| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17737. Elküldve: 2006-05-20 16:42:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92701.] |
AXN Crime csatorna AXN Sci-fi logóval tesztel. Nem semmi. Ez a 11.324 végleges hely? Miért pont a W2?
|
| |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17736. Elküldve: 2006-05-20 16:39:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92702.] |
Kelet 7 fokon azért megnézém milyen erősen jön az Intelsat rossz időben.. Persze nem 2m-es tükörrel.
|
| | | [válaszok erre: #17739] |
[előzmény: (17735) jános bácsi, 2006-05-20 15:55:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17735. Elküldve: 2006-05-20 15:55:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92703.] |
Miért jobb a forgatás? Rááll mondjuk K 7 fokra, csinál egy kettős /hármas/ fejtartót és kész. Nem kell össze-vissza forgatni, hanem egyből jön minden.
|
| | | [válaszok erre: #17736] |
[előzmény: (17733) Laci082, 2006-05-20 14:44:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17734. Elküldve: 2006-05-20 15:14:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92704.] |
várd meg a krimisorozat végét és az ajánló szpotokban az AXN Crime van érdemes megnézned
|
| | |
[előzmény: (17728) rakal, 2006-05-20 14:08:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17733. Elküldve: 2006-05-20 14:44:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92705.] |
Megoldható, de inkább forgatós megoldás lenne az igazi.
|
| | | [válaszok erre: #17735] |
[előzmény: (17731) klosterweg, 2006-05-20 14:40:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
17732. Elküldve: 2006-05-20 14:40:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92706.] |
Mi lenne ?
Visszajön a digitális VHS korszak
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (17729) Kardos Attila, 2006-05-20 14:21:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klosterweg

Tagság: 2006-05-19 21:18:05 Tagszám: #30743 Hozzászólások: 2 |
17731. Elküldve: 2006-05-20 14:40:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92707.] |
Lehet-e a DigiTV-t + ASTRA-t fogni egy tányér + 2 fejjel vagy inkább a forgatómotoros megoldást érdemes választani?
|
| | | [válaszok erre: #17733 #17742] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17730. Elküldve: 2006-05-20 14:34:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92708.] |
Nem egy HDTV minőség, az biztos
|
| | |
[előzmény: (17729) Kardos Attila, 2006-05-20 14:21:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17729. Elküldve: 2006-05-20 14:21:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92709.] |
352x288-as felbontás.
Mi lesz itt még...
|
| | | [válaszok erre: #17730 #17732] |
[előzmény: (17711) sathaver, 2006-05-20 11:36:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17728. Elküldve: 2006-05-20 14:08:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92710.] |
sathaver:
2 angol,1 magyar,1 lengyel sc van jelenleg,és igazad lehet,mert krimisorozatok mennek
|
| | | [válaszok erre: #17734] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17727. Elküldve: 2006-05-20 13:58:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92711.] |
mert az AXN Crime müsorát adják a Sci-fi logója alatt van egy másik teszt ami kódolt gondolom ott megy az igazi Sci-fi
|
| | |
[előzmény: (17723) rakal, 2006-05-20 13:25:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dumdudum

Tagság: 2006-02-08 10:59:15 Tagszám: #26772 Hozzászólások: 139 |
17726. Elküldve: 2006-05-20 13:48:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92712.] |
|
| |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17725. Elküldve: 2006-05-20 13:42:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92713.] |
Jobb mint a fekete képernyő...
|
| | |
[előzmény: (17724) MoonHunter, 2006-05-20 13:39:07] |
|
Haladó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17724. Elküldve: 2006-05-20 13:39:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92714.] |
Hát az próbléma. Úgy látszik mindegy nekik mit, csak valamit sugározzanak tesztelés céljábol.
|
| | | [válaszok erre: #17725] |
[előzmény: (17723) rakal, 2006-05-20 13:25:52] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17723. Elküldve: 2006-05-20 13:25:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92715.] |
Valóban megy az AXN Sci-FI a W2-n,négy audio subcarrier is van.A kép-hangminőség jó.
Egy gondom van csak vele:egyelőre a műsorának semmi köze a sci-fi-hez.
|
| | | [válaszok erre: #17724 #17727] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17722. Elküldve: 2006-05-20 12:07:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92716.] |
Nah erre gondoltam!
THX Lacik!
|
| | |
[előzmény: (17721) Laci082, 2006-05-20 12:06:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17720. Elküldve: 2006-05-20 12:04:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92718.] |
OFF:
Hol tudom megnézni,h az astrán az egyes csatik milyen TP-ken milyen frekikkel etc. jönnak?
Sorry... de SOS
|
| | | [válaszok erre: #17721] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ktigyor

Tagság: 2006-02-18 08:12:55 Tagszám: #27260 Hozzászólások: 14 |
17719. Elküldve: 2006-05-20 12:00:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92719.] |
Most már nekem is, e legalább félórás zavar volt. Kösz a reakciót!
|
| | | [válaszok erre: #17738] |
[előzmény: (17703) Raal, 2006-05-20 11:16:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17718. Elküldve: 2006-05-20 11:55:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92720.] |
Szerinetem a DIGI-nek ez így pont jó lesz.
Néhány óra és már fogható is az Intelsatról...
|
| | |
[előzmény: (17717) Laci082, 2006-05-20 11:54:53] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17717. Elküldve: 2006-05-20 11:54:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92721.] |
Becseszne, ha ilyen minőségben menne a feed.
|
| | | [válaszok erre: #17718] |
[előzmény: (17715) Skybi, 2006-05-20 11:48:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17715. Elküldve: 2006-05-20 11:48:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92723.] |
Ez vajon a végleges helye a csatornának? Innen veheti majd mindenki? (UPC,DIGI)
|
| | | [válaszok erre: #17717] |
|
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17714. Elküldve: 2006-05-20 11:45:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92724.] |
Valóban megy az AXN SCI-FI!
Rajta a Starsky és Hutch című amerikai krimisorozat.
|
| | |
[előzmény: (17712) sathaver, 2006-05-20 11:42:40] |
|
Haladó
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
17713. Elküldve: 2006-05-20 11:43:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92725.] |
Remélem lesz eurosport 2 és bbc prime is.
|
| |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|