| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17203. Elküldve: 2006-05-08 15:26:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93226.] |
Maga a műsor indítása szerintem már csak napok kérdése, azt viszont nem tudom, hogy a Digi mikor rakja be a kínálatba.
|
| | |
[előzmény: (17201) ZOZIKA, 2006-05-08 15:19:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17202. Elküldve: 2006-05-08 15:22:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93227.] |
Én ismár alig várom az új csatornákat.
Leglább nem idegesít hogy hol mi a műsor, mert akkor már mindenhol szép színes kockák lesznek csak.
|
| |
|
|
|
|
 ZOZIKA

Tagság: 2005-11-03 03:32:01 Tagszám: #23383 Hozzászólások: 576 |
17201. Elküldve: 2006-05-08 15:19:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93228.] |
ÉS KB MIKOR INDUL A SCI-FI CSATORNA MERT AZ ÉRDEKELNE.MEG VOLT ITT SZÓ MÁJUSI EUROSPORT2 RŐL IS
|
| | | [válaszok erre: #17203] |
[előzmény: (17200) Laci082, 2006-05-08 15:15:41] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17200. Elküldve: 2006-05-08 15:15:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93229.] |
Új csatorna: legnagyobb esélye az AXN Scifi-nek van.
Új tp: majd ha újabb országba terjeszkedik a Digi
|
| | | [válaszok erre: #17201] |
[előzmény: (17199) ZOZIKA, 2006-05-08 15:13:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ZOZIKA

Tagság: 2005-11-03 03:32:01 Tagszám: #23383 Hozzászólások: 576 |
17199. Elküldve: 2006-05-08 15:13:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93230.] |
VALAKI TUDJA MIKOR INDULNAK UJ CSATORNÁK VAGY TRANSPORDER?
|
| | | [válaszok erre: #17200] |
|
|
Törzstag
|
|
 djmaxee

Tagság: 2006-04-02 00:32:33 Tagszám: #29165 Hozzászólások: 22 |
17198. Elküldve: 2006-05-08 15:04:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93231.] |
Sziasztok! Elég sok helyen olvastam már ezt az astrás dolgot. Valaki leírná nekem hogy hogyan lehet fogni digivel? Esetleg tudna adni egy linket ahol le van írva a hétköznapi ember számára is érthetően. Remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget:) Amúgy én 2 hónap alatt 3 csekket kaptam tőlük:)
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17197. Elküldve: 2006-05-08 14:59:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93232.] |
Tiszta jó lehet a könyvelésük, ha így össze-vissza számláznak
|
| | |
[előzmény: (17196) ZOZIKA, 2006-05-08 14:55:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ZOZIKA

Tagság: 2005-11-03 03:32:01 Tagszám: #23383 Hozzászólások: 576 |
17196. Elküldve: 2006-05-08 14:55:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93233.] |
NÁLAM MEG PONT FORDITVA VAN KIKÜLDTÉK AZ ELŐZŐ HAVIT 30.ÁN 30.AI FIZETÉSI HATÁRIDŐVEL MOST MEG MÉG SZÁMLÁT SEM KAPTAM HOGY BEFIZESSEM KEVERNEK RENDESEN ODABENT!!
|
| | | [válaszok erre: #17197] |
|
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17195. Elküldve: 2006-05-08 11:31:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93234.] |
Ez már csak így szokott lenni, ha átállnak utólag számlázásról előre számlázásra.
|
| | |
[előzmény: (17193) kiskatz, 2006-05-08 11:24:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17194. Elküldve: 2006-05-08 11:25:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93235.] |
"1.Lassan bootol fel,relatíve lassan vált csatornát.
2.Más műholdra hangolás nehézkes(Astra),"
Ez már 3 hiba!
4: állítólag kevés memória... Digire még elég
|
| | |
[előzmény: (17191) rakal, 2006-05-08 09:44:52] |
|
Haladó
|
|
 kiskatz

Tagság: 2006-02-11 10:33:36 Tagszám: #26891 Hozzászólások: 246 |
17193. Elküldve: 2006-05-08 11:24:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93236.] |
Ezek a köcsögök május 1-el kiszámlázták az e havi díjat. Az áprilisit még be sem fizettem de már küldik a köv. havit.
|
| | | [válaszok erre: #17195] |
|
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17192. Elküldve: 2006-05-08 09:58:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93237.] |
Digi-re pont elég.
|
| | |
[előzmény: (17191) rakal, 2006-05-08 09:44:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17191. Elküldve: 2006-05-08 09:44:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93238.] |
Én nem tudom,miért szidják a Hyundai beltérit.Én csak két kisebb hibát tudok rá mondani:
1.Lassan bootol fel,relatíve lassan vált csatornát.
2.Más műholdra hangolás nehézkes(Astra),de ez alternatív módon orvosolható.
|
| | | [válaszok erre: #17192 #17194] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FrenkySat

Tagság: 2005-03-19 08:36:38 Tagszám: #16872 Hozzászólások: 150 |
17190. Elküldve: 2006-05-08 09:15:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93239.] |
Földi sugárzásba TV2-őt abban az esetben amikor sokan visszamondták a helyi kábelszolgáltatót. Valószínű nincs eltörpülés.
|
| | | [válaszok erre: #17219] |
[előzmény: (17186) LZsolt, 2006-05-08 09:09:09] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17189. Elküldve: 2006-05-08 09:15:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93240.] |
Az nem tetszett, hogy 17 csatornát adnak egy tp-ről. Ilyen arány mellett el lehet képzelni milyen minőségűek lehetnek.
|
| | |
[előzmény: (17184) LZsolt, 2006-05-08 09:04:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
17188. Elküldve: 2006-05-08 09:12:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93241.] |
Sőt továbbmegyek. Aki ma Digivel nézi és tegyük fel eltűnik róla az majd akkor a TV2-re újra a régi antennáját használja majd. A TV2 esetleges Digiről való lekerülését meg sem fogja érezni.
A Viasat3 nézettsége sem lett kisebb tavaly február után hogy megszűnt a budapesti földi sugárzása.
|
| | |
[előzmény: (17185) FrenkySat, 2006-05-08 09:07:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
17187. Elküldve: 2006-05-08 09:09:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93242.] |
" a digis beltéri a digire jó /nagyon alsó határeset/."
Nagyon negatív vagy ebben a kérdésben.Lehetne sokkal jobb , de azért ne essünk túlzásokba.De nem akarok erről vitát nyitni , mert már százszor ki lett tárgyalva.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #17207] |
[előzmény: (17176) jános bácsi, 2006-05-08 06:11:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
17186. Elküldve: 2006-05-08 09:09:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93243.] |
"Nem gondolja komolyan a TV2 azt a kijelentését a Digi TV-vel kapcsolatban, hogy pert indít ellene. Mert utána a csatorna nézettsége nagyon esni fog."
Eltörpül amellett amennyien földi antennával nézik.
|
| | | [válaszok erre: #17190] |
[előzmény: (17185) FrenkySat, 2006-05-08 09:07:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FrenkySat

Tagság: 2005-03-19 08:36:38 Tagszám: #16872 Hozzászólások: 150 |
17185. Elküldve: 2006-05-08 09:07:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93244.] |
Nem a beírtra válasz. Nem gondolja komolyan a TV2 azt a kijelentését a Digi TV-vel kapcsolatban, hogy pert indít ellene. Mert utána a csatorna nézettsége nagyon esni fog. Meg a reklámbevétele is ezzel arányosan. Belegondoltak abba, hogy hányan nézik műsorukat a Digi TV csomagjában és a másik szolgáltatónál? http://www.mediainfo.hu/hirek/article.php?id=7192
|
| | | [válaszok erre: #17186 #17188] |
[előzmény: (17182) klevi, 2006-05-08 08:47:02] |
|
Haladó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
17184. Elküldve: 2006-05-08 09:04:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93245.] |
"aztán megnéztem a Flysaton a csatornákat... "
Miért? Nem tetszenek?
|
| | | [válaszok erre: #17189] |
[előzmény: (17175) Laci082, 2006-05-07 23:13:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17183. Elküldve: 2006-05-08 08:55:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93246.] |
Jó reklám lesz akkor a Humaxnak a DigiTV
|
| | |
[előzmény: (17182) klevi, 2006-05-08 08:47:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17182. Elküldve: 2006-05-08 08:47:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93247.] |
PSPS
Humaxot ne vegyetek, állítólag nagyon gázos, sokszor lefagy!
|
| | | [válaszok erre: #17183 #17185] |
|
|
Haladó
|
|
 klevi

Tagság: 2006-02-15 09:34:10 Tagszám: #27081 Hozzászólások: 121 |
17181. Elküldve: 2006-05-08 08:46:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93248.] |
Sziasztok! Serintem a jó csatornatárolás-rendezés a következő:
-gyári beállítás, OK;
-rákeresni összesre, többször, míg előjön (nem emlékszem, vagy 85 csati);
-sárga gomb megnyom;
-kellemetlen adók végére helyezése;
-végére helyezett kellemetlen adók törlése.
Így nálam nem maradtak lyukak a memóriák között, illetve az új keresett csatik a végére helyeződtek.
Mellesleg egy 90-es antennával nézem, Samsung 06 dB fej, K-re elfordítva kb 20-25fokra a függőlegeshez képest, így 80% a térerő, 98% a minőség, a csatornaváltás 2-3 mp.
Eddig nekem ez jött be.
Üdv mindenkinek!
(de a TV2 az gyalázatosan csúnya a helyi sugárzáshoz képest, a Csillagkaput próbáltam tegnap este megnézni rajta, a VHS minőség alatt volt 2 kategóriával(pfuj))
|
| |
|
Haladó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17180. Elküldve: 2006-05-08 08:14:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93249.] |
Nem tudom mi lehet a gond, nálam minden jön most is. Söt két-három napja nem vettem észre nagyobb próblémát a DIGI-n. Nem egy HDTV de mostanában nézhető még a SportKlub is egyben van. Próbáld meg lekeresni újra azt a transzpodert,bár lehet hogy ezt már csináltad.
|
| | |
[előzmény: (17179) nagyjanos, 2006-05-08 07:41:57] |
|
Törzstag
|
|
 nagyjanos

Tagság: 2006-04-01 09:23:02 Tagszám: #29128 Hozzászólások: 15 |
17179. Elküldve: 2006-05-08 07:41:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93250.] |
Tegnap reggel vettem észre hogy nincs Eurosport / azóta sem /.Másnál nincs hasonló probléma ? Minden más csatorna jön.
|
| | | [válaszok erre: #17180] |
|
|
Zöldfülű
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110238, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|