Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (74/41
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 

jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17277. Elküldve: 2006-05-09 18:11:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93151.]

No azért éppenhogy picit olcsóbb és talán majdnem olyan jó /illetve gyenge/.
Egyébbként az előbb összehoztam a két szolgáltatót: digis beltéri UPC-s tányérral. Végülis működik. Az az érdekes, hogy ők békésebben elvannak egymással, mint egy két fórumozó.
[válaszok erre: #17286] [előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17276. Elküldve: 2006-05-09 17:28:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93152.]

Szintén. icon32.gif
[előzmény: (17275) krizsa2, 2006-05-09 17:27:18]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


krizsa2



Tagság: 2003-05-15 09:24:01
Tagszám: #4155
Hozzászólások: 1397
17275. Elküldve: 2006-05-09 17:27:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93153.]

Bocs, de ennyiért nekem is jó! Én is fizettem a upc nek eleget, és mostanában meg vagyok könnyebbülve a digivel.
[válaszok erre: #17276] [előzmény: (17273) Laci082, 2006-05-09 17:22:02]
Kiváló dolgozó
krizsa2 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
17274. Elküldve: 2006-05-09 17:25:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93154.]

Ja igaz, mindkét szolgáltató beltérije egy kalap kaki, de nemhivatalosan mindkettőt lehet más beltériben is használni, pl. Triple Dragon vagy dbox2, Dreambox

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #17278 #17288] [előzmény: (17268) Laci082, 2006-05-09 16:56:45]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17273. Elküldve: 2006-05-09 17:22:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93155.]

Ha neked ez maximálisan jó akkor egészségedre icon21.gif
Miért fájna nekem?
[válaszok erre: #17275] [előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17272. Elküldve: 2006-05-09 17:20:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93156.]

Maximálisan azért még nem jó.
[előzmény: (17271) Skybi, 2006-05-09 17:17:04]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17271. Elküldve: 2006-05-09 17:17:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93157.]

Én mint előfizető nyertem! Tovább működhet a UPC-nél jóval olcsóbb és maximálisan jó DIGI TV! icon42.gif

Tudom, hogy fáj neked a GVH döntése, dehát ez van. icon39.gif
[válaszok erre: #17272 #17273 #17277] [előzmény: (17266) Laci082, 2006-05-09 16:39:41]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jvangyia



Tagság: 2006-02-15 22:25:16
Tagszám: #27137
Hozzászólások: 288
17270. Elküldve: 2006-05-09 17:05:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93158.]

Én is tapasztaltam ezt a dolgot. Hogy mi okozza azt pontosan nem tudom. Az biztos , hogy a Viasat Explorer transzponderén 23 óra után egy picit javul a helyzet, hiszen az említett csatorna csak eddig az időpontig ad.
[előzmény: (17250) matthews, 2006-05-09 09:40:11]
Haladó
jvangyia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17269. Elküldve: 2006-05-09 16:57:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93159.]

Szerintem az előfizetők is nyertek.
[előzmény: (17266) Laci082, 2006-05-09 16:39:41]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17268. Elküldve: 2006-05-09 16:56:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93160.]

A UPC által adott beltériket nem lehet összehasonlítani a Digi által adottal, mert az kifejezetten CSAK arra lett gyártva, hogy nézd vele a Directet. Ezért nincs is semmi extra funkciója, és nem is kell megvenni. De ott van lehetőséged saját, komolyabb beltéribe rakni a kártyát ha nem vagy elégedett vele.
[válaszok erre: #17274] [előzmény: (17267) Elliot, 2006-05-09 16:52:10]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Elliot



Tagság: 2006-04-04 19:28:10
Tagszám: #29279
Hozzászólások: 11
17267. Elküldve: 2006-05-09 16:52:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93161.]

Sziasztok.

Reagálok a 17238 hozzá szóláshoz. Nekem 5-évig volt UPC cuccom, finoman szólva a faszom televolt velük párszor. Kondoljatok csak a tavaji évre. Igaz 1 hét nem komoly idő, de ötéves rossz tapasztalat az igen. A DSX6010 - es szörnyedményről meg csak annyit, egy gagyi halom kaki az egész és a UPC mostani beltérijét meg megsem emlitem itt.
[válaszok erre: #17268] [előzmény: (17238) fefe70, 2006-05-08 22:44:59]
Zöldfülű
Elliot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17266. Elküldve: 2006-05-09 16:39:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93162.]

"Megnyertük a UPC ellen"

Te mit nyertél meg? icon53.gif
[válaszok erre: #17269 #17271] [előzmény: (17265) Skybi, 2006-05-09 16:35:31]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17265. Elküldve: 2006-05-09 16:35:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93163.]

Megnyertük a UPC ellen! icon28.gif

Győzünk a TV 2 ellen is!! icon75.gif

IGEN IGEN...
[válaszok erre: #17266]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17264. Elküldve: 2006-05-09 12:44:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93164.]

MÉG NINCS MAGYARORSZÁGON!
[előzmény: (17262) R242, 2006-05-09 12:40:17]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17263. Elküldve: 2006-05-09 12:42:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93165.]

Kíváncsi vagyok a véleményedre, a román fórum szerint elég gyenge.
[előzmény: (17261) R242, 2006-05-09 12:36:42]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


R242



Tagság: 2006-02-27 23:10:57
Tagszám: #27766
Hozzászólások: 14
17262. Elküldve: 2006-05-09 12:40:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93166.]

talán Humax PR-Fox ?
[válaszok erre: #17264]
Zöldfülű
R242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


R242



Tagság: 2006-02-27 23:10:57
Tagszám: #27766
Hozzászólások: 14
17261. Elküldve: 2006-05-09 12:36:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93167.]

Szisztok!

A Humax melyik vevője jó a digihez?
Melyiket adnák?
Cserélném a ( Hunyadit ) :-))
R.
[válaszok erre: #17263]
Zöldfülű
R242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitiless



Tagság: 2005-07-25 06:11:39
Tagszám: #20658
Hozzászólások: 318
17260. Elküldve: 2006-05-09 11:09:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93168.]

Csináljanak belőle "prémium" csatornát. Akinek kell, az fizessen rá elő, úgy mint az HBO/HBO2/Cinemaxra. icon21.gif icon21.gif icon21.gif
[előzmény: (17252) LZsolt, 2006-05-09 09:40:45]
Törzstag
pitiless adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17259. Elküldve: 2006-05-09 11:06:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93169.]

Február 23.-án szerelték.Eddig semmi gond nem volt vele.Dehát.....
Most beszéltem a forgalmazóval , holnap viszem be , kicserélik.Hátha már lehet Humaxot kérni.És kapni is.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (17258) matthews, 2006-05-09 10:59:13]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
17258. Elküldve: 2006-05-09 10:59:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93170.]

Mennyi idős a beltéri?
[válaszok erre: #17259] [előzmény: (17257) huni66, 2006-05-09 10:44:19]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17257. Elküldve: 2006-05-09 10:44:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93171.]

Nos , ráraktam az antennát az ss2-re , tökéletesen jön az Intelsat.Úgyhogy beszart a beltéri. Semmit nem csináltam vele , csak bekapcsoltam , ahogy szoktam. icon44.gif
Off: Nem tudom mi jön még , tegnap a mosógép ment tönkre.....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17258] [előzmény: (17247) granti, 2006-05-09 08:54:56]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17256. Elküldve: 2006-05-09 10:23:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93172.]

Biztosra mennek ezek a fiúk.
[előzmény: (17254) Kardos Attila, 2006-05-09 09:45:06]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lacko030



Tagság: 2006-01-19 19:45:14
Tagszám: #26029
Hozzászólások: 471
17255. Elküldve: 2006-05-09 10:09:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93173.]

Hali!Tudja valaki mikor indul el az axn uj csatornája?
[előzmény: (17254) Kardos Attila, 2006-05-09 09:45:06]
Törzstag
Lacko030 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17254. Elküldve: 2006-05-09 09:45:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93174.]

Itt van hivatalosan is:

http://www.mfor.hu/cikk.php?article=26966&pat=3
[válaszok erre: #17255 #17256]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17253. Elküldve: 2006-05-09 09:42:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93175.]

Országrésztől is függ, szerintem.
[előzmény: (17251) cr-v, 2006-05-09 09:40:38]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110237, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0094890594482422 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail