| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17364. Elküldve: 2006-05-10 20:11:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93076.] |
Igen, pörög fórum és elnéztem.
Tartsa be a szabályokat hogy ne tudjanak belekötni.
|
| | |
[előzmény: (17362) Laci082, 2006-05-10 20:08:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
17363. Elküldve: 2006-05-10 20:10:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93077.] |
Azt azért viszont elismerhetjük, hogy sajnos az m1-nél nem a legkorszerűbb technikával dolgoznak, ezért is fordulhat elő gyengébb minőség. Érdemes délután megnézni a Nap-nyugtát az m2-őn, mert szerintem láthatóan gyengébb a minősége az ismétlésnek, mint a reggeli élő műsornak.
|
| | | [válaszok erre: #17365] |
[előzmény: (17361) taurus, 2006-05-10 20:07:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17362. Elküldve: 2006-05-10 20:08:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93078.] |
Akkor olvasd vissza a válaszok alapján, hogy én mire írtam
Egy szót se szóltam az esetleges perrel kapcsolatban, mivel ez csak még feltételezés szintjén van.
|
| | | [válaszok erre: #17364] |
[előzmény: (17360) taurus, 2006-05-10 20:06:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17361. Elküldve: 2006-05-10 20:07:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93079.] |
Oldja meg. A konkurencia kiviszi üvegen. Mégis fos a képe.
|
| | | [válaszok erre: #17363] |
[előzmény: (17359) mlaszlo, 2006-05-10 20:05:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17360. Elküldve: 2006-05-10 20:06:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93080.] |
Milyen Scifi?
Nézd már meg légyszives jobban.
A perrel kapcsolatban írtam ezeket.
|
| | | [válaszok erre: #17362] |
[előzmény: (17357) Laci082, 2006-05-10 20:03:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
17359. Elküldve: 2006-05-10 20:05:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93081.] |
Tessék itt a lehetőség, akkor oldja meg a Digi önállóan az m1 vételét jobb képminőséggel. Nem védem a konkurenciát, de akkor így lehet olcsó szolgáltatást csinálni, ha csak átvesszük a másiktól a jelet.
|
| | | [válaszok erre: #17361] |
[előzmény: (17354) taurus, 2006-05-10 19:55:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17358. Elküldve: 2006-05-10 20:04:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93082.] |
Nem örülök én ennek. Valóban tartsa be a törvényeket mindenki.
|
| | |
[előzmény: (17356) greba, 2006-05-10 20:02:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17357. Elküldve: 2006-05-10 20:03:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93083.] |
De ez hogy jött az AXN Scifi-hez?
|
| | | [válaszok erre: #17360] |
[előzmény: (17355) taurus, 2006-05-10 19:57:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1821 |
17356. Elküldve: 2006-05-10 20:02:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93084.] |
Ennek azért nem örülnék ennyire!
Más f*rkával könnyű csalánt verni.....
Miért keresik a bajt?
Az UPC helyében be-be adnék néha egy kis inzertet,és egyből kiderülni ki a hunyó.
Egyébként sok kábeles is megbukna......
|
| | | [válaszok erre: #17358] |
[előzmény: (17345) taurus, 2006-05-10 19:31:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17355. Elküldve: 2006-05-10 19:57:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93085.] |
Az eddigi tutyimutyi politikáját.
De ez megint másik topic.
|
| | | [válaszok erre: #17357] |
[előzmény: (17353) Laci082, 2006-05-10 19:53:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17354. Elküldve: 2006-05-10 19:55:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93086.] |
Szerintem is a jupiszitől veszi. Azért ilyen sz@r, és a ma délutáni kihagyás is azért lehetett.
|
| | | [válaszok erre: #17359] |
[előzmény: (17352) Laci082, 2006-05-10 19:53:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17353. Elküldve: 2006-05-10 19:53:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93087.] |
Ki, mi, hol?
|
| | | [válaszok erre: #17355] |
[előzmény: (17351) taurus, 2006-05-10 19:52:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17352. Elküldve: 2006-05-10 19:53:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93088.] |
Meg is nézheted a román fórumokat, hogy sokáig milyen "jó" minőségben kapták az m1-et. Sokak szerint először sima földi forásról adták.
|
| | | [válaszok erre: #17354] |
[előzmény: (17350) taurus, 2006-05-10 19:51:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17351. Elküldve: 2006-05-10 19:52:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93089.] |
Elindult vagy nem indul. A jupiszi a balfaszságaiért elég magas árat fog igy is fizetni.
|
| | | [válaszok erre: #17353] |
[előzmény: (17349) Laci082, 2006-05-10 19:51:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17350. Elküldve: 2006-05-10 19:51:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93090.] |
Sokkal hamarabb fent volt a Digin az m1, mint ahogy a jupiszi feltette. Akkor hogyan oldották meg?
|
| | | [válaszok erre: #17352] |
[előzmény: (17348) mlaszlo, 2006-05-10 19:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17349. Elküldve: 2006-05-10 19:51:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93091.] |
Lehet, hogy már elindult...
|
| | | [válaszok erre: #17351] |
[előzmény: (17343) FredT, 2006-05-10 19:22:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
17348. Elküldve: 2006-05-10 19:43:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93092.] |
Lehet, hogy egy újabb per lesz akkor kilátásban a Digi házatáján?
|
| | | [válaszok erre: #17350] |
[előzmény: (17344) Leweske, 2006-05-10 19:25:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17347. Elküldve: 2006-05-10 19:32:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93093.] |
Valahol az is egy cég.
|
| | |
[előzmény: (17346) sat_nobody, 2006-05-10 19:32:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
17346. Elküldve: 2006-05-10 19:32:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93094.] |
-
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-06-13 14:43:02]
|
| | | [válaszok erre: #17347] |
[előzmény: (17344) Leweske, 2006-05-10 19:25:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17345. Elküldve: 2006-05-10 19:31:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93095.] |
Éljen sokáig.
|
| | | [válaszok erre: #17356] |
[előzmény: (17344) Leweske, 2006-05-10 19:25:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leweske

Tagság: 2005-12-11 15:28:35 Tagszám: #24511 Hozzászólások: 48 |
17344. Elküldve: 2006-05-10 19:25:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93096.] |
Hm, azért az elég durva, hogy a Digi a Direct-ről veszi az M1-et.. Erről vajon a Directesek tudnak? Más forrás alapján úgy sejtem, hogy nem. A TV2 után még vajon hány csatirol derül ki, hogy illegálisan adják? Éljen az olcsó szolgáltatás...
|
| | | [válaszok erre: #17345 #17346 #17348] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
17343. Elküldve: 2006-05-10 19:22:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93097.] |
A FlySat szerint a Boom Tv-n már van AXN Sci-fi.
Ezek szerint már beindult volna a csatorna, csak a Digi nem tette volna még be?
Tud erről valaki valamit?
|
| | | [válaszok erre: #17349] |
|
|
Haladó
|
|
 beginer

Tagság: 2005-02-15 13:11:24 Tagszám: #15889 Hozzászólások: 383 |
17342. Elküldve: 2006-05-10 19:05:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93098.] |
Ez milyen csomag?
|
| | |
[előzmény: (17341) osbourne, 2006-05-10 18:50:43] |
|
Törzstag
|
|
 osbourne

Tagság: 2006-03-01 13:20:17 Tagszám: #27826 Hozzászólások: 66 |
17341. Elküldve: 2006-05-10 18:50:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93099.] |
A nagyon sok. Én 1800 forintot fizetek havidíjat. Ezért minden t-mobilost ingyen hivok a tobbit meg 14 forintert. JA es lebeszelhető az alapdij teljesen
|
| | | [válaszok erre: #17342] |
[előzmény: (17336) Laci082, 2006-05-10 16:19:29] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17340. Elküldve: 2006-05-10 17:43:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93100.] |
Szerintem a UPC anyázása se tartozik a DigiTV topicba... De légyszives keress vissza egy olyan beszélgetést ahol én hoztam fel a UPC-t ebben a témában...
Megmondom, hogy van ez:
1.: valaki beír egy hibát a amit észrevett a DigiTV szolgáltatásában.
2.: jön valaki és egyből válaszol rá, hogy "a köcsög UPC-nél is volt/van ilyen"
Általában innen indul minden.
|
| | |
[előzmény: (17339) LF, 2006-05-10 17:35:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|