Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499725/46 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (104/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110228, Sat)
 

punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17615. Elküldve: 2006-05-18 09:35:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92826.]

miért neked mi a gondod a DIGI TV-vel. icon5.gif icon5.gif azonkivül,hogy állandoan furod icon65.gif icon65.gif
[válaszok erre: #17616] [előzmény: (17614) Laci082, 2006-05-18 09:16:06]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17614. Elküldve: 2006-05-18 09:16:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92827.]

Miért is menne valami normálisan? icon21.gif
[válaszok erre: #17615] [előzmény: (17612) nyakec, 2006-05-18 06:20:38]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17613. Elküldve: 2006-05-18 08:42:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92828.]

icon44.gif icon44.gif icon44.gif icon44.gif
[előzmény: (17610) vda, 2006-05-17 23:30:47]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nyakec



Tagság: 2003-03-18 00:00:00
Tagszám: #1631
Hozzászólások: 366
17612. Elküldve: 2006-05-18 06:20:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92829.]

re 17608 komáromi..
Slovákiában probléma adodott a beltéri és a kártya párosításával/ a gyárto valamit elszúrt/ lehet hogy már holnap OK icon47.gif
[válaszok erre: #17614]
Törzstag
nyakec adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17611. Elküldve: 2006-05-17 23:57:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92830.]

Nem javítják, cserélik. Hívd fel a forgalmazót/szerelőt, ha nem tudod a számát akkor az ügyfélszolgálatot, aztán megmondják hova kell vinni. Ha szerencséd van akkor van készleten, és a helyszínen cserélik, ha nincs akkor várnod kell (új kártyát, szerződést is kapsz).
[előzmény: (17610) vda, 2006-05-17 23:30:47]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vda



Tagság: 2005-11-07 17:57:24
Tagszám: #23532
Hozzászólások: 257
17610. Elküldve: 2006-05-17 23:30:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92831.]

Sziasztok! Kb. 3/4 oraval ezelott kipurcant a Hyundai belterim, legalabb is azt hiszem. TV-zes kozben egyszer csak megallt a kep, es par masodperc mulva a hang is, kozben a kijelzo kedett vadul krix-kraxokkal villogni, a taviranyitora nem reagalt. Kikapcs-bekapcs, semmi, meg se mozdult. Tobbszoros ki-bekapcsolgatassal ugyanaz volt az eredmeny. 20 perc pihenes, ujra bekepcs, egybol mukodott... de csak kb. egy percig, azutan minden kezdett elorol: megallt a kep, utana a hang, megvadult a kijelzo, kikapcsolas utan be se lehet kapcsolni, semmi!

Vajon mi tortenhetett vele? Volt mar valakinek hasonlo problemaja? Hova lehet vinni javittatni (meg garis), nem tudjatok?

Koszi!
[válaszok erre: #17611 #17613]
Haladó
vda adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


koko0102



Tagság: 2006-01-30 13:23:22
Tagszám: #26407
Hozzászólások: 124
17609. Elküldve: 2006-05-17 21:04:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92832.]

Van egy eladó DIGI beltérim, fúl előfizuval szükség szerint antennával HBM előnyben. Ha sok a full előfizu lemondhatom. A felszerelés külön megállapodás tárgyát képezi. Jelige 2 héten belül.

koko
Haladó
koko0102 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


komaromi



Tagság: 2006-02-17 22:20:44
Tagszám: #27249
Hozzászólások: 187
17608. Elküldve: 2006-05-17 19:40:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92833.]

GYEREKEk VAM MAR VALAKINEK SZLOVAKIABAN, MUKODO DIGIJE, HA IGEN HOL??????
Haladó
komaromi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17607. Elküldve: 2006-05-17 19:28:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92834.]

Nem én mondom mert még nem volt szerencsém(?) hozzá, hanem itt írta korábban aki találkozott már vele icon21.gif
[előzmény: (17606) sathaver, 2006-05-17 19:24:37]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17606. Elküldve: 2006-05-17 19:24:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92835.]

Laci testvérem ha temondod elhiszem! icon53.gif
[válaszok erre: #17607] [előzmény: (17605) Laci082, 2006-05-17 19:22:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17605. Elküldve: 2006-05-17 19:22:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92836.]

Nem sokkal drágább mint ez, de álítólag nagyon gáz, úgyhogy szerintem örüljünk, hogy nem azt kaptuk icon21.gif

Jah, és az információk szerint Szlovákiában nem kell megvenni a beltérit, hanem ugyanúgy csak bérbe adják, ahogy itthon a UPC.
[válaszok erre: #17606] [előzmény: (17604) sathaver, 2006-05-17 19:18:18]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17604. Elküldve: 2006-05-17 19:18:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92837.]

nekünk meg maradt a szar:D
Mennyibe kerülne Ft-ba?
[válaszok erre: #17605] [előzmény: (17603) Laci082, 2006-05-17 19:04:49]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17603. Elküldve: 2006-05-17 19:04:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92838.]

Humax. Ott azzal indultak.
[válaszok erre: #17604] [előzmény: (17602) sathaver, 2006-05-17 19:02:16]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17602. Elküldve: 2006-05-17 19:02:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92839.]

ez milyen beltéri taurus tesvérem?
[válaszok erre: #17603] [előzmény: (17601) taurus, 2006-05-17 18:44:13]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17601. Elküldve: 2006-05-17 18:44:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92840.]

A Digi szlovákiában.
[válaszok erre: #17602]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17600. Elküldve: 2006-05-17 15:40:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92841.]

EPG?
Nekem a képújság is elég lenne. De mért kell kivágni az adásból?

Mellesleg a másik digitális beltérin (Skymaster) tökéletesen működik az EPG, txt, mondjuk a Sat1,...stb. Saját (kb)1000 oldalas txt memóriája hihetetlenül gyors.
[előzmény: (17598) szervezkedő, 2006-05-17 13:20:24]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitiless



Tagság: 2005-07-25 06:11:39
Tagszám: #20658
Hozzászólások: 318
17599. Elküldve: 2006-05-17 13:30:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92842.]

Franciáknál általában minden szám előre...
[előzmény: (17598) szervezkedő, 2006-05-17 13:20:24]
Törzstag
pitiless adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szervezkedő



Tagság: 2005-10-04 21:05:49
Tagszám: #22545
Hozzászólások: 463
17598. Elküldve: 2006-05-17 13:20:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92843.]

Nekem nagyon szerencsém van ezzel a digivel. Családom van, dolgozok, hogy megéljünk valamiből és emellet néha nézek tvt is. Azt gondolom egy átlagos néző vagyok. De valahogy nekem olyan egetverő gondom nincs vele. Hosszú hónapok alatt megoldódott végre a beltéri kiszámlázása is. Tehát ennyit szerintem megér.
Esetleg ha majd futja a diginek, akkor ne csak két műszakban (6-14 és14-22ig) alkalmazza az epg begépelésével, karbantartásával foglalatoskodókat hanem indítsanak be egy harmadik műszakot is. Egy észrevétel esetleg: egy ezene csatira sztem tök fölösleges az epg(VH1).
[válaszok erre: #17599 #17600]
Törzstag
szervezkedő adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17597. Elküldve: 2006-05-17 13:20:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92844.]

"Az nem a magyar adás, nem magyarok a reklámok, sem az inzertek, csak van magyar hangvivője.. nem? "

A NatGeo a reklámokból él, ergo ő a Magyarországnak szóló verziót kívánja adni a Digi TV-n is. Más verzióval a NatGeo csak bukna.

[előzmény: (17596) Permi, 2006-05-17 13:14:30]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
17596. Elküldve: 2006-05-17 13:14:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92845.]

Igazából azt nem értem, hogy ha a UPC kizárólagos terjesztési megállapodást kötött a Nat Geo-val, akkor a Digi miért nem veszi a HB-ről, a lengyeleknek szóló változatot, magyar hangvivővel?
Az nem a magyar adás, nem magyarok a reklámok, sem az inzertek, csak van magyar hangvivője.. nem?
A kecske is jól lakna, a káposzta is megmaradna.. icon26.gif
[válaszok erre: #17597] [előzmény: (17594) Laci082, 2006-05-17 12:28:54]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztomtom



Tagság: 2006-05-17 08:26:48
Tagszám: #30645
Hozzászólások: 1
17595. Elküldve: 2006-05-17 13:12:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92846.]

??? és at hogyan csinálod?
[előzmény: (17580) punto, 2006-05-16 21:20:38]
Zöldfülű
sztomtom adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17594. Elküldve: 2006-05-17 12:28:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92847.]

Vannak ilyen balesetek icon53.gif
[válaszok erre: #17596] [előzmény: (17593) makso, 2006-05-17 12:27:56]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17593. Elküldve: 2006-05-17 12:27:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92848.]

Húúú ez tényleg nagyon komoly... icon28.gif

icon53.gif icon53.gif icon53.gif
[válaszok erre: #17594] [előzmény: (17592) Laci082, 2006-05-17 11:48:57]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17592. Elküldve: 2006-05-17 11:48:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92849.]

Az m1 volt a legkomolyabb amikor pár napja frekit váltott UPC-n, és a Digisek nem kapcsoltak időben, így a CT1 műsorát sugározták.
[válaszok erre: #17593] [előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
17591. Elküldve: 2006-05-17 11:16:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92850.]

A UPC-s AXN-ről például át kellett kapcsolnom a digis -re tegnapelőtt este, mert folyamatosan akadozott.

...véletlen...
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110228, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0092039108276367 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail