| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17413. Elküldve: 2006-05-11 19:59:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93027.] |
Az AXN-en meg pont most volt a Boom reklámja.
|
| | | [válaszok erre: #17414] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17411. Elküldve: 2006-05-11 19:27:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93029.] |
Szerintem meg bejelentették volna, ha tényleg menne már.
|
| | | [válaszok erre: #17412] |
[előzmény: (17410) sathaver, 2006-05-11 19:26:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17410. Elküldve: 2006-05-11 19:26:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93030.] |
Boomban már megy szerintem
|
| | | [válaszok erre: #17411 #17416] |
[előzmény: (17409) Laci082, 2006-05-11 18:18:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17409. Elküldve: 2006-05-11 18:18:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93031.] |
Látta már valaki ezeket a csatornákat? Szerintem a Crime még csak később indul.
|
| | | [válaszok erre: #17410] |
[előzmény: (17408) sathaver, 2006-05-11 17:55:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17408. Elküldve: 2006-05-11 17:55:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93032.] |
sőt jobbat mondák már az AXN Crime is kb 1 hete már írtam.....
szerintem juniusig beindulnak
|
| | | [válaszok erre: #17409] |
[előzmény: (17407) Skybi, 2006-05-11 17:48:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17407. Elküldve: 2006-05-11 17:48:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93033.] |
Az AMOS-on a Boom TV csomagjában már elindult az AXN Sci-fi.
Digi-n mikor várható?
|
| | | [válaszok erre: #17408] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17406. Elküldve: 2006-05-11 17:45:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93034.] |
Arra is van garancia...
Reméljük a fejcsere miatt nem kell új szerződést írni
|
| | |
[előzmény: (17405) matthews, 2006-05-11 17:36:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
17405. Elküldve: 2006-05-11 17:36:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93035.] |
Esik az eső és annyira szar a Digi, hogy némlyik csatorna nem is jön. Pedig csak esik, nem dörög meg fúj az orkánszél, hanem csak esik.
Valszeg beázik a fejem. Várom mikor purcan ki...
|
| | | [válaszok erre: #17406] |
|
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17404. Elküldve: 2006-05-11 17:14:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93036.] |
Szóavl érdemes mindekinek megnézni, hogy mi a szerződésszáma és mi van a számlán. Később ebből komoly gond is akadhat!
|
| | |
[előzmény: (17403) nagyjanos, 2006-05-11 17:02:41] |
|
Haladó
|
|
 nagyjanos

Tagság: 2006-04-01 09:23:02 Tagszám: #29128 Hozzászólások: 15 |
17403. Elküldve: 2006-05-11 17:02:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93037.] |
Így van bizony . Minden beltérihez új szerződést írnak. Hogy mia f..ért csak ők tudják. Nekem az első beltérim már alapból szar volt, hiába aktiválták a kártyát, nem ismerte fel. 10- jegyzet CA riasztó smartcard megtagadva..valami ilyesmi faszságot írt ki. 5 napi telefonálgatás után rájöttek az okosok hogy tényleg nem nálam van a hiba, és kicserélték. Persze új szerződést írtak. Tényleg, tegnapelőtt kaptam meg a harmadik számlámat, kicsit fel is húztam magam, nem túlzás ez 6 hét szolgáltatás után ?? / márc.25-én kötöttek be /. Meg is nézem a szerződés számot a számlán, ne hogy engem is átb...nak. De ha jó akkor sem fizetem be hó végéig az tuti... Arról nem beszélve hogy 9-én jön, tizedikei fizetési határidővel. ....
Ha ilyen ütemben fizetek 6 hónap alatt kipengetem a 12* 1800 ft-ot...Hát egy nagy lóf..t !!!!!
|
| | | [válaszok erre: #17404] |
[előzmény: (17402) Skybi, 2006-05-11 16:13:04] |
|
Zöldfülű
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17402. Elküldve: 2006-05-11 16:13:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93038.] |
Altigo bizonyára megválaszolja a kérdéseket. Én úgy vettem ki az írásaiból, hogy a 3 készülékhez 3 különböző számú szerződést irattak vele alá. És most mindhárom ketyeg. Ez pedig nem jó így!
|
| | | [válaszok erre: #17403] |
|
|
Haladó
|
|
 BundasTm

Tagság: 2006-05-11 12:27:38 Tagszám: #30463 Hozzászólások: 6 |
17401. Elküldve: 2006-05-11 15:07:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93039.] |
Na erről van szó Yaksi! Így helyes!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 BundasTm

Tagság: 2006-05-11 12:27:38 Tagszám: #30463 Hozzászólások: 6 |
17400. Elküldve: 2006-05-11 15:05:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93040.] |
Skybi: De miért kötnének új szerződést garanciális cserére? Max a szerződésbe cserélik a szerződés tárgyát képező készülék gyári számát, bár az sem indokolt. És ha jól értettem, Altigo már a 3. készülék szerinti szerződésre kapta a 3. számlát, csak kérik még az első kettőt is mert a szerződés (és a hűségnyilatkozat) aláírása már az első készülék átvételekor megtörtént, és a részlet mindenképpen onnan ketyeg. Meg kéne nézni a csekkeken nem csak a szerződésszámot, hanem hogy melyik hónapra vonatkozik, és akkor biztos lenne a dolog.
yaksi és matthews: igen, ha a régi szerződést és a csekkeit stornózzák, és visszafizetik az addig befizetetteket, akkor újraindulhat, de szerintem ez nem járatos, hanem stornózzák a régit, és (ha a "polgár" már befizette!!), beleszámítják az eddigi részleteket az újba.
De azt továbbra sem értem, hogy jön a GARANCIÁLIS KÉSZÜLÉK CSERÉHEZ az új szerződés...!?!?! Ha veszel áruhitelre mondjuk TV-t 1 évre, és 2 hónap múlva bedöglik és kicserélik, akkor új áruhitel szerződést iratnak veled? Nem hiszem! Viszont a szervizes emberkéről el tudom képzelni hogy aláiratta az új papírt, mert az a készülék neki nem a garanciába cserélendők között szerepelt, hanem mint új telepítés, és így számolta el papíron. Csak ezzel jól megszivatta Altigot...
Szerintem...
De ha tévedek, akkor bocs...
Az az igazság, jó lenne látni, mi van a csekken, meg a többi pappppiron... Sűrün előfordul, hogy az ügyfél elsiklik valami fontos infó felett és szidja a telefon, villany, víz stb. szolgáltatót. Pedig csak jobban meg kell nézni, miért is akarnak pénzt. Sok ismerős volt már úgy, hogy elkezdte, hogy ilyen szemétládák, meg olyan szemétládák, csak épp a számlát és a feltételeket nem nézte meg rendesen. Nem mondom, hogy nem volt olyan, hogy a szolgáltató hibázott (amúgy mindegyik szemét módon csinálja, de jogilag levédik magukat a szerződésekben), de nem az a jellemző...
Na mielőtt meguntok abbahagyom...
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17399. Elküldve: 2006-05-11 14:44:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93041.] |
Ezért írtam azt, hogy jogos, hogy a beltéri elromlásáig fizeted a csekkeket ahhoz a szerződéshez, majd pedig a fennmaradó időre az újhoz! Nem? Ezért kell a régihez IS kifizetni a csekket, és az újhoz IS! Persze úgy, hogy a kettő között ne legyen átfedés!
De ha a Digi a régi előfizetést sztornózza, akkor az addig befizetett összeg elveszik, újat pedig csak 12 havi részlettel lehet kérni. Ezért nem járható, ha a régi sztornózva van. Eleve hülyeség újat kötni, egyszerűen a régi szerződést kell módosítani, úgy hogy a UPC is teszi, amikor beltéri-csere van.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (17398) matthews, 2006-05-11 14:20:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
17398. Elküldve: 2006-05-11 14:20:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93042.] |
És ha befizetek mondjuk 5x1800 forintot mert 5 hónapig jó a beltéri, de azután elromlik, akkor újra kezdjem el fizetni az új beltéri árát????? A lónak a f.....szát....
Szerintem ez így nem helyes amit írtál.
|
| | | [válaszok erre: #17399] |
[előzmény: (17397) yaksi, 2006-05-11 14:09:24] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17397. Elküldve: 2006-05-11 14:09:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93043.] |
Ha a régit sztornózzák, akkor az "új" gépre újraindul a 12*1800,- Ft?? Mert így lenne logikus, nem?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #17398] |
[előzmény: (17396) Skybi, 2006-05-11 14:02:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17396. Elküldve: 2006-05-11 14:02:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93044.] |
Mindhárom készülék esetben új szerződést kötöttek vele szerintem. És most még az elsőre kapja a csekket, ami már nem is létezik. A DIGI hibázott mert le kellett volna stornóznia az első kettőt.
Én sem fizetnék oylan valamire ami nem is létezik miközben az "élő" előfizetésemet nem fizeti senki...
|
| | | [válaszok erre: #17397] |
[előzmény: (17394) BundasTm, 2006-05-11 13:21:05] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17395. Elküldve: 2006-05-11 14:01:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93045.] |
Ez az! Gartula! Kíváncsi voltam, mikor esik le valakinek, hogy mi újság van. Helyesen írtad. Mivel az első alkalommal megkötött szerződés (?) időpontjától előfizető, ezért logikus, hogy azokat a részleteket is be kell fizetnie, és így (amennyiben két hónap telt el ez alőfizetés óta), az új beltérihez köthetően már csak 10 részletet kell fizetnie.
|
| | |
[előzmény: (17394) BundasTm, 2006-05-11 13:21:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BundasTm

Tagság: 2006-05-11 12:27:38 Tagszám: #30463 Hozzászólások: 6 |
17394. Elküldve: 2006-05-11 13:21:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93046.] |
Kedves altigo!
Először is nem értem, miért kaptál minden készüléknél új szerződésszámot? Nem a készülék garanciális cseréjéről volt csak szó? Mert ha új szerződésszámot kaptál, akkor új szerződést is kötöttél, nemde? Ha meg nem kaptál minden esetben új szerződésszámot, akkor meg feltételezésem szerint az első szerződés megkötésekor vásároltál egy készüléket, amiért részletben fizetsz, és a szerződéskötés időpontjától esedékes a részlet, és nem az harmadik készülék átvételétől, magyarul a két "elmaradt" részletet befizetve már csak tíz részletet kell fizetni a harmadik beltérire. Ha meg a garanciális cserére veled új szerződést iratott alá a szervizes emberke, akkor nem a DigiTv szivatott meg, hanem aki kivitte neked az új beltérit. Az nem derült ki számomra világosan, hogy megírtad-e nekik rendesen a problémádat, és tényleg visszakülted-e nekik a két, általad hibásnak vélt csekket, megfelelő indoklással. Mert ha ez így megtörtént volna, akkor vagy eltörölték volna a két részletet, vagy megindokolták volna, miért is fizesd be azt a két részletet is.
Üdv: Bundastm
|
| | | [válaszok erre: #17395 #17396] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17393. Elküldve: 2006-05-11 13:02:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93047.] |
Általában minimum napi 8 órát alszok, kivéve amikor sok a meló, és két napig ébren vagyok, de utána viszont egy napig nem kelek fel Mivel a munkahelyem itthon van, nem kell 8-tól 4-ig bejárnom, és akár munka közben is "ráérek" netezni. A TV is mehet nyugodtan, az se zavar.
Na de jön a nyár, úgyhogy egyre kevesebbet leszek itthon, megszabadultok tőlem egy időre majd
|
| | |
[előzmény: (17392) rakal, 2006-05-11 12:53:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17392. Elküldve: 2006-05-11 12:53:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93048.] |
Laci082:
1806 hozzászólás 5 hónap alatt.Gratulálok!
Én már csak egy-két dologra lennék kíváncsi.
Te mikor dolgozol,eszel,alszol,és legfőképp hogyan jut időd ezek mellett nézni a DigiTV-t,meg még az UPC-t is?.Minden elismerésem,Te tényleg pörögve éled az életet.
|
| | | [válaszok erre: #17393] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17391. Elküldve: 2006-05-11 12:39:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93049.] |
Na jó, egyszer elnézném. De, hogy másodszorra is visszaküldjék a szar számlát azon valószínűleg én is kiakadnék. Meg nem is egyedi eset, mert korábban más is írta, hogy össze-vissza küldözgetik neki a számlákat.
|
| | |
[előzmény: (17390) petne, 2006-05-11 12:35:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petne

Tagság: 2004-01-23 20:03:38 Tagszám: #8330 Hozzászólások: 2010 |
17390. Elküldve: 2006-05-11 12:35:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93050.] |
Te számlázási hibáról nem hallottál, mert olyan tökéletes vagy... :)
Ezért viszed túlzásba. Ilyenért kiakadni... Neked úgy látszik, hogy tökéletesen jön mindig a villany, gáz, viz számlád és soha nem volt problémád azokkal.
|
| | | [válaszok erre: #17391] |
[előzmény: (17375) altigo, 2006-05-11 08:24:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|