| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17519. Elküldve: 2006-05-14 21:40:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92926.] |
Internet???
Először azt kéne rendberakni ami már megvan...
|
| | |
[előzmény: (17518) baca, 2006-05-14 21:01:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17518. Elküldve: 2006-05-14 21:01:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92927.] |
Gyerekek.
Nem lessz digis internet???
Csak ha tudtok valamit.
|
| | | [válaszok erre: #17519] |
|
|
Haladó
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17517. Elküldve: 2006-05-14 17:47:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92928.] |
Na pont nem ezt a smiley-t akartam választani ! Boccs !
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17516. Elküldve: 2006-05-14 17:45:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92929.] |
Valaki talán tud segíteni.
De az eddigi beszámolókból kiderült hogy jelenlegi állapotában ez a beltéri nem , vagy csak sok hibával kezeli a forgatót.
|
| | |
[előzmény: (17515) surmoblikk, 2006-05-14 17:43:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17515. Elküldve: 2006-05-14 17:43:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92930.] |
Na talán más !.....Köszi !
|
| | | [válaszok erre: #17516] |
[előzmény: (17514) taurus, 2006-05-14 17:34:23] |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17514. Elküldve: 2006-05-14 17:34:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92931.] |
Sajnos én nem tudok.
|
| | | [válaszok erre: #17515] |
[előzmény: (17513) surmoblikk, 2006-05-14 17:13:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17513. Elküldve: 2006-05-14 17:13:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92932.] |
Esetleg más megoldás,.... merthogy erre nincs lehetőségem,....mármint másik beltérire
|
| | | [válaszok erre: #17514] |
[előzmény: (17512) taurus, 2006-05-14 17:08:21] |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17512. Elküldve: 2006-05-14 17:08:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92933.] |
A Digis nem szereti a forgatót.
Strong motoromat a Strong beltérivel forgatom. Igy nincs semmi gond.
|
| | | [válaszok erre: #17513] |
[előzmény: (17511) surmoblikk, 2006-05-14 17:02:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17511. Elküldve: 2006-05-14 17:02:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92934.] |
Csak a Digis beltéri megy , nincs másik ...leszereltük amikor a digit bekötöttték . Amúgy a szerelő kötötte be, és eddig működött is rendesen .
|
| | | [válaszok erre: #17512] |
[előzmény: (17510) taurus, 2006-05-14 16:58:54] |
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17510. Elküldve: 2006-05-14 16:58:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92935.] |
Hogyan vannak összekötve?
Melyik beltéribe megy a fej?
|
| | | [válaszok erre: #17511] |
[előzmény: (17509) surmoblikk, 2006-05-14 16:36:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17509. Elküldve: 2006-05-14 16:36:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92936.] |
Szóval gondom van ! Az történt ugyanis, hogy a Strong antennaforgatóm amikor kikapcsolom a Digi beltérit, fogja magát és átbattyog az Astrára .....majd gondol egyet és / standby állapotban !!!/ visszajön az Intelsat 1002 -re ! Ha visszajön , ...merthogy néha az Astrán marad,..és akkor hiába kapcsolok egy digis adást , csak akkor fogad szót, ha választok egy csatit az Astráról, majd onnan lépek a digire !.... Egyenlőre úgy oldom meg a problemet, hogy az antennabeállitás menüben kikapcsoltam a ....motor menjen a 0-ra .....menüpontot, igy viszont nem forgat .....a jó édesanyját !!!!!
Össszegezve . A kérdésem az, .....én vagyok ennyire hülye , vagy tudtok valamit tanácsolni ?! Nem baj ha ez igy működik, csak valaki erősitsen meg......ez a dolog ennyit tud , és kész ?!
Na ja ..és akkor kössz !
|
| | | [válaszok erre: #17510] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17508. Elküldve: 2006-05-14 16:28:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92937.] |
Most vége a zuhinak és a csatik megint vannak. Remélem nem lesz több eső!
|
| |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17507. Elküldve: 2006-05-14 16:25:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92938.] |
Itt is volt ( szintén Zala). Digi elszállt már az elején. Gyengécske ez az Intelsat, meg nem ez a térség a fő célpontja.
|
| | |
[előzmény: (17505) baca, 2006-05-14 16:13:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17506. Elküldve: 2006-05-14 16:20:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92939.] |
az Amoson egy Cseh filmcsatorna (Nonstop Kino) most magyar felirattal sugároz valami krimit
|
| | |
[előzmény: (17505) baca, 2006-05-14 16:13:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17505. Elküldve: 2006-05-14 16:13:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92940.] |
Olyan felhöszakadás van itt nálunk hogy egyáltalán nem tudunk digit nézni! Ez az elsö alkalom! Igaz az udvarbol 5 cm vastagon ömlik ki a viz! Na zalaiak ebböl is kivesszük a részünk!!!
|
| | | [válaszok erre: #17506 #17507] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17504. Elküldve: 2006-05-14 16:03:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92941.] |
Nálatok is szaggat a Sportklub a tenisz alatt?
Az Amoson jó.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-05-14 16:15:15]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17503. Elküldve: 2006-05-14 12:32:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92942.] |
Igen a halk TV2 problémát már páran ecsetelték itt fberuár 15-e óta. Bizonyára súlyos gondot okoz ez a DIGI szakembereinek, nem tudnak felülkerekedni rajta. A TV2 amúgy most szellemképes is, a logónál látszik jobbra...
|
| | |
[előzmény: (17502) bco, 2006-05-14 12:28:25] |
|
Haladó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17502. Elküldve: 2006-05-14 12:28:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92943.] |
Miért ilyen sz.r a tv2 hangja
Hasonlítsátok össze a City tv-vel!!
Hát nem kicsi a külömbség!!
|
| | | [válaszok erre: #17503] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17501. Elküldve: 2006-05-14 12:03:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92944.] |
tényleg nem hivatalos info , szerintem ami nemzetközi az nálunk lesz
|
| | |
[előzmény: (17499) MoonHunter, 2006-05-14 11:55:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17500. Elküldve: 2006-05-14 12:00:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92945.] |
Ezek csak javaslatok, nem hivatalos infó.
|
| | |
[előzmény: (17499) MoonHunter, 2006-05-14 11:55:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17499. Elküldve: 2006-05-14 11:55:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92946.] |
Ezek a csatornák Magyarországon is nézhetöek lesznek , ha elindulnak ? Akkor érne valamit.
|
| | | [válaszok erre: #17500 #17501] |
[előzmény: (17489) sathaver, 2006-05-14 05:49:35] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17498. Elküldve: 2006-05-14 09:43:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92947.] |
Köszi.
|
| | |
[előzmény: (17493) klevi, 2006-05-14 07:22:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17497. Elküldve: 2006-05-14 09:27:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92948.] |
Most már betette a jupiszi is . Nem lehet kodolatlan.
|
| | |
[előzmény: (17496) klevi, 2006-05-14 09:15:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17496. Elküldve: 2006-05-14 09:15:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92949.] |
OK, akkor marad a Digi
|
| | | [válaszok erre: #17497] |
[előzmény: (17495) mlaszlo, 2006-05-14 08:42:55] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
17495. Elküldve: 2006-05-14 08:42:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92950.] |
Állítólag már csak hétfőig tudod ingyenesen nézni az Amoson, mert hétfőn lekódolják.
|
| | | [válaszok erre: #17496] |
[előzmény: (17494) klevi, 2006-05-14 07:25:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|