| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17785. Elküldve: 2006-05-22 14:03:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92651.] |
A két AXN az előzetes nyilatkozatok alapján biztosan lesz.
|
| | |
[előzmény: (17784) krizsa2, 2006-05-22 12:02:32] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17785. Elküldve: 2006-05-22 12:16:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92652.] |
ezekre van a legnagyobb esély szerintem , hogy felkerülnek
|
| | |
[előzmény: (17784) krizsa2, 2006-05-22 12:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17785. Elküldve: 2006-05-22 12:14:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92653.] |
ezekre van a legnagyobb esély szerintem , hogy felkerülnek
|
| | |
[előzmény: (17784) krizsa2, 2006-05-22 12:02:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17784. Elküldve: 2006-05-22 12:02:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92654.] |
Én a két Axn-t szívesen látnám, és persze a Boomerangot + az Eurosport2-őt.
|
| | | [válaszok erre: #17785 #17785 #17785] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 grays

Tagság: 2006-02-01 14:36:31 Tagszám: #26507 Hozzászólások: 48 |
17783. Elküldve: 2006-05-21 21:05:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92655.] |
Sziasztok
Lenne pár kérdésem.Mi az a 7tp.?Hogy lehet más műholdakat befogni,Hogy lehet a dicex forgatóval forgatni a beltéri segítségével?Mért nincs teletext?Milyen más magyar adókat lehet így befogni?Légyszi valaszkat vagy ide a fórumra küldjetek vagy a [email protected] cimre.előre is köszönöm Bence.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
17782. Elküldve: 2006-05-21 20:46:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92656.] |
Ideje volt takarítani, ha már egy 120-as tükör is elveszett benne
Hacsak nem egy hangár...
|
| | |
[előzmény: (17781) szervezkedő, 2006-05-21 20:29:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szervezkedő

Tagság: 2005-10-04 21:05:49 Tagszám: #22545 Hozzászólások: 463 |
17781. Elküldve: 2006-05-21 20:29:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92657.] |
Nem szeretnélek megbátani beneteket akérdésemmel, de mit néztek azon a bizonyos 7.tp-n amit eddig nme tudtunk nézni????
Délután garázstakarítás közben előkerült egy ki tudja mire lesz ez még jó jelszóval tartogatott 120as alu tükröt. Elindult az agyam, miért nem rakok fel a meglévő kettő (Digi+UPc tükör mellé egy harmadikat?) Mielőtt szerelésbe fogta, volna kpróbáltam mit csinál más műhold felé fordítva a beltéri. Az astrás kalandozás nekem is összekócolt mindent. D e most ledöbbentem!!! Tényleg igaz hogy ha nem az astrára fordítod akkor semmit nem csesz el. Nagyon szépen letárolt1101tv és478 rádiót. Így a dunán is tök normálisan megy a teletext. Találtam pár zenei csatit és végre tudjuk nézni az olasz csatikat is. stb.
Ha jó ideig nem döglik be a beltérim,akkor én azt mondom hogy tűrhető ez a ketyer!!!
|
| | | [válaszok erre: #17782 #17832] |
|
|
Törzstag
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17780. Elküldve: 2006-05-21 18:10:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92658.] |
Nekem csak az alábbi trükkel jött be: Beléptem a transzpoder szerkesztés_keresés menüpontba és egy olyan frekvenciát (ne DIGI-s legyen !)irtam át ahol van térerő. Ha olyat irtam át ahol nincs egyszerüen nem találta meg. Így működik az új frekvencia. A hálozat keresésel hiába próbálkoztam. Nálam 32 transzpder volt beirva , egyet biztos fel tudsz áldozni, érdemes ezen jobb a minőség.
12607/h/ 27500
|
| | |
[előzmény: (17771) sasa1, 2006-05-21 15:33:21] |
|
Törzstag
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17779. Elküldve: 2006-05-21 16:15:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92659.] |
Ezek közül gondolom csak pár kerül fel, hiszen sok már most is megy, csak cseh hangvivő kell rá.
Ha pl. a TV DEKO elindul akkor azt biztos mi is megkapjuk magyarul...
http://www.lyngsat-logo.com/tvcountry/cz.html
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17778. Elküldve: 2006-05-21 16:00:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92660.] |
Beütötted az adatokat?
|
| | |
[előzmény: (17773) sathaver, 2006-05-21 15:48:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17777. Elküldve: 2006-05-21 15:57:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92661.] |
De sugároznak a 7. tp-röl mert arrol nézem a Hirtv-t!!!
|
| | |
[előzmény: (17773) sathaver, 2006-05-21 15:48:04] |
|
Haladó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17776. Elküldve: 2006-05-21 15:54:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92662.] |
Az a bajom hogy az 1, 2, 3, 4, 5, 6 tp-n az adatok fixen állnak 80% 98%-on. A 7. tp-n + 80% 60%. Ha rosszul lenne beállitva az antennám meg a fejem akkor a többi 6 tp-n is szarul kellene jönnije.
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17775. Elküldve: 2006-05-21 15:52:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92663.] |
Hétfőn felteszik a cseh csatornákat.
Juniustól indulhat is a szolgáltatás.
|
| | |
[előzmény: (17773) sathaver, 2006-05-21 15:48:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sasa1

Tagság: 2006-03-26 18:39:52 Tagszám: #28920 Hozzászólások: 15 |
17774. Elküldve: 2006-05-21 15:50:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92664.] |
kosz de semi uj nincs
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17773. Elküldve: 2006-05-21 15:48:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92665.] |
szerintem most nem sugároz
|
| | | [válaszok erre: #17775 #17777 #17778] |
[előzmény: (17771) sasa1, 2006-05-21 15:33:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17772. Elküldve: 2006-05-21 15:37:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92666.] |
12.607 H
|
| | |
[előzmény: (17771) sasa1, 2006-05-21 15:33:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sasa1

Tagság: 2006-03-26 18:39:52 Tagszám: #28920 Hozzászólások: 15 |
17771. Elküldve: 2006-05-21 15:33:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92667.] |
a 7 tp adatai mik mert nekem nemjonbe semi uj
|
| | | [válaszok erre: #17772 #17773 #17780] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17770. Elküldve: 2006-05-21 15:22:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92668.] |
Csináltam egy gyári beállítást.
Új kereséssel nem is hangolta be az új frekit.
Szerintem nem is gond ,mivel elötte a kedvencek listát is egy kicsit átalakította.
|
| | |
[előzmény: (17769) baca, 2006-05-21 15:18:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17769. Elküldve: 2006-05-21 15:18:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92669.] |
Nálatok milyen a 7.-tp Minösége? Százalékban! Nálam a Jel 80% de a minöség nem valami fényes. Nálatok mi a hejzet?
|
| | | [válaszok erre: #17770] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17768. Elküldve: 2006-05-21 15:08:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92670.] |
Azon sajnos nem is lesz stereo jel.
|
| | |
[előzmény: (17767) sasa1, 2006-05-21 15:03:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sasa1

Tagság: 2006-03-26 18:39:52 Tagszám: #28920 Hozzászólások: 15 |
17767. Elküldve: 2006-05-21 15:03:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92671.] |
sziasztok nem tudja valaki hogy a belteri rf kimeneten mert nincs sztereo hang mert a rca van
|
| | | [válaszok erre: #17768] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 komaromi

Tagság: 2006-02-17 22:20:44 Tagszám: #27249 Hozzászólások: 187 |
17766. Elküldve: 2006-05-21 14:37:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92672.] |
|
| |
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17765. Elküldve: 2006-05-21 12:28:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92673.] |
Pontosan. Remélem ez is a minőség rovására megy majd.
Mondjuk a Sport1/2-ben bőven van még tartalék. Meccsenként 5-6 pixel is rendelkezésre áll...
|
| | |
[előzmény: (17763) taurus, 2006-05-21 11:37:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
17764. Elküldve: 2006-05-21 12:01:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92674.] |
ha jó AXN-t akartok nézni,ott az EASY-féle..csakhát az nem jön ki gombokból..
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-05-21 12:14:50]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17763. Elküldve: 2006-05-21 11:37:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92675.] |
Egy gagyival több.
|
| | | [válaszok erre: #17765] |
[előzmény: (17761) makso, 2006-05-21 09:53:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|