Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (68/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 

jgy999



Tagság: 2005-11-12 13:51:32
Tagszám: #23693
Hozzászólások: 114
33034. Elküldve: 2007-03-28 09:15:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77826.]

T-kabel-en volt szinkron a esti filmnel
[válaszok erre: #33035] [előzmény: (33032) MoonHunter, 2007-03-28 08:55:39]
Haladó
jgy999 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
33033. Elküldve: 2007-03-28 09:08:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77827.]

Kellene ott másnak is.
[előzmény: (33030) sathaver, 2007-03-28 04:58:05]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MoonHunter



Tagság: 2004-10-01 16:27:08
Tagszám: #12936
Hozzászólások: 624
33032. Elküldve: 2007-03-28 08:55:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77828.]

KÖSZÖNJÜK !!!! Az elnézés megtörtént a film ismét szinkron nélkül ment !!! Nem tudom az utolsó ismétlés hogy ment le, azt már nem vettem fel mert feladtam. Tényleg korrekt volt !Tudom ez apró próbléma csak egy filmet szerettem volna megnézni amit már egy héttel előre kinéztem magamnak. Hát mindegy ez van. Többször már tényleg nem jövök ezzel a támával...
[válaszok erre: #33034 #33038] [előzmény: (32971) MoonHunter, 2007-03-26 19:26:56]
Törzstag
MoonHunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Davidka33



Tagság: 2007-01-30 10:38:08
Tagszám: #40822
Hozzászólások: 35
33031. Elküldve: 2007-03-28 07:25:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77829.]

Hali!
Ha nem forgatható az antennád, akkor 79 cstinál többet ne remélj!
Illetve van több is, csak azok mind kódoltak! DIGI kártyával csak néhány szabadon fogható adó jön a THOR műholdról, meg a DIGI csatornái.
[előzmény: (33028) Péter29, 2007-03-27 22:38:39]
Zöldfülű
Davidka33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33030. Elküldve: 2007-03-28 04:58:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77830.]

a két AXN nek is érkeznie kéne!
[válaszok erre: #33033] [előzmény: (33017) sathaver, 2007-03-27 21:02:23]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33029. Elküldve: 2007-03-27 22:48:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77831.]

Péter29
pont ugyan eza cuccom van nekem is és 366 csatim van
---menü/telepítés/keresés/összes hálózat keresés indítáas

megvárod még 100 % ra lefut és kész
lesz egy csomó tv meg egy csomó rádió adód , csak győzd majd rendezni őket...

Nekem is lenne egy kérésem ha
esetleg frissitenél szoftvert majd írd már le hogy hogyan sikerült mert nekem ez valahogy nem akar összejönni, és azt is hogy mien változások vannak az új szoftal.
köszi icon28.gif

[válaszok erre: #33043] [előzmény: (33028) Péter29, 2007-03-27 22:38:39]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Péter29



Tagság: 2006-02-21 15:14:39
Tagszám: #27438
Hozzászólások: 72
33028. Elküldve: 2007-03-27 22:38:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77832.]

Sziasztok!
Nekem Hyndai 3169 típusú digi beltérim van, amin összesen 79 csatornát tudok tárolni. Ma próbáltam rajta transzpondert törölni hátha akkor több adót tudok vele behozni, nem segített ez sem. Véleményetek szerint hogyan tudnék több adót lekeresni a készülékkel? A szoftverfrissítés legutóbbi dátuma 2006. 12.19.
[válaszok erre: #33029 #33031] [előzmény: (33026) rakal, 2007-03-27 22:17:38]
Kezdő
Péter29 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33027. Elküldve: 2007-03-27 22:31:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77833.]

Tóth Csaba

Nekem 1.5 hónapja megy a digi.
vidéken lakom és előtte nevesincs kábelszolgáltatóm volt .
mondanom sem kell hogy ég és föld (és szószerint is :-) ) a különbség.

mondom a negatívumokat :
-szerelésre 70 napot vártam
-aktiválásra 3 napot
-néha megáll a Nat.Geo CH
de szerintem ezt szoft.frissítés megoldja
-nincs txt kivétel(m1,tv2,travel,bbc)
az EPG(elektronikus műsorkalaóz) egy nagy sz@r!
-társbeltéri szeret fagyogatni, de twin fej megoldja a gondot

pozitízumok:
-jó a műsorkínálat(nincs tele filmúzeum szintű csatival és társaival)
-jó a kép és hangminőség (1-2 kivétel)
-ennyi pénzért szerintem most nincs jobb
-van egy jópár rádió adó amin jó zenék mennek és cd minőségben szól...

hát ennyi
ez az én tapasztalatom , véleményem
remélem sikerül minél hamarabb dönteni mert ha nyárra digit akarsz akkor már holnap rendeld meg (csak vicc volt) icon28.gif

[előzmény: (33019) Tóth_Csaba, 2007-03-27 21:11:20]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33026. Elküldve: 2007-03-27 22:17:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77834.]

sti55:
Mint gondolom tudod,az angolok igen perifériásak,és belterjesek lehetnek(helyi önkormányzat függő)
pl.helyileg tilthatják az utcafronti antennákat en bloc,vagy pl. 90 cm feletti méretű antennákat teljes egészében,vagy egyedi elbírálási eljárást rendelhetnek el.Attól függ,hol laksz.Londonban pl. komoly zűrök lehetnek,vidéken kevéssé.lsd. helyi önkormányzat---érdeklődj. :)
[válaszok erre: #33028] [előzmény: (33025) sti555, 2007-03-27 22:11:51]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sti555



Tagság: 2005-03-18 02:13:31
Tagszám: #16827
Hozzászólások: 129
33025. Elküldve: 2007-03-27 22:11:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77835.]

Köszi.
Az mit jelent, hogy "bizonyos helyeken Angliában gondot jelenthet ilyen méretű antenna felszerelése" ?
[válaszok erre: #33026] [előzmény: (33024) rakal, 2007-03-27 22:05:37]
Haladó
sti555 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33024. Elküldve: 2007-03-27 22:05:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77836.]

sti555:
Szia!
Igen.
lsd http://www.lyngsat-maps.com/maps/intel1002_spot3.html
A gyakorlatra lefordítva 90-110 cm-s antenna nem árt(bizonyos helyeken Angliában gondot jelenthet ilyen méretű antenna felszerelése-ezt érdeklődd meg a helyszínen!)
[válaszok erre: #33025] [előzmény: (33022) sti555, 2007-03-27 21:50:22]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
33023. Elküldve: 2007-03-27 22:05:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77837.]

Lehet fogni, de nem árt egy minimum 110cm-es antenna a stabil vételhez.
[előzmény: (33022) sti555, 2007-03-27 21:50:22]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sti555



Tagság: 2005-03-18 02:13:31
Tagszám: #16827
Hozzászólások: 129
33022. Elküldve: 2007-03-27 21:50:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77838.]

Azt szeretném kérdezni, hogy angliában lehetne-e fogni a Digit, és ha igen mekkora tükörrel?
[válaszok erre: #33023 #33024]
Haladó
sti555 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33021. Elküldve: 2007-03-27 21:41:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77839.]

Tóth_Csaba:
Szia!
Ha nem hiányzik az Echo TV,TV Paprika,Filmmúzeum,akkor a Digit tudom ajánlani,de csak akkor,ha megbízható szerelővel(ismerős,ha van),min 90 cm-s antennával szerelteted,jó minőségű fejjel(nem árt ha TWIN fej,a későbbi bővítésre-pl 2 TV-társbeltéri) gondolva.
Nekem több,mint egy éve megy,ezért az árért nem rossz választás. Nekem mindkettő van,a műsorválasztékon kívül nem sok különbség van.A Digit a természettudományos műsorok nagyobb választéka miatt szeretem(Discoveryk).A Digi a sok dehonesztáló véleménnyel ellentétben elég stabil,hidd el,már több mint egy éve nézem. A számlázás korrekt(kb.E-ON szintű)
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-03-27 21:50:41]
[válaszok erre: #33111] [előzmény: (33019) Tóth_Csaba, 2007-03-27 21:11:20]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pepe0419



Tagság: 2006-10-11 13:47:01
Tagszám: #35805
Hozzászólások: 45
33020. Elküldve: 2007-03-27 21:27:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77840.]

Szia! Ha a TVfüggő vagy, és nem bírod ki, ha néha nincs adás 2 mpnél hosszabb ideig, akkor UPCd, ha elviseled, hogy néha bénáznak, és van időd/türelmed kivárni a szerelést, akkor Digi. röviden, tömören.
Üdv. Pepe
[előzmény: (33019) Tóth_Csaba, 2007-03-27 21:11:20]
Zöldfülű
pepe0419 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tóth_Csaba



Tagság: 2007-03-27 13:46:27
Tagszám: #43260
Hozzászólások: 44
33019. Elküldve: 2007-03-27 21:11:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77841.]

Sziasztok!
Egy kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek. Itt Győrben már olyan pofátlan a kábeltévé, hogy úgy döntöttem, lemondom, drágák, de legalább az ügyfélszolgálat nagy ivben szarik az előfizetők fejére.

Váltani akarok mindenképpen, de nem tudom, hogy melyikre érdemes, a Digire vagy a UPC Directre?
A DIGIben nagyon vonzó az ára, hogy nem kell aláírni hűségnyilatkozatot, a csatornakínálata, a UPCben pedig vonzó, hogy állítólag jobb a minősége, olyan csatornákat is ad, amelyeket más nem(pl. MGM), gyorsabban szerelik és mégis régebb óta vannak a piacon, ezért gondolom mindenféle problémára, változásra gyorsabban reagálnak.

Szeretném a tanácsotokat kérni, akár UPCtek van, akár DIGItek, akár mindkettő.
Érdekelne, hogy ti mennyire vagytok megelégedve a szolgáltatással, milyen a minősége, mennyi gond, kiesés van? Ügyfélszolgálatra mennyire lehet számítani?
Mennyi idő mire beszerelik, mennyi idő múlva jön az első számla, a hónap melyik felében kell fizetni, mennyire korrekt a számlázásuk, stb.?
Köszi szépen a segítségeteket!!
[válaszok erre: #33020 #33021 #33027]
Zöldfülű
Tóth_Csaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
33018. Elküldve: 2007-03-27 21:04:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77842.]

sziasztok
nem tom érdekel e valakit de jópár olyan csati van amin csak fekete a kép (tehát a smartcard riasttó.....stb -n nem ír ki) de a txt az hibátlanul működik rajta...lehet hogy beindulnak a txt-k rendesen???

valaki írja már le ezt a tp-s cuccot hogy hogy kell állítani meg ienek mert szeretném buherálni már és is egy picit a Hunyadit.... icon28.gif
kösz mindenkinek aki segít
[előzmény: (33016) rakal, 2007-03-27 20:50:03]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
33017. Elküldve: 2007-03-27 21:02:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77843.]

most nincs jel rajta
[válaszok erre: #33030] [előzmény: (33016) rakal, 2007-03-27 20:50:03]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
33016. Elküldve: 2007-03-27 20:50:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77844.]

Service 1-11 csati,service 14-15-16 (14 csatorna indulna a TP-n?) megjelent a 10.TP-n.Izgalmasnak igérkezik a következő 1-2 nap.Nem tudtok valamit,mik indulnak? Egyelőre mindegyiken fekete képernyő van...
[válaszok erre: #33017 #33018]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laki



Tagság: 2005-07-08 18:08:36
Tagszám: #20298
Hozzászólások: 399
33015. Elküldve: 2007-03-27 20:48:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77845.]

Hálozat?Minek?
Törzstag
Laki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
33014. Elküldve: 2007-03-27 19:47:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77846.]

Hálózat TV icon44.gif icon65.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Magic Boy



Tagság: 2005-07-11 08:19:38
Tagszám: #20340
Hozzászólások: 384
33013. Elküldve: 2007-03-27 19:34:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77847.]

Reméljük hamarosan elindul a Hálózat TV!
Más várható újdonságról tudtok valamit?
[előzmény: (33012) szunti, 2007-03-27 19:15:38]
Törzstag
Magic Boy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
33012. Elküldve: 2007-03-27 19:15:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77848.]

Most nincs jel a tp-n, de reggel volt hálózat tv.
[válaszok erre: #33013] [előzmény: (33009) Vincze Erik, 2007-03-27 19:01:59]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stomi



Tagság: 2007-01-02 18:12:03
Tagszám: #39325
Hozzászólások: 149
33011. Elküldve: 2007-03-27 19:12:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77849.]

Sziasztok !

Gombilaci: Nálam is rettenet rossz a Roxy,nem tudom,hogy miért nem tudják már megcsinálni.Normálisan be kellene állitani a vevő antennát a fejállomáson és kész.
Szerintetek terveznek fejlesztéseket rádiók terén? Én szivesen látnám pontosabban hallanám a Radio1 -et.Van 1 jó tematikus rádió ami szintén jó lenne: www.radiovan.hu . Teljesen jogtiszta és fizet is jogdijat aki üzemelteti.
Üdv !
[előzmény: (32999) gombilaci, 2007-03-27 14:36:19]
Haladó
stomi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pigi



Tagság: 2006-05-25 11:30:45
Tagszám: #30929
Hozzászólások: 134
33010. Elküldve: 2007-03-27 19:08:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[77850.]

Jelenleg a digi film elözetes megy
[előzmény: (33008) ad.2.ne, 2007-03-27 18:20:42]
Haladó
pigi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010890007019043 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail