| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17277. Elküldve: 2006-05-09 18:11:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93151.] |
No azért éppenhogy picit olcsóbb és talán majdnem olyan jó /illetve gyenge/.
Egyébbként az előbb összehoztam a két szolgáltatót: digis beltéri UPC-s tányérral. Végülis működik. Az az érdekes, hogy ők békésebben elvannak egymással, mint egy két fórumozó.
|
| | | [válaszok erre: #17286] |
[előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17276. Elküldve: 2006-05-09 17:28:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93152.] |
Szintén.
|
| | |
[előzmény: (17275) krizsa2, 2006-05-09 17:27:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
17275. Elküldve: 2006-05-09 17:27:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93153.] |
Bocs, de ennyiért nekem is jó! Én is fizettem a upc nek eleget, és mostanában meg vagyok könnyebbülve a digivel.
|
| | | [válaszok erre: #17276] |
[előzmény: (17273) Laci082, 2006-05-09 17:22:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
17274. Elküldve: 2006-05-09 17:25:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93154.] |
Ja igaz, mindkét szolgáltató beltérije egy kalap kaki, de nemhivatalosan mindkettőt lehet más beltériben is használni, pl. Triple Dragon vagy dbox2, Dreambox
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #17278 #17288] |
[előzmény: (17268) Laci082, 2006-05-09 16:56:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17273. Elküldve: 2006-05-09 17:22:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93155.] |
Ha neked ez maximálisan jó akkor egészségedre
Miért fájna nekem?
|
| | | [válaszok erre: #17275] |
[előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17272. Elküldve: 2006-05-09 17:20:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93156.] |
Maximálisan azért még nem jó.
|
| | |
[előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17271. Elküldve: 2006-05-09 17:17:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93157.] |
Én mint előfizető nyertem! Tovább működhet a UPC-nél jóval olcsóbb és maximálisan jó DIGI TV!
Tudom, hogy fáj neked a GVH döntése, dehát ez van.
|
| | | [válaszok erre: #17272 #17273 #17277] |
[előzmény: (17266) Laci082, 2006-05-09 16:39:41] |
|
Haladó
|
|
 jvangyia

Tagság: 2006-02-15 22:25:16 Tagszám: #27137 Hozzászólások: 288 |
17270. Elküldve: 2006-05-09 17:05:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93158.] |
Én is tapasztaltam ezt a dolgot. Hogy mi okozza azt pontosan nem tudom. Az biztos , hogy a Viasat Explorer transzponderén 23 óra után egy picit javul a helyzet, hiszen az említett csatorna csak eddig az időpontig ad.
|
| | |
[előzmény: (17250) matthews, 2006-05-09 09:40:11] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17269. Elküldve: 2006-05-09 16:57:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93159.] |
Szerintem az előfizetők is nyertek.
|
| | |
[előzmény: (17266) Laci082, 2006-05-09 16:39:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17268. Elküldve: 2006-05-09 16:56:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93160.] |
A UPC által adott beltériket nem lehet összehasonlítani a Digi által adottal, mert az kifejezetten CSAK arra lett gyártva, hogy nézd vele a Directet. Ezért nincs is semmi extra funkciója, és nem is kell megvenni. De ott van lehetőséged saját, komolyabb beltéribe rakni a kártyát ha nem vagy elégedett vele.
|
| | | [válaszok erre: #17274] |
[előzmény: (17267) Elliot, 2006-05-09 16:52:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Elliot

Tagság: 2006-04-04 19:28:10 Tagszám: #29279 Hozzászólások: 11 |
17267. Elküldve: 2006-05-09 16:52:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93161.] |
Sziasztok.
Reagálok a 17238 hozzá szóláshoz. Nekem 5-évig volt UPC cuccom, finoman szólva a faszom televolt velük párszor. Kondoljatok csak a tavaji évre. Igaz 1 hét nem komoly idő, de ötéves rossz tapasztalat az igen. A DSX6010 - es szörnyedményről meg csak annyit, egy gagyi halom kaki az egész és a UPC mostani beltérijét meg megsem emlitem itt.
|
| | | [válaszok erre: #17268] |
[előzmény: (17238) fefe70, 2006-05-08 22:44:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17266. Elküldve: 2006-05-09 16:39:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93162.] |
"Megnyertük a UPC ellen"
Te mit nyertél meg?
|
| | | [válaszok erre: #17269 #17271] |
[előzmény: (17265) Skybi, 2006-05-09 16:35:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17265. Elküldve: 2006-05-09 16:35:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93163.] |
Megnyertük a UPC ellen!
Győzünk a TV 2 ellen is!!
IGEN IGEN...
|
| | | [válaszok erre: #17266] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17264. Elküldve: 2006-05-09 12:44:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93164.] |
MÉG NINCS MAGYARORSZÁGON!
|
| | |
[előzmény: (17262) R242, 2006-05-09 12:40:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17263. Elküldve: 2006-05-09 12:42:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93165.] |
Kíváncsi vagyok a véleményedre, a román fórum szerint elég gyenge.
|
| | |
[előzmény: (17261) R242, 2006-05-09 12:36:42] |
|
Haladó
|
|
 R242

Tagság: 2006-02-27 23:10:57 Tagszám: #27766 Hozzászólások: 14 |
17262. Elküldve: 2006-05-09 12:40:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93166.] |
talán Humax PR-Fox ?
|
| | | [válaszok erre: #17264] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 R242

Tagság: 2006-02-27 23:10:57 Tagszám: #27766 Hozzászólások: 14 |
17261. Elküldve: 2006-05-09 12:36:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93167.] |
Szisztok!
A Humax melyik vevője jó a digihez?
Melyiket adnák?
Cserélném a ( Hunyadit ) :-))
R.
|
| | | [válaszok erre: #17263] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
17260. Elküldve: 2006-05-09 11:09:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93168.] |
Csináljanak belőle "prémium" csatornát. Akinek kell, az fizessen rá elő, úgy mint az HBO/HBO2/Cinemaxra.
|
| | |
[előzmény: (17252) LZsolt, 2006-05-09 09:40:45] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17259. Elküldve: 2006-05-09 11:06:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93169.] |
Február 23.-án szerelték.Eddig semmi gond nem volt vele.Dehát.....
Most beszéltem a forgalmazóval , holnap viszem be , kicserélik.Hátha már lehet Humaxot kérni.És kapni is.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (17258) matthews, 2006-05-09 10:59:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
17258. Elküldve: 2006-05-09 10:59:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93170.] |
Mennyi idős a beltéri?
|
| | | [válaszok erre: #17259] |
[előzmény: (17257) huni66, 2006-05-09 10:44:19] |
|
Haladó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17257. Elküldve: 2006-05-09 10:44:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93171.] |
Nos , ráraktam az antennát az ss2-re , tökéletesen jön az Intelsat.Úgyhogy beszart a beltéri. Semmit nem csináltam vele , csak bekapcsoltam , ahogy szoktam.
Off: Nem tudom mi jön még , tegnap a mosógép ment tönkre.....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17258] |
[előzmény: (17247) granti, 2006-05-09 08:54:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17256. Elküldve: 2006-05-09 10:23:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93172.] |
Biztosra mennek ezek a fiúk.
|
| | |
[előzmény: (17254) Kardos Attila, 2006-05-09 09:45:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lacko030

Tagság: 2006-01-19 19:45:14 Tagszám: #26029 Hozzászólások: 471 |
17255. Elküldve: 2006-05-09 10:09:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93173.] |
Hali!Tudja valaki mikor indul el az axn uj csatornája?
|
| | |
[előzmény: (17254) Kardos Attila, 2006-05-09 09:45:06] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17254. Elküldve: 2006-05-09 09:45:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93174.] |
Itt van hivatalosan is:
http://www.mfor.hu/cikk.php?article=26966&pat=3
|
| | | [válaszok erre: #17255 #17256] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17253. Elküldve: 2006-05-09 09:42:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93175.] |
Országrésztől is függ, szerintem.
|
| | |
[előzmény: (17251) cr-v, 2006-05-09 09:40:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110237, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|