Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499756/19 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (83/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110238, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17203. Elküldve: 2006-05-08 15:26:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93226.]

Maga a műsor indítása szerintem már csak napok kérdése, azt viszont nem tudom, hogy a Digi mikor rakja be a kínálatba.
[előzmény: (17201) ZOZIKA, 2006-05-08 15:19:22]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
17202. Elküldve: 2006-05-08 15:22:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93227.]

Én ismár alig várom az új csatornákat.
Leglább nem idegesít hogy hol mi a műsor, mert akkor már mindenhol szép színes kockák lesznek csak. icon53.gif icon53.gif icon53.gif
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


ZOZIKA



Tagság: 2005-11-03 03:32:01
Tagszám: #23383
Hozzászólások: 576
17201. Elküldve: 2006-05-08 15:19:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93228.]

ÉS KB MIKOR INDUL A SCI-FI CSATORNA MERT AZ ÉRDEKELNE.MEG VOLT ITT SZÓ MÁJUSI EUROSPORT2 RŐL IS
[válaszok erre: #17203] [előzmény: (17200) Laci082, 2006-05-08 15:15:41]
Törzstag
ZOZIKA adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17200. Elküldve: 2006-05-08 15:15:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93229.]

Új csatorna: legnagyobb esélye az AXN Scifi-nek van.
Új tp: majd ha újabb országba terjeszkedik a Digi icon21.gif
[válaszok erre: #17201] [előzmény: (17199) ZOZIKA, 2006-05-08 15:13:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ZOZIKA



Tagság: 2005-11-03 03:32:01
Tagszám: #23383
Hozzászólások: 576
17199. Elküldve: 2006-05-08 15:13:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93230.]

VALAKI TUDJA MIKOR INDULNAK UJ CSATORNÁK VAGY TRANSPORDER?
[válaszok erre: #17200]
Törzstag
ZOZIKA adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djmaxee



Tagság: 2006-04-02 00:32:33
Tagszám: #29165
Hozzászólások: 22
17198. Elküldve: 2006-05-08 15:04:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93231.]

Sziasztok! Elég sok helyen olvastam már ezt az astrás dolgot. Valaki leírná nekem hogy hogyan lehet fogni digivel? Esetleg tudna adni egy linket ahol le van írva a hétköznapi ember számára is érthetően. Remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget:) Amúgy én 2 hónap alatt 3 csekket kaptam tőlük:)
Zöldfülű
djmaxee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17197. Elküldve: 2006-05-08 14:59:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93232.]

Tiszta jó lehet a könyvelésük, ha így össze-vissza számláznak icon21.gif
[előzmény: (17196) ZOZIKA, 2006-05-08 14:55:41]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ZOZIKA



Tagság: 2005-11-03 03:32:01
Tagszám: #23383
Hozzászólások: 576
17196. Elküldve: 2006-05-08 14:55:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93233.]

NÁLAM MEG PONT FORDITVA VAN KIKÜLDTÉK AZ ELŐZŐ HAVIT 30.ÁN 30.AI FIZETÉSI HATÁRIDŐVEL MOST MEG MÉG SZÁMLÁT SEM KAPTAM HOGY BEFIZESSEM KEVERNEK RENDESEN ODABENT!!
[válaszok erre: #17197]
Törzstag
ZOZIKA adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17195. Elküldve: 2006-05-08 11:31:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93234.]

Ez már csak így szokott lenni, ha átállnak utólag számlázásról előre számlázásra.
[előzmény: (17193) kiskatz, 2006-05-08 11:24:56]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17194. Elküldve: 2006-05-08 11:25:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93235.]

"1.Lassan bootol fel,relatíve lassan vált csatornát.
2.Más műholdra hangolás nehézkes(Astra),"

Ez már 3 hiba!
4: állítólag kevés memória... Digire még elég

[előzmény: (17191) rakal, 2006-05-08 09:44:52]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kiskatz



Tagság: 2006-02-11 10:33:36
Tagszám: #26891
Hozzászólások: 246
17193. Elküldve: 2006-05-08 11:24:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93236.]

Ezek a köcsögök május 1-el kiszámlázták az e havi díjat. Az áprilisit még be sem fizettem de már küldik a köv. havit. icon37.gif
[válaszok erre: #17195]
Haladó
kiskatz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17192. Elküldve: 2006-05-08 09:58:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93237.]

Digi-re pont elég.
[előzmény: (17191) rakal, 2006-05-08 09:44:52]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17191. Elküldve: 2006-05-08 09:44:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93238.]

Én nem tudom,miért szidják a Hyundai beltérit.Én csak két kisebb hibát tudok rá mondani:
1.Lassan bootol fel,relatíve lassan vált csatornát.
2.Más műholdra hangolás nehézkes(Astra),de ez alternatív módon orvosolható.
[válaszok erre: #17192 #17194]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FrenkySat



Tagság: 2005-03-19 08:36:38
Tagszám: #16872
Hozzászólások: 150
17190. Elküldve: 2006-05-08 09:15:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93239.]

Földi sugárzásba TV2-őt abban az esetben amikor sokan visszamondták a helyi kábelszolgáltatót. Valószínű nincs eltörpülés.
[válaszok erre: #17219] [előzmény: (17186) LZsolt, 2006-05-08 09:09:09]
Haladó
FrenkySat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17189. Elküldve: 2006-05-08 09:15:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93240.]

Az nem tetszett, hogy 17 csatornát adnak egy tp-ről. Ilyen arány mellett el lehet képzelni milyen minőségűek lehetnek.
[előzmény: (17184) LZsolt, 2006-05-08 09:04:25]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
17188. Elküldve: 2006-05-08 09:12:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93241.]

Sőt továbbmegyek. Aki ma Digivel nézi és tegyük fel eltűnik róla az majd akkor a TV2-re újra a régi antennáját használja majd. A TV2 esetleges Digiről való lekerülését meg sem fogja érezni.

A Viasat3 nézettsége sem lett kisebb tavaly február után hogy megszűnt a budapesti földi sugárzása.
[előzmény: (17185) FrenkySat, 2006-05-08 09:07:08]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
17187. Elküldve: 2006-05-08 09:09:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93242.]

" a digis beltéri a digire jó /nagyon alsó határeset/."

Nagyon negatív vagy ebben a kérdésben.Lehetne sokkal jobb , de azért ne essünk túlzásokba.De nem akarok erről vitát nyitni , mert már százszor ki lett tárgyalva.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #17207] [előzmény: (17176) jános bácsi, 2006-05-08 06:11:37]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
17186. Elküldve: 2006-05-08 09:09:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93243.]

"Nem gondolja komolyan a TV2 azt a kijelentését a Digi TV-vel kapcsolatban, hogy pert indít ellene. Mert utána a csatorna nézettsége nagyon esni fog."

Eltörpül amellett amennyien földi antennával nézik.
[válaszok erre: #17190] [előzmény: (17185) FrenkySat, 2006-05-08 09:07:08]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FrenkySat



Tagság: 2005-03-19 08:36:38
Tagszám: #16872
Hozzászólások: 150
17185. Elküldve: 2006-05-08 09:07:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93244.]

Nem a beírtra válasz. Nem gondolja komolyan a TV2 azt a kijelentését a Digi TV-vel kapcsolatban, hogy pert indít ellene. Mert utána a csatorna nézettsége nagyon esni fog. Meg a reklámbevétele is ezzel arányosan. Belegondoltak abba, hogy hányan nézik műsorukat a Digi TV csomagjában és a másik szolgáltatónál? http://www.mediainfo.hu/hirek/article.php?id=7192
[válaszok erre: #17186 #17188] [előzmény: (17182) klevi, 2006-05-08 08:47:02]
Haladó
FrenkySat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
17184. Elküldve: 2006-05-08 09:04:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93245.]

"aztán megnéztem a Flysaton a csatornákat... "

Miért? Nem tetszenek?
[válaszok erre: #17189] [előzmény: (17175) Laci082, 2006-05-07 23:13:27]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17183. Elküldve: 2006-05-08 08:55:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93246.]

Jó reklám lesz akkor a Humaxnak a DigiTV icon21.gif
[előzmény: (17182) klevi, 2006-05-08 08:47:02]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17182. Elküldve: 2006-05-08 08:47:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93247.]

PSPS

Humaxot ne vegyetek, állítólag nagyon gázos, sokszor lefagy!
[válaszok erre: #17183 #17185]
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klevi



Tagság: 2006-02-15 09:34:10
Tagszám: #27081
Hozzászólások: 121
17181. Elküldve: 2006-05-08 08:46:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93248.]

Sziasztok! Serintem a jó csatornatárolás-rendezés a következő:
-gyári beállítás, OK;
-rákeresni összesre, többször, míg előjön (nem emlékszem, vagy 85 csati);
-sárga gomb megnyom;
-kellemetlen adók végére helyezése;
-végére helyezett kellemetlen adók törlése.

Így nálam nem maradtak lyukak a memóriák között, illetve az új keresett csatik a végére helyeződtek.
Mellesleg egy 90-es antennával nézem, Samsung 06 dB fej, K-re elfordítva kb 20-25fokra a függőlegeshez képest, így 80% a térerő, 98% a minőség, a csatornaváltás 2-3 mp.
Eddig nekem ez jött be.

Üdv mindenkinek!
(de a TV2 az gyalázatosan csúnya a helyi sugárzáshoz képest, a Csillagkaput próbáltam tegnap este megnézni rajta, a VHS minőség alatt volt 2 kategóriával(pfuj))
Haladó
klevi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MoonHunter



Tagság: 2004-10-01 16:27:08
Tagszám: #12936
Hozzászólások: 624
17180. Elküldve: 2006-05-08 08:14:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93249.]

Nem tudom mi lehet a gond, nálam minden jön most is. Söt két-három napja nem vettem észre nagyobb próblémát a DIGI-n. Nem egy HDTV de mostanában nézhető még a SportKlub is egyben van. Próbáld meg lekeresni újra azt a transzpodert,bár lehet hogy ezt már csináltad.
[előzmény: (17179) nagyjanos, 2006-05-08 07:41:57]
Törzstag
MoonHunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagyjanos



Tagság: 2006-04-01 09:23:02
Tagszám: #29128
Hozzászólások: 15
17179. Elküldve: 2006-05-08 07:41:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93250.]

Tegnap reggel vettem észre hogy nincs Eurosport / azóta sem /.Másnál nincs hasonló probléma ? Minden más csatorna jön.
[válaszok erre: #17180]
Zöldfülű
nagyjanos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110238, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0094959735870361 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail