Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (70/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110229, Sat)
 

hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
17591. Elküldve: 2006-05-17 11:16:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92851.]

A UPC-s AXN-ről például át kellett kapcsolnom a digis -re tegnapelőtt este, mert folyamatosan akadozott.

...véletlen...
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17590. Elküldve: 2006-05-17 11:07:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92852.]

Merő véletlen, merő véletlen.
[előzmény: (17589) yaksi, 2006-05-17 11:03:41]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17589. Elküldve: 2006-05-17 11:03:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92853.]

Akkor miért van az, hogy ha a UPC muxa megfekszik, akkor a Digin is megáll az adás???
[válaszok erre: #17590 #17591 #17592] [előzmény: (17585) mmodjo, 2006-05-17 10:24:48]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17588. Elküldve: 2006-05-17 10:45:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92854.]

Nagy a csend. Valószínű alakítanak valamit.
[előzmény: (17587) sathaver, 2006-05-17 10:40:03]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17587. Elküldve: 2006-05-17 10:40:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92855.]

mmodjo tutsz valamit új csatikról?
[válaszok erre: #17588] [előzmény: (17585) mmodjo, 2006-05-17 10:24:48]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17586. Elküldve: 2006-05-17 10:38:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92856.]

Sokat emlegettük itt az érintett csatornát vagy minek is nevezzem.



"Az ügyészség szerint a két nagy kereskedelmi tévé szerződésének meghosszabbítása törvénytelen volt, ezért felszólította az ORTT-t a törvényes állapot helyreállítására – magyarán a szerződések megsemmisítésére. "





http://www.mno.hu/index.mno?cikk=354698&;rvt=118


Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mmodjo



Tagság: 2006-02-02 11:14:23
Tagszám: #26530
Hozzászólások: 394
17585. Elküldve: 2006-05-17 10:24:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92857.]

A film+(magyar) es a Cooltv-t (magyar) Romaniaban lovik fel muholdra, és nem a UPC-tol veszik !
[válaszok erre: #17587 #17589]
Törzstag
mmodjo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


altigo



Tagság: 2005-05-01 13:02:15
Tagszám: #18361
Hozzászólások: 126
17584. Elküldve: 2006-05-17 10:00:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92858.]

Ahogy elnézem a zalaiak megint egy jó kis viharban élvezhetik a Digi tv-t! icon80.gif
Haladó
altigo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MaDFoX



Tagság: 2006-04-14 15:33:26
Tagszám: #29621
Hozzászólások: 50
17583. Elküldve: 2006-05-17 02:17:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92859.]

Hol rendelted? Talán itt http://www.digitvzala.hu kapsz infót... Én közvetlenül rendeltem a hozzánk tartozó jómunkasembernél, kb 3 hetet vártam...
[előzmény: (17581) töky11, 2006-05-16 23:20:18]
Zöldfülű
MaDFoX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17582. Elküldve: 2006-05-17 00:27:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92860.]

Ezt talán a forgalmazótól kérdezd, ő biztos jobban tudja. Lehet, hogy csak egy hét, de akár 1-1,5 hónap is lehet attól függően, hogy hányan vannak előtted, és kapnak-e elég felszerelést a forgalmazók/szerelők.
[előzmény: (17581) töky11, 2006-05-16 23:20:18]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


töky11



Tagság: 2004-11-20 19:20:51
Tagszám: #14072
Hozzászólások: 1074
17581. Elküldve: 2006-05-16 23:20:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92861.]

Sziasztok!

Faternak megrendeltem a digitv-t! Zalában Nagykanizsán mennyi a várakozási idő?
[válaszok erre: #17582 #17583]
Kiváló dolgozó
töky11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17580. Elküldve: 2006-05-16 21:20:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92862.]

igen icon75.gif icon75.gif icon75.gif icon75.gif icon42.gif icon42.gif
[válaszok erre: #17595] [előzmény: (17577) bco, 2006-05-16 21:08:09]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
17579. Elküldve: 2006-05-16 21:14:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92863.]

Álmodik a nyomor icon53.gif icon53.gif icon53.gif
icon80.gif
[előzmény: (17578) Laci082, 2006-05-16 21:09:41]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17578. Elküldve: 2006-05-16 21:09:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92864.]

Holnaptól ezt adják az új előfizetőknek 18000Ft-ért. A régi előfizető viszont sajnos csak 100000Ft felár megfizetése után cserélhetik be a régi beltériket icon53.gif
[válaszok erre: #17579] [előzmény: (17576) punto, 2006-05-16 21:04:07]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
17577. Elküldve: 2006-05-16 21:08:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92865.]

És a Te kis faxa digis kártyád jó bele icon5.gif icon5.gif
icon80.gif
[válaszok erre: #17580] [előzmény: (17576) punto, 2006-05-16 21:04:07]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17576. Elküldve: 2006-05-16 21:04:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92866.]

és ez icon5.gif icon5.gif icon75.gif icon75.gif icon42.gif icon42.gif
20502224.jpg
[válaszok erre: #17577 #17578] [előzmény: (17574) bco, 2006-05-16 20:54:21]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17575. Elküldve: 2006-05-16 21:01:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92867.]

Nem tudok róla, hogy lenne nálunk Humax.
[előzmény: (17574) bco, 2006-05-16 20:54:21]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
17574. Elküldve: 2006-05-16 20:54:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92868.]

Van már Mo.-i forgalomba Humax beltéri icon5.gif icon5.gif
Vagy nem is lesz icon5.gif icon5.gif
icon80.gif
[válaszok erre: #17575 #17576]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17573. Elküldve: 2006-05-16 20:49:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92869.]

A 3 említett csatorna nem valószínű, hogy felkerül. Az új AXN alcsatornákra nagyobb esély van.
[előzmény: (17572) e811lhar, 2006-05-16 20:48:29]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e811lhar



Tagság: 2006-02-23 09:52:35
Tagszám: #27514
Hozzászólások: 418
17572. Elküldve: 2006-05-16 20:48:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92870.]

Eddig nem volt semmi különösebb bajom a digivel, leszámítva a szokásos, már mindenki álltal ismert dolgokat. De az érdekelne, hogy mint ex direct előfizető, a már megszokott és nézett adók esélyesek-e, hogy megjelennek a digin:

- nationalgeo...
- tvpaprika
- deko
esetleg ha még az új axn-ek is felkerülnének, hát határtalan lenne a boldogság idehaza.

tud valaki valamit??? erről..... icon43.gif


Lacus
[válaszok erre: #17573] [előzmény: (17568) mlaszlo, 2006-05-16 16:58:06]
Törzstag
e811lhar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
17571. Elküldve: 2006-05-16 20:43:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92871.]

gondolod fognak ránk hallgatni. icon5.gif icon5.gif 6 tippem már van icon51.gif icon51.gif icon42.gif icon42.gif
[előzmény: (17554) makso, 2006-05-15 20:51:10]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
17570. Elküldve: 2006-05-16 17:06:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92872.]

OK, bocsánat, de ezt idáig nem tudtam!
[előzmény: (17569) Skybi, 2006-05-16 17:00:30]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17569. Elküldve: 2006-05-16 17:00:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92873.]

Na ilyen szerződés nincs! Többször szóba került ez már itt. Nincs kizárólagosság! Ezt a magyar NGC-től tudom! Ők cáfolták ezt. Egyszerűen nem tárgyaltak még a műsorról, de reményeik szerint janártól lesz.
[válaszok erre: #17570] [előzmény: (17568) mlaszlo, 2006-05-16 16:58:06]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
17568. Elküldve: 2006-05-16 16:58:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92874.]

Ezeknek a csatornáknak a műholdas továbbítását a UPC végzi, így akik szerződést kötnek ezekkel a csatornákkal, azok a UPC-től veszik ezeket a műsorokat is. Ilyen csatorna még (bár ezek még nincsenek a Digi-n, de a kábelesek is tőlük veszik) az Echo TV. TV Paprika, TV Deko is és valamilyen formában a National Geographic is (amelynek valamilyen kizárólagos szerződése van a UPC-vel a műholdas továbbításról és ezért nem adhatja jelenleg a Digi)
[válaszok erre: #17569 #17572] [előzmény: (17566) Skybi, 2006-05-16 16:51:45]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17567. Elküldve: 2006-05-16 16:56:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92875.]

Úgy, ahogy a kábeltévések.
Szerződtek az adott csatornákkal (film+ Cool, Sport 1-2, NatGeo, Jetix - ezeket a Directről veszik) és kaptak egy az adott csatornát nyitó CW-kártyát. (jobb esetben modult is, vagy komplett beltérit).
[előzmény: (17566) Skybi, 2006-05-16 16:51:45]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110229, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0098130702972412 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail