Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (50/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17712. Elküldve: 2006-05-20 11:42:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92726.]

megerősítem az egyik teszten az AXN Sci-fi megy magyarul
most nézem épp icon48.gif
[válaszok erre: #17714] [előzmény: (17711) sathaver, 2006-05-20 11:36:53]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17711. Elküldve: 2006-05-20 11:36:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92727.]

Hát úraim ha minden igaz bepillanthatunk a közelgő AXN csatornák egyikébe igaz egy másik műholdron van a teszt de állítólag magyarul még nem néztem utána az adatok:

Eutelsat W2
11.324H 27500 3/4

[válaszok erre: #17712 #17729] [előzmény: (17709) igzol, 2006-05-20 11:32:43]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17710. Elküldve: 2006-05-20 11:36:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92728.]

7-8. Ezt csak úgy számoltam, hogy összehasonlítottam a UPC, és Digi csomagokat, és ennyivel több cseh nyelvű van UPC-n ami nincs Digin.
[előzmény: (17708) Skybi, 2006-05-20 11:28:16]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


igzol



Tagság: 2004-08-10 12:22:07
Tagszám: #11953
Hozzászólások: 177
17709. Elküldve: 2006-05-20 11:32:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92729.]

szia.
Én újratelepitettem,és működik az új frequencia is 12.607 H,bár a csatornák megegyeznek a 12.643-on lévőkkel,de ami magyaroknak szól az jön.
[válaszok erre: #17711] [előzmény: (17702) Skybi, 2006-05-20 10:25:10]
Haladó
igzol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17708. Elküldve: 2006-05-20 11:28:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92730.]

Hány cseh csatorna jöhet szóba?
[válaszok erre: #17710] [előzmény: (17707) Raal, 2006-05-20 11:23:31]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Raal



Tagság: 2006-01-29 11:52:55
Tagszám: #26363
Hozzászólások: 300
17707. Elküldve: 2006-05-20 11:23:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92731.]

Nincs. Teljesen ugyanaz.
[válaszok erre: #17708] [előzmény: (17705) Skybi, 2006-05-20 11:20:31]
Haladó
Raal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17706. Elküldve: 2006-05-20 11:22:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92732.]

Nincs. Ugyanolyan mindkettő.
[előzmény: (17705) Skybi, 2006-05-20 11:20:31]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17705. Elküldve: 2006-05-20 11:20:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92733.]

Nekem ezt írja ki: "A csatorna nem működik"

Minden duplikációnál...
Van valami minőségi különbség a két AXN között pl.?
[válaszok erre: #17706 #17707] [előzmény: (17704) Laci082, 2006-05-20 11:16:56]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17704. Elküldve: 2006-05-20 11:16:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92734.]

Én amikor lekerestem működtek.
[válaszok erre: #17705] [előzmény: (17702) Skybi, 2006-05-20 10:25:10]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Raal



Tagság: 2006-01-29 11:52:55
Tagszám: #26363
Hozzászólások: 300
17703. Elküldve: 2006-05-20 11:16:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92735.]

Nekem mennek.
[válaszok erre: #17719] [előzmény: (17702) Skybi, 2006-05-20 10:25:10]
Haladó
Raal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17702. Elküldve: 2006-05-20 10:25:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92736.]

Nem tudom miért írja azt, a Flysat, hogy a 12.607-en ezek a csatik mennek. Ez hülyeség. Lekeresi a nevüket ugyan a beltéri, de "nem működnek".
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-05-20 10:30:16]
[válaszok erre: #17703 #17704 #17709] [előzmény: (17699) FredT, 2006-05-20 09:13:54]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ktigyor



Tagság: 2006-02-18 08:12:55
Tagszám: #27260
Hozzászólások: 14
17701. Elküldve: 2006-05-20 10:06:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92737.]

Új csatornák beállítása előtt inkább a szaggatásmentes adást kellene megoldani, mert most is nézhetetlen a Sport1, Sport2 ! icon67.gif
[előzmény: (17699) FredT, 2006-05-20 09:13:54]
Zöldfülű
ktigyor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


erdoscsaba



Tagság: 2003-07-03 20:03:32
Tagszám: #5506
Hozzászólások: 1988
17700. Elküldve: 2006-05-20 09:27:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92738.]

"TV2, RTL meg gondolom már Budapestről (vagy ahonnan veszik) monoban megy ki"

Már a legutólsó kis falucskában is nicam stereo-ban kellene hogy sugározzon. (kivéve ha mono kóder-t használnak e csatornák-hoz)
De ez a kábelszolgáltató szégyene ill. a VHF jellel ellátott területeken!
[előzmény: (17698) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-20 01:00:48]
Kiváló dolgozó
erdoscsaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FredT



Tagság: 2006-03-18 18:37:38
Tagszám: #28590
Hozzászólások: 286
17699. Elküldve: 2006-05-20 09:13:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92739.]

Na, már a Flysat-on is megjelent a 7. TP és fel van tüntetve a tükrözés.
Nagyon remélem, hogy kerülnek fel magyar csatik, de az AXN Sci-Fi és Crime előbb-utóbb biztosan. icon19.gif
[válaszok erre: #17701 #17702]
Haladó
FredT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17698. Elküldve: 2006-05-20 01:00:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92740.]

Jah és jóideig HBO is az volt...

De azt a feladóállomáson állítják be monora.

TV2, RTL meg gondolom már Budapestről (vagy ahonnan veszik) monoban megy ki...
[válaszok erre: #17700] [előzmény: (17697) sil, 2006-05-20 00:03:06]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
17697. Elküldve: 2006-05-20 00:03:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92741.]

Az AXN nem NICAM mégis monó.
[válaszok erre: #17698] [előzmény: (17696) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-19 23:59:26]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17696. Elküldve: 2006-05-19 23:59:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92742.]

Akkor mi a rákért mono?

Eddig egyedül azért tartottam elképzelhetőnek, mert a NICAM jellel nem tudtak sokat kezdeni, de ezek szerint más a probléma...


Csak akkor ne hazudnák azt, hogy "megjavult, stereo" a hozzáértő üfsz-osok...
[válaszok erre: #17697] [előzmény: (17695) latency, 2006-05-19 23:26:43]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17695. Elküldve: 2006-05-19 23:26:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92743.]

Múltkor volt karbantartás az AH-nál, nem ment a TV2 AD-n, se EMKTV-n, se Digin. Ezekszerint ők az AH által digitalizált adást veszik át szerintem.
[válaszok erre: #17696] [előzmény: (17692) Oriza_Triznyák, 2006-05-19 22:03:31]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17694. Elküldve: 2006-05-19 22:57:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92744.]

A szlovák STV1 és STV2 az Astra3A műholdról sugároz,egyébként most is fogható,s2emu1.24-el.
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
17693. Elküldve: 2006-05-19 22:09:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92745.]

Ja, és azért adják monóban....... icon17.gif
[előzmény: (17692) Oriza_Triznyák, 2006-05-19 22:03:31]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
17692. Elküldve: 2006-05-19 22:03:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92746.]

Már hogyne sugározna műholdról. Egyébként a diginek ez nem jelentene problémát. A reteket és a gagyikettőt is földiről veszik, bár a szlovák az lehet messze van nekik :-)
[válaszok erre: #17693 #17695] [előzmény: (17691) Laci082, 2006-05-19 21:56:12]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17691. Elküldve: 2006-05-19 21:56:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92747.]

Lehet icon21.gif

De szerintem azt nem tudják sehonnan levenni, mert ha jól tudom nem sugároz műholdról, a UPC csomagban sincs benne.
[válaszok erre: #17692] [előzmény: (17689) Kardos Attila, 2006-05-19 20:28:13]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17690. Elküldve: 2006-05-19 20:34:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92748.]

Most nem jön be a lap, de emlékszem rá.

Ez is egy megoldás. icon28.gif

Jó, hogy nem mondják, hogy "a PAX TV-t és a Filmmúzeumot pedig az Amos műholdról megfelelő beltéri egységgel szoftveres kikódolással nézheti..." icon29.gif
[előzmény: (17689) Kardos Attila, 2006-05-19 20:28:13]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17689. Elküldve: 2006-05-19 20:28:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92749.]

"És ott van még a két szlovák állami tv."


Nézd meg a szlovák Digi TV honlapját.
Arra azt írják, hogy földi antenna.

Teszteli a megoldás bevezetését a magyar piacra? icon25.gif (TV2)
[válaszok erre: #17690 #17691] [előzmény: (17688) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-19 20:26:51]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17688. Elküldve: 2006-05-19 20:26:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92750.]

10-11 cseh csatornát számoltam, ami felkerülhetne.

És ott van még a két szlovák állami tv.
[válaszok erre: #17689] [előzmény: (17687) Laci082, 2006-05-19 20:19:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098960399627686 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail