| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
|
 cr-v

Tagság: 2005-05-03 07:38:32 Tagszám: #18417 Hozzászólások: 22 |
17637. Elküldve: 2006-05-19 10:09:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92801.] |
Akadozik a City
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17636. Elküldve: 2006-05-19 08:15:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92802.] |
...és próbáljuk szídni a Digit...
|
| | |
[előzmény: (17632) taurus, 2006-05-18 19:54:26] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17635. Elküldve: 2006-05-18 23:50:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92803.] |
A full digitális műsorkészítés hátrányai
|
| | |
[előzmény: (17631) altigo, 2006-05-18 18:44:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17634. Elküldve: 2006-05-18 23:22:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92804.] |
Gyerekek.
Hogy van az, hogy 1, 2, 3, 4, 5 tp-ken 98% a minőség és a 6 tp-n 60% , közben rákerestem a 7 tp-re és azon a minőség megint 98% .
Valaki esetleg egy elfogathato választ tudna adni? Nálatok mi van?
|
| |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
17633. Elküldve: 2006-05-18 20:06:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92805.] |
Érdekes, ez az új technika egyik csatornánál sem megy zökkenőmentesen. Az elején az RTL-nél is voltak ilyen hibák, amikor kiköltöztek az új székházba. A VIVA tv-nél szintén mióta átálltak erre az új rendszerre rendszeresen vannak hibák a műsorban, legutóbb tegnap este volt egy órás fagyás náluk.
|
| | |
[előzmény: (17632) taurus, 2006-05-18 19:54:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17631. Elküldve: 2006-05-18 18:44:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92807.] |
Tökre gáz a tv2 a Digin!
A kép késik a hanghoz képest,ráadásúl ami persze nem Digi hiba,de a Tényekben összeomlott a számítógépes rendszer és felfüggesztették a híreket!
|
| | | [válaszok erre: #17632 #17635] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17630. Elküldve: 2006-05-18 18:20:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92808.] |
Ugyanolyan az összes, mert ugyanazt lövik fel a két tp-re.
|
| | |
[előzmény: (17629) sathaver, 2006-05-18 18:17:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17629. Elküldve: 2006-05-18 18:17:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92809.] |
szerintem most állítják be a transpordert és lehet marad pár csati és jobb minőségű lesz nekem az AXN az új transzporderen sztereónak tűnik valaki meg tudná nézni?
|
| | | [válaszok erre: #17630] |
[előzmény: (17627) laximus, 2006-05-18 18:09:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17629. Elküldve: 2006-05-18 18:17:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92810.] |
Ja, a 12643 H megy rajta. Természetesen ez a sz*r összekeverte a beállított listát megint, hogy ezt hozzáadtam, és kerestem rajta. Utálom ezt a beltérit
|
| | |
[előzmény: (17626) sathaver, 2006-05-18 17:58:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17628. Elküldve: 2006-05-18 18:15:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92811.] |
Remélem az AXN Sci-Fi indulás sem fog sokáig késni..
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17628. Elküldve: 2006-05-18 18:15:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92812.] |
szerintem most állítják be a transpordert és lehet marad pár csati és jobb minőségű lesz nekem az ANX az új transzporderen stereónak tűnik valaki meg tudná nézni?
|
| | |
[előzmény: (17627) laximus, 2006-05-18 18:09:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 laximus

Tagság: 2006-05-13 15:58:13 Tagszám: #30535 Hozzászólások: 11 |
17627. Elküldve: 2006-05-18 18:09:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92813.] |
Bocs én nem nagyon vagyok értő - még! Tehát ha még egy transponder beállítanak, megoszlik a cstornák száma a két TP között és lehet hogy jobb lesz a képminőség, vagy még több csatit tesznek fel , és marad ez a minőseg. Ha szavazni éehetne, én az előbbit választanám. Elég nekem ami van, csak legyen egy kicsit szebb. Bár ezért a pénzért ez sem rossz.
|
| | | [válaszok erre: #17628 #17629] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17626. Elküldve: 2006-05-18 17:58:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92814.] |
jelenleg egyik transpordert "tükrözik rá"
|
| | | [válaszok erre: #17629] |
[előzmény: (17624) Laci082, 2006-05-18 17:50:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 komaromi

Tagság: 2006-02-17 22:20:44 Tagszám: #27249 Hozzászólások: 187 |
17625. Elküldve: 2006-05-18 17:52:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92815.] |
Az a pletyka, hogy még nehany cseh meg szlovak ado lesz.
|
| |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17624. Elküldve: 2006-05-18 17:50:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92816.] |
Valami van is rajta?
|
| | | [válaszok erre: #17626] |
[előzmény: (17621) sathaver, 2006-05-18 17:33:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17623. Elküldve: 2006-05-18 17:49:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92817.] |
Jelentheti mindkettőt attól függően mire akarják használni.
|
| | |
[előzmény: (17622) laximus, 2006-05-18 17:36:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 laximus

Tagság: 2006-05-13 15:58:13 Tagszám: #30535 Hozzászólások: 11 |
17622. Elküldve: 2006-05-18 17:36:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92818.] |
És ez most mit jelent? Új csatornákat, szebb lesz a kép, vagy mi....?
|
| | | [válaszok erre: #17623] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17621. Elküldve: 2006-05-18 17:33:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92819.] |
Nekem jutott az a megtiszteltetés hogy bejelentsem elindult a 7 TP!!
12607 H 27500 3/4 [DigiTV tp.7]
pár perce láttam a román fórumon
|
| | | [válaszok erre: #17624] |
[előzmény: (17620) Laci082, 2006-05-18 15:54:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17620. Elküldve: 2006-05-18 15:54:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92820.] |
Azt én se tudom. Mondjuk ideje lenni feltölteni a tartalmakat is, hogy ne csak egy szép h betűt lássunk a részletes infó helyett.
|
| | | [válaszok erre: #17621] |
[előzmény: (17619) krizsa2, 2006-05-18 13:24:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17619. Elküldve: 2006-05-18 13:24:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92821.] |
lehetne már minden csatornánka epg-je. Nem vágom, hogy a többi 5 nek miért nincs
|
| | | [válaszok erre: #17620] |
[előzmény: (17618) Laci082, 2006-05-18 13:09:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17618. Elküldve: 2006-05-18 13:09:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92822.] |
Hol?
Szerintem romlik a TV-d, nézesd meg egy szerelővel
Semmit nem javult az utóbbi hetekben,de nem is romlott. Olyan mint volt, viszont most már legalább a hang nem csúszik egyik csatornán se.
|
| | | [válaszok erre: #17619] |
[előzmény: (17617) Skybi, 2006-05-18 13:01:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17617. Elküldve: 2006-05-18 13:01:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92823.] |
A napokban sokat javult a képminőség!
|
| | | [válaszok erre: #17618] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17616. Elküldve: 2006-05-18 12:00:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92824.] |
Nekem még semmi. Ez egyébként a mondat végén azt jelenti, hogy ez csak olyan kis poénos megjegyzés akart lenni, és nem anyázás. Mert azt ugye tudjuk, hogy nálunk se mentek normálisan az aktiválások.
|
| | |
[előzmény: (17615) punto, 2006-05-18 09:35:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17615. Elküldve: 2006-05-18 09:35:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92825.] |
miért neked mi a gondod a DIGI TV-vel. azonkivül,hogy állandoan furod
|
| | | [válaszok erre: #17616] |
[előzmény: (17614) Laci082, 2006-05-18 09:16:06] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110227, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|