| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17712. Elküldve: 2006-05-20 11:42:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92726.] |
megerősítem az egyik teszten az AXN Sci-fi megy magyarul
most nézem épp
|
| | | [válaszok erre: #17714] |
[előzmény: (17711) sathaver, 2006-05-20 11:36:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17711. Elküldve: 2006-05-20 11:36:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92727.] |
Hát úraim ha minden igaz bepillanthatunk a közelgő AXN csatornák egyikébe igaz egy másik műholdron van a teszt de állítólag magyarul még nem néztem utána az adatok:
Eutelsat W2
11.324H 27500 3/4
|
| | | [válaszok erre: #17712 #17729] |
[előzmény: (17709) igzol, 2006-05-20 11:32:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17710. Elküldve: 2006-05-20 11:36:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92728.] |
7-8. Ezt csak úgy számoltam, hogy összehasonlítottam a UPC, és Digi csomagokat, és ennyivel több cseh nyelvű van UPC-n ami nincs Digin.
|
| | |
[előzmény: (17708) Skybi, 2006-05-20 11:28:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 igzol

Tagság: 2004-08-10 12:22:07 Tagszám: #11953 Hozzászólások: 177 |
17709. Elküldve: 2006-05-20 11:32:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92729.] |
szia.
Én újratelepitettem,és működik az új frequencia is 12.607 H,bár a csatornák megegyeznek a 12.643-on lévőkkel,de ami magyaroknak szól az jön.
|
| | | [válaszok erre: #17711] |
[előzmény: (17702) Skybi, 2006-05-20 10:25:10] |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17708. Elküldve: 2006-05-20 11:28:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92730.] |
Hány cseh csatorna jöhet szóba?
|
| | | [válaszok erre: #17710] |
[előzmény: (17707) Raal, 2006-05-20 11:23:31] |
|
Haladó
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
17707. Elküldve: 2006-05-20 11:23:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92731.] |
Nincs. Teljesen ugyanaz.
|
| | | [válaszok erre: #17708] |
[előzmény: (17705) Skybi, 2006-05-20 11:20:31] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17706. Elküldve: 2006-05-20 11:22:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92732.] |
Nincs. Ugyanolyan mindkettő.
|
| | |
[előzmény: (17705) Skybi, 2006-05-20 11:20:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17705. Elküldve: 2006-05-20 11:20:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92733.] |
Nekem ezt írja ki: "A csatorna nem működik"
Minden duplikációnál...
Van valami minőségi különbség a két AXN között pl.?
|
| | | [válaszok erre: #17706 #17707] |
[előzmény: (17704) Laci082, 2006-05-20 11:16:56] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17704. Elküldve: 2006-05-20 11:16:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92734.] |
Én amikor lekerestem működtek.
|
| | | [válaszok erre: #17705] |
[előzmény: (17702) Skybi, 2006-05-20 10:25:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
17703. Elküldve: 2006-05-20 11:16:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92735.] |
Nekem mennek.
|
| | | [válaszok erre: #17719] |
[előzmény: (17702) Skybi, 2006-05-20 10:25:10] |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17702. Elküldve: 2006-05-20 10:25:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92736.] |
Nem tudom miért írja azt, a Flysat, hogy a 12.607-en ezek a csatik mennek. Ez hülyeség. Lekeresi a nevüket ugyan a beltéri, de "nem működnek". [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-05-20 10:30:16]
|
| | | [válaszok erre: #17703 #17704 #17709] |
[előzmény: (17699) FredT, 2006-05-20 09:13:54] |
|
Haladó
|
|
 ktigyor

Tagság: 2006-02-18 08:12:55 Tagszám: #27260 Hozzászólások: 14 |
17701. Elküldve: 2006-05-20 10:06:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92737.] |
Új csatornák beállítása előtt inkább a szaggatásmentes adást kellene megoldani, mert most is nézhetetlen a Sport1, Sport2 !
|
| | |
[előzmény: (17699) FredT, 2006-05-20 09:13:54] |
|
Zöldfülű
|
|
 erdoscsaba

Tagság: 2003-07-03 20:03:32 Tagszám: #5506 Hozzászólások: 1988 |
17700. Elküldve: 2006-05-20 09:27:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92738.] |
"TV2, RTL meg gondolom már Budapestről (vagy ahonnan veszik) monoban megy ki"
Már a legutólsó kis falucskában is nicam stereo-ban kellene hogy sugározzon. (kivéve ha mono kóder-t használnak e csatornák-hoz)
De ez a kábelszolgáltató szégyene ill. a VHF jellel ellátott területeken!
|
| | |
[előzmény: (17698) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-20 01:00:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
17699. Elküldve: 2006-05-20 09:13:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92739.] |
Na, már a Flysat-on is megjelent a 7. TP és fel van tüntetve a tükrözés.
Nagyon remélem, hogy kerülnek fel magyar csatik, de az AXN Sci-Fi és Crime előbb-utóbb biztosan.
|
| | | [válaszok erre: #17701 #17702] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17698. Elküldve: 2006-05-20 01:00:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92740.] |
Jah és jóideig HBO is az volt...
De azt a feladóállomáson állítják be monora.
TV2, RTL meg gondolom már Budapestről (vagy ahonnan veszik) monoban megy ki...
|
| | | [válaszok erre: #17700] |
[előzmény: (17697) sil, 2006-05-20 00:03:06] |
|
|
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
17697. Elküldve: 2006-05-20 00:03:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92741.] |
Az AXN nem NICAM mégis monó.
|
| | | [válaszok erre: #17698] |
[előzmény: (17696) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-19 23:59:26] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17696. Elküldve: 2006-05-19 23:59:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92742.] |
Akkor mi a rákért mono?
Eddig egyedül azért tartottam elképzelhetőnek, mert a NICAM jellel nem tudtak sokat kezdeni, de ezek szerint más a probléma...
Csak akkor ne hazudnák azt, hogy "megjavult, stereo" a hozzáértő üfsz-osok...
|
| | | [válaszok erre: #17697] |
[előzmény: (17695) latency, 2006-05-19 23:26:43] |
|
|
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17695. Elküldve: 2006-05-19 23:26:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92743.] |
Múltkor volt karbantartás az AH-nál, nem ment a TV2 AD-n, se EMKTV-n, se Digin. Ezekszerint ők az AH által digitalizált adást veszik át szerintem.
|
| | | [válaszok erre: #17696] |
[előzmény: (17692) Oriza_Triznyák, 2006-05-19 22:03:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17694. Elküldve: 2006-05-19 22:57:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92744.] |
A szlovák STV1 és STV2 az Astra3A műholdról sugároz,egyébként most is fogható,s2emu1.24-el.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
17693. Elküldve: 2006-05-19 22:09:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92745.] |
Ja, és azért adják monóban.......
|
| | |
[előzmény: (17692) Oriza_Triznyák, 2006-05-19 22:03:31] |
|
Haladó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
17692. Elküldve: 2006-05-19 22:03:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92746.] |
Már hogyne sugározna műholdról. Egyébként a diginek ez nem jelentene problémát. A reteket és a gagyikettőt is földiről veszik, bár a szlovák az lehet messze van nekik :-)
|
| | | [válaszok erre: #17693 #17695] |
[előzmény: (17691) Laci082, 2006-05-19 21:56:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17691. Elküldve: 2006-05-19 21:56:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92747.] |
Lehet
De szerintem azt nem tudják sehonnan levenni, mert ha jól tudom nem sugároz műholdról, a UPC csomagban sincs benne.
|
| | | [válaszok erre: #17692] |
[előzmény: (17689) Kardos Attila, 2006-05-19 20:28:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17690. Elküldve: 2006-05-19 20:34:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92748.] |
Most nem jön be a lap, de emlékszem rá.
Ez is egy megoldás.
Jó, hogy nem mondják, hogy "a PAX TV-t és a Filmmúzeumot pedig az Amos műholdról megfelelő beltéri egységgel szoftveres kikódolással nézheti..."
|
| | |
[előzmény: (17689) Kardos Attila, 2006-05-19 20:28:13] |
|
|
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17689. Elküldve: 2006-05-19 20:28:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92749.] |
"És ott van még a két szlovák állami tv."
Nézd meg a szlovák Digi TV honlapját.
Arra azt írják, hogy földi antenna.
Teszteli a megoldás bevezetését a magyar piacra? (TV2)
|
| | | [válaszok erre: #17690 #17691] |
[előzmény: (17688) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-19 20:26:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17688. Elküldve: 2006-05-19 20:26:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92750.] |
10-11 cseh csatornát számoltam, ami felkerülhetne.
És ott van még a két szlovák állami tv.
|
| | | [válaszok erre: #17689] |
[előzmény: (17687) Laci082, 2006-05-19 20:19:32] |
|
|
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|