Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499723/44 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (79/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17662. Elküldve: 2006-05-19 17:41:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92776.]

hát az egy dolog hogy te mi után járkálsz de jelen pillanat ban is megy a 7. transzporder tesztelése! icon36.gif
VAN 7. TP!!!!!!
Miért nem érted meg hogy van icon53.gif ?
[válaszok erre: #17663] [előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MoonHunter



Tagság: 2004-10-01 16:27:08
Tagszám: #12936
Hozzászólások: 624
17661. Elküldve: 2006-05-19 17:39:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92777.]

Hát egy ilyen jeleggű csatornának én is nagyon örülnék. Reméljük hogy lesz belöle valami. Jobb késöbb mint soha.
[előzmény: (17660) rakal, 2006-05-19 17:22:47]
Törzstag
MoonHunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17660. Elküldve: 2006-05-19 17:22:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92778.]

Nyilván csak tesztelték a7.TP-t.
De uraim,ez nem TESCO expressz pénztár,rögtön,de azonnal indul minden,reménykedjünk a júniusi indulásban,ha előbb,csak jó lesz(az AXN SCI-FI-t már én is nagyon várom)
[válaszok erre: #17661]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vaduz



Tagság: 2006-05-01 07:02:08
Tagszám: #30133
Hozzászólások: 16
17659. Elküldve: 2006-05-19 17:19:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92779.]

Tegnap volt,jól össze is kevert mindent mikor lekerestettem.
[előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40]
Zöldfülű
Vaduz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17658. Elküldve: 2006-05-19 17:15:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92780.]

Hol? A Call Centernél??
[előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17657. Elküldve: 2006-05-19 17:12:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92781.]

Nos sajnos nincs 7. Tp!

Jobb ha elhiszed. Utánajártam!
[válaszok erre: #17658 #17659 #17662 #17664] [előzmény: (17656) sathaver, 2006-05-19 15:54:06]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17656. Elküldve: 2006-05-19 15:54:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92782.]

1. román fórumonláttam
2. Gondolom nem hobbiból másol valaki egy létező transzpordel csatornáit
3. teljesen legikátlan volt a kérdésed icon53.gif
[válaszok erre: #17657] [előzmény: (17655) Skybi, 2006-05-19 15:50:08]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17655. Elküldve: 2006-05-19 15:50:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92783.]

Mi alapján veszed ezt és honnan tudható, hogy ez valóban DIGI TP lesz?
Tehát kéne valami olyan info ami bizonyosságot ad... Mielőtt megint mindenki őrült módon szétkeverei a csatornáit felületes hírek alapján.
[válaszok erre: #17656] [előzmény: (17654) sathaver, 2006-05-19 15:14:29]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17654. Elküldve: 2006-05-19 15:14:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92784.]

12607 H 27500
[válaszok erre: #17655] [előzmény: (17653) Skybi, 2006-05-19 15:02:37]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17653. Elküldve: 2006-05-19 15:02:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92785.]

Sehol nem jelenik meg hivatalosan...
Mik az adatok?
[válaszok erre: #17654] [előzmény: (17650) sathaver, 2006-05-19 13:51:24]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joopasi



Tagság: 2006-05-18 09:45:09
Tagszám: #30687
Hozzászólások: 1
17652. Elküldve: 2006-05-19 15:00:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92786.]

sziasztok

nem tudom hogy más tapasztalta e már, de engem nagyon zavar. Az M1 , TV2 és RTL KLUB van a leginkább betömöritve a digin...iszonyú homályos a kép...mig az ATV, VIASAT, STORY, DISCOVERYK nagyon szép élesek. Ott is látszik a tömörítés, de leginkább a 3 nagy adó esetén. Miért?

Tudom hogy sokan kevésbé szeretitek e adókat , de szerintem evidens lenne, hogy azokat jobb minőségben nyomják..ehelyett ezek a legrosszabbak...(plusz a sport adók gyalázatosan le vannak tömöritve)
Zöldfülű
joopasi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17651. Elküldve: 2006-05-19 13:52:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92787.]

Szia!

Elméletileg működik a dolog amit akarsz , de ha nem akarod , hogy problémáid legyenek , akkor csakis a DIGI-re használd a cuccot.Persze előfordul , hogy valakinek müxik.Ha műholdazni akarsz , ami igen dícséretes dolog , érdemesebb egy másik beltérit venned.Vagy esetleg PC-be egy ss2-t.Nézz szét itt a fórumon.... icon50.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17800] [előzmény: (17649) mcs, 2006-05-19 13:42:40]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17650. Elküldve: 2006-05-19 13:51:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92788.]

de van csak elég gyenge a jelszínt nálam 40 % körüli
[válaszok erre: #17653] [előzmény: (17647) Skybi, 2006-05-19 13:11:28]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mcs



Tagság: 2006-05-17 15:48:49
Tagszám: #30663
Hozzászólások: 2
17649. Elküldve: 2006-05-19 13:42:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92789.]

DigiTV elofizetesem van es szeretnem a hotbird-ot is befogni. Meg tudnad mondani, hogy mit kell beallitanom a HSS-1165NA belterin, hogy tanyermozgatas nelkul fogjam a hotbird-ot? Nem nagyon ertek hozza igy valami vakvezeto kellene. Egyebkent milyen kodolatlan csatornak vannak a hotbird-en? Elore is koszonom. Csaba
[válaszok erre: #17651] [előzmény: (10044) Broki, 2006-03-06 17:57:07]
Zöldfülű
mcs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17648. Elküldve: 2006-05-19 13:18:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92790.]

JAJA!

Ok!
[előzmény: (17646) Laci082, 2006-05-19 13:09:45]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17647. Elküldve: 2006-05-19 13:11:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92791.]

Nincs 7 TP!
[válaszok erre: #17650]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17646. Elküldve: 2006-05-19 13:09:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92792.]

Ha a beltéri hekkelésével kapcsolatban akarsz írni akkor rossz embertől kérdezel, én is csak olvastam itt korábban róla. icon21.gif
Egyébként itt a fórumon is tudsz PÜ-t küldeni.
[válaszok erre: #17648] [előzmény: (17645) klevi, 2006-05-19 12:58:04]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17645. Elküldve: 2006-05-19 12:58:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92793.]

Laci082 !!!

Küldhetnék egy privát üzit (hova)?

Üdv!
[válaszok erre: #17646] [előzmény: (17643) Laci082, 2006-05-19 12:38:15]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


misa



Tagság: 2006-04-20 15:49:01
Tagszám: #29816
Hozzászólások: 24
17644. Elküldve: 2006-05-19 12:43:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92794.]

nekm a 6 tp. és a 7.-en semmit sem lehet fogni, pedig be van állítva
Zöldfülű
misa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17643. Elküldve: 2006-05-19 12:38:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92795.]

Emuról nem tudok (szerintem nincs). Csak a boxkey kiolvasásával, és erre alkalmas beltéribe való betöltésével odlható meg (pl Dreambox) Ehrez azonban szét kell szedni a Digis beltérit, és forrasztani is kell, ami nem biztos, hogy jót tesz az amúgy se csúcsminőségű gépnek. Ha pedig így tönkemegy azt nem fogják garanciában cserélni.
Szóval csak profiknak ajánlott barkácsolni.
[válaszok erre: #17645] [előzmény: (17642) nemethjoc, 2006-05-19 12:18:11]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nemethjoc



Tagság: 2005-09-01 15:47:53
Tagszám: #21585
Hozzászólások: 90
17642. Elküldve: 2006-05-19 12:18:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92796.]

Üdv!

Volna egy kérdésem (lehet nem ez a megfelelő topic)
Van-e arra valamiféle lehetőség, hogy a digi nézhető legyen saját kártyájával más beltériben. Azt tudom hogy a digi kártya össze van párosítva egy konkrét beltérivel. Viszont marhára idegesítő ennek a beltérinek egyes hibái, és hogy ha pl a nyaralóban akarom nézni, akkor bontsam szét az egész cuccot, majd rakjam össze megint, és vissza.
Szoval valami olyasmi modul nincsen, ami emulálná a beltérit (gyáriszámát) amitől a kártya azt hinné, hogy a saját beltérije, vagy esetleg Lazer 2003 Ci-re valami ilyesmi szoft?

Szerintem emiatt megérné ily módon "feltörni" a digi-t. Régebben ugyanis kérdeztem itt valahol a fórumon, hogy lehet-e törni, de akkor az volt rá a válasz, hogy nem éri meg vele foglalkozni, mert olcsó a szolgáltatás.
[válaszok erre: #17643]
Kezdő
nemethjoc adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17641. Elküldve: 2006-05-19 12:11:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92797.]

12607 H
Jeenleg ugyanaz megy rajta mint a 12643 H-n.
[előzmény: (17639) mmodjo, 2006-05-19 10:42:28]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mmodjo



Tagság: 2006-02-02 11:14:23
Tagszám: #26530
Hozzászólások: 394
17640. Elküldve: 2006-05-19 11:03:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92798.]

Kiraly a BOOM TV!
de a DIGI jobb
Törzstag
mmodjo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mmodjo



Tagság: 2006-02-02 11:14:23
Tagszám: #26530
Hozzászólások: 394
17639. Elküldve: 2006-05-19 10:42:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92799.]

mi a hetedik tp?
[válaszok erre: #17641]
Törzstag
mmodjo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laki



Tagság: 2005-07-08 18:08:36
Tagszám: #20298
Hozzászólások: 399
17638. Elküldve: 2006-05-19 10:28:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92800.]

mérwan némely csatibol 2?
Törzstag
Laki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110227, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0093119144439697 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail