| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 LF

Tagság: 2002-08-12 00:00:00 Tagszám: #179 Hozzászólások: 6291 |
17339. Elküldve: 2006-05-10 17:35:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93101.] |
Felhívnám a tisztelt fórumozók figyelmét, hogy a UPC-re és a UPC - Digi hasonlítgatására léteznek külön topikok. Ez a topik csak a Digi TV-ről szól, ezért minden nem ide való és a UPC mellett kampányoló üzenet innen törölve lesz. Különösen ajánlanám ezt Laci082-nek...
LF.
|
| | | [válaszok erre: #17340] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17338. Elküldve: 2006-05-10 17:26:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93102.] |
Logika? Ilyen sokat azért ne várj tőlük
|
| | |
[előzmény: (17337) jános bácsi, 2006-05-10 16:43:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17337. Elküldve: 2006-05-10 16:43:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93103.] |
Igy van, bár logika nem sok van benne.
|
| | | [válaszok erre: #17338] |
[előzmény: (17335) Laci082, 2006-05-10 16:16:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17336. Elküldve: 2006-05-10 16:19:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93104.] |
Az első mobil előfizetésemnél 10000Ft volt a havidíj, és ebben semmi kedvezmény nem volt. Ráadásul akkor még a percdíjak is igen magasak voltak. (50-150Ft) Most fizetek havi 3500Ft-ot, és ezért 100 percet pofázhatok. De ha véletlenül többet beszélnék, akkor is a legmagasabb percdíj ~60Ft.
|
| | | [válaszok erre: #17341] |
[előzmény: (17331) taurus, 2006-05-10 15:22:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17335. Elküldve: 2006-05-10 16:16:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93105.] |
Ha csak kártyát kérsz akkor drágább, mint beltérivel.
|
| | | [válaszok erre: #17337] |
[előzmény: (17333) jános bácsi, 2006-05-10 16:13:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17333. Elküldve: 2006-05-10 16:13:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93106.] |
Ezt most nemigen értem...
|
| | | [válaszok erre: #17335] |
[előzmény: (17332) sda2000, 2006-05-10 15:30:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17331. Elküldve: 2006-05-10 15:22:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93107.] |
"most meg már jóformán ők fizetnek ha telefonálsz"
Melyik az a szolgáltató?
|
| | | [válaszok erre: #17336] |
[előzmény: (17330) Laci082, 2006-05-10 14:45:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibcee

Tagság: 2005-09-09 11:48:20 Tagszám: #21768 Hozzászólások: 47 |
17329. Elküldve: 2006-05-10 14:44:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93108.] |
Van vkinek tényleges tapasztalata arról,h az Intelsat-Hot Bird párosítás milyen? Letárolja rendesen az összes csatornát?
Astrával próbálkoztam, ott tényleg bebolondult a Hyundai.
|
| | |
[előzmény: (17289) latency, 2006-05-09 20:43:39] |
|
Zöldfülű
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17328. Elküldve: 2006-05-10 14:40:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93109.] |
Jól beszélsz!
|
| | |
[előzmény: (17315) krizsa2, 2006-05-10 13:47:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17327. Elküldve: 2006-05-10 14:00:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93110.] |
Ehez nem kell informátor, csak bekapcsoltam a beltérit, és láttam
A szlovák közszolgálatik meg gondolom az ottani előfizetők miatt be fognak kerülni (nem tudom, hogy ott is kötelező-e berakni)
|
| | | [válaszok erre: #17373] |
[előzmény: (17325) taurus, 2006-05-10 13:58:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17326. Elküldve: 2006-05-10 13:59:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93111.] |
Ott mindenkinek UPC előfizetse volt?
|
| | |
[előzmény: (17320) taurus, 2006-05-10 13:53:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17325. Elküldve: 2006-05-10 13:58:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93112.] |
Jó informátoraid vannak.
|
| | | [válaszok erre: #17327] |
[előzmény: (17322) Laci082, 2006-05-10 13:54:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17324. Elküldve: 2006-05-10 13:56:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93113.] |
Majd megkapod, nem sietnek annyira. Most főleg sok a dolguk.
|
| | |
[előzmény: (17323) athee, 2006-05-10 13:55:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17321. Elküldve: 2006-05-10 13:54:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93114.] |
Azért ez érdekes. A direct konkurense a directről veszi. A directen állítólag jobb lett az m1 képe, úgyhogy akkor itt is jobb lesz
|
| | |
[előzmény: (17317) taurus, 2006-05-10 13:51:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17320. Elküldve: 2006-05-10 13:53:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93115.] |
Nálunk a Digis előfizetők fele a jupiszitől jön át.
|
| | | [válaszok erre: #17326] |
[előzmény: (17318) Laci082, 2006-05-10 13:51:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17319. Elküldve: 2006-05-10 13:52:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93116.] |
Ássa ő a saját sírját.
|
| | |
[előzmény: (17311) Laci082, 2006-05-10 13:36:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17318. Elküldve: 2006-05-10 13:51:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93117.] |
Első körben tényleg azokat célozzák meg akinek semmi nincs most. Aztán persze lehet a konkurenciától is "elszedni" az előfizetőket.
|
| | | [válaszok erre: #17320] |
[előzmény: (17315) krizsa2, 2006-05-10 13:47:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17317. Elküldve: 2006-05-10 13:51:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93118.] |
Most sötét a kép.
Lehetséges hogy a jupisziről szedhették a jelet, most azoknál erre a frekire egy szlovák csatornát tesznek. Lehetséges hogy itt is azért jött be a szlovák műsor.
|
| | | [válaszok erre: #17321 #17322] |
[előzmény: (17309) krizsa2, 2006-05-10 13:34:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17312. Elküldve: 2006-05-10 13:38:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93119.] |
Na de az Astra felé állítva?
Egyébként itt a szerelők mindenkire "rábeszélik" a nagyobb Digis tükröt, hogy ne legyen gond csúnya időben se.
|
| | | [válaszok erre: #17314] |
[előzmény: (17310) krizsa2, 2006-05-10 13:36:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17310. Elküldve: 2006-05-10 13:36:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93120.] |
"mert szép nagy upc direct felirat "díszítette" a tükröt. "
Tudod barátom a legtöbben a directes szettet használják a digihez, lagalábbis azok akiknek upcjük volt
|
| | | [válaszok erre: #17312] |
[előzmény: (17301) Laci082, 2006-05-10 12:46:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17309. Elküldve: 2006-05-10 13:34:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93121.] |
hol a digin?
|
| | | [válaszok erre: #17317] |
[előzmény: (17308) benger1, 2006-05-10 13:14:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 benger1

Tagság: 2006-05-07 12:57:21 Tagszám: #30343 Hozzászólások: 43 |
17308. Elküldve: 2006-05-10 13:14:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93122.] |
Az M1 helyett a szlovák1 megy jelenleg
|
| | | [válaszok erre: #17309] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
17307. Elküldve: 2006-05-10 13:14:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93123.] |
Te minek véded az UPC-t ?
Tán nekik dolgozol és itt ügynökösködsz ?
Csúnya dolog .
"Nem érte őket komoly veszteség"
Most még nem érződik ,de a hűségek folymatosan járnak le.
A DIGI indulásakor nem látszott rajtuk az a nagy higgadtság. Vállald fel, hogy UPC-s vagy, nyugodtan és mondj el nekünk mindent mit és hogyan terveznek. Legyél te a "szóvivőjük" itt.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #17313] |
[előzmény: (17299) Laci082, 2006-05-10 11:58:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17306. Elküldve: 2006-05-10 13:05:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93124.] |
Nekem erkölcsi hasznom van belőle.
|
| | |
[előzmény: (17303) Laci082, 2006-05-10 13:00:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17305. Elküldve: 2006-05-10 13:03:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93125.] |
Nem gond. Most már 80 ezer fölött van a héten a regisztráció.
Hagy ringassák magukat az "okosok" a 30 ezres táborban.
|
| | |
[előzmény: (17302) yaksi, 2006-05-10 12:53:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|