| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 grays

Tagság: 2006-02-01 14:36:31 Tagszám: #26507 Hozzászólások: 48 |
17810. Elküldve: 2006-05-23 14:31:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92626.] |
Sziasztok
Lenne pár kérdésem.Mi az a 7tp.?Hogy lehet más műholdakat befogni,Hogy lehet a dicex forgatóval forgatni a beltéri segítségével?Mért nincs teletext?Milyen más magyar adókat lehet így befogni?Légyszi valaszkat vagy ide a fórumra küldjetek vagy a [email protected] cimre.előre is köszönöm Bence.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
17809. Elküldve: 2006-05-23 09:15:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92627.] |
Úgy néz ki, hogy az AXN Sci-Fi és Crime végleges helye az Eutelsat W2-n 16 East-en van.
Rossz hír, hogy lekódolták, de a végleges hangvivőket megcsinálták.
Most már csak a Digi-t kell bombázni e-mailben, hogy tegye be a programcsomagjába. (pl. a 7.Tp-re!)
Link:
http://www.flysat.com/eutelsatw2.php
|
| | | [válaszok erre: #17833] |
|
|
Haladó
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
17808. Elküldve: 2006-05-23 09:06:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92628.] |
Király!
|
| | |
[előzmény: (17799) ippy, 2006-05-22 20:26:00] |
|
Törzstag
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
17807. Elküldve: 2006-05-22 22:58:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92629.] |
Hello!
Nalam is megy a Sport 1 2
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17806. Elküldve: 2006-05-22 21:46:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92630.] |
Megy.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (17805) Kin87, 2006-05-22 21:38:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kin87

Tagság: 2006-02-17 12:44:26 Tagszám: #27208 Hozzászólások: 55 |
17805. Elküldve: 2006-05-22 21:38:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92631.] |
Nektek megy a sport1, sport2???
|
| | | [válaszok erre: #17806] |
|
|
Kezdő
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17804. Elküldve: 2006-05-22 21:20:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92632.] |
A szolgáltatás megfelelt, a beltérivel viszont nem tudtam megbarátkozni. Mivel akkor jelent meg a konkurencia társkártyás akciója, nem lehetett kérdés, hogy melyiket választom. /ott is szar a beltéri, de nem kell használnom/
|
| | |
[előzmény: (17801) taurus, 2006-05-22 20:48:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 albinocska

Tagság: 2006-02-10 19:00:12 Tagszám: #26871 Hozzászólások: 178 |
17803. Elküldve: 2006-05-22 20:57:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92633.] |
Legyszi, valaki valaszoljon PU-ben. A Digi belterin probalt-e mar valaki Diseqbe diseqet dugni, es igy 7 fejet rakapcsolni?
albinocska
|
| |
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17802. Elküldve: 2006-05-22 20:52:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92634.] |
Szia!
A DIGI-n kívül másra még nem próbáltam , úgyhogy többet én sem tudok , mint amit esetleg a menüből kinézek....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (17800) mcs, 2006-05-22 20:41:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17801. Elküldve: 2006-05-22 20:48:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92635.] |
Mielött eladtad nem volt tele?
|
| | | [válaszok erre: #17804] |
[előzmény: (17791) jános bácsi, 2006-05-22 18:03:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcs

Tagság: 2006-05-17 15:48:49 Tagszám: #30663 Hozzászólások: 2 |
17800. Elküldve: 2006-05-22 20:41:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92636.] |
Huni,
Koszonom a valaszt! Mit kell tennem, hogy kiprobaljam? Mit kell beallitani a belterin pontosan? Koszi
Cs
|
| | | [válaszok erre: #17802] |
[előzmény: (17651) huni66, 2006-05-19 13:52:15] |
|
Zöldfülű
|
|
 ippy

Tagság: 2005-12-03 18:16:16 Tagszám: #24270 Hozzászólások: 242 |
17799. Elküldve: 2006-05-22 20:26:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92637.] |
Hali!
Figyu! Ugyan itt a "DIGI TV" cím alatt!
EMKTV EGYESÜLT MAGYAR KÁBELTELECÍZIÓ
HÍRADÁSTECHNIKAI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT
Észre vetted?
ippy
|
| | | [válaszok erre: #17808] |
[előzmény: (17793) e811lhar, 2006-05-22 18:43:08] |
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17798. Elküldve: 2006-05-22 20:18:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92638.] |
Ki a fene vásárolt részletre? fizettem, mint a katonatiszt és fullos csomagot vettem. Érdekes társaság ez: belekerülni is nehéz, meg kikerülni is. Azért kétszer ne akarják már megfizettetni az ótvar beltérijüket.
|
| | |
[előzmény: (17795) punto, 2006-05-22 19:49:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17797. Elküldve: 2006-05-22 19:59:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92639.] |
|
| | |
[előzmény: (17685) altigo, 2006-05-19 19:54:15] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17796. Elküldve: 2006-05-22 19:51:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92640.] |
honnan az info?
|
| | |
[előzmény: (17794) Skybi, 2006-05-22 19:42:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17795. Elküldve: 2006-05-22 19:49:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92641.] |
ezért nem kell részletre vásárolni és utána variálni
|
| | | [válaszok erre: #17798] |
[előzmény: (17791) jános bácsi, 2006-05-22 18:03:05] |
|
Törzstag
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17794. Elküldve: 2006-05-22 19:42:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92642.] |
Május 29.
AXN Sci fi START!
|
| | | [válaszok erre: #17796] |
|
|
Haladó
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
17793. Elküldve: 2006-05-22 18:43:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92643.] |
Helo!
Olvastátok a www.digi.tv ászf. 2 pontjának a 2. pontjának az elejét?
Hát ime:
Milyen csatornákat tudok részemre biztosítani?
Én is beszélem a magyar, csak valami más tájszólásban....
Csak mielött nekem esnétek, én is digi előfizető vagyok.
Kellemes napot mindenkinek!
Lacus
|
| | | [válaszok erre: #17799] |
[előzmény: (17792) sathaver, 2006-05-22 18:10:59] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17792. Elküldve: 2006-05-22 18:10:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92644.] |
nos románul nem tudok,
de az axn-el kapcsolatban nagyon tetszik a május 29
" Fanta: s-a dat un comunicat saptamana trecuta ca AXN Sci-Fi si AXN Crime se vor lansa pe 29 mai, deci luni..."
|
| | | [válaszok erre: #17793] |
[előzmény: (17790) huni66, 2006-05-22 15:24:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17791. Elküldve: 2006-05-22 18:03:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92645.] |
Na most lett tele a t...öm a digivel!
Egy hónap után eladtam a digimet és minden szükséges papirt /miután a központtal megbeszéltem/ nekik megküldtem. Azóta minden hónapban kapok csekket, az új tulaj meg egyet sem. Háromszor telefonáltam, mindig megértették, hogy miről van szó és mindig megigérték, hogy megoldják. Erre ma, nem is havidijas csekket, hanem a beltérire vonatkozó 18.000 es csekket küldtek. Normálisak ezek?
|
| | | [válaszok erre: #17795 #17801] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17790. Elküldve: 2006-05-22 15:24:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92646.] |
Itt is lesz tán valami.De mikor?
Tényleg , mikor????Nagy a csönd......
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17792] |
[előzmény: (17788) mlaszlo, 2006-05-22 15:19:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
17789. Elküldve: 2006-05-22 15:20:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92647.] |
Szia!
2 digiTV-s beltérihez 2 előfizetés kell/jár.
Két helyen más-más legyen nézhető? Persze egyik helyen földi adók, másikon meg Digis :)
Van más megoldás is, de nem olcsóbb, mint a digis előfizetés... Ha nem, a szakik megmondják.
|
| | |
[előzmény: (17786) monfondir, 2006-05-22 15:10:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
17788. Elküldve: 2006-05-22 15:19:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92648.] |
Szia!
Jelenleg a Diginél egy előfizetéshez egy beltéri tartozik, amely egy TV-t szolgál ki. Ha másik beltérit is akarsz újabb előfizetést kell vásárolnod. Ha társkártyát szeretnél, akkor tudom ajánlani a konkurenciát (bár ezért itt most sokan szidni fognak)
|
| | | [válaszok erre: #17790] |
[előzmény: (17786) monfondir, 2006-05-22 15:10:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17787. Elküldve: 2006-05-22 15:19:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92649.] |
Jelenleg még úgy áll a dolog , hogy 2 előfizu kell.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (17786) monfondir, 2006-05-22 15:10:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 monfondir

Tagság: 2006-02-20 08:24:44 Tagszám: #27359 Hozzászólások: 47 |
17786. Elküldve: 2006-05-22 15:10:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92650.] |
Sziasztok!Lehet, hogy páran már feltették a kérdést,de mivel szerdán kötik be a Digit fontos lenne a következő infó: 2 beltéri=2 előfizetés?Ha igen,van-e más lehetőség,hogy 2helyen más-más legyen nézhető?Előre is köszönet a segítségért.
|
| | | [válaszok erre: #17787 #17788 #17789] |
|
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|