Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (80/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110236, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17305. Elküldve: 2006-05-10 13:03:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93126.]

Nem gond. Most már 80 ezer fölött van a héten a regisztráció.
Hagy ringassák magukat az "okosok" a 30 ezres táborban.
[előzmény: (17302) yaksi, 2006-05-10 12:53:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17304. Elküldve: 2006-05-10 13:01:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93127.]

"Tudjuk, nálatok mindenkinek DigiTV-je van "

Szeretettel meghívlak és győzödjél meg róla.
[válaszok erre: #17311] [előzmény: (17301) Laci082, 2006-05-10 12:46:43]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17303. Elküldve: 2006-05-10 13:00:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93128.]

Én még egy ismerősömet se beszéltem le a DigiTV-ről aki azt akart venni. Amit elmondok általában, hogy számítson néha kiesésekre, és a hosszú várakozásra amíg beszerelik. Ennyi. Nem vagyok én ügynök, hogy le, vagy rábeszéljek embereket. Viszont ahogy ítt páran írták, úgy ajánlgatják az ismerőseiknek, mint ha még hasznuk is lenne belőle icon21.gif
[válaszok erre: #17306] [előzmény: (17302) yaksi, 2006-05-10 12:53:51]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17302. Elküldve: 2006-05-10 12:53:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93129.]

Köszönhetően az olyan jómadaraknak, mint Te! icon53.gif
[válaszok erre: #17303 #17305] [előzmény: (17301) Laci082, 2006-05-10 12:46:43]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17300. Elküldve: 2006-05-10 12:28:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93130.]

Felénk nem igy van.
[válaszok erre: #17301] [előzmény: (17299) Laci082, 2006-05-10 11:58:52]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17296. Elküldve: 2006-05-10 11:40:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93131.]

Itt legalább nem mondják hogy nézzük a minőséget.

Hazug banda.
[előzmény: (17295) petne, 2006-05-10 11:38:41]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petne



Tagság: 2004-01-23 20:03:38
Tagszám: #8330
Hozzászólások: 2010
17295. Elküldve: 2006-05-10 11:38:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93132.]

Ahogy látom a másiknál is... :)
[válaszok erre: #17296 #17297] [előzmény: (17294) Laci082, 2006-05-10 11:31:58]
Kiváló dolgozó
petne adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17294. Elküldve: 2006-05-10 11:31:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93133.]

Nem is az sajnos. Mindig van valami, hogy ne unatkozzunk icon21.gif
[válaszok erre: #17295] [előzmény: (17293) taurus, 2006-05-10 11:17:35]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17293. Elküldve: 2006-05-10 11:17:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93134.]

Minden nem lehet tökéletes.
[válaszok erre: #17294] [előzmény: (17292) Laci082, 2006-05-10 11:12:49]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17292. Elküldve: 2006-05-10 11:12:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93135.]

Most meg az AXN csúszik? Eddig a Hallmarkon volt lemaradva a hang.
[válaszok erre: #17293] [előzmény: (17291) latency, 2006-05-10 11:08:23]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17291. Elküldve: 2006-05-10 11:08:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93136.]

Nah, nehogy már így elsüllyedjünk. Pedig van egy-két hiba:
-AXN angol hangja csúszik
-Viasat Explorer-en indőnként elmegy a kép és a hang (régóta ilyen, de most már nem csak szétesik a kép)
[válaszok erre: #17292]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MaDFoX



Tagság: 2006-04-14 15:33:26
Tagszám: #29621
Hozzászólások: 50
17290. Elküldve: 2006-05-09 21:37:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93137.]

Ezaz erre emlekeztem, csak nem tudtam megtalalni...
Szoval a kerdes az, van-e egyaltalan DigiTV-s Network_ID es ha igen miert nem azt hasznaljak... ...Ha nincs akkor miert nem szereznek egyet? Ezzel az astrat agyonvagjak, hiszen szerencsetlen belteri megkeresi az elso astras csatit aminek ugyanaz a neve es mar allitja is at, holott az digis volt, csak nem tudja szegeny...
DE kit lehet ezzel a kerdessel bombazni, mert hogy az ugyfelsolgalatot nem erdemes az tuti!!! :D
[előzmény: (17289) latency, 2006-05-09 20:43:39]
Zöldfülű
MaDFoX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
17289. Elküldve: 2006-05-09 20:43:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93138.]

Annó ezt még Dobrogi2 írta:
"Csak az Astra hülyíti meg, a Hotbirdön simán letárol és kezel mindent. "

Ez a jelenség nem csak a szoftver hibájától van,

Sajnos a DigiTV stream-ben a NIT táblában Astra19.2E/SES van a Network_ID azonosítóban:

PID: 16 (0x0010) [= assigned for: DVB Network Information Table (NIT), Stuffing Table (ST)]
Guess table from table id...
NIT-decoding....
Table_ID: 64 (0x40) [= Network Information Table (NIT) - actual network]
section_syntax_indicator: 1 (0x01)
reserved_1: 1 (0x01)
reserved_2: 3 (0x03)
Section_length: 381 (0x017d)
Network_ID: 1 (0x0001) [= Astra Satellite Network 19.2E / Satellite / SES]
reserved_3: 3 (0x03)
Version_number: 4 (0x04)
current_next_indicator: 1 (0x01) [= valid now]
Section_number: 0 (0x00)
Last_Section_number: 0 (0x00)
reserved_4: 15 (0x0f)
Network_descriptor_length: 64 (0x0040)

DVB-DescriptorTag: 64 (0x40) [= network_name_descriptor]
Descriptor_length: 6 (0x06)
Network_name: "DigiTV" -- Charset: Latin alphabet


A szoftver meg nyilván ezt használja.
Ezért keveredhet az ASTRA.

Egy Hot-Bird-es NIT így néz ki:

PID: 16 (0x0010) [= assigned for: DVB Network Information Table (NIT), Stuffing Table (ST)]
Guess table from table id...
NIT-decoding....
Table_ID: 64 (0x40) [= Network Information Table (NIT) - actual network]
section_syntax_indicator: 1 (0x01)
reserved_1: 1 (0x01)
reserved_2: 3 (0x03)
Section_length: 113 (0x0071)
Network_ID: 318 (0x013e) [= Eutelsat Satellite System 13.0E / Satellite / ETSO]
reserved_3: 3 (0x03)
Version_number: 17 (0x11)
current_next_indicator: 1 (0x01) [= valid now]
Section_number: 0 (0x00)
Last_Section_number: 0 (0x00)
reserved_4: 15 (0x0f)
Network_descriptor_length: 10 (0x000a)

DVB-DescriptorTag: 64 (0x40) [= network_name_descriptor]
Descriptor_length: 8 (0x08)
Network_name: "EUTELSAT" -- Charset: Latin alphabet
[válaszok erre: #17290 #17329] [előzmény: (17285) taurus, 2006-05-09 19:55:47]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


galbi



Tagság: 2006-03-06 08:44:01
Tagszám: #28052
Hozzászólások: 683
17288. Elküldve: 2006-05-09 20:27:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93139.]

Tudnál nekem valami konkrétumot adni ,
hogy milyen módon megy a Digi kártya a Dreamboxal esetleg egy linket ?

Dreambox DM900 , OpenAtv 6.0; Zgemma H9 Combo OpenAtv 6.4
[előzmény: (17274) K. Tibor, 2006-05-09 17:25:46]
Törzstag
galbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tom74



Tagság: 2005-12-26 14:48:25
Tagszám: #24972
Hozzászólások: 289
17287. Elküldve: 2006-05-09 20:15:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93140.]

Jól olvastam itt valahol,hogy dbox2, és Dreambox-ban megy a digi kártya?Hol tartanak a dolgok:olcsóbb beltérikben még nem mennek?Kártyamegosztás miatt kérdezem.Jó lenne 1 kártyáról 2 tv-t nézni.Vagy majd a humax-al lehet ilyent?
Haladó
tom74 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17286. Elküldve: 2006-05-09 19:57:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93141.]

"Az az érdekes, hogy ők békésebben elvannak egymással, mint egy két fórumozó. "

Nálam is együtt van a kettő. Szeretik egymást.
Példát is veszek róluk.
[előzmény: (17277) jános bácsi, 2006-05-09 18:11:26]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17285. Elküldve: 2006-05-09 19:55:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93142.]

Már ezerszer leírták hogy az Astrára jelenleg nem való.
[válaszok erre: #17289] [előzmény: (17284) toyotakacsa, 2006-05-09 19:43:38]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


toyotakacsa



Tagság: 2006-04-19 22:06:36
Tagszám: #29795
Hozzászólások: 31
17284. Elküldve: 2006-05-09 19:43:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93143.]

Mai kalandom a gyagyás Digitv-s beltérivel.

Gondoltam nézni kellene egy kis német Viva tv-t.
Astrá-ra át a kézi forgatót, automatikus keresés. Természetesen befogott egy rakás baromságot, de ami kellet volna azt nem.
Műholdtörlés, kezdjük előről.
Csak a 11972-as TP-n keresés.
A marha beltéri berakja a csatornalista közepére (101)-re a találatot: NICK.
Megnézem az adást, elkapcsolok, visszakapcsolok, erre ugyanazon a csatornahelyen jön a viva plus.
Ok gomb, barangolás a csatornalistában, visszanézek, a 101-es helyen már a viva vigyorog..
Ekkora kretén egy beltérit...
Amióta több műhold csatornái is el vannak tárolva, azóta a kék gobbal megjelenő ABC sorrendes lista is teljességgel használhatatlan.(egyszerűen nem lehet lapozni)
Irgumburgum.
[válaszok erre: #17285] [előzmény: (17282) Kardos Attila, 2006-05-09 19:24:06]
Zöldfülű
toyotakacsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17283. Elküldve: 2006-05-09 19:36:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93144.]

Hello!
Meg gyogyult a VIVA!

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17282. Elküldve: 2006-05-09 19:24:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93145.]

"UPC-n jön"

A korrektség kedvéért: nem a UPC-n jön, hanem az MTV Networks csomagjából (ahonnan a Direct csak átveszi) jön.
És mivel ez a kábelfeed is, ha itt kiesik, akkor kiesik mindenhol.
[válaszok erre: #17284] [előzmény: (17281) Laci082, 2006-05-09 19:09:33]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17281. Elküldve: 2006-05-09 19:09:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93146.]

Digis hiba, UPC-n jön.
(mielőtt belekötnek a nagy Digi fanok azért írtam mert mostanában előfordult párszor, hogy Directen se volt)
[válaszok erre: #17282] [előzmény: (17280) Tibcee, 2006-05-09 19:06:51]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibcee



Tagság: 2005-09-09 11:48:20
Tagszám: #21768
Hozzászólások: 47
17280. Elküldve: 2006-05-09 19:06:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93147.]

nem megy
[válaszok erre: #17281] [előzmény: (17279) szmore84, 2006-05-09 18:30:53]
Zöldfülű
Tibcee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17279. Elküldve: 2006-05-09 18:30:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93148.]

Hello!
Az, hogy maximalisan jo lenne azt megcafolom, de ennyi penzert......viszont a UpcDirect-nel lenyegesen olcsobb, es azert szerintem nem jobb, nem rosszabb.
Ja egyebkent NEKTEK SEM MEGY A VIVA?

Üdv.: [email protected]
[válaszok erre: #17280]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17278. Elküldve: 2006-05-09 18:13:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93149.]

Biztos, hogy más beltériben való kártyahasználat nem hivatalos? Mert én sehol nem olvastam, hogy nem szabad a UPC kártyát egyébb beltéribe belerakni. Gondolom már csak azért sem, mert adnak csak kártyát is.
[válaszok erre: #17332] [előzmény: (17274) K. Tibor, 2006-05-09 17:25:46]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17277. Elküldve: 2006-05-09 18:11:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93150.]

No azért éppenhogy picit olcsóbb és talán majdnem olyan jó /illetve gyenge/.
Egyébbként az előbb összehoztam a két szolgáltatót: digis beltéri UPC-s tányérral. Végülis működik. Az az érdekes, hogy ők békésebben elvannak egymással, mint egy két fórumozó.
[válaszok erre: #17286] [előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110236, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.022481918334961 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail