| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
|
 papadu

Tagság: 2006-03-29 09:05:37 Tagszám: #29013 Hozzászólások: 165 |
17228. Elküldve: 2006-05-08 20:14:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93201.] |
A digivel sajnos olyan gondjaim vannak, hogy több csatornán kockás a kép. Nem tudja valaki, mi lehet ennek az oka? A jelszint és a jelerősség is jó. Elképzelhető, hogy a beltéri gagyi?
|
| | | [válaszok erre: #17229 #17237] |
|
|
Haladó
|
|
 hutch

Tagság: 2005-04-01 21:53:39 Tagszám: #17351 Hozzászólások: 2024 |
17227. Elküldve: 2006-05-08 20:06:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93202.] |
Mizujs rátót szitin?
Engedjétek már ki a humaxokat, mert a tököm elhagyom a hyundai-ok lecserélésével.
Üdv!
|
| | | [válaszok erre: #17230] |
[előzmény: (17224) lord, 2006-05-08 19:39:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
17226. Elküldve: 2006-05-08 20:01:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93203.] |
Nem én írtam!
|
| | |
[előzmény: (17036) sathaver, 2006-05-04 21:16:28] |
|
Törzstag
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17225. Elküldve: 2006-05-08 19:53:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93204.] |
Több gond is van délután óta az RTL Klubbal. Nagyon halk lett és ha megnézitek a logójának a jobb szélét ott látszik némi szellemkép.
Meg a színek is olyan vadak. A Vágó feje olyan mint a paprika.
|
| | | [válaszok erre: #17231] |
|
|
Haladó
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
17224. Elküldve: 2006-05-08 19:39:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93205.] |
Most még nem.
lord
|
| | | [válaszok erre: #17227] |
[előzmény: (17223) nbob, 2006-05-08 19:34:09] |
|
Törzstag
|
|
 nbob

Tagság: 2005-02-10 22:17:15 Tagszám: #15800 Hozzászólások: 682 |
17223. Elküldve: 2006-05-08 19:34:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93206.] |
Árulnak már másféle beltérit? (Humax?)
|
| | | [válaszok erre: #17224] |
[előzmény: (17221) Skybi, 2006-05-08 19:20:15] |
|
Törzstag
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
17222. Elküldve: 2006-05-08 19:29:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93207.] |
Ha egy mód van rá cseréld a nyagyobb tükörre ugy nem lesz később sem gondod vele.
lord
|
| | |
[előzmény: (17220) jános bácsi, 2006-05-08 18:58:41] |
|
Törzstag
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17221. Elküldve: 2006-05-08 19:20:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93208.] |
Igen UPC-s tányérral tökéletesen jön a DIGI!
|
| | | [válaszok erre: #17223 #17241] |
[előzmény: (17220) jános bácsi, 2006-05-08 18:58:41] |
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17220. Elküldve: 2006-05-08 18:58:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93209.] |
Erősitsen már meg valaki, aki ilyet használ, hogy UPC-s tányérral stabilan jön a digi. Holnap tennék fel egy ilyet, bár én is mindenkinek azt tanácsoltam, hogy nagyobbat vegyen, de most ez van.
|
| | | [válaszok erre: #17221 #17222] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
17219. Elküldve: 2006-05-08 18:48:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93210.] |
"Földi sugárzásba TV2-őt abban az esetben amikor sokan visszamondták a helyi kábelszolgáltatót. Valószínű nincs eltörpülés. "
Ezt a mondatot nem értem. Fejtsd ki légyszíves mire gondolsz.
|
| | | [válaszok erre: #17239] |
[előzmény: (17190) FrenkySat, 2006-05-08 09:15:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laki

Tagság: 2005-07-08 18:08:36 Tagszám: #20298 Hozzászólások: 399 |
17218. Elküldve: 2006-05-08 18:31:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93211.] |
bexarás mien halk az rtl
|
| |
|
Törzstag
|
|
 benger1

Tagság: 2006-05-07 12:57:21 Tagszám: #30343 Hozzászólások: 43 |
17217. Elküldve: 2006-05-08 16:32:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93212.] |
Valaki tudja hogy lesz-e filmmuzeum?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 versus

Tagság: 2006-05-04 07:00:39 Tagszám: #30249 Hozzászólások: 4 |
17216. Elküldve: 2006-05-08 16:28:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93213.] |
Nem lettem boldog!
VS
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 benger1

Tagság: 2006-05-07 12:57:21 Tagszám: #30343 Hozzászólások: 43 |
17215. Elküldve: 2006-05-08 16:28:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93214.] |
hello
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17214. Elküldve: 2006-05-08 16:26:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93215.] |
Biztos jobb, csak abban nem megy a Digis kártya, mivel párosítják a beltérivel amit ők adnak.
|
| | |
[előzmény: (17211) versus, 2006-05-08 16:22:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 versus

Tagság: 2006-05-04 07:00:39 Tagszám: #30249 Hozzászólások: 4 |
17213. Elküldve: 2006-05-08 16:24:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93216.] |
bocs, CR!
VS
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17212. Elküldve: 2006-05-08 16:23:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93217.] |
Valamivel ki kell tölteni a műsoridőt, mert amúgy a scifi műfajhoz tényleg nem sok köze van annak a sorozatnak.
|
| | |
[előzmény: (17209) Kardos Attila, 2006-05-08 16:21:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 versus

Tagság: 2006-05-04 07:00:39 Tagszám: #30249 Hozzászólások: 4 |
17211. Elküldve: 2006-05-08 16:22:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93218.] |
A HUNDAY gagyi helyett a GLOBO 6010 CI az mennyivel jobb? P-SAT ezt javasolja.
VS
|
| | | [válaszok erre: #17214] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17210. Elküldve: 2006-05-08 16:22:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93219.] |
Egyenlőre csak a scifi jön, a crime később. Ettől függetlenül tényleg sok lesz ez már. Bár a BoomTV 17 csatornát nyomorít egy tp-re, szóval még mindig a Digi a jobb.
|
| | |
[előzmény: (17208) makso, 2006-05-08 16:19:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
17209. Elküldve: 2006-05-08 16:21:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93220.] |
"Mi lesz ezeken a szarokon,h így örültök neki?"
Nagyrészt ismétlések az AXN műsoraiból.
Hogy pl. az Elveszett frigyládák fosztogatói mit keres az AXN Sci-fi-n, azt nem tudom...
|
| | | [válaszok erre: #17212] |
[előzmény: (17208) makso, 2006-05-08 16:19:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17208. Elküldve: 2006-05-08 16:19:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93221.] |
WoW! Megint egy-két csatorna ami csökkenti a sávszélt.
Mi lesz ezeken a szarokon,h így örültök neki?
|
| | | [válaszok erre: #17209 #17210] |
[előzmény: (17204) Skybi, 2006-05-08 15:55:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17207. Elküldve: 2006-05-08 16:14:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93222.] |
Amennyiben a tárgyilagosság negativ, akkor a digis beltérivel szemben negativ vagyok. Érdekes, az Illuzionsat-tal szemben meg pozitiv. Amúgy én a digi szolgáltatásával meg vagyok elégedve, csak az a hülye beltéri fáraszt.
|
| | |
[előzmény: (17187) huni66, 2006-05-08 09:09:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17206. Elküldve: 2006-05-08 16:13:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93223.] |
A fejleményekről várjuk a beszámolót.
|
| | |
[előzmény: (17205) Permi, 2006-05-08 16:12:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
17205. Elküldve: 2006-05-08 16:12:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93224.] |
"HOLNAP INDUL HIVATALOSAN A DIGI SZLOVAKIABAN."
Ma állami ünnep/munkaszüneti nap van Szlovákiában..
Szóval inkább holnap fog indulni..
|
| | | [válaszok erre: #17206] |
[előzmény: (17149) komaromi, 2006-05-07 20:15:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17204. Elküldve: 2006-05-08 15:55:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93225.] |
Megjött mailben a válasz az AXN-től. A DIGI TV-n a tárgyalások értelmében lesz AXN Sci-fi, és Crime is. Ahogy elindulnak a csatornák...
|
| | | [válaszok erre: #17208] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|