Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499738/1 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (61/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17414. Elküldve: 2006-05-11 20:19:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93026.]

Skybe nézd csak meg ezt!!

http://www.axncrime.com/index_www.axncrime.com.html
[válaszok erre: #17415] [előzmény: (17413) latency, 2006-05-11 19:59:00]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17413. Elküldve: 2006-05-11 19:59:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93027.]

Az AXN-en meg pont most volt a Boom reklámja.
[válaszok erre: #17414]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17412. Elküldve: 2006-05-11 19:47:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93028.]

Valami már biztosan van:
http://www.axnscifi.com/index_www.axnscifi.com.html
[előzmény: (17411) latency, 2006-05-11 19:27:46]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17411. Elküldve: 2006-05-11 19:27:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93029.]

Szerintem meg bejelentették volna, ha tényleg menne már.
[válaszok erre: #17412] [előzmény: (17410) sathaver, 2006-05-11 19:26:28]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17410. Elküldve: 2006-05-11 19:26:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93030.]

Boomban már megy szerintem
[válaszok erre: #17411 #17416] [előzmény: (17409) Laci082, 2006-05-11 18:18:23]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17409. Elküldve: 2006-05-11 18:18:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93031.]

Látta már valaki ezeket a csatornákat? Szerintem a Crime még csak később indul.
[válaszok erre: #17410] [előzmény: (17408) sathaver, 2006-05-11 17:55:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17408. Elküldve: 2006-05-11 17:55:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93032.]

sőt jobbat mondák már az AXN Crime is kb 1 hete már írtam.....
szerintem juniusig beindulnak

[válaszok erre: #17409] [előzmény: (17407) Skybi, 2006-05-11 17:48:37]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17407. Elküldve: 2006-05-11 17:48:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93033.]

Az AMOS-on a Boom TV csomagjában már elindult az AXN Sci-fi.

Digi-n mikor várható?
[válaszok erre: #17408]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17406. Elküldve: 2006-05-11 17:45:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93034.]

Arra is van garancia...
Reméljük a fejcsere miatt nem kell új szerződést írni icon53.gif
[előzmény: (17405) matthews, 2006-05-11 17:36:33]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
17405. Elküldve: 2006-05-11 17:36:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93035.]

Esik az eső és annyira szar a Digi, hogy némlyik csatorna nem is jön. Pedig csak esik, nem dörög meg fúj az orkánszél, hanem csak esik.
Valszeg beázik a fejem. Várom mikor purcan ki...
[válaszok erre: #17406]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17404. Elküldve: 2006-05-11 17:14:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93036.]

Szóavl érdemes mindekinek megnézni, hogy mi a szerződésszáma és mi van a számlán. Később ebből komoly gond is akadhat! icon42.gif
[előzmény: (17403) nagyjanos, 2006-05-11 17:02:41]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagyjanos



Tagság: 2006-04-01 09:23:02
Tagszám: #29128
Hozzászólások: 15
17403. Elküldve: 2006-05-11 17:02:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93037.]

Így van bizony . Minden beltérihez új szerződést írnak. Hogy mia f..ért csak ők tudják. Nekem az első beltérim már alapból szar volt, hiába aktiválták a kártyát, nem ismerte fel. 10- jegyzet CA riasztó smartcard megtagadva..valami ilyesmi faszságot írt ki. 5 napi telefonálgatás után rájöttek az okosok hogy tényleg nem nálam van a hiba, és kicserélték. Persze új szerződést írtak. Tényleg, tegnapelőtt kaptam meg a harmadik számlámat, kicsit fel is húztam magam, nem túlzás ez 6 hét szolgáltatás után ?? / márc.25-én kötöttek be /. Meg is nézem a szerződés számot a számlán, ne hogy engem is átb...nak. De ha jó akkor sem fizetem be hó végéig az tuti... Arról nem beszélve hogy 9-én jön, tizedikei fizetési határidővel. ....
Ha ilyen ütemben fizetek 6 hónap alatt kipengetem a 12* 1800 ft-ot...Hát egy nagy lóf..t !!!!!
[válaszok erre: #17404] [előzmény: (17402) Skybi, 2006-05-11 16:13:04]
Zöldfülű
nagyjanos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17402. Elküldve: 2006-05-11 16:13:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93038.]

Altigo bizonyára megválaszolja a kérdéseket. Én úgy vettem ki az írásaiból, hogy a 3 készülékhez 3 különböző számú szerződést irattak vele alá. És most mindhárom ketyeg. Ez pedig nem jó így!
[válaszok erre: #17403]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BundasTm



Tagság: 2006-05-11 12:27:38
Tagszám: #30463
Hozzászólások: 6
17401. Elküldve: 2006-05-11 15:07:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93039.]

Na erről van szó Yaksi! Így helyes!
Zöldfülű
BundasTm adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BundasTm



Tagság: 2006-05-11 12:27:38
Tagszám: #30463
Hozzászólások: 6
17400. Elküldve: 2006-05-11 15:05:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93040.]

Skybi: De miért kötnének új szerződést garanciális cserére? Max a szerződésbe cserélik a szerződés tárgyát képező készülék gyári számát, bár az sem indokolt. És ha jól értettem, Altigo már a 3. készülék szerinti szerződésre kapta a 3. számlát, csak kérik még az első kettőt is mert a szerződés (és a hűségnyilatkozat) aláírása már az első készülék átvételekor megtörtént, és a részlet mindenképpen onnan ketyeg. Meg kéne nézni a csekkeken nem csak a szerződésszámot, hanem hogy melyik hónapra vonatkozik, és akkor biztos lenne a dolog.

yaksi és matthews: igen, ha a régi szerződést és a csekkeit stornózzák, és visszafizetik az addig befizetetteket, akkor újraindulhat, de szerintem ez nem járatos, hanem stornózzák a régit, és (ha a "polgár" már befizette!!), beleszámítják az eddigi részleteket az újba.

De azt továbbra sem értem, hogy jön a GARANCIÁLIS KÉSZÜLÉK CSERÉHEZ az új szerződés...!?!?! Ha veszel áruhitelre mondjuk TV-t 1 évre, és 2 hónap múlva bedöglik és kicserélik, akkor új áruhitel szerződést iratnak veled? Nem hiszem! Viszont a szervizes emberkéről el tudom képzelni hogy aláiratta az új papírt, mert az a készülék neki nem a garanciába cserélendők között szerepelt, hanem mint új telepítés, és így számolta el papíron. Csak ezzel jól megszivatta Altigot...

Szerintem...
De ha tévedek, akkor bocs...

Az az igazság, jó lenne látni, mi van a csekken, meg a többi pappppiron... Sűrün előfordul, hogy az ügyfél elsiklik valami fontos infó felett és szidja a telefon, villany, víz stb. szolgáltatót. Pedig csak jobban meg kell nézni, miért is akarnak pénzt. Sok ismerős volt már úgy, hogy elkezdte, hogy ilyen szemétládák, meg olyan szemétládák, csak épp a számlát és a feltételeket nem nézte meg rendesen. Nem mondom, hogy nem volt olyan, hogy a szolgáltató hibázott (amúgy mindegyik szemét módon csinálja, de jogilag levédik magukat a szerződésekben), de nem az a jellemző...

Na mielőtt meguntok abbahagyom...
icon29.gif
Zöldfülű
BundasTm adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17399. Elküldve: 2006-05-11 14:44:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93041.]

Ezért írtam azt, hogy jogos, hogy a beltéri elromlásáig fizeted a csekkeket ahhoz a szerződéshez, majd pedig a fennmaradó időre az újhoz! Nem? Ezért kell a régihez IS kifizetni a csekket, és az újhoz IS! Persze úgy, hogy a kettő között ne legyen átfedés!

De ha a Digi a régi előfizetést sztornózza, akkor az addig befizetett összeg elveszik, újat pedig csak 12 havi részlettel lehet kérni. Ezért nem járható, ha a régi sztornózva van. Eleve hülyeség újat kötni, egyszerűen a régi szerződést kell módosítani, úgy hogy a UPC is teszi, amikor beltéri-csere van.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (17398) matthews, 2006-05-11 14:20:58]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
17398. Elküldve: 2006-05-11 14:20:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93042.]

És ha befizetek mondjuk 5x1800 forintot mert 5 hónapig jó a beltéri, de azután elromlik, akkor újra kezdjem el fizetni az új beltéri árát????? A lónak a f.....szát....
Szerintem ez így nem helyes amit írtál.
[válaszok erre: #17399] [előzmény: (17397) yaksi, 2006-05-11 14:09:24]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17397. Elküldve: 2006-05-11 14:09:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93043.]

Ha a régit sztornózzák, akkor az "új" gépre újraindul a 12*1800,- Ft?? Mert így lenne logikus, nem?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #17398] [előzmény: (17396) Skybi, 2006-05-11 14:02:39]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17396. Elküldve: 2006-05-11 14:02:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93044.]

Mindhárom készülék esetben új szerződést kötöttek vele szerintem. És most még az elsőre kapja a csekket, ami már nem is létezik. A DIGI hibázott mert le kellett volna stornóznia az első kettőt.
Én sem fizetnék oylan valamire ami nem is létezik miközben az "élő" előfizetésemet nem fizeti senki...
[válaszok erre: #17397] [előzmény: (17394) BundasTm, 2006-05-11 13:21:05]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17395. Elküldve: 2006-05-11 14:01:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93045.]

Ez az! Gartula! Kíváncsi voltam, mikor esik le valakinek, hogy mi újság van. Helyesen írtad. Mivel az első alkalommal megkötött szerződés (?) időpontjától előfizető, ezért logikus, hogy azokat a részleteket is be kell fizetnie, és így (amennyiben két hónap telt el ez alőfizetés óta), az új beltérihez köthetően már csak 10 részletet kell fizetnie.
[előzmény: (17394) BundasTm, 2006-05-11 13:21:05]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BundasTm



Tagság: 2006-05-11 12:27:38
Tagszám: #30463
Hozzászólások: 6
17394. Elküldve: 2006-05-11 13:21:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93046.]

Kedves altigo!

Először is nem értem, miért kaptál minden készüléknél új szerződésszámot? Nem a készülék garanciális cseréjéről volt csak szó? Mert ha új szerződésszámot kaptál, akkor új szerződést is kötöttél, nemde? Ha meg nem kaptál minden esetben új szerződésszámot, akkor meg feltételezésem szerint az első szerződés megkötésekor vásároltál egy készüléket, amiért részletben fizetsz, és a szerződéskötés időpontjától esedékes a részlet, és nem az harmadik készülék átvételétől, magyarul a két "elmaradt" részletet befizetve már csak tíz részletet kell fizetni a harmadik beltérire. Ha meg a garanciális cserére veled új szerződést iratott alá a szervizes emberke, akkor nem a DigiTv szivatott meg, hanem aki kivitte neked az új beltérit. Az nem derült ki számomra világosan, hogy megírtad-e nekik rendesen a problémádat, és tényleg visszakülted-e nekik a két, általad hibásnak vélt csekket, megfelelő indoklással. Mert ha ez így megtörtént volna, akkor vagy eltörölték volna a két részletet, vagy megindokolták volna, miért is fizesd be azt a két részletet is.

Üdv: Bundastm
[válaszok erre: #17395 #17396]
Zöldfülű
BundasTm adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17393. Elküldve: 2006-05-11 13:02:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93047.]

Általában minimum napi 8 órát alszok, kivéve amikor sok a meló, és két napig ébren vagyok, de utána viszont egy napig nem kelek fel icon21.gif Mivel a munkahelyem itthon van, nem kell 8-tól 4-ig bejárnom, és akár munka közben is "ráérek" netezni. A TV is mehet nyugodtan, az se zavar.
Na de jön a nyár, úgyhogy egyre kevesebbet leszek itthon, megszabadultok tőlem egy időre majd icon21.gif
[előzmény: (17392) rakal, 2006-05-11 12:53:57]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17392. Elküldve: 2006-05-11 12:53:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93048.]

Laci082:
1806 hozzászólás 5 hónap alatt.Gratulálok!
Én már csak egy-két dologra lennék kíváncsi.
Te mikor dolgozol,eszel,alszol,és legfőképp hogyan jut időd ezek mellett nézni a DigiTV-t,meg még az UPC-t is?.Minden elismerésem,Te tényleg pörögve éled az életet. icon33.gif
[válaszok erre: #17393]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17391. Elküldve: 2006-05-11 12:39:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93049.]

Na jó, egyszer elnézném. De, hogy másodszorra is visszaküldjék a szar számlát azon valószínűleg én is kiakadnék. Meg nem is egyedi eset, mert korábban más is írta, hogy össze-vissza küldözgetik neki a számlákat.
[előzmény: (17390) petne, 2006-05-11 12:35:10]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petne



Tagság: 2004-01-23 20:03:38
Tagszám: #8330
Hozzászólások: 2010
17390. Elküldve: 2006-05-11 12:35:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93050.]

Te számlázási hibáról nem hallottál, mert olyan tökéletes vagy... :)

Ezért viszed túlzásba. Ilyenért kiakadni... Neked úgy látszik, hogy tökéletesen jön mindig a villany, gáz, viz számlád és soha nem volt problémád azokkal. icon33.gif
[válaszok erre: #17391] [előzmény: (17375) altigo, 2006-05-11 08:24:45]
Kiváló dolgozó
petne adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095670223236084 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail