Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499736/57 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (76/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 

klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17494. Elküldve: 2006-05-14 07:25:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92951.]

"A magyar SportKlub-on biztosan nem, mert az román barátainknak nem elérhető."

Hogy NEM? Teljesen ingyenesen fogható és néha nézem is, ahol az ATV is megy alapból (azon a műholdon volt egyszer a Budapest Tv is, sajna már nincs)
[válaszok erre: #17495] [előzmény: (17477) latency, 2006-05-13 16:14:58]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17493. Elküldve: 2006-05-14 07:22:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92952.]

Fórumtagok ajánlanak műsorokat a 7. transzporderre.
[válaszok erre: #17498] [előzmény: (17492) taurus, 2006-05-14 07:06:11]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17492. Elküldve: 2006-05-14 07:06:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92953.]

Erdélyi testvéreim fordítsátok már le.
[válaszok erre: #17493] [előzmény: (17491) taurus, 2006-05-14 06:53:42]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17491. Elküldve: 2006-05-14 06:53:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92954.]

Ez már szerepelt itt nem is olyan régen.
[válaszok erre: #17492] [előzmény: (17489) sathaver, 2006-05-14 05:49:35]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17490. Elküldve: 2006-05-14 06:05:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92955.]

Ez most mi?
[előzmény: (17489) sathaver, 2006-05-14 05:49:35]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17489. Elküldve: 2006-05-14 05:49:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92956.]

"
Se apropie lansarea TP 7 si m-am gandit sa ne spunem parerile pe forum. Poate cei din conducere ne vor asculta si vor introduce anumite programe.
Ceea ce as vrea eu sa vad pe TP 7:

Boomerang - este si in maghiara ( este numai bun pentru Ungaria. Sa nu uitam ca UPC ( concurenta) il are in grila de programe. El poate fi dublat atat in engleza cat si in maghiara.

PlayBoy tv
EUROSPORT 2
DIGI CINEMA 1 ( PPV)
DIGI CINEMA 2 ( PPV)
EXTREME SPORTS
CNN

Oricum lista poate continua , dar cu siguranta VH 1 CLASSIC , MTV HITS nu vor intra "
[válaszok erre: #17490 #17491 #17499] [előzmény: (17488) jános bácsi, 2006-05-14 05:31:57]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17488. Elküldve: 2006-05-14 05:31:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92957.]

Elvileg könnyen, a gyakorlatban nehezen. Én az egyik digi előfizetést átadtam egy illetőnek, kötöttünk egy megállapodást, hogy ő ugyanolyan feltételekkel fállalja, mint én kötöttem, 2 tanu aláirta. Mindent leirtam és megküldtem a cimre. Előtte persze telefonon megérdeklődtem. Az uj illetőnek kell fizetni 3.600 Ft-ot és kész. Na ez az elv. A gyakorlatban azóta is én kapom a csekkeket, az illető semmit. Én már nem fizetek, ő meg nem tud mire. Kétszer telefonáltam a diginek, mendkétszer megértették, elnézést kértek és majd intézkednek. Itt tartunk.
[válaszok erre: #17489] [előzmény: (17487) dbz, 2006-05-13 23:31:39]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbz



Tagság: 2005-09-11 17:44:01
Tagszám: #21820
Hozzászólások: 245
17487. Elküldve: 2006-05-13 23:31:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92958.]

Valaki nem tudja hogy a gyakorlatban hogy megy az előfizetés átadása? Egyik haverom akarja a másiknak és nem tudjuk hogy hova kéne menni, gondolom a forgalmazóhoz akinél meg lett rendelve/beszerelte.
[válaszok erre: #17488] [előzmény: (17486) Laci082, 2006-05-13 21:25:56]
Haladó
dbz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17486. Elküldve: 2006-05-13 21:25:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92959.]

Szerintem kérd újra az aktiválást az ügyfélszolgálaton.
[válaszok erre: #17487] [előzmény: (17482) mrfrodo, 2006-05-13 18:06:55]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibcee



Tagság: 2005-09-09 11:48:20
Tagszám: #21768
Hozzászólások: 47
17485. Elküldve: 2006-05-13 21:20:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92960.]

Akkor lehet,h buktad,m írtak már itt olyat,h nem ajánlatos 4-5 napnál tovább kikapcsolva tartani a készüléket,m lezárhat a kártya ha nem kap megfelelő impulzust. A tied már lehet,h aktiválták... Lehet,h hülyeség amit írtam,m nem tudom,h hogy működik az aktiváció.
[előzmény: (17482) mrfrodo, 2006-05-13 18:06:55]
Zöldfülű
Tibcee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17484. Elküldve: 2006-05-13 18:21:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92961.]

Már ha egyáltalán két hét múlva még sugározzák az aktiváló kódját.
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17483. Elküldve: 2006-05-13 18:17:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92962.]

Hát, ha most helyezted üzembe.
Nálam 2 óra kellett, hogy aktiválódjon.
[előzmény: (17482) mrfrodo, 2006-05-13 18:06:55]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mrfrodo



Tagság: 2005-03-04 16:36:08
Tagszám: #16379
Hozzászólások: 110
17482. Elküldve: 2006-05-13 18:06:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92963.]

De a belterit mar kb 2-3 hete elhoztam, ugyanis nem nekem kell, hanem rokonoknal escsak mostvolt idom beszerelni...szoval akkor igy is a varakozas a problema kulcsa?:D
azert kosz a segitseget...sziasztok, kellemes hetveget mindenkinek
[válaszok erre: #17483 #17485 #17486]
Haladó
mrfrodo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17481. Elküldve: 2006-05-13 18:00:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92964.]

Türelmesen várni
[előzmény: (17479) mrfrodo, 2006-05-13 17:49:31]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17480. Elküldve: 2006-05-13 17:54:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92965.]

Várni, amíg aktiválják a kártyádat.
[előzmény: (17479) mrfrodo, 2006-05-13 17:49:31]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mrfrodo



Tagság: 2005-03-04 16:36:08
Tagszám: #16379
Hozzászólások: 110
17479. Elküldve: 2006-05-13 17:49:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92966.]

Sziasztok. Az lenne a problemam hogy ma beszereltem es beallitottam a digitv-t, minden jo is es szep is lenne, de azt irja a kodolt adoknal hogy: note9 - smartcard is expired...
ez mit jelent, mit kell tennem ahoz hogy menjen?
[válaszok erre: #17480 #17481]
Haladó
mrfrodo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17478. Elküldve: 2006-05-13 16:17:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92967.]

Igaz, akkor "csak" az Rtl Klubon. (a 90%-a ezen lesz a meccseknek)
[előzmény: (17477) latency, 2006-05-13 16:14:58]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17477. Elküldve: 2006-05-13 16:14:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92968.]

A magyar SportKlub-on biztosan nem, mert az román barátainknak nem elérhető.
[válaszok erre: #17478 #17494] [előzmény: (17476) Laci082, 2006-05-13 16:11:31]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17476. Elküldve: 2006-05-13 16:11:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92969.]

Ezzel a határon túli sugárzással még lesz probléma. Most pl nem hiszem, hogy a foci VB ( ami ugye az egyik legdrágább sportesemény) romániai közvetítésének kizárólásgos jogáért kemény milliókat (Euróban) kifizető román tv nem hiszem, hogy ugrál örömében, hogy a Diginek hála az Rtl, és Sport Klubon is nézhető lesz a VB náluk. (egyébként nekik csak Magyarországra van joguk)
[válaszok erre: #17477] [előzmény: (17472) mlaszlo, 2006-05-13 15:49:30]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17475. Elküldve: 2006-05-13 16:08:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92970.]

Jönnek azok, most néztem. Sport 1-2, Sport Klub, Eurosport OK.
[előzmény: (17469) ktigyor, 2006-05-13 15:33:27]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17474. Elküldve: 2006-05-13 15:59:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92971.]

"Biztassuk és egyre jobb lesz!! "

Ez a nap mondata nálam icon53.gif
[előzmény: (17467) rasty, 2006-05-13 15:20:40]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17473. Elküldve: 2006-05-13 15:59:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92972.]

Nézd át újra a tanulmányaidat, mert ez finoman szólva nem igaz.
[előzmény: (17470) rasty, 2006-05-13 15:34:31]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
17472. Elküldve: 2006-05-13 15:49:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92973.]

A határon túli nézőközönséget pedig szerintem nem szokták figyelembe venni a reklámcégek, mivel úgy is Magyarországra vonatkoznak a hirdetéseik.
[válaszok erre: #17476] [előzmény: (17471) mlaszlo, 2006-05-13 15:48:17]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
17471. Elküldve: 2006-05-13 15:48:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92974.]

Ez hülyeség. A TV2-nek akkor is ilyen magasak voltak a hirdetési díjai, amikor még nem volt Digi Magyarországon. Akit érdekelni fog a TV2 (és azért elég sok ember kedveli a műsorát) az tetőantennával fogja nézni majd a csatornát, mint a Digi előtt.
[válaszok erre: #17472] [előzmény: (17470) rasty, 2006-05-13 15:34:31]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rasty



Tagság: 2006-04-04 17:32:30
Tagszám: #29274
Hozzászólások: 10
17470. Elküldve: 2006-05-13 15:34:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[92975.]

Csaó megint mindenkinek!!
Megjegyezném: kereskedelmi vezető vagyok egy országosan ismert és elismert cégnél.
Tanulmányaim szerint ,ha a TV 2 lemond a Digi Tv által ellátott kb: 40000 háztartásról ,és ott nem akar jelen lenni a műsorával , akkor a reklám ideje a felét fogja érni valószínűleg.
Tehát fel kell hívni a Multinacionális cégeg figyelmét a TV 2 reklám idejének értékvessztésére.
Ez szerintem nagyon fontos!
Hajrá DIGI TV.!
[válaszok erre: #17471 #17473]
Zöldfülű
rasty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0092380046844482 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail