Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (135/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17762. Elküldve: 2006-05-21 10:13:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92676.]

Tönbbnyire igen. Kevés új sorozat lesz rajta.
[előzmény: (17761) makso, 2006-05-21 09:53:01]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17761. Elküldve: 2006-05-21 09:53:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92677.]

Mi az istennek kell ez az adó? Mi lesz ezzen,h már hetek óta erre vártok?
AXN ismétlések? icon25.gif
[válaszok erre: #17762 #17763] [előzmény: (17759) Skybi, 2006-05-21 09:25:27]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17760. Elküldve: 2006-05-21 09:49:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92678.]

Jól beszélsz! icon32.gif
[előzmény: (17745) H54, 2006-05-20 19:13:28]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17759. Elküldve: 2006-05-21 09:25:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92679.]

"Az AXN SCIFI ugyanazoknál a szolgáltatóknál lesz elérhető, ahol a normál AXN is, például a hazai médiapiacot felbolydító DigiTV-nél, a UPC Directnél, az Antenna Digitalnál, kisebb-nagyobb kábelszolgáltatóknál vagy épp a T-Online egyik multimédiás ADSL előfizetésében, mellyel interneten keresztül nézhetőek az adások."

icon75.gif icon75.gif icon75.gif icon75.gif icon75.gif icon75.gif

Forrás:
http://www.sfportal.hu/mozi_dvd_tv/televizio/axn_scifi_-_a_magyar_scifi_channel.html
[válaszok erre: #17761]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


H54



Tagság: 2006-05-18 16:30:57
Tagszám: #30701
Hozzászólások: 28
17758. Elküldve: 2006-05-21 07:48:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92680.]

Tegnap fél éjszaka tévéztem, de nálam szerencsére továbbra sem akadozik az adás, a sportklubon sem. A TV2 hangja érdekes módon nálam évekóta halk tetőantennával is, rengeteget mérgelődtem miatta. Hiába csavartam neki oda a hangerőt, alig lehetett hallani. Aztán ha elfelejtettem visszavenni és átkapcsoltam más adóra, majd szét robbant a TV. Az most is olyan. icon72.gif

Elektronika rogyásig. :-)
[előzmény: (17748) zoleyka, 2006-05-20 19:37:42]
Zöldfülű
H54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17757. Elküldve: 2006-05-21 00:28:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92681.]

Udv.
Szoftverfrissitesrol tudtok valamit?
Varhato mostanaban? vagy valami ilyesmi.......

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klosterweg



Tagság: 2006-05-19 21:18:05
Tagszám: #30743
Hozzászólások: 2
17756. Elküldve: 2006-05-20 23:29:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92682.]

Nekem a német adók (ZDF és társai)miatt kell az ASTRA, a BBC ha jól tudom jön a Intelsat-on is. Egynél több antennát viszont nem szeretnék...
Zöldfülű
klosterweg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LP73



Tagság: 2006-03-04 17:16:35
Tagszám: #27984
Hozzászólások: 117
17755. Elküldve: 2006-05-20 22:21:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92683.]

Ez sajna így van... Nekem viszont nem csak a zenei csatik kellenének az astra-ról, hanem a megszokott (rtl, kika, sat1, cnn, stb), ez viszont a szoftver hibája miatt problémás, hiába a 2 db 110-es tükör, mindegyiken 0,3-as (nem digis) LNB, diseqc relé... icon3.gif
[előzmény: (17754) toyotakacsa, 2006-05-20 21:41:37]
Haladó
LP73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


toyotakacsa



Tagság: 2006-04-19 22:06:36
Tagszám: #29795
Hozzászólások: 31
17754. Elküldve: 2006-05-20 21:41:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92684.]

Tényleg használható ez a Digis beltéri, csak türelmesnek kell lenni. Kézi forgatóval használom, az astra műholddal szenvedtem sokat, de végül sikerült az összes zenetévét befognom róla (OCKO,Viva Plus, Viva,MTV Germany,Deluxe Music, IMusic,GoTV).
Ki kell ismerni, és türelmesnek kell lenni hozzá mint a hülyegyerekhez. :)
[válaszok erre: #17755] [előzmény: (17753) surmoblikk, 2006-05-20 20:58:45]
Zöldfülű
toyotakacsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


surmoblikk



Tagság: 2006-02-25 19:54:41
Tagszám: #27645
Hozzászólások: 38
17753. Elküldve: 2006-05-20 20:58:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92685.]

Nem értem ,...én nem mondtam egy szóval sem azt, hogy a Hyundai beltéri nem használható másra !? nekem forgat , / na jó van amikor nem !/ de szerintem korrekt készülék . Vannak hibái, de minek nem ,......? Pl a Philips dvd- lejátszónk néha olyan dolgokat művel, hogy hűwazze,....mégsem vágom a falhoz . icon47.gif Pedig ugye a Philips .......??
[válaszok erre: #17754] [előzmény: (17752) zoleyka, 2006-05-20 20:38:06]
Zöldfülű
surmoblikk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoleyka



Tagság: 2006-03-05 20:52:19
Tagszám: #28044
Hozzászólások: 46
17752. Elküldve: 2006-05-20 20:38:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92686.]

Surmoblikk! Nem értünk egyet?Így van rendjén! DE! Azokat az orosz-olasz-spanyol-portugál-arab-kituggyamilyennyelvű adókat,amiket eddig fogtál,fogd továbbra is azzal,amivel eddig, a digivel meg nézd a digit! Ha másra már nem nagyon használható,akkor ne erőltessük...Azt pedig mindannyian tudjuk,hogy vannak -nem legális...-lehetőségek is,amit igen sokan használnak ám kishazánkban...
Azt viszont elismerem,hogy magyar nyelvű adásokat nem sok helyen lehet fogni. Bár,ha az előbb említett illegális kártyákra gondolok...
[válaszok erre: #17753]
Zöldfülű
zoleyka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


surmoblikk



Tagság: 2006-02-25 19:54:41
Tagszám: #27645
Hozzászólások: 38
17751. Elküldve: 2006-05-20 20:14:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92687.]

Ha nem haragszol , azért kell forgatni, mert lehet ! Tudod, vannak aki szeretik a CNN-t, az Euronewst, a spanyol . olasz tv-ket és én személy szerint pl az oroszt is .Namost ezt máshol, másképpen fogni nem lehet Mo-n. Szerintem .Nem bántani akartalak , csak nem értünk egyet ! icon50.gif
H54 ! Ha adhatok egy jó tanácsot , kereséskor előbb tölts le minden műholdról amit fogni tudsz szabadon , majd a " minden listán " a csatornák rendezésekor tömörits előre minden olyant amit nem akarsz kitörölni, és csak utánna töröld ki a nemszeretemeket .Ugyanis ha nem igy csinálod , és mondjuk előbb törölsz , a következő keresésnél a törölt csatornák helyére fogja rakni az akkor letöltötteket . És akkor azért van egy kis kavar . Mondjuk lehet, hogy ez csak az én tapasztalatom, ..de leirtam hátha tudja vki használni icon50.gif
[előzmény: (17748) zoleyka, 2006-05-20 19:37:42]
Zöldfülű
surmoblikk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17750. Elküldve: 2006-05-20 19:45:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92688.]

Hello Laximus!
Az en tapasztalataim alapjan, keresgethetsz amig nem unod meg, es sajna amit szeretnel nem fogod igy megtalalni. Remelem majd egyszer lesz egy szoft. frissites es megoldja ezt a gondot is. Egyenlore csak manualisan tudod.

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TNC



Tagság: 2003-11-03 12:24:38
Tagszám: #7219
Hozzászólások: 2369
17749. Elküldve: 2006-05-20 19:40:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92689.]

Hol is lehet magyar minőségi szolgáltatást rendelni?

Mert a másik (upc) drágább de minőségben nem képvisel magasabb szinvonalat.
[előzmény: (17748) zoleyka, 2006-05-20 19:37:42]
Kiváló dolgozó
TNC adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoleyka



Tagság: 2006-03-05 20:52:19
Tagszám: #28044
Hozzászólások: 46
17748. Elküldve: 2006-05-20 19:37:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92690.]

H54-nek igaza van. Nekem egy hónapja van digim,de még SOHASEM ! csináltam keresést,egy hónapja beállította a szerelő,azóta CSAK NÉZEM,NEM PISZKÁLGATOM.Nálam is előfordulnak akadozások( főleg a sportklubon,ami a vb miatt kicsit aggaszt...,néha a sport1-2-n),a tv2 hangja halk,de azt inkább földi antennával nézem,de a lényeg szerintem az,hogy arra használjuk,amire való: nézni a digit. Miért kell forgatni,más műholdakat keresni,nevenincs országok nevenincs adóit befogni?Csak azért,hogy 20szal több adót fogjak? Úgysem nézném őket.Én is hetekig olvastam a fórumot,és aztán rendeltem meg a digit,tisztában voltam vele,mit nyújt,és mennyiért.Tisztában vagyok azzal is,hogy vannak ennél sokkalta jobb minőségű szolgáltatások,de én (is...) csóró vagyok,nem tudom megfizetni.Aki pedig meg tudná fizetni a minőséget,és mégis megrendeli a digit,az nem más,mint fukar és naív.
Sajnos a magyarok még mindig (és még jóideig...) árérzékenyek,és nem a minőséget nézik. Ahhoz egy kicsivel magasabb életszínvonal kellene...
[válaszok erre: #17749 #17751 #17758]
Zöldfülű
zoleyka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


H54



Tagság: 2006-05-18 16:30:57
Tagszám: #30701
Hozzászólások: 28
17747. Elküldve: 2006-05-20 19:22:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92691.]

Tudom jános bácsi és egyetértek azokkal is akik minél több műholdat/csatornát akarnak fogni. A 90-es években én is megpróbáltam befogni amit csak lehetett sőt, pár év óta két lavrom volt felszerelve teherautó ablakmosó-forgatóval és mindent elkövettem én is, hogy még eggyel több legyen. icon53.gif

Elektronika rogyásig. :-)
[előzmény: (17746) jános bácsi, 2006-05-20 19:16:49]
Zöldfülű
H54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17746. Elküldve: 2006-05-20 19:16:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92692.]

A saját szempontodból teljesen igazad van. Ha viszont hobbyd a műholdazás már más a helyzet. Azért a többi holdon nem csak arab adók vannak...
[válaszok erre: #17747] [előzmény: (17745) H54, 2006-05-20 19:13:28]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


H54



Tagság: 2006-05-18 16:30:57
Tagszám: #30701
Hozzászólások: 28
17745. Elküldve: 2006-05-20 19:13:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92693.]

Sziasztok!
Először írok ide, de hetek óta olvaslak benneteket. Friss Digis vagyok, harmadik napos. Egy kicsit félve köttettem be, az itt olvastak hatására.
Nos, gondolom, még kár ilyen hamar az egekig ugrálni, de nálam teljesen rendben van minden. Jó a kép, a hang is, nem akadozik sehol, egyenlőre minden csati ott van ahova raktam, stb. Egyébként Szolnok és Debrecen között féluton lakom. icon53.gif
Itt eddig semmi más lehetőség nem volt, a kábellel kétszer is elindultak, de még útközben bebuktak. Természetesen UPC-t én is felrakattam volna, de úgy félévenként ahogy átnéztem a kínálatot, mindíg dühöngve elálltam tőle. Tudjátok, a prémium miatt. Hülyére vettek volna.

Persze én ezekkel a csatornákkal nagyon jól elvagyok, abszolúte nem érdekel, hogy még keresgessek párszáz arab, stb adót. Ez érthető, mivel eddig a 3 fos csatornát foghattam csak. Volt ugyab eddig is digit. cuccom, amivel 6-700 csatit fogtam, de az utóbbi években már nem igen érdekelt. Ennyi magyar nyelvű csatorna erre felé csúcs.
Üdv. mindenkinek. I. icon31.gif

Elektronika rogyásig. :-)
[válaszok erre: #17746 #17760]
Zöldfülű
H54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


laximus



Tagság: 2006-05-13 15:58:13
Tagszám: #30535
Hozzászólások: 11
17744. Elküldve: 2006-05-20 18:31:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92694.]

Ha csinálok egy sima Keresést, nem fogja megtalálni az új transzpondert és rajta az új csatornákat? Elég zöldfülű vagyok itt még... icon77.gif
Zöldfülű
laximus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17743. Elküldve: 2006-05-20 17:56:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92695.]

Az akkor nagyon gáz.Sztem a fejen kéne állítanod.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (17741) ktigyor, 2006-05-20 17:51:46]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17742. Elküldve: 2006-05-20 17:52:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92696.]

Szia!

Tegnap már reagáltam egy hasonló fölvetésre , most is csak azt tudom mondani , hogy a digis cuccot csak a DIGI-re használd.Ha nem akarsz magadnak kellemetlenségeket.Persze , vannak kivételek... icon33.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (17731) klosterweg, 2006-05-20 14:40:31]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ktigyor



Tagság: 2006-02-18 08:12:55
Tagszám: #27260
Hozzászólások: 14
17741. Elküldve: 2006-05-20 17:51:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92697.]

Köszi, nálam most is akadozik, már nem tudom mit csináljak. A jelszint csak 20%
[válaszok erre: #17743] [előzmény: (17740) huni66, 2006-05-20 17:47:37]
Zöldfülű
ktigyor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17740. Elküldve: 2006-05-20 17:47:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92698.]

Szia!

Az elmúlt tíz perc alatt nem volt semmi probléma a Sprt 1-el.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17741] [előzmény: (17738) ktigyor, 2006-05-20 17:40:18]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17739. Elküldve: 2006-05-20 17:41:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92699.]

Nem 2 méteres tükörrel, 85 centissel. A 7 fokot azért javasoltam, mert durván félúton van.
[előzmény: (17736) Laci082, 2006-05-20 16:39:58]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ktigyor



Tagság: 2006-02-18 08:12:55
Tagszám: #27260
Hozzászólások: 14
17738. Elküldve: 2006-05-20 17:40:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92700.]

Az Újpest_MTK meccs ismét számtalanszor szaggatott. Valakinél rendben volt ezen idő alatt? Most a Sport1-en kézilabdát néznék, de ismét meg-megáll a kép. Naponta kell mérgelődnöm! Kérlek válaszoljatok! icon11.gif
[válaszok erre: #17740] [előzmény: (17719) ktigyor, 2006-05-20 12:00:05]
Zöldfülű
ktigyor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010181188583374 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail