| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17494. Elküldve: 2006-05-14 07:25:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92951.] |
"A magyar SportKlub-on biztosan nem, mert az román barátainknak nem elérhető."
Hogy NEM? Teljesen ingyenesen fogható és néha nézem is, ahol az ATV is megy alapból (azon a műholdon volt egyszer a Budapest Tv is, sajna már nincs)
|
| | | [válaszok erre: #17495] |
[előzmény: (17477) latency, 2006-05-13 16:14:58] |
|
Haladó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17493. Elküldve: 2006-05-14 07:22:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92952.] |
Fórumtagok ajánlanak műsorokat a 7. transzporderre.
|
| | | [válaszok erre: #17498] |
[előzmény: (17492) taurus, 2006-05-14 07:06:11] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17492. Elküldve: 2006-05-14 07:06:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92953.] |
Erdélyi testvéreim fordítsátok már le.
|
| | | [válaszok erre: #17493] |
[előzmény: (17491) taurus, 2006-05-14 06:53:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17491. Elküldve: 2006-05-14 06:53:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92954.] |
Ez már szerepelt itt nem is olyan régen.
|
| | | [válaszok erre: #17492] |
[előzmény: (17489) sathaver, 2006-05-14 05:49:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17490. Elküldve: 2006-05-14 06:05:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92955.] |
Ez most mi?
|
| | |
[előzmény: (17489) sathaver, 2006-05-14 05:49:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17489. Elküldve: 2006-05-14 05:49:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92956.] |
"
Se apropie lansarea TP 7 si m-am gandit sa ne spunem parerile pe forum. Poate cei din conducere ne vor asculta si vor introduce anumite programe.
Ceea ce as vrea eu sa vad pe TP 7:
Boomerang - este si in maghiara ( este numai bun pentru Ungaria. Sa nu uitam ca UPC ( concurenta) il are in grila de programe. El poate fi dublat atat in engleza cat si in maghiara.
PlayBoy tv
EUROSPORT 2
DIGI CINEMA 1 ( PPV)
DIGI CINEMA 2 ( PPV)
EXTREME SPORTS
CNN
Oricum lista poate continua , dar cu siguranta VH 1 CLASSIC , MTV HITS nu vor intra "
|
| | | [válaszok erre: #17490 #17491 #17499] |
[előzmény: (17488) jános bácsi, 2006-05-14 05:31:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17488. Elküldve: 2006-05-14 05:31:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92957.] |
Elvileg könnyen, a gyakorlatban nehezen. Én az egyik digi előfizetést átadtam egy illetőnek, kötöttünk egy megállapodást, hogy ő ugyanolyan feltételekkel fállalja, mint én kötöttem, 2 tanu aláirta. Mindent leirtam és megküldtem a cimre. Előtte persze telefonon megérdeklődtem. Az uj illetőnek kell fizetni 3.600 Ft-ot és kész. Na ez az elv. A gyakorlatban azóta is én kapom a csekkeket, az illető semmit. Én már nem fizetek, ő meg nem tud mire. Kétszer telefonáltam a diginek, mendkétszer megértették, elnézést kértek és majd intézkednek. Itt tartunk.
|
| | | [válaszok erre: #17489] |
[előzmény: (17487) dbz, 2006-05-13 23:31:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
17487. Elküldve: 2006-05-13 23:31:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92958.] |
Valaki nem tudja hogy a gyakorlatban hogy megy az előfizetés átadása? Egyik haverom akarja a másiknak és nem tudjuk hogy hova kéne menni, gondolom a forgalmazóhoz akinél meg lett rendelve/beszerelte.
|
| | | [válaszok erre: #17488] |
[előzmény: (17486) Laci082, 2006-05-13 21:25:56] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17486. Elküldve: 2006-05-13 21:25:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92959.] |
Szerintem kérd újra az aktiválást az ügyfélszolgálaton.
|
| | | [válaszok erre: #17487] |
[előzmény: (17482) mrfrodo, 2006-05-13 18:06:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibcee

Tagság: 2005-09-09 11:48:20 Tagszám: #21768 Hozzászólások: 47 |
17485. Elküldve: 2006-05-13 21:20:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92960.] |
Akkor lehet,h buktad,m írtak már itt olyat,h nem ajánlatos 4-5 napnál tovább kikapcsolva tartani a készüléket,m lezárhat a kártya ha nem kap megfelelő impulzust. A tied már lehet,h aktiválták... Lehet,h hülyeség amit írtam,m nem tudom,h hogy működik az aktiváció.
|
| | |
[előzmény: (17482) mrfrodo, 2006-05-13 18:06:55] |
|
Zöldfülű
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17484. Elküldve: 2006-05-13 18:21:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92961.] |
Már ha egyáltalán két hét múlva még sugározzák az aktiváló kódját.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17483. Elküldve: 2006-05-13 18:17:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92962.] |
Hát, ha most helyezted üzembe.
Nálam 2 óra kellett, hogy aktiválódjon.
|
| | |
[előzmény: (17482) mrfrodo, 2006-05-13 18:06:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mrfrodo

Tagság: 2005-03-04 16:36:08 Tagszám: #16379 Hozzászólások: 110 |
17482. Elküldve: 2006-05-13 18:06:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92963.] |
De a belterit mar kb 2-3 hete elhoztam, ugyanis nem nekem kell, hanem rokonoknal escsak mostvolt idom beszerelni...szoval akkor igy is a varakozas a problema kulcsa?:D
azert kosz a segitseget...sziasztok, kellemes hetveget mindenkinek
|
| | | [válaszok erre: #17483 #17485 #17486] |
|
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17481. Elküldve: 2006-05-13 18:00:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92964.] |
Türelmesen várni
|
| | |
[előzmény: (17479) mrfrodo, 2006-05-13 17:49:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17480. Elküldve: 2006-05-13 17:54:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92965.] |
Várni, amíg aktiválják a kártyádat.
|
| | |
[előzmény: (17479) mrfrodo, 2006-05-13 17:49:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mrfrodo

Tagság: 2005-03-04 16:36:08 Tagszám: #16379 Hozzászólások: 110 |
17479. Elküldve: 2006-05-13 17:49:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92966.] |
Sziasztok. Az lenne a problemam hogy ma beszereltem es beallitottam a digitv-t, minden jo is es szep is lenne, de azt irja a kodolt adoknal hogy: note9 - smartcard is expired...
ez mit jelent, mit kell tennem ahoz hogy menjen?
|
| | | [válaszok erre: #17480 #17481] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17478. Elküldve: 2006-05-13 16:17:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92967.] |
Igaz, akkor "csak" az Rtl Klubon. (a 90%-a ezen lesz a meccseknek)
|
| | |
[előzmény: (17477) latency, 2006-05-13 16:14:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17477. Elküldve: 2006-05-13 16:14:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92968.] |
A magyar SportKlub-on biztosan nem, mert az román barátainknak nem elérhető.
|
| | | [válaszok erre: #17478 #17494] |
[előzmény: (17476) Laci082, 2006-05-13 16:11:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17476. Elküldve: 2006-05-13 16:11:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92969.] |
Ezzel a határon túli sugárzással még lesz probléma. Most pl nem hiszem, hogy a foci VB ( ami ugye az egyik legdrágább sportesemény) romániai közvetítésének kizárólásgos jogáért kemény milliókat (Euróban) kifizető román tv nem hiszem, hogy ugrál örömében, hogy a Diginek hála az Rtl, és Sport Klubon is nézhető lesz a VB náluk. (egyébként nekik csak Magyarországra van joguk)
|
| | | [válaszok erre: #17477] |
[előzmény: (17472) mlaszlo, 2006-05-13 15:49:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17475. Elküldve: 2006-05-13 16:08:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92970.] |
Jönnek azok, most néztem. Sport 1-2, Sport Klub, Eurosport OK.
|
| | |
[előzmény: (17469) ktigyor, 2006-05-13 15:33:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17474. Elküldve: 2006-05-13 15:59:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92971.] |
"Biztassuk és egyre jobb lesz!! "
Ez a nap mondata nálam
|
| | |
[előzmény: (17467) rasty, 2006-05-13 15:20:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17473. Elküldve: 2006-05-13 15:59:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92972.] |
Nézd át újra a tanulmányaidat, mert ez finoman szólva nem igaz.
|
| | |
[előzmény: (17470) rasty, 2006-05-13 15:34:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
17472. Elküldve: 2006-05-13 15:49:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92973.] |
A határon túli nézőközönséget pedig szerintem nem szokták figyelembe venni a reklámcégek, mivel úgy is Magyarországra vonatkoznak a hirdetéseik.
|
| | | [válaszok erre: #17476] |
[előzmény: (17471) mlaszlo, 2006-05-13 15:48:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
17471. Elküldve: 2006-05-13 15:48:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92974.] |
Ez hülyeség. A TV2-nek akkor is ilyen magasak voltak a hirdetési díjai, amikor még nem volt Digi Magyarországon. Akit érdekelni fog a TV2 (és azért elég sok ember kedveli a műsorát) az tetőantennával fogja nézni majd a csatornát, mint a Digi előtt.
|
| | | [válaszok erre: #17472] |
[előzmény: (17470) rasty, 2006-05-13 15:34:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rasty

Tagság: 2006-04-04 17:32:30 Tagszám: #29274 Hozzászólások: 10 |
17470. Elküldve: 2006-05-13 15:34:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[92975.] |
Csaó megint mindenkinek!!
Megjegyezném: kereskedelmi vezető vagyok egy országosan ismert és elismert cégnél.
Tanulmányaim szerint ,ha a TV 2 lemond a Digi Tv által ellátott kb: 40000 háztartásról ,és ott nem akar jelen lenni a műsorával , akkor a reklám ideje a felét fogja érni valószínűleg.
Tehát fel kell hívni a Multinacionális cégeg figyelmét a TV 2 reklám idejének értékvessztésére.
Ez szerintem nagyon fontos!
Hajrá DIGI TV.!
|
| | | [válaszok erre: #17471 #17473] |
|
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|