| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110236, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17305. Elküldve: 2006-05-10 13:03:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93126.] |
Nem gond. Most már 80 ezer fölött van a héten a regisztráció.
Hagy ringassák magukat az "okosok" a 30 ezres táborban.
|
| | |
[előzmény: (17302) yaksi, 2006-05-10 12:53:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17304. Elküldve: 2006-05-10 13:01:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93127.] |
"Tudjuk, nálatok mindenkinek DigiTV-je van "
Szeretettel meghívlak és győzödjél meg róla.
|
| | | [válaszok erre: #17311] |
[előzmény: (17301) Laci082, 2006-05-10 12:46:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17303. Elküldve: 2006-05-10 13:00:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93128.] |
Én még egy ismerősömet se beszéltem le a DigiTV-ről aki azt akart venni. Amit elmondok általában, hogy számítson néha kiesésekre, és a hosszú várakozásra amíg beszerelik. Ennyi. Nem vagyok én ügynök, hogy le, vagy rábeszéljek embereket. Viszont ahogy ítt páran írták, úgy ajánlgatják az ismerőseiknek, mint ha még hasznuk is lenne belőle
|
| | | [válaszok erre: #17306] |
[előzmény: (17302) yaksi, 2006-05-10 12:53:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17302. Elküldve: 2006-05-10 12:53:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93129.] |
Köszönhetően az olyan jómadaraknak, mint Te!
|
| | | [válaszok erre: #17303 #17305] |
[előzmény: (17301) Laci082, 2006-05-10 12:46:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17300. Elküldve: 2006-05-10 12:28:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93130.] |
Felénk nem igy van.
|
| | | [válaszok erre: #17301] |
[előzmény: (17299) Laci082, 2006-05-10 11:58:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17296. Elküldve: 2006-05-10 11:40:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93131.] |
Itt legalább nem mondják hogy nézzük a minőséget.
Hazug banda.
|
| | |
[előzmény: (17295) petne, 2006-05-10 11:38:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petne

Tagság: 2004-01-23 20:03:38 Tagszám: #8330 Hozzászólások: 2010 |
17295. Elküldve: 2006-05-10 11:38:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93132.] |
Ahogy látom a másiknál is... :)
|
| | | [válaszok erre: #17296 #17297] |
[előzmény: (17294) Laci082, 2006-05-10 11:31:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17294. Elküldve: 2006-05-10 11:31:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93133.] |
Nem is az sajnos. Mindig van valami, hogy ne unatkozzunk
|
| | | [válaszok erre: #17295] |
[előzmény: (17293) taurus, 2006-05-10 11:17:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17293. Elküldve: 2006-05-10 11:17:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93134.] |
Minden nem lehet tökéletes.
|
| | | [válaszok erre: #17294] |
[előzmény: (17292) Laci082, 2006-05-10 11:12:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17292. Elküldve: 2006-05-10 11:12:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93135.] |
Most meg az AXN csúszik? Eddig a Hallmarkon volt lemaradva a hang.
|
| | | [válaszok erre: #17293] |
[előzmény: (17291) latency, 2006-05-10 11:08:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17291. Elküldve: 2006-05-10 11:08:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93136.] |
Nah, nehogy már így elsüllyedjünk. Pedig van egy-két hiba:
-AXN angol hangja csúszik
-Viasat Explorer-en indőnként elmegy a kép és a hang (régóta ilyen, de most már nem csak szétesik a kép)
|
| | | [válaszok erre: #17292] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MaDFoX

Tagság: 2006-04-14 15:33:26 Tagszám: #29621 Hozzászólások: 50 |
17290. Elküldve: 2006-05-09 21:37:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93137.] |
Ezaz erre emlekeztem, csak nem tudtam megtalalni...
Szoval a kerdes az, van-e egyaltalan DigiTV-s Network_ID es ha igen miert nem azt hasznaljak... ...Ha nincs akkor miert nem szereznek egyet? Ezzel az astrat agyonvagjak, hiszen szerencsetlen belteri megkeresi az elso astras csatit aminek ugyanaz a neve es mar allitja is at, holott az digis volt, csak nem tudja szegeny...
DE kit lehet ezzel a kerdessel bombazni, mert hogy az ugyfelsolgalatot nem erdemes az tuti!!! :D
|
| | |
[előzmény: (17289) latency, 2006-05-09 20:43:39] |
|
Zöldfülű
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
17289. Elküldve: 2006-05-09 20:43:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93138.] |
Annó ezt még Dobrogi2 írta:
"Csak az Astra hülyíti meg, a Hotbirdön simán letárol és kezel mindent. "
Ez a jelenség nem csak a szoftver hibájától van,
Sajnos a DigiTV stream-ben a NIT táblában Astra19.2E/SES van a Network_ID azonosítóban:
PID: 16 (0x0010) [= assigned for: DVB Network Information Table (NIT), Stuffing Table (ST)]
Guess table from table id...
NIT-decoding....
Table_ID: 64 (0x40) [= Network Information Table (NIT) - actual network]
section_syntax_indicator: 1 (0x01)
reserved_1: 1 (0x01)
reserved_2: 3 (0x03)
Section_length: 381 (0x017d)
Network_ID: 1 (0x0001) [= Astra Satellite Network 19.2E / Satellite / SES]
reserved_3: 3 (0x03)
Version_number: 4 (0x04)
current_next_indicator: 1 (0x01) [= valid now]
Section_number: 0 (0x00)
Last_Section_number: 0 (0x00)
reserved_4: 15 (0x0f)
Network_descriptor_length: 64 (0x0040)
DVB-DescriptorTag: 64 (0x40) [= network_name_descriptor]
Descriptor_length: 6 (0x06)
Network_name: "DigiTV" -- Charset: Latin alphabet
A szoftver meg nyilván ezt használja.
Ezért keveredhet az ASTRA.
Egy Hot-Bird-es NIT így néz ki:
PID: 16 (0x0010) [= assigned for: DVB Network Information Table (NIT), Stuffing Table (ST)]
Guess table from table id...
NIT-decoding....
Table_ID: 64 (0x40) [= Network Information Table (NIT) - actual network]
section_syntax_indicator: 1 (0x01)
reserved_1: 1 (0x01)
reserved_2: 3 (0x03)
Section_length: 113 (0x0071)
Network_ID: 318 (0x013e) [= Eutelsat Satellite System 13.0E / Satellite / ETSO]
reserved_3: 3 (0x03)
Version_number: 17 (0x11)
current_next_indicator: 1 (0x01) [= valid now]
Section_number: 0 (0x00)
Last_Section_number: 0 (0x00)
reserved_4: 15 (0x0f)
Network_descriptor_length: 10 (0x000a)
DVB-DescriptorTag: 64 (0x40) [= network_name_descriptor]
Descriptor_length: 8 (0x08)
Network_name: "EUTELSAT" -- Charset: Latin alphabet
|
| | | [válaszok erre: #17290 #17329] |
[előzmény: (17285) taurus, 2006-05-09 19:55:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 galbi

Tagság: 2006-03-06 08:44:01 Tagszám: #28052 Hozzászólások: 683 |
17288. Elküldve: 2006-05-09 20:27:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93139.] |
Tudnál nekem valami konkrétumot adni ,
hogy milyen módon megy a Digi kártya a Dreamboxal esetleg egy linket ?
Dreambox DM900 , OpenAtv 6.0; Zgemma H9 Combo OpenAtv 6.4
|
| | |
[előzmény: (17274) K. Tibor, 2006-05-09 17:25:46] |
|
Törzstag
|
|
 tom74

Tagság: 2005-12-26 14:48:25 Tagszám: #24972 Hozzászólások: 289 |
17287. Elküldve: 2006-05-09 20:15:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93140.] |
Jól olvastam itt valahol,hogy dbox2, és Dreambox-ban megy a digi kártya?Hol tartanak a dolgok:olcsóbb beltérikben még nem mennek?Kártyamegosztás miatt kérdezem.Jó lenne 1 kártyáról 2 tv-t nézni.Vagy majd a humax-al lehet ilyent?
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17286. Elküldve: 2006-05-09 19:57:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93141.] |
"Az az érdekes, hogy ők békésebben elvannak egymással, mint egy két fórumozó. "
Nálam is együtt van a kettő. Szeretik egymást.
Példát is veszek róluk.
|
| | |
[előzmény: (17277) jános bácsi, 2006-05-09 18:11:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17285. Elküldve: 2006-05-09 19:55:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93142.] |
Már ezerszer leírták hogy az Astrára jelenleg nem való.
|
| | | [válaszok erre: #17289] |
[előzmény: (17284) toyotakacsa, 2006-05-09 19:43:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 toyotakacsa

Tagság: 2006-04-19 22:06:36 Tagszám: #29795 Hozzászólások: 31 |
17284. Elküldve: 2006-05-09 19:43:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93143.] |
Mai kalandom a gyagyás Digitv-s beltérivel.
Gondoltam nézni kellene egy kis német Viva tv-t.
Astrá-ra át a kézi forgatót, automatikus keresés. Természetesen befogott egy rakás baromságot, de ami kellet volna azt nem.
Műholdtörlés, kezdjük előről.
Csak a 11972-as TP-n keresés.
A marha beltéri berakja a csatornalista közepére (101)-re a találatot: NICK.
Megnézem az adást, elkapcsolok, visszakapcsolok, erre ugyanazon a csatornahelyen jön a viva plus.
Ok gomb, barangolás a csatornalistában, visszanézek, a 101-es helyen már a viva vigyorog..
Ekkora kretén egy beltérit...
Amióta több műhold csatornái is el vannak tárolva, azóta a kék gobbal megjelenő ABC sorrendes lista is teljességgel használhatatlan.(egyszerűen nem lehet lapozni)
Irgumburgum.
|
| | | [válaszok erre: #17285] |
[előzmény: (17282) Kardos Attila, 2006-05-09 19:24:06] |
|
Zöldfülű
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
17283. Elküldve: 2006-05-09 19:36:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93144.] |
Hello!
Meg gyogyult a VIVA!
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17282. Elküldve: 2006-05-09 19:24:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93145.] |
"UPC-n jön"
A korrektség kedvéért: nem a UPC-n jön, hanem az MTV Networks csomagjából (ahonnan a Direct csak átveszi) jön.
És mivel ez a kábelfeed is, ha itt kiesik, akkor kiesik mindenhol.
|
| | | [válaszok erre: #17284] |
[előzmény: (17281) Laci082, 2006-05-09 19:09:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17281. Elküldve: 2006-05-09 19:09:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93146.] |
Digis hiba, UPC-n jön.
(mielőtt belekötnek a nagy Digi fanok azért írtam mert mostanában előfordult párszor, hogy Directen se volt)
|
| | | [válaszok erre: #17282] |
[előzmény: (17280) Tibcee, 2006-05-09 19:06:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibcee

Tagság: 2005-09-09 11:48:20 Tagszám: #21768 Hozzászólások: 47 |
17280. Elküldve: 2006-05-09 19:06:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93147.] |
nem megy
|
| | | [válaszok erre: #17281] |
[előzmény: (17279) szmore84, 2006-05-09 18:30:53] |
|
Zöldfülű
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
17279. Elküldve: 2006-05-09 18:30:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93148.] |
Hello!
Az, hogy maximalisan jo lenne azt megcafolom, de ennyi penzert......viszont a UpcDirect-nel lenyegesen olcsobb, es azert szerintem nem jobb, nem rosszabb.
Ja egyebkent NEKTEK SEM MEGY A VIVA?
Üdv.: [email protected]
|
| | | [válaszok erre: #17280] |
|
|
Törzstag
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17278. Elküldve: 2006-05-09 18:13:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93149.] |
Biztos, hogy más beltériben való kártyahasználat nem hivatalos? Mert én sehol nem olvastam, hogy nem szabad a UPC kártyát egyébb beltéribe belerakni. Gondolom már csak azért sem, mert adnak csak kártyát is.
|
| | | [válaszok erre: #17332] |
[előzmény: (17274) K. Tibor, 2006-05-09 17:25:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17277. Elküldve: 2006-05-09 18:11:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93150.] |
No azért éppenhogy picit olcsóbb és talán majdnem olyan jó /illetve gyenge/.
Egyébbként az előbb összehoztam a két szolgáltatót: digis beltéri UPC-s tányérral. Végülis működik. Az az érdekes, hogy ők békésebben elvannak egymással, mint egy két fórumozó.
|
| | | [válaszok erre: #17286] |
[előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110236, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|