Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499754/17 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (97/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110238, Sat)
 

papadu



Tagság: 2006-03-29 09:05:37
Tagszám: #29013
Hozzászólások: 165
17228. Elküldve: 2006-05-08 20:14:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93201.]

A digivel sajnos olyan gondjaim vannak, hogy több csatornán kockás a kép. Nem tudja valaki, mi lehet ennek az oka? A jelszint és a jelerősség is jó. Elképzelhető, hogy a beltéri gagyi?
[válaszok erre: #17229 #17237]
Haladó
papadu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hutch



Tagság: 2005-04-01 21:53:39
Tagszám: #17351
Hozzászólások: 2024
17227. Elküldve: 2006-05-08 20:06:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93202.]

Mizujs rátót szitin?

Engedjétek már ki a humaxokat, mert a tököm elhagyom a hyundai-ok lecserélésével.

Üdv!
[válaszok erre: #17230] [előzmény: (17224) lord, 2006-05-08 19:39:09]
Kiváló dolgozó
hutch adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
17226. Elküldve: 2006-05-08 20:01:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93203.]

Nem én írtam! icon39.gif
icon80.gif
[előzmény: (17036) sathaver, 2006-05-04 21:16:28]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17225. Elküldve: 2006-05-08 19:53:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93204.]

Több gond is van délután óta az RTL Klubbal. Nagyon halk lett és ha megnézitek a logójának a jobb szélét ott látszik némi szellemkép.

Meg a színek is olyan vadak. A Vágó feje olyan mint a paprika.
[válaszok erre: #17231]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lord



Tagság: 2005-04-24 18:14:45
Tagszám: #18086
Hozzászólások: 643
17224. Elküldve: 2006-05-08 19:39:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93205.]

Most még nem.

lord
[válaszok erre: #17227] [előzmény: (17223) nbob, 2006-05-08 19:34:09]
Törzstag
lord adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nbob



Tagság: 2005-02-10 22:17:15
Tagszám: #15800
Hozzászólások: 682
17223. Elküldve: 2006-05-08 19:34:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93206.]

Árulnak már másféle beltérit? (Humax?)
[válaszok erre: #17224] [előzmény: (17221) Skybi, 2006-05-08 19:20:15]
Törzstag
nbob adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lord



Tagság: 2005-04-24 18:14:45
Tagszám: #18086
Hozzászólások: 643
17222. Elküldve: 2006-05-08 19:29:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93207.]

Ha egy mód van rá cseréld a nyagyobb tükörre ugy nem lesz később sem gondod vele.

lord
[előzmény: (17220) jános bácsi, 2006-05-08 18:58:41]
Törzstag
lord adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17221. Elküldve: 2006-05-08 19:20:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93208.]

Igen UPC-s tányérral tökéletesen jön a DIGI!
[válaszok erre: #17223 #17241] [előzmény: (17220) jános bácsi, 2006-05-08 18:58:41]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17220. Elküldve: 2006-05-08 18:58:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93209.]

Erősitsen már meg valaki, aki ilyet használ, hogy UPC-s tányérral stabilan jön a digi. Holnap tennék fel egy ilyet, bár én is mindenkinek azt tanácsoltam, hogy nagyobbat vegyen, de most ez van.
[válaszok erre: #17221 #17222]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
17219. Elküldve: 2006-05-08 18:48:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93210.]

"Földi sugárzásba TV2-őt abban az esetben amikor sokan visszamondták a helyi kábelszolgáltatót. Valószínű nincs eltörpülés. "

Ezt a mondatot nem értem. Fejtsd ki légyszíves mire gondolsz.
[válaszok erre: #17239] [előzmény: (17190) FrenkySat, 2006-05-08 09:15:36]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laki



Tagság: 2005-07-08 18:08:36
Tagszám: #20298
Hozzászólások: 399
17218. Elküldve: 2006-05-08 18:31:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93211.]

bexarás mien halk az rtl
Törzstag
Laki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


benger1



Tagság: 2006-05-07 12:57:21
Tagszám: #30343
Hozzászólások: 43
17217. Elküldve: 2006-05-08 16:32:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93212.]

Valaki tudja hogy lesz-e filmmuzeum?
Zöldfülű
benger1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


versus



Tagság: 2006-05-04 07:00:39
Tagszám: #30249
Hozzászólások: 4
17216. Elküldve: 2006-05-08 16:28:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93213.]

Nem lettem boldog! icon11.gif

VS
Zöldfülű
versus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


benger1



Tagság: 2006-05-07 12:57:21
Tagszám: #30343
Hozzászólások: 43
17215. Elküldve: 2006-05-08 16:28:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93214.]

hello
Zöldfülű
benger1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17214. Elküldve: 2006-05-08 16:26:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93215.]

Biztos jobb, csak abban nem megy a Digis kártya, mivel párosítják a beltérivel amit ők adnak.
[előzmény: (17211) versus, 2006-05-08 16:22:55]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


versus



Tagság: 2006-05-04 07:00:39
Tagszám: #30249
Hozzászólások: 4
17213. Elküldve: 2006-05-08 16:24:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93216.]

bocs, CR!

VS
Zöldfülű
versus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17212. Elküldve: 2006-05-08 16:23:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93217.]

Valamivel ki kell tölteni a műsoridőt, mert amúgy a scifi műfajhoz tényleg nem sok köze van annak a sorozatnak.
[előzmény: (17209) Kardos Attila, 2006-05-08 16:21:54]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


versus



Tagság: 2006-05-04 07:00:39
Tagszám: #30249
Hozzászólások: 4
17211. Elküldve: 2006-05-08 16:22:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93218.]

A HUNDAY gagyi helyett a GLOBO 6010 CI az mennyivel jobb? P-SAT ezt javasolja.

VS
[válaszok erre: #17214]
Zöldfülű
versus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17210. Elküldve: 2006-05-08 16:22:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93219.]

Egyenlőre csak a scifi jön, a crime később. Ettől függetlenül tényleg sok lesz ez már. Bár a BoomTV 17 csatornát nyomorít egy tp-re, szóval még mindig a Digi a jobb. icon21.gif
[előzmény: (17208) makso, 2006-05-08 16:19:55]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
17209. Elküldve: 2006-05-08 16:21:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93220.]

"Mi lesz ezeken a szarokon,h így örültök neki?"


Nagyrészt ismétlések az AXN műsoraiból.

Hogy pl. az Elveszett frigyládák fosztogatói mit keres az AXN Sci-fi-n, azt nem tudom...
[válaszok erre: #17212] [előzmény: (17208) makso, 2006-05-08 16:19:55]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17208. Elküldve: 2006-05-08 16:19:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93221.]

WoW! Megint egy-két csatorna ami csökkenti a sávszélt.
Mi lesz ezeken a szarokon,h így örültök neki?
[válaszok erre: #17209 #17210] [előzmény: (17204) Skybi, 2006-05-08 15:55:19]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17207. Elküldve: 2006-05-08 16:14:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93222.]

Amennyiben a tárgyilagosság negativ, akkor a digis beltérivel szemben negativ vagyok. Érdekes, az Illuzionsat-tal szemben meg pozitiv. Amúgy én a digi szolgáltatásával meg vagyok elégedve, csak az a hülye beltéri fáraszt.
[előzmény: (17187) huni66, 2006-05-08 09:09:21]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17206. Elküldve: 2006-05-08 16:13:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93223.]

A fejleményekről várjuk a beszámolót.
[előzmény: (17205) Permi, 2006-05-08 16:12:29]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
17205. Elküldve: 2006-05-08 16:12:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93224.]

"HOLNAP INDUL HIVATALOSAN A DIGI SZLOVAKIABAN."

Ma állami ünnep/munkaszüneti nap van Szlovákiában.. icon26.gif
Szóval inkább holnap fog indulni..
[válaszok erre: #17206] [előzmény: (17149) komaromi, 2006-05-07 20:15:21]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17204. Elküldve: 2006-05-08 15:55:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93225.]

Megjött mailben a válasz az AXN-től. A DIGI TV-n a tárgyalások értelmében lesz AXN Sci-fi, és Crime is. Ahogy elindulnak a csatornák...
[válaszok erre: #17208]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110238, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0092110633850098 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail