| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17687. Elküldve: 2006-05-19 20:19:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92751.] |
Azért van még egy-két csatorna, de marad hely is.
|
| | | [válaszok erre: #17688] |
[előzmény: (17686) rakal, 2006-05-19 20:13:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17686. Elküldve: 2006-05-19 20:13:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92752.] |
Laci082:
Ha megnézed a szlovák csomag leírását,egy csomó adó a szlovák csomagban cseh verzió,tehát vsz,már elég kevés cseh adó maradt az új TP-ra.
|
| | | [válaszok erre: #17687] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17685. Elküldve: 2006-05-19 19:54:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92753.] |
Milyen jó,hogy van ez a topic és vannak helyettem mások akik tesztelik a beltérijükön az új TP-t!
Legalább nekem elég lesz akkor hozzányúlni a készülékhez,amikor már 100%-os megnyilvánolásokat olvasok itt...
|
| | | [válaszok erre: #17797] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17684. Elküldve: 2006-05-19 19:50:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92754.] |
Cseh lesz a következő, és valószínű, hogy erre kell a 7. tp. Itt már fel is van tüntetve:
http://www.rdi-digitv.com/
|
| | |
[előzmény: (17683) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-19 19:42:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17683. Elküldve: 2006-05-19 19:42:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92755.] |
"Csak mi jöhetünk szóba..."
Meg a horvát, szerb, szlovén terjeszkedés...
|
| | | [válaszok erre: #17684] |
[előzmény: (17682) Skybi, 2006-05-19 19:39:50] |
|
|
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17682. Elküldve: 2006-05-19 19:39:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92756.] |
Mondjuk 12.607 V most is van:
ALSAT TV
A1 PLUS
BTR SAT
ORBIS SAT
Tegyük fel, hogy lesz horizontális is. Mi a francot fognak arra tenni? Az összes román csati fent van, a szlovákok palettája is teljes. Csak mi jöhetünk szóba...
|
| | | [válaszok erre: #17683] |
|
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17681. Elküldve: 2006-05-19 19:15:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92757.] |
Na köszönöm szépen!
Rákerestem a 7. TP-re valóban találtam valamit. Hogy mit? Eltűnt az Eurosport holott mindjárt 2 DB 12.687 -es TP-m lett. jah és a beírt 12.607 eltűnt.
A nagyobb gondom, hogy mindezek után próbáltam csinálni gyári beállításokat és nem csinálja a készülék.
Úgyhogy mégegyszer köszi az infót a 7. TP-ről!
|
| |
|
Haladó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17680. Elküldve: 2006-05-19 19:14:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92758.] |
neurus:
Melyik csatikkal van gond?
Az RTL Klub meg a TV2 minősége tényleg sokkal jobb kábelen,de a többi nem olyan rossz.(persze ha plazmán vagy LCD tv-n nézed az más)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17679. Elküldve: 2006-05-19 19:10:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92759.] |
Miért mondasz ilyet?
Csak akkor rossz, ha műholdazol. Ha például levélnehezéknek használod, akkor egész jó. És ezt 30.000 Ft-ért adják /két év hűségnél 18.000 ért/
|
| | |
[előzmény: (17676) neurus, 2006-05-19 18:59:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17678. Elküldve: 2006-05-19 19:05:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92760.] |
Azért én azt mondom ne éljétek nagyon bele magatokat ebbe a 7. tp-be, meg az új csatornákba, mert abból csak az lesz ami a szlovák induláskor a 6. tp megjelenésénél volt. Mindenki beleélte magát, hogy esetleg tesznek oda magyar csatornát is, aztán semmi. Inkább legyen kellemes meglepetés, mint kellemetlen
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17677. Elküldve: 2006-05-19 19:03:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92761.] |
Barna! Van esély a VH1 Classicra? Az mindhárom országnak mehetne...
|
| | |
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 neurus

Tagság: 2006-05-04 20:13:00 Tagszám: #30278 Hozzászólások: 61 |
17676. Elküldve: 2006-05-19 18:59:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92762.] |
Üdv Mindenkinek!
Lejárt a kéthetes teszt időszakom a digitv-nél
Több, mint 14 évnyi műholdas ismeret és használat alapján monhatom, hogy ilyen szar beltérit még a világon senki sem készített (made in türkey)!
UPC kábelt cseréltem be rá, a kép sajna néha rosszabb, mint a kábel.
A hanagról egyszerűen nem lehet mit miondani
Itt tényleg csak az ár ami miatt megéri , más semmi!
"V"
|
| | | [válaszok erre: #17679] |
|
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17675. Elküldve: 2006-05-19 18:54:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92763.] |
Mondjuk úgy, hogy az idióta magyar médiatörvényt még úgy se lehetne betartani, hogy ha egész nap Hupikék Törpikék epizódokat sugároznának, mert akkor is bele lehetne kötni valamibe, ami "káros a gyerekeknek"
Nem véletlenül cseszeget már minket az EU régóta, hogy változtassák meg.
|
| | |
[előzmény: (17674) mlaszlo, 2006-05-19 18:36:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
17674. Elküldve: 2006-05-19 18:36:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92764.] |
Elég furcsa a szerződés szegésre hivatkozni, hiszen nincs olyan magyar csatorna a piacon, amelyik ne sértett volna már néhányszor törvényt, még az m1 is kapott néhány perces felfüggesztést. Ezek szerint akkor az összes magyar csatornával szerződést bonthatna az ORTT. Szerintem viszont a két csatorna azért valahogy "meg fog egyezni" a Legfőbb ügyészséggel is, hiszen a digitális átállásig még elég sok reklámbevételre szert tehetnek, amik bőven fedezni fogják a bűntetések költségeit.
|
| | | [válaszok erre: #17675] |
[előzmény: (17668) Skybi, 2006-05-19 17:47:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17673. Elküldve: 2006-05-19 18:29:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92765.] |
Végre Barna is megerősített!
Skybi nem a Hunday szórakozik mert a másik beltérimmel (STRONG 6355) is lekersetem úgyan úgy mükszik a TP!
Szbarna mik lesznek az új csatik?
Boomerang? AXN Sci-fi?
|
| | |
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17672. Elküldve: 2006-05-19 18:26:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92766.] |
Ugyanazok mennek? Ja!
Megint megkavarodott a Hyndai!
|
| | |
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17671. Elküldve: 2006-05-19 18:06:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92767.] |
Szerinted mik lesznek rajta?
Lesz e magyar?
|
| | |
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
17670. Elküldve: 2006-05-19 18:04:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92768.] |
"Nos sajnos nincs 7. Tp! " - Marpedig van !!! Nekem elhiheted, 2 hét a tesztidoszak azutan indul majd be veglegesen. Rajta egy par uj csatornaval.
udv. szbarna
|
| | | [válaszok erre: #17671 #17672 #17673 #17677] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jvangyia

Tagság: 2006-02-15 22:25:16 Tagszám: #27137 Hozzászólások: 288 |
17669. Elküldve: 2006-05-19 17:59:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92769.] |
Nálam a 12607 H-n 78% a jelszint. A 12643 H transzponder csatornái mennek róla, és mivel az Digi transzponder (kódolt adókkal), feltételezem, hogy ez is az.
|
| | |
[előzmény: (17663) Skybi, 2006-05-19 17:45:02] |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17668. Elküldve: 2006-05-19 17:47:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92770.] |
MÁS TÉMA:
Lehet, hogy a Tv2 mégiscsak örül majd, hogy a DIGI TV-n fogható?
Elveszik tőlük a földi frekit:
http://ma.hu/page/cikk/aa/0/147771/1
|
| | | [válaszok erre: #17674] |
|
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17667. Elküldve: 2006-05-19 17:46:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92771.] |
Milyen csatornákat?
|
| | |
[előzmény: (17665) sathaver, 2006-05-19 17:46:13] |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17666. Elküldve: 2006-05-19 17:46:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92772.] |
Ebben a fórumban épp úgy találgatnak mint mi itt...
|
| | |
[előzmény: (17664) sathaver, 2006-05-19 17:45:08] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17665. Elküldve: 2006-05-19 17:46:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92773.] |
akkor ki rakja fel a csatorákat a jó Isten fentről?
|
| | | [válaszok erre: #17667] |
[előzmény: (17663) Skybi, 2006-05-19 17:45:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17663. Elküldve: 2006-05-19 17:45:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92775.] |
A tesztelés alatt a 42%-os jelet érted? Ez nem biztos, hogy a DIGI TP-je. Nincs rá bizonyíték.
|
| | | [válaszok erre: #17665 #17669] |
[előzmény: (17662) sathaver, 2006-05-19 17:41:01] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|