| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17439. Elküldve: 2006-05-12 12:47:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93001.] |
Szintén zenész...
Se EPG, se TXT nálam nem megy rendesen, de jel az pedig van mindig, nagy tükörrel. Marad tehát az internet, már akinél van.
Off: Vajon mikor lesz már nálunk is 2 ezerért ADSL 5Giga korláttal?
|
| | | [válaszok erre: #17440 #17443] |
[előzmény: (17438) kukori, 2006-05-12 12:20:50] |
|
Haladó
|
|
 kukori

Tagság: 2006-04-03 08:41:09 Tagszám: #29206 Hozzászólások: 21 |
17438. Elküldve: 2006-05-12 12:20:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93002.] |
Sziasztok!
Már régóta meg akarom kérdezni, hogy nálatokrendesen működik-e a teletext(annál a kevés csatornánál, ahol van)?Nálam akármikor oldalt váltok,az előző oldalról ottmarad pár sor,így szinte teljesen használhatatlan.Nálam kezdettől ilyen(lassan 3 hónapja).
|
| | | [válaszok erre: #17439 #17441] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17437. Elküldve: 2006-05-12 11:43:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93003.] |
...vagy majd "társkártya" kedvezménnyel...
|
| | |
[előzmény: (17436) Laci082, 2006-05-12 10:36:49] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17436. Elküldve: 2006-05-12 10:36:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93004.] |
Az aktuális áron megkapod.
|
| | | [válaszok erre: #17437] |
[előzmény: (17434) gerdi, 2006-05-12 10:22:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17435. Elküldve: 2006-05-12 10:34:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93005.] |
Jó kérdés.
|
| | |
[előzmény: (17434) gerdi, 2006-05-12 10:22:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gerdi

Tagság: 2006-02-27 09:35:52 Tagszám: #27721 Hozzászólások: 53 |
17434. Elküldve: 2006-05-12 10:22:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93006.] |
Én arra lennék kíváncsi, mi van akkor, ha agarncia letelte után megy tönkre a beltéri?
Mennyiért adják az újat?
|
| | | [válaszok erre: #17435 #17436] |
|
|
Kezdő
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17433. Elküldve: 2006-05-12 09:48:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93007.] |
Az "anyázó" persze idézőjelben,mert nem szidtam a levélben senkinek az annyát,de éreztetve van velük,hogy frankón hibáztak és két hónap állandó telefonálgatás meg levelezgetés után ez nekem baromira kellemetlen!
|
| | |
[előzmény: (17432) altigo, 2006-05-12 09:44:46] |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17432. Elküldve: 2006-05-12 09:44:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93008.] |
Persze elküldöm nekik mindhárom szerződés fénymásolatát amin bekarikáztam a szerződésszámokat és a biztonság kedvéért ráírtam,hogy melyik élő szerződés és melyik nem élő szerződés + a hét elején kapott hamis csekkeket is visszaküldöm nekik és ezeknek a számláján is bekarikáztam a második,azaz a már nem élő szerződésem számát,hogy lássák miről is beszélek. Már összekészítettem,nemsokára megyek a Postára,csak még előtte ki kell nyomtatnom a hozzá mellékelt kissé felháborodott és anyázó,de mégis kúltúrált levélkémet! :-)
|
| | | [válaszok erre: #17433] |
[előzmény: (17431) klevi, 2006-05-12 09:37:26] |
|
Haladó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17431. Elküldve: 2006-05-12 09:37:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93009.] |
Hát akkor ebből fénymásolatot kell küldeni a Digihez, ha van egy szövegkiemelőd a cserekészülék-et kijelölöd, és egy levéllel mellékelve.
Szerintem.
|
| | | [válaszok erre: #17432] |
[előzmény: (17430) altigo, 2006-05-12 09:29:18] |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17430. Elküldve: 2006-05-12 09:29:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93010.] |
Amikor kaptam az új és új készülékeket,akkor az azokhoz tartozó új szerződésekre ráírta a szerelő azt,hogy "cserekészülék" ,ráírta az éppen meghibásodott készülék szerződésszámát és aláírta! De egyébként rajta van a szerződéseken a szerelő azonosító kódja,szóval a szerelőkkel fel tudja venni a Digi a kapcsolatot!
|
| | | [válaszok erre: #17431] |
[előzmény: (17427) Megeza, 2006-05-12 08:52:17] |
|
Haladó
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
17429. Elküldve: 2006-05-12 09:26:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93011.] |
IGEN
|
| | |
[előzmény: (17428) klevi, 2006-05-12 09:18:36] |
|
Törzstag
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17428. Elküldve: 2006-05-12 09:18:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93012.] |
És akkor lenyúlták a két első készülékét?
|
| | | [válaszok erre: #17429] |
[előzmény: (17427) Megeza, 2006-05-12 08:52:17] |
|
Haladó
|
|
 Megeza

Tagság: 2005-11-24 08:10:04 Tagszám: #24039 Hozzászólások: 53 |
17427. Elküldve: 2006-05-12 08:52:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93013.] |
A masodik szerzodes kotesekor szuletett valami papir az elso szerzodes felbontasarol, illetve a harmadik megkotesekor a masodik felbontasarol ?
Ha igen, akkor a ket felbontas fenymasolata es a hibas szamlak visszapostazandok.
Ha nincs a kezedben papir az elso ket szerzodes bontasarol, akkor van 3 elo szerzodesed.
|
| | | [válaszok erre: #17428 #17430] |
[előzmény: (17424) altigo, 2006-05-11 23:04:18] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17426. Elküldve: 2006-05-12 04:02:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93014.] |
nem hiszem hogy valakit is le kéne lepnezned, egyzserűen szám lázási gondok vannak.Érdekes hogy két beltéri is bedöglött nálad
|
| | |
[előzmény: (17424) altigo, 2006-05-11 23:04:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ippy

Tagság: 2005-12-03 18:16:16 Tagszám: #24270 Hozzászólások: 242 |
17425. Elküldve: 2006-05-11 23:51:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93015.] |
Hali!
Te bocs, de nem tudom, hogy kivel beszélgetsz,
így beledumálok.
Próbálj ide is írni, hát ha megoldják.
http://teszkem.fw.hu/
üdv. :ippy
|
| | |
[előzmény: (17424) altigo, 2006-05-11 23:04:18] |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17424. Elküldve: 2006-05-11 23:04:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93016.] |
Ja és még egy fillért sem fizettem a Diginek,hiszen az első számlákat akkor kaptam meg a beltérikről,amikor már mindkettőt kicserélték,mert szar volt! A két beltéri 2 héten belül romlott el és én kb a 3. vagy 4. héten kaptam meg azokról a beltérikről a számlákat! Amikor ezek a csekkek megérkeztek a két szar beltérire,akkor én egyből reklamáltam a Callcenternél,hogy a beltérik elromlottak,kicserélték őket,nincsenek nálam, a szerződéseket sztornózták a szerelők,de később kaptam róluk csekket és hogy ilyenkor mi a teendő! Erre a Callcenternél azt mondták,hogy küldjem vissza akkor nekik azt a két számlát amit kaptam és azokat meg akkor ők sztornózzák! Visszaküldtem nekik a számlákat,levelet is mellékeltem hozzá,de az ő válaszlevelükből ítélve úgy látszik,hogy nem értették meg,hogy mi a bajom! Igen,elismerem hogy bonyolult ez az ügy,de a Digi keverte meg saját magát!!!!!!!! Engem is meg akartak téveszteni,de ugyebár még jó,hogy én figyeltem hogy mit is akarnak ezek kifizettetni velem...!
Mindenkinek ajánlom akinek már meghibásodás miatt cserélték a beltérijét,hogy alaposan nézze meg a havi részlet számláját,hogy melyik beltéri szerződésszámához kapta azt a bizonyos csekket,nehogy csapdába essen!!! Nekem sikerült lelepleznem őket...
És elnézést,hogy ilyen hosszasan elnyútottam ide ezt a dolgot,de úgy érzem,hogy ez nem egy mindennapi esemény ami velem történt és remélem,hogy azoknak az előfizetőknek alaposan felnyitottam ezzel a dologgal a szemét akiknek már cserélték meghibásodás miatt a beltérijét! Engem személy szerint nagyon szarul érintett ez a kavarodás és remélem,hogy a Digi minél hamarabb megoldja ezt a problémát amivel nekem ennyi kellemetlenséget okozott és amibe belekeverte saját magát,na és persze engem is...!
|
| | | [válaszok erre: #17425 #17426 #17427] |
|
|
Haladó
|
|
 ippy

Tagság: 2005-12-03 18:16:16 Tagszám: #24270 Hozzászólások: 242 |
17423. Elküldve: 2006-05-11 22:56:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93017.] |
Hello altigo!
Ez a napnál is világosabb! Amit leírtál az nem egyedi jelenség, mivel Én is így jártam. Februárban előfizettem a DIGI-re és 18. 000 Ft-os egyszeri díjjal megkötöttem a szerződést. Három napra bekrepált a beltérim. Telefon,- csere! Új beltéri, új szerződés. Azóta üzemel! Rá egy hónapra kettő csekket kaptam a 2x18. 000Ft-ról. Lebeszéltem telefonon és másolatot küldtem, hogy csere történ és csak egy van üzembe. Elismerték és egy levelet is kaptam, hogy csak egy van üzemeltetve. A 18.000 Ft-ot befizettem. Egy pár napja jött megint egy csekk 18. 000 Ft-ról! Küldtem levelet, szóltam telefonon, válasz még hivatalosan nem érkezett.
Na erre varrj gombot! Tehát! Várunk!
Üdv. :ippy
|
| | |
[előzmény: (17421) altigo, 2006-05-11 22:33:21] |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17422. Elküldve: 2006-05-11 22:36:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93018.] |
A másik meg az,hogy én szívesen befizetem visszamenőleg az elmaradt hónapokat amit eddig még nem fizettem be,de akkor a mostani szerződésem száma szerepeljen a számlán és ne egy olyan szerződés száma amit már egyszer megreklamáltam nekik mind telefonon,mind levélben,HOGY AZ A SZERZŐDÉSEM MÁR NEM ÉL!!!
|
| |
|
Haladó
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17421. Elküldve: 2006-05-11 22:33:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93019.] |
Na akkor újra írom,hogy mindenki értse végre:
Első beltérihez egy szerződés!
Az első beltérim 1 hét után tönkre ment!
cserélték...
Második beltérihez másik szerződést írtak!
A második beltérim is 1 hét után tönkre ment!
cserélték...
Harmadik beltérihez újabb szerződést írtak,ez a beltéri hála Istennek a mai napig működik,a hozzá tartozó szerződés él,de erre március óta amióta kicserélték nem kaptam számlát,csak a második szerződésemre küldik állandóan ami már nem él!
Ergo az első szerződésemre nem küldenek számlát,mert az a szerződés nem él,a másodikra küldenek számlát pedig az sem él, a harmadikra pedig nem küldenek számlát pedig az él! Világos mindenkinek?
Szóval olyan beltérire kapok számlát amihez már semmi közöm,olyanra meg nem kapok számlát ami itt van nálam és működik! Érdekes nem...?
De délelőtt felhívtuk őket és remélhetőleg sikerült megértettni velük,hogy mi a problémám! Nem a szerelők kavartak be,nemis én kavartam be,a Digi kavart be de rohadt frankón,olyannyira hogy már ők is elég nehezen találnak ki ebből a kavarcból!
|
| | | [válaszok erre: #17423] |
|
|
Haladó
|
|
 petne

Tagság: 2004-01-23 20:03:38 Tagszám: #8330 Hozzászólások: 2010 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17419. Elküldve: 2006-05-11 21:52:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93021.] |
Nincs, és a közeljövőben nem is valószínű. Most a terjeszkedéssel vannak elfoglalva.
|
| | |
[előzmény: (17418) tropheus, 2006-05-11 21:36:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tropheus

Tagság: 2006-01-14 13:01:24 Tagszám: #25804 Hozzászólások: 60 |
17418. Elküldve: 2006-05-11 21:36:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93022.] |
Sziasztok, anno mikor kötötték a digit nálunk volt arról szó, hogy május környékén lehetséges társkártya, vagy kéttuneres beltéri és be lehet majd cserélni erre a régi beltériket.
van erről valakinek infója? Szerelők? (ezt nekem is anno szerelő mondta)
üdv
troph
|
| | | [válaszok erre: #17419] |
|
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17417. Elküldve: 2006-05-11 20:58:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93023.] |
korábban terjengtek hirek hogy igen
|
| | |
[előzmény: (17416) makso, 2006-05-11 20:57:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17416. Elküldve: 2006-05-11 20:57:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93024.] |
Ez a boom lesz Mo-n is ?
|
| | | [válaszok erre: #17417] |
[előzmény: (17410) sathaver, 2006-05-11 19:26:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|