászólások: 134 |
33039. Elküldve: 2007-03-28 12:08:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77821.] |
A humx 1-nél ted atoba az óra beálitást
|
| | | [válaszok erre: #33040 #33063] |
[előzmény: (33037) lacus60, 2007-03-28 10:27:54] |
|
Haladó
|
|
 qqq

Tagság: 2002-12-03 00:00:00 Tagszám: #488 Hozzászólások: 143 |
33038. Elküldve: 2007-03-28 11:33:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77822.] |
úgy hírlik, közben 21 óra tájban megjött a szinkron és talán éjjel teljesen is lement, de sajna nekem is elegem lett addigra és nem vettem fel :(
|
| | | [válaszok erre: #33061] |
[előzmény: (33032) MoonHunter, 2007-03-28 08:55:39] |
|
Haladó
|
|
 lacus60

Tagság: 2006-10-09 14:03:53 Tagszám: #35720 Hozzászólások: 20 |
33037. Elküldve: 2007-03-28 10:27:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77823.] |
Ja bocs el felejtettem írni hogy HUMAX I van
Lacus60
|
| | | [válaszok erre: #33039] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 lacus60

Tagság: 2006-10-09 14:03:53 Tagszám: #35720 Hozzászólások: 20 |
33036. Elküldve: 2007-03-28 10:24:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77824.] |
Sziasztok
tudnátok rajtam segíteni ?
A problémám az hogy a nyári időszámításra nem állt át a beltérim még mindig a telít mutatja és az EPG is emiat elvan csúszva ha át állítom az időzónát GMT+2-re akkor ez idő jó de az EPG-t akkor is elcsusztatja
SEGÍTSETEK KÉRLEK hogy mit csináljak
előre is köszi Lacus60
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
33035. Elküldve: 2007-03-28 09:57:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[77825.] |
Ha esetleg adják még, akkor meg kellene nézni a Directen vagy más kábelhálózaton, hogy mi van a hanggal.
A Digi TV-n az AXN Romania-t továbbítják, lehet, hogy arról hagyták le.
A t-kábel (és más szolgáltatók) az AXN Central Europe-t adják.
|
| | |
[előzmény: (33034) jgy999, 2007-03-28 09:15:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|