| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17662. Elküldve: 2006-05-19 17:41:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92776.] |
hát az egy dolog hogy te mi után járkálsz de jelen pillanat ban is megy a 7. transzporder tesztelése!
VAN 7. TP!!!!!!
Miért nem érted meg hogy van ?
|
| | | [válaszok erre: #17663] |
[előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17661. Elküldve: 2006-05-19 17:39:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92777.] |
Hát egy ilyen jeleggű csatornának én is nagyon örülnék. Reméljük hogy lesz belöle valami. Jobb késöbb mint soha.
|
| | |
[előzmény: (17660) rakal, 2006-05-19 17:22:47] |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17660. Elküldve: 2006-05-19 17:22:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92778.] |
Nyilván csak tesztelték a7.TP-t.
De uraim,ez nem TESCO expressz pénztár,rögtön,de azonnal indul minden,reménykedjünk a júniusi indulásban,ha előbb,csak jó lesz(az AXN SCI-FI-t már én is nagyon várom)
|
| | | [válaszok erre: #17661] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vaduz

Tagság: 2006-05-01 07:02:08 Tagszám: #30133 Hozzászólások: 16 |
17659. Elküldve: 2006-05-19 17:19:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92779.] |
Tegnap volt,jól össze is kevert mindent mikor lekerestettem.
|
| | |
[előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40] |
|
Zöldfülű
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17658. Elküldve: 2006-05-19 17:15:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92780.] |
Hol? A Call Centernél??
|
| | |
[előzmény: (17657) Skybi, 2006-05-19 17:12:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17657. Elküldve: 2006-05-19 17:12:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92781.] |
Nos sajnos nincs 7. Tp!
Jobb ha elhiszed. Utánajártam!
|
| | | [válaszok erre: #17658 #17659 #17662 #17664] |
[előzmény: (17656) sathaver, 2006-05-19 15:54:06] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17656. Elküldve: 2006-05-19 15:54:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92782.] |
1. román fórumonláttam
2. Gondolom nem hobbiból másol valaki egy létező transzpordel csatornáit
3. teljesen legikátlan volt a kérdésed
|
| | | [válaszok erre: #17657] |
[előzmény: (17655) Skybi, 2006-05-19 15:50:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17655. Elküldve: 2006-05-19 15:50:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92783.] |
Mi alapján veszed ezt és honnan tudható, hogy ez valóban DIGI TP lesz?
Tehát kéne valami olyan info ami bizonyosságot ad... Mielőtt megint mindenki őrült módon szétkeverei a csatornáit felületes hírek alapján.
|
| | | [válaszok erre: #17656] |
[előzmény: (17654) sathaver, 2006-05-19 15:14:29] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17654. Elküldve: 2006-05-19 15:14:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92784.] |
12607 H 27500
|
| | | [válaszok erre: #17655] |
[előzmény: (17653) Skybi, 2006-05-19 15:02:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17653. Elküldve: 2006-05-19 15:02:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92785.] |
Sehol nem jelenik meg hivatalosan...
Mik az adatok?
|
| | | [válaszok erre: #17654] |
[előzmény: (17650) sathaver, 2006-05-19 13:51:24] |
|
Haladó
|
|
 joopasi

Tagság: 2006-05-18 09:45:09 Tagszám: #30687 Hozzászólások: 1 |
17652. Elküldve: 2006-05-19 15:00:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92786.] |
sziasztok
nem tudom hogy más tapasztalta e már, de engem nagyon zavar. Az M1 , TV2 és RTL KLUB van a leginkább betömöritve a digin...iszonyú homályos a kép...mig az ATV, VIASAT, STORY, DISCOVERYK nagyon szép élesek. Ott is látszik a tömörítés, de leginkább a 3 nagy adó esetén. Miért?
Tudom hogy sokan kevésbé szeretitek e adókat , de szerintem evidens lenne, hogy azokat jobb minőségben nyomják..ehelyett ezek a legrosszabbak...(plusz a sport adók gyalázatosan le vannak tömöritve)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17651. Elküldve: 2006-05-19 13:52:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92787.] |
Szia!
Elméletileg működik a dolog amit akarsz , de ha nem akarod , hogy problémáid legyenek , akkor csakis a DIGI-re használd a cuccot.Persze előfordul , hogy valakinek müxik.Ha műholdazni akarsz , ami igen dícséretes dolog , érdemesebb egy másik beltérit venned.Vagy esetleg PC-be egy ss2-t.Nézz szét itt a fórumon....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17800] |
[előzmény: (17649) mcs, 2006-05-19 13:42:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17650. Elküldve: 2006-05-19 13:51:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92788.] |
de van csak elég gyenge a jelszínt nálam 40 % körüli
|
| | | [válaszok erre: #17653] |
[előzmény: (17647) Skybi, 2006-05-19 13:11:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcs

Tagság: 2006-05-17 15:48:49 Tagszám: #30663 Hozzászólások: 2 |
17649. Elküldve: 2006-05-19 13:42:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92789.] |
DigiTV elofizetesem van es szeretnem a hotbird-ot is befogni. Meg tudnad mondani, hogy mit kell beallitanom a HSS-1165NA belterin, hogy tanyermozgatas nelkul fogjam a hotbird-ot? Nem nagyon ertek hozza igy valami vakvezeto kellene. Egyebkent milyen kodolatlan csatornak vannak a hotbird-en? Elore is koszonom. Csaba
|
| | | [válaszok erre: #17651] |
[előzmény: (10044) Broki, 2006-03-06 17:57:07] |
|
Zöldfülű
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17648. Elküldve: 2006-05-19 13:18:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92790.] |
JAJA!
Ok!
|
| | |
[előzmény: (17646) Laci082, 2006-05-19 13:09:45] |
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17647. Elküldve: 2006-05-19 13:11:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92791.] |
Nincs 7 TP!
|
| | | [válaszok erre: #17650] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17646. Elküldve: 2006-05-19 13:09:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92792.] |
Ha a beltéri hekkelésével kapcsolatban akarsz írni akkor rossz embertől kérdezel, én is csak olvastam itt korábban róla.
Egyébként itt a fórumon is tudsz PÜ-t küldeni.
|
| | | [válaszok erre: #17648] |
[előzmény: (17645) klevi, 2006-05-19 12:58:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17645. Elküldve: 2006-05-19 12:58:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92793.] |
Laci082 !!!
Küldhetnék egy privát üzit (hova)?
Üdv!
|
| | | [válaszok erre: #17646] |
[előzmény: (17643) Laci082, 2006-05-19 12:38:15] |
|
Haladó
|
|
 misa

Tagság: 2006-04-20 15:49:01 Tagszám: #29816 Hozzászólások: 24 |
17644. Elküldve: 2006-05-19 12:43:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92794.] |
nekm a 6 tp. és a 7.-en semmit sem lehet fogni, pedig be van állítva
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17643. Elküldve: 2006-05-19 12:38:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92795.] |
Emuról nem tudok (szerintem nincs). Csak a boxkey kiolvasásával, és erre alkalmas beltéribe való betöltésével odlható meg (pl Dreambox) Ehrez azonban szét kell szedni a Digis beltérit, és forrasztani is kell, ami nem biztos, hogy jót tesz az amúgy se csúcsminőségű gépnek. Ha pedig így tönkemegy azt nem fogják garanciában cserélni.
Szóval csak profiknak ajánlott barkácsolni.
|
| | | [válaszok erre: #17645] |
[előzmény: (17642) nemethjoc, 2006-05-19 12:18:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nemethjoc

Tagság: 2005-09-01 15:47:53 Tagszám: #21585 Hozzászólások: 90 |
17642. Elküldve: 2006-05-19 12:18:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92796.] |
Üdv!
Volna egy kérdésem (lehet nem ez a megfelelő topic)
Van-e arra valamiféle lehetőség, hogy a digi nézhető legyen saját kártyájával más beltériben. Azt tudom hogy a digi kártya össze van párosítva egy konkrét beltérivel. Viszont marhára idegesítő ennek a beltérinek egyes hibái, és hogy ha pl a nyaralóban akarom nézni, akkor bontsam szét az egész cuccot, majd rakjam össze megint, és vissza.
Szoval valami olyasmi modul nincsen, ami emulálná a beltérit (gyáriszámát) amitől a kártya azt hinné, hogy a saját beltérije, vagy esetleg Lazer 2003 Ci-re valami ilyesmi szoft?
Szerintem emiatt megérné ily módon "feltörni" a digi-t. Régebben ugyanis kérdeztem itt valahol a fórumon, hogy lehet-e törni, de akkor az volt rá a válasz, hogy nem éri meg vele foglalkozni, mert olcsó a szolgáltatás.
|
| | | [válaszok erre: #17643] |
|
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17641. Elküldve: 2006-05-19 12:11:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92797.] |
12607 H
Jeenleg ugyanaz megy rajta mint a 12643 H-n.
|
| | |
[előzmény: (17639) mmodjo, 2006-05-19 10:42:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mmodjo

Tagság: 2006-02-02 11:14:23 Tagszám: #26530 Hozzászólások: 394 |
17640. Elküldve: 2006-05-19 11:03:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92798.] |
Kiraly a BOOM TV!
de a DIGI jobb
|
| |
|
Törzstag
|
|
 mmodjo

Tagság: 2006-02-02 11:14:23 Tagszám: #26530 Hozzászólások: 394 |
17639. Elküldve: 2006-05-19 10:42:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92799.] |
mi a hetedik tp?
|
| | | [válaszok erre: #17641] |
|
|
Törzstag
|
|
 Laki

Tagság: 2005-07-08 18:08:36 Tagszám: #20298 Hozzászólások: 399 |
17638. Elküldve: 2006-05-19 10:28:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92800.] |
mérwan némely csatibol 2?
|
| |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|