| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110229, Sat) |
|
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
17591. Elküldve: 2006-05-17 11:16:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92851.] |
A UPC-s AXN-ről például át kellett kapcsolnom a digis -re tegnapelőtt este, mert folyamatosan akadozott.
...véletlen...
|
| | |
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17590. Elküldve: 2006-05-17 11:07:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92852.] |
Merő véletlen, merő véletlen.
|
| | |
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17589. Elküldve: 2006-05-17 11:03:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92853.] |
Akkor miért van az, hogy ha a UPC muxa megfekszik, akkor a Digin is megáll az adás???
|
| | | [válaszok erre: #17590 #17591 #17592] |
[előzmény: (17585) mmodjo, 2006-05-17 10:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17588. Elküldve: 2006-05-17 10:45:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92854.] |
Nagy a csend. Valószínű alakítanak valamit.
|
| | |
[előzmény: (17587) sathaver, 2006-05-17 10:40:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17587. Elküldve: 2006-05-17 10:40:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92855.] |
mmodjo tutsz valamit új csatikról?
|
| | | [válaszok erre: #17588] |
[előzmény: (17585) mmodjo, 2006-05-17 10:24:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17586. Elküldve: 2006-05-17 10:38:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92856.] |
Sokat emlegettük itt az érintett csatornát vagy minek is nevezzem.
"Az ügyészség szerint a két nagy kereskedelmi tévé szerződésének meghosszabbítása törvénytelen volt, ezért felszólította az ORTT-t a törvényes állapot helyreállítására – magyarán a szerződések megsemmisítésére. "
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=354698&rvt=118
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mmodjo

Tagság: 2006-02-02 11:14:23 Tagszám: #26530 Hozzászólások: 394 |
17585. Elküldve: 2006-05-17 10:24:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92857.] |
A film+(magyar) es a Cooltv-t (magyar) Romaniaban lovik fel muholdra, és nem a UPC-tol veszik !
|
| | | [válaszok erre: #17587 #17589] |
|
|
Törzstag
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17584. Elküldve: 2006-05-17 10:00:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92858.] |
Ahogy elnézem a zalaiak megint egy jó kis viharban élvezhetik a Digi tv-t!
|
| |
|
Haladó
|
|
 MaDFoX

Tagság: 2006-04-14 15:33:26 Tagszám: #29621 Hozzászólások: 50 |
17583. Elküldve: 2006-05-17 02:17:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92859.] |
Hol rendelted? Talán itt http://www.digitvzala.hu kapsz infót... Én közvetlenül rendeltem a hozzánk tartozó jómunkasembernél, kb 3 hetet vártam...
|
| | |
[előzmény: (17581) töky11, 2006-05-16 23:20:18] |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17582. Elküldve: 2006-05-17 00:27:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92860.] |
Ezt talán a forgalmazótól kérdezd, ő biztos jobban tudja. Lehet, hogy csak egy hét, de akár 1-1,5 hónap is lehet attól függően, hogy hányan vannak előtted, és kapnak-e elég felszerelést a forgalmazók/szerelők.
|
| | |
[előzmény: (17581) töky11, 2006-05-16 23:20:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 töky11

Tagság: 2004-11-20 19:20:51 Tagszám: #14072 Hozzászólások: 1074 |
17581. Elküldve: 2006-05-16 23:20:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92861.] |
Sziasztok!
Faternak megrendeltem a digitv-t! Zalában Nagykanizsán mennyi a várakozási idő?
|
| | | [válaszok erre: #17582 #17583] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17580. Elküldve: 2006-05-16 21:20:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92862.] |
igen
|
| | | [válaszok erre: #17595] |
[előzmény: (17577) bco, 2006-05-16 21:08:09] |
|
Törzstag
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17579. Elküldve: 2006-05-16 21:14:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92863.] |
Álmodik a nyomor
|
| | |
[előzmény: (17578) Laci082, 2006-05-16 21:09:41] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17578. Elküldve: 2006-05-16 21:09:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92864.] |
Holnaptól ezt adják az új előfizetőknek 18000Ft-ért. A régi előfizető viszont sajnos csak 100000Ft felár megfizetése után cserélhetik be a régi beltériket
|
| | | [válaszok erre: #17579] |
[előzmény: (17576) punto, 2006-05-16 21:04:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17577. Elküldve: 2006-05-16 21:08:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92865.] |
És a Te kis faxa digis kártyád jó bele
|
| | | [válaszok erre: #17580] |
[előzmény: (17576) punto, 2006-05-16 21:04:07] |
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17576. Elküldve: 2006-05-16 21:04:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92866.] |
és ez
|
| | | [válaszok erre: #17577 #17578] |
[előzmény: (17574) bco, 2006-05-16 20:54:21] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17575. Elküldve: 2006-05-16 21:01:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92867.] |
Nem tudok róla, hogy lenne nálunk Humax.
|
| | |
[előzmény: (17574) bco, 2006-05-16 20:54:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17574. Elküldve: 2006-05-16 20:54:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92868.] |
Van már Mo.-i forgalomba Humax beltéri
Vagy nem is lesz
|
| | | [válaszok erre: #17575 #17576] |
|
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17573. Elküldve: 2006-05-16 20:49:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92869.] |
A 3 említett csatorna nem valószínű, hogy felkerül. Az új AXN alcsatornákra nagyobb esély van.
|
| | |
[előzmény: (17572) e811lhar, 2006-05-16 20:48:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
17572. Elküldve: 2006-05-16 20:48:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92870.] |
Eddig nem volt semmi különösebb bajom a digivel, leszámítva a szokásos, már mindenki álltal ismert dolgokat. De az érdekelne, hogy mint ex direct előfizető, a már megszokott és nézett adók esélyesek-e, hogy megjelennek a digin:
- nationalgeo...
- tvpaprika
- deko
esetleg ha még az új axn-ek is felkerülnének, hát határtalan lenne a boldogság idehaza.
tud valaki valamit??? erről.....
Lacus
|
| | | [válaszok erre: #17573] |
[előzmény: (17568) mlaszlo, 2006-05-16 16:58:06] |
|
Törzstag
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17571. Elküldve: 2006-05-16 20:43:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92871.] |
gondolod fognak ránk hallgatni. 6 tippem már van
|
| | |
[előzmény: (17554) makso, 2006-05-15 20:51:10] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
17570. Elküldve: 2006-05-16 17:06:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92872.] |
OK, bocsánat, de ezt idáig nem tudtam!
|
| | |
[előzmény: (17569) Skybi, 2006-05-16 17:00:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17569. Elküldve: 2006-05-16 17:00:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92873.] |
Na ilyen szerződés nincs! Többször szóba került ez már itt. Nincs kizárólagosság! Ezt a magyar NGC-től tudom! Ők cáfolták ezt. Egyszerűen nem tárgyaltak még a műsorról, de reményeik szerint janártól lesz.
|
| | | [válaszok erre: #17570] |
[előzmény: (17568) mlaszlo, 2006-05-16 16:58:06] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
17568. Elküldve: 2006-05-16 16:58:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92874.] |
Ezeknek a csatornáknak a műholdas továbbítását a UPC végzi, így akik szerződést kötnek ezekkel a csatornákkal, azok a UPC-től veszik ezeket a műsorokat is. Ilyen csatorna még (bár ezek még nincsenek a Digi-n, de a kábelesek is tőlük veszik) az Echo TV. TV Paprika, TV Deko is és valamilyen formában a National Geographic is (amelynek valamilyen kizárólagos szerződése van a UPC-vel a műholdas továbbításról és ezért nem adhatja jelenleg a Digi)
|
| | | [válaszok erre: #17569 #17572] |
[előzmény: (17566) Skybi, 2006-05-16 16:51:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17567. Elküldve: 2006-05-16 16:56:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92875.] |
Úgy, ahogy a kábeltévések.
Szerződtek az adott csatornákkal (film+ Cool, Sport 1-2, NatGeo, Jetix - ezeket a Directről veszik) és kaptak egy az adott csatornát nyitó CW-kártyát. (jobb esetben modult is, vagy komplett beltérit).
|
| | |
[előzmény: (17566) Skybi, 2006-05-16 16:51:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110229, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|