| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110228, Sat) |
|
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17615. Elküldve: 2006-05-18 09:35:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92826.] |
miért neked mi a gondod a DIGI TV-vel. azonkivül,hogy állandoan furod
|
| | | [válaszok erre: #17616] |
[előzmény: (17614) Laci082, 2006-05-18 09:16:06] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17614. Elküldve: 2006-05-18 09:16:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92827.] |
Miért is menne valami normálisan?
|
| | | [válaszok erre: #17615] |
[előzmény: (17612) nyakec, 2006-05-18 06:20:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17613. Elküldve: 2006-05-18 08:42:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92828.] |
|
| | |
[előzmény: (17610) vda, 2006-05-17 23:30:47] |
|
Törzstag
|
|
 nyakec

Tagság: 2003-03-18 00:00:00 Tagszám: #1631 Hozzászólások: 366 |
17612. Elküldve: 2006-05-18 06:20:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92829.] |
re 17608 komáromi..
Slovákiában probléma adodott a beltéri és a kártya párosításával/ a gyárto valamit elszúrt/ lehet hogy már holnap OK
|
| | | [válaszok erre: #17614] |
|
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17611. Elküldve: 2006-05-17 23:57:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92830.] |
Nem javítják, cserélik. Hívd fel a forgalmazót/szerelőt, ha nem tudod a számát akkor az ügyfélszolgálatot, aztán megmondják hova kell vinni. Ha szerencséd van akkor van készleten, és a helyszínen cserélik, ha nincs akkor várnod kell (új kártyát, szerződést is kapsz).
|
| | |
[előzmény: (17610) vda, 2006-05-17 23:30:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vda

Tagság: 2005-11-07 17:57:24 Tagszám: #23532 Hozzászólások: 257 |
17610. Elküldve: 2006-05-17 23:30:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92831.] |
Sziasztok! Kb. 3/4 oraval ezelott kipurcant a Hyundai belterim, legalabb is azt hiszem. TV-zes kozben egyszer csak megallt a kep, es par masodperc mulva a hang is, kozben a kijelzo kedett vadul krix-kraxokkal villogni, a taviranyitora nem reagalt. Kikapcs-bekapcs, semmi, meg se mozdult. Tobbszoros ki-bekapcsolgatassal ugyanaz volt az eredmeny. 20 perc pihenes, ujra bekepcs, egybol mukodott... de csak kb. egy percig, azutan minden kezdett elorol: megallt a kep, utana a hang, megvadult a kijelzo, kikapcsolas utan be se lehet kapcsolni, semmi!
Vajon mi tortenhetett vele? Volt mar valakinek hasonlo problemaja? Hova lehet vinni javittatni (meg garis), nem tudjatok?
Koszi!
|
| | | [válaszok erre: #17611 #17613] |
|
|
Haladó
|
|
 koko0102

Tagság: 2006-01-30 13:23:22 Tagszám: #26407 Hozzászólások: 124 |
17609. Elküldve: 2006-05-17 21:04:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92832.] |
Van egy eladó DIGI beltérim, fúl előfizuval szükség szerint antennával HBM előnyben. Ha sok a full előfizu lemondhatom. A felszerelés külön megállapodás tárgyát képezi. Jelige 2 héten belül.
koko
|
| |
|
Haladó
|
|
 komaromi

Tagság: 2006-02-17 22:20:44 Tagszám: #27249 Hozzászólások: 187 |
17608. Elküldve: 2006-05-17 19:40:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92833.] |
GYEREKEk VAM MAR VALAKINEK SZLOVAKIABAN, MUKODO DIGIJE, HA IGEN HOL??????
|
| |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17607. Elküldve: 2006-05-17 19:28:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92834.] |
Nem én mondom mert még nem volt szerencsém(?) hozzá, hanem itt írta korábban aki találkozott már vele
|
| | |
[előzmény: (17606) sathaver, 2006-05-17 19:24:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17606. Elküldve: 2006-05-17 19:24:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92835.] |
Laci testvérem ha temondod elhiszem!
|
| | | [válaszok erre: #17607] |
[előzmény: (17605) Laci082, 2006-05-17 19:22:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17605. Elküldve: 2006-05-17 19:22:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92836.] |
Nem sokkal drágább mint ez, de álítólag nagyon gáz, úgyhogy szerintem örüljünk, hogy nem azt kaptuk
Jah, és az információk szerint Szlovákiában nem kell megvenni a beltérit, hanem ugyanúgy csak bérbe adják, ahogy itthon a UPC.
|
| | | [válaszok erre: #17606] |
[előzmény: (17604) sathaver, 2006-05-17 19:18:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17604. Elküldve: 2006-05-17 19:18:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92837.] |
nekünk meg maradt a szar:D
Mennyibe kerülne Ft-ba?
|
| | | [válaszok erre: #17605] |
[előzmény: (17603) Laci082, 2006-05-17 19:04:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17603. Elküldve: 2006-05-17 19:04:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92838.] |
Humax. Ott azzal indultak.
|
| | | [válaszok erre: #17604] |
[előzmény: (17602) sathaver, 2006-05-17 19:02:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17602. Elküldve: 2006-05-17 19:02:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92839.] |
ez milyen beltéri taurus tesvérem?
|
| | | [válaszok erre: #17603] |
[előzmény: (17601) taurus, 2006-05-17 18:44:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17601. Elküldve: 2006-05-17 18:44:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92840.] |
A Digi szlovákiában.
|
| | | [válaszok erre: #17602] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17600. Elküldve: 2006-05-17 15:40:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92841.] |
EPG?
Nekem a képújság is elég lenne. De mért kell kivágni az adásból?
Mellesleg a másik digitális beltérin (Skymaster) tökéletesen működik az EPG, txt, mondjuk a Sat1,...stb. Saját (kb)1000 oldalas txt memóriája hihetetlenül gyors.
|
| | |
[előzmény: (17598) szervezkedő, 2006-05-17 13:20:24] |
|
Haladó
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
17599. Elküldve: 2006-05-17 13:30:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92842.] |
Franciáknál általában minden szám előre...
|
| | |
[előzmény: (17598) szervezkedő, 2006-05-17 13:20:24] |
|
Törzstag
|
|
 szervezkedő

Tagság: 2005-10-04 21:05:49 Tagszám: #22545 Hozzászólások: 463 |
17598. Elküldve: 2006-05-17 13:20:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92843.] |
Nekem nagyon szerencsém van ezzel a digivel. Családom van, dolgozok, hogy megéljünk valamiből és emellet néha nézek tvt is. Azt gondolom egy átlagos néző vagyok. De valahogy nekem olyan egetverő gondom nincs vele. Hosszú hónapok alatt megoldódott végre a beltéri kiszámlázása is. Tehát ennyit szerintem megér.
Esetleg ha majd futja a diginek, akkor ne csak két műszakban (6-14 és14-22ig) alkalmazza az epg begépelésével, karbantartásával foglalatoskodókat hanem indítsanak be egy harmadik műszakot is. Egy észrevétel esetleg: egy ezene csatira sztem tök fölösleges az epg(VH1).
|
| | | [válaszok erre: #17599 #17600] |
|
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17597. Elküldve: 2006-05-17 13:20:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92844.] |
"Az nem a magyar adás, nem magyarok a reklámok, sem az inzertek, csak van magyar hangvivője.. nem? "
A NatGeo a reklámokból él, ergo ő a Magyarországnak szóló verziót kívánja adni a Digi TV-n is. Más verzióval a NatGeo csak bukna.
|
| | |
[előzmény: (17596) Permi, 2006-05-17 13:14:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
17596. Elküldve: 2006-05-17 13:14:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92845.] |
Igazából azt nem értem, hogy ha a UPC kizárólagos terjesztési megállapodást kötött a Nat Geo-val, akkor a Digi miért nem veszi a HB-ről, a lengyeleknek szóló változatot, magyar hangvivővel?
Az nem a magyar adás, nem magyarok a reklámok, sem az inzertek, csak van magyar hangvivője.. nem?
A kecske is jól lakna, a káposzta is megmaradna..
|
| | | [válaszok erre: #17597] |
[előzmény: (17594) Laci082, 2006-05-17 12:28:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztomtom

Tagság: 2006-05-17 08:26:48 Tagszám: #30645 Hozzászólások: 1 |
17595. Elküldve: 2006-05-17 13:12:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92846.] |
??? és at hogyan csinálod?
|
| | |
[előzmény: (17580) punto, 2006-05-16 21:20:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17594. Elküldve: 2006-05-17 12:28:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92847.] |
Vannak ilyen balesetek
|
| | | [válaszok erre: #17596] |
[előzmény: (17593) makso, 2006-05-17 12:27:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17593. Elküldve: 2006-05-17 12:27:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92848.] |
Húúú ez tényleg nagyon komoly...
|
| | | [válaszok erre: #17594] |
[előzmény: (17592) Laci082, 2006-05-17 11:48:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17592. Elküldve: 2006-05-17 11:48:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92849.] |
Az m1 volt a legkomolyabb amikor pár napja frekit váltott UPC-n, és a Digisek nem kapcsoltak időben, így a CT1 műsorát sugározták.
|
| | | [válaszok erre: #17593] |
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
17591. Elküldve: 2006-05-17 11:16:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92850.] |
A UPC-s AXN-ről például át kellett kapcsolnom a digis -re tegnapelőtt este, mert folyamatosan akadozott.
...véletlen...
|
| | |
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110228, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|