Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499695/16 Témák: 19680 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (97/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17687. Elküldve: 2006-05-19 20:19:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92751.]

Azért van még egy-két csatorna, de marad hely is.
[válaszok erre: #17688] [előzmény: (17686) rakal, 2006-05-19 20:13:46]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17686. Elküldve: 2006-05-19 20:13:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92752.]

Laci082:
Ha megnézed a szlovák csomag leírását,egy csomó adó a szlovák csomagban cseh verzió,tehát vsz,már elég kevés cseh adó maradt az új TP-ra.
[válaszok erre: #17687]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


altigo



Tagság: 2005-05-01 13:02:15
Tagszám: #18361
Hozzászólások: 126
17685. Elküldve: 2006-05-19 19:54:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92753.]

Milyen jó,hogy van ez a topic és vannak helyettem mások akik tesztelik a beltérijükön az új TP-t!
Legalább nekem elég lesz akkor hozzányúlni a készülékhez,amikor már 100%-os megnyilvánolásokat olvasok itt... icon42.gif
[válaszok erre: #17797]
Haladó
altigo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17684. Elküldve: 2006-05-19 19:50:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92754.]

Cseh lesz a következő, és valószínű, hogy erre kell a 7. tp. Itt már fel is van tüntetve:
http://www.rdi-digitv.com/
[előzmény: (17683) Leíratkozott felhasználó, 2006-05-19 19:42:57]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17683. Elküldve: 2006-05-19 19:42:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92755.]

"Csak mi jöhetünk szóba..."

Meg a horvát, szerb, szlovén terjeszkedés... icon65.gif
[válaszok erre: #17684] [előzmény: (17682) Skybi, 2006-05-19 19:39:50]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17682. Elküldve: 2006-05-19 19:39:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92756.]

Mondjuk 12.607 V most is van:
ALSAT TV
A1 PLUS
BTR SAT
ORBIS SAT

Tegyük fel, hogy lesz horizontális is. Mi a francot fognak arra tenni? Az összes román csati fent van, a szlovákok palettája is teljes. Csak mi jöhetünk szóba...
[válaszok erre: #17683]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17681. Elküldve: 2006-05-19 19:15:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92757.]

Na köszönöm szépen!
Rákerestem a 7. TP-re valóban találtam valamit. Hogy mit? Eltűnt az Eurosport holott mindjárt 2 DB 12.687 -es TP-m lett. jah és a beírt 12.607 eltűnt.

A nagyobb gondom, hogy mindezek után próbáltam csinálni gyári beállításokat és nem csinálja a készülék.

Úgyhogy mégegyszer köszi az infót a 7. TP-ről! icon32.gif icon31.gif
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17680. Elküldve: 2006-05-19 19:14:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92758.]

neurus:
Melyik csatikkal van gond?
Az RTL Klub meg a TV2 minősége tényleg sokkal jobb kábelen,de a többi nem olyan rossz.(persze ha plazmán vagy LCD tv-n nézed az más)
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17679. Elküldve: 2006-05-19 19:10:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92759.]

Miért mondasz ilyet?

Csak akkor rossz, ha műholdazol. Ha például levélnehezéknek használod, akkor egész jó. És ezt 30.000 Ft-ért adják /két év hűségnél 18.000 ért/
[előzmény: (17676) neurus, 2006-05-19 18:59:16]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17678. Elküldve: 2006-05-19 19:05:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92760.]

Azért én azt mondom ne éljétek nagyon bele magatokat ebbe a 7. tp-be, meg az új csatornákba, mert abból csak az lesz ami a szlovák induláskor a 6. tp megjelenésénél volt. Mindenki beleélte magát, hogy esetleg tesznek oda magyar csatornát is, aztán semmi. Inkább legyen kellemes meglepetés, mint kellemetlen icon21.gif
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17677. Elküldve: 2006-05-19 19:03:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92761.]

Barna! Van esély a VH1 Classicra? Az mindhárom országnak mehetne...
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


neurus



Tagság: 2006-05-04 20:13:00
Tagszám: #30278
Hozzászólások: 61
17676. Elküldve: 2006-05-19 18:59:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92762.]

Üdv Mindenkinek!
Lejárt a kéthetes teszt időszakom a digitv-nél icon18.gif icon16.gif
Több, mint 14 évnyi műholdas ismeret és használat alapján monhatom, hogy ilyen szar icon3.gif beltérit még a világon senki sem készített (made in türkey)!
UPC kábelt cseréltem be rá, a kép sajna néha rosszabb, mint a kábel. icon24.gif
A hanagról egyszerűen nem lehet mit miondani icon49.gif icon3.gif
Itt tényleg csak az ár ami miatt megéri , más semmi! icon75.gif



"V"
[válaszok erre: #17679]
Kezdő
neurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17675. Elküldve: 2006-05-19 18:54:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92763.]

Mondjuk úgy, hogy az idióta magyar médiatörvényt még úgy se lehetne betartani, hogy ha egész nap Hupikék Törpikék epizódokat sugároznának, mert akkor is bele lehetne kötni valamibe, ami "káros a gyerekeknek" icon21.gif
Nem véletlenül cseszeget már minket az EU régóta, hogy változtassák meg.
[előzmény: (17674) mlaszlo, 2006-05-19 18:36:11]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
17674. Elküldve: 2006-05-19 18:36:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92764.]

Elég furcsa a szerződés szegésre hivatkozni, hiszen nincs olyan magyar csatorna a piacon, amelyik ne sértett volna már néhányszor törvényt, még az m1 is kapott néhány perces felfüggesztést. Ezek szerint akkor az összes magyar csatornával szerződést bonthatna az ORTT. Szerintem viszont a két csatorna azért valahogy "meg fog egyezni" a Legfőbb ügyészséggel is, hiszen a digitális átállásig még elég sok reklámbevételre szert tehetnek, amik bőven fedezni fogják a bűntetések költségeit.
[válaszok erre: #17675] [előzmény: (17668) Skybi, 2006-05-19 17:47:42]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17673. Elküldve: 2006-05-19 18:29:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92765.]

Végre Barna is megerősített!
Skybi nem a Hunday szórakozik mert a másik beltérimmel (STRONG 6355) is lekersetem úgyan úgy mükszik a TP!

Szbarna mik lesznek az új csatik?
Boomerang? AXN Sci-fi?
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17672. Elküldve: 2006-05-19 18:26:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92766.]

Ugyanazok mennek? Ja!
Megint megkavarodott a Hyndai!
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17671. Elküldve: 2006-05-19 18:06:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92767.]

Szerinted mik lesznek rajta?

Lesz e magyar?
[előzmény: (17670) szbarna, 2006-05-19 18:04:03]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
17670. Elküldve: 2006-05-19 18:04:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92768.]

"Nos sajnos nincs 7. Tp! " - Marpedig van !!! Nekem elhiheted, 2 hét a tesztidoszak azutan indul majd be veglegesen. Rajta egy par uj csatornaval.

udv. szbarna
[válaszok erre: #17671 #17672 #17673 #17677]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jvangyia



Tagság: 2006-02-15 22:25:16
Tagszám: #27137
Hozzászólások: 288
17669. Elküldve: 2006-05-19 17:59:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92769.]

Nálam a 12607 H-n 78% a jelszint. A 12643 H transzponder csatornái mennek róla, és mivel az Digi transzponder (kódolt adókkal), feltételezem, hogy ez is az.
[előzmény: (17663) Skybi, 2006-05-19 17:45:02]
Haladó
jvangyia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17668. Elküldve: 2006-05-19 17:47:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92770.]

MÁS TÉMA:
Lehet, hogy a Tv2 mégiscsak örül majd, hogy a DIGI TV-n fogható? icon42.gif
Elveszik tőlük a földi frekit:
http://ma.hu/page/cikk/aa/0/147771/1
[válaszok erre: #17674]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17667. Elküldve: 2006-05-19 17:46:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92771.]

Milyen csatornákat?
[előzmény: (17665) sathaver, 2006-05-19 17:46:13]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17666. Elküldve: 2006-05-19 17:46:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92772.]

Ebben a fórumban épp úgy találgatnak mint mi itt...
[előzmény: (17664) sathaver, 2006-05-19 17:45:08]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17665. Elküldve: 2006-05-19 17:46:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92773.]

akkor ki rakja fel a csatorákat a jó Isten fentről? icon31.gif
[válaszok erre: #17667] [előzmény: (17663) Skybi, 2006-05-19 17:45:02]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17664. Elküldve: 2006-05-19 17:45:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92774.]

http://www.rdi-sat.com/f2/viewtopic.php?t=67578&;postdays=0&postorder=asc&start=15

nézd meg itt,
hogy nem én találtam ki!
jelen pillanatban is megy icon31.gif
[válaszok erre: #17666] [előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17663. Elküldve: 2006-05-19 17:45:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92775.]

A tesztelés alatt a 42%-os jelet érted? Ez nem biztos, hogy a DIGI TP-je. Nincs rá bizonyíték.
[válaszok erre: #17665 #17669] [előzmény: (17662) sathaver, 2006-05-19 17:41:01]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095131397247314 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail