Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499757/20 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (62/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

nagyjanos



Tagság: 2006-04-01 09:23:02
Tagszám: #29128
Hozzászólások: 15
17179. Elküldve: 2006-05-08 07:41:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93251.]

Tegnap reggel vettem észre hogy nincs Eurosport / azóta sem /.Másnál nincs hasonló probléma ? Minden más csatorna jön.
[válaszok erre: #17180]
Zöldfülű
nagyjanos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17178. Elküldve: 2006-05-08 06:20:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93252.]

Miért, mit csinál?
[előzmény: (17177) sathaver, 2006-05-08 06:18:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
17177. Elküldve: 2006-05-08 06:18:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93253.]

pontosan amiatt hogy ne tudják aszt csinálni amit te! Emiatt megy csak saját beltériben.
[válaszok erre: #17178] [előzmény: (17176) jános bácsi, 2006-05-08 06:11:37]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17176. Elküldve: 2006-05-08 06:11:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93254.]

Igazad van, hogy a digis beltéri a digire jó /nagyon alsó határeset/.
Viszont szeretnék más csatornákat is nézni és erre már nem igazán alkalmas. Nálam egyszerű, eladtam /átadtam/ a digit és megvettem a csúnya konkurens szolgáltató társkártyás csomagját. Azt a beltérit nem szidom, mert nem használom, csak a kártya kellett. Igy akódolt adások vétele mellett megvannak a magyar nyelvű adások is és anyagilag is jobban jövök ki, mintha két digit vettem volna. Kár, hogy ezek a szolgáltatók nem csak kártyát adnak, ha csak kártya lenne, senki nem szidná őket.
[válaszok erre: #17177 #17187] [előzmény: (17161) makso, 2006-05-07 21:01:15]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17175. Elküldve: 2006-05-07 23:13:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93255.]

Igen, az nekem is tetszik, hogy ennyire testreszabható, már kezdtem is azt hinni a honlapjuk alapján, hogy egy minőségi szolgáltató lesz, aztán megnéztem a Flysaton a csatornákat...
[válaszok erre: #17184] [előzmény: (17173) rakal, 2006-05-07 22:53:37]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17174. Elküldve: 2006-05-07 23:00:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93256.]

Halli!
Ez a csatorna rendszerezos dolog engem is erdekelne, meg hogy, hogyan kell beallitan, ha ketfejes az antenna, mind ket fejet tudjam hasznalni?


Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
17173. Elküldve: 2006-05-07 22:53:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93257.]

Laci082:
A Boom 1-2 napja indult Romániában,túl sok tapasztalat nem lehet(főleg,hogy hétvégén vsz. nincs értékesítés).1-2 hónap múlva talán már lesznek értékelhető eredmények.Tetszik a Sky Digital style csomagösszállítás(flexibilis modulok,sokféle választási ,kombinációs lehetőség)
[válaszok erre: #17175]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vaduz



Tagság: 2006-05-01 07:02:08
Tagszám: #30133
Hozzászólások: 16
17172. Elküldve: 2006-05-07 22:38:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93258.]

Szevasztok! Látom vagyunk páran.
Feltenném kíváncsi kérdéseimet hátha van rá válasz.
A 6.Tp-en nekem sem talál semmit.Jel 10%-os.Máshol minden jó.
Kérdésem még az lenne,hogy hogyan lehet eltárolni,mi a logikája a csatorna letárolásnak pl. Astra,vagy más műholdaknál.Teljes káosznak tűnik számomra az egész.Csatornák eltünnek,megjelennek.Van valaki akinek sikerült normális rendszert kitalálnia.Megköszönném segítő szándékotokat
[előzmény: (17171) Laci082, 2006-05-07 22:27:05]
Zöldfülű
Vaduz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17171. Elküldve: 2006-05-07 22:27:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93259.]

Csak azzal megy amit ők adnak, párosítva van a kártya a beltérivel. Egyébként még egy Humax típusú beltérit árulnak, ezen kívűl amit nekünk adtak.
[válaszok erre: #17172] [előzmény: (17169) szmore84, 2006-05-07 22:24:54]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17170. Elküldve: 2006-05-07 22:25:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93260.]

Kicsit off: a BoomTV-rő esetleg van valakinek tapasztalata, vagy infója? A minőségre gondolok elsősorban, mert még a Digit is megelőzik az egy tp-re zsúfolt csatornák számában (17db).
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17169. Elküldve: 2006-05-07 22:24:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93261.]

Udv.!
Utobbi ket hozzaszolassal en is egyet ertek.
Katasztrofa a tetusege szegeny belterinek, de nem tehet rola.......
Milyen tipusu belterikkel megy meg a DigiTv?

Üdv.: [email protected]
[válaszok erre: #17171]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LP73



Tagság: 2006-03-04 17:16:35
Tagszám: #27984
Hozzászólások: 117
17168. Elküldve: 2006-05-07 22:14:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93262.]

Nézted FTA csatornák között a csatornaváltási időt? Az tényleg "Fast Channel Change", de DIGI csatornák között gyalázatosan lassú...
[előzmény: (17162) Szatyi, 2006-05-07 21:34:32]
Haladó
LP73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17167. Elküldve: 2006-05-07 22:09:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93263.]

Hát kb annyira használom a beltérit,h váltsak azon 10 csatrona között amit egyáltalán nézek. Erre szinte tökéletes. icon21.gif
A boot ideje az tényleg gyalázatos.
De általában ki sem kapcsolom a beltérit! icon28.gif
[előzmény: (17166) Laci082, 2006-05-07 21:58:26]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17166. Elküldve: 2006-05-07 21:58:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93264.]

"Nem érzem, h ehhez a DigiTV-hez nekem sokkal jobb kellene"
Ezzel egyetértek. A szolgltatás minőségéhez tökéletes ez a beltéri. Az első szoftverrel tényleg lassabb volt. Ami nagyon gáz, ha több csatornát gyorsan léptetek akkor 6-8mp is lehet a váltás, valamint a boot ideje is elég lassú.
[válaszok erre: #17167] [előzmény: (17161) makso, 2006-05-07 21:01:15]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
17165. Elküldve: 2006-05-07 21:55:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93265.]

Nem tudom mennyire lefedett kábeltévé szempontból az ország. Ha vannak nagyobb üres területek akkor ott biztos jobban fog menni, mert a konkurencia se futott még be Szlovákiában.
[előzmény: (17158) taurus, 2006-05-07 20:41:59]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17164. Elküldve: 2006-05-07 21:46:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93266.]

Eleinte lassabb volt szerintem. De lehet már megszoktam.
Meg nekem bejön,h lehet rendezni a csatikat! icon32.gif
[előzmény: (17162) Szatyi, 2006-05-07 21:34:32]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e811lhar



Tagság: 2006-02-23 09:52:35
Tagszám: #27514
Hozzászólások: 418
17163. Elküldve: 2006-05-07 21:45:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93267.]

Hiába, ma nagyon hétvége van és ezidáig semmit nem állítgatott a szolgáltató.
Működik minden icon28.gif

Lacus
[előzmény: (17162) Szatyi, 2006-05-07 21:34:32]
Törzstag
e811lhar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szatyi



Tagság: 2004-12-02 18:43:49
Tagszám: #14294
Hozzászólások: 190
17162. Elküldve: 2006-05-07 21:34:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93268.]

Na azért a 2-3mp csativáltás elég gáz, de még így is bőven megéri...

Dreamer icon41.gif
[válaszok erre: #17163 #17164 #17168] [előzmény: (17161) makso, 2006-05-07 21:01:15]
Haladó
Szatyi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17161. Elküldve: 2006-05-07 21:01:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93269.]

Annyira azért nem szar. Nem érzem, h ehhez a DigiTV-hez nekem sokkal jobb kellene. Nekem soha nem fagy, már nem is olyan lassú. Egyszer be kell állítani és korektül működik!
Anyudnak is pont jó lesz erre a 35 csatira.
[válaszok erre: #17162 #17166 #17176] [előzmény: (17156) jános bácsi, 2006-05-07 20:33:20]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17160. Elküldve: 2006-05-07 20:57:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93270.]

330.00 SKK Slovakia Koruny = 2,301.10 HUF Hungary Forint
[előzmény: (17159) taurus, 2006-05-07 20:43:36]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17159. Elküldve: 2006-05-07 20:43:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93271.]

Forintban ez menyi is?
[válaszok erre: #17160] [előzmény: (17149) komaromi, 2006-05-07 20:15:21]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17158. Elküldve: 2006-05-07 20:41:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93272.]

Itt nem megy jól Nekik?
[válaszok erre: #17165] [előzmény: (17154) Laci082, 2006-05-07 20:30:35]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szatyi



Tagság: 2004-12-02 18:43:49
Tagszám: #14294
Hozzászólások: 190
17157. Elküldve: 2006-05-07 20:38:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93273.]

Vigyázat, úgy vettem észre, hogy ilyen beavatkozás teljesen újraírja a csatornalistát :( kezdhetem előröl rendezni :(

Dreamer icon38.gif
[előzmény: (17155) Szatyi, 2006-05-07 20:32:26]
Haladó
Szatyi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17156. Elküldve: 2006-05-07 20:33:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93274.]

Meg talán arra is, hogy a sz...t nem illik megvetetni 18.000 Ft-ért. Ma anyám beltérijével kinlódtam vagy 2 óra hosszat /elvégre anyák napja van/ ez a beltéri egy röhej.
[válaszok erre: #17161] [előzmény: (17153) Laci082, 2006-05-07 20:27:18]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szatyi



Tagság: 2004-12-02 18:43:49
Tagszám: #14294
Hozzászólások: 190
17155. Elküldve: 2006-05-07 20:32:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93275.]

Nos akkor válaszolok magamnak, hátha csak én vagyok olyan, hogy még sosem állítottam be!

Szóval:
Lépés 1:
Telepítés - LNB Konfiguráció - Piros gomb (hozzáad új műhold) - Név átír (Pl, Thor 3) (tetszőleges érdemes a műhold nevét állítani) - Magas LO (fej magas belső osszc.) : 10600 - Alacsony LO: 09750 - Exit - TP keresés, szerkesztés - Műhold név (előbb beállított), TP frekvencia (kiolvasható lyngsat.com) pl. 11823 - Polarizáció - H (vízszintes) - Szimbólum sebesség (a lyngsat.com-on SR /Symbol Rate/ alatt keresendő beír) pl. 28000 - Keresés (érdemes csak free-t választani) - OK.

Csak úgy dőlnek a csatik :)...

Azért a SW frissítésre még nem jöttem rá...

Szatyi icon41.gif
[válaszok erre: #17157] [előzmény: (17148) Szatyi, 2006-05-07 19:36:15]
Haladó
Szatyi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0090310573577881 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail