| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 nagyjanos

Tagság: 2006-04-01 09:23:02 Tagszám: #29128 Hozzászólások: 15 |
17179. Elküldve: 2006-05-08 07:41:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93251.] |
Tegnap reggel vettem észre hogy nincs Eurosport / azóta sem /.Másnál nincs hasonló probléma ? Minden más csatorna jön.
|
| | | [válaszok erre: #17180] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17178. Elküldve: 2006-05-08 06:20:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93252.] |
Miért, mit csinál?
|
| | |
[előzmény: (17177) sathaver, 2006-05-08 06:18:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17177. Elküldve: 2006-05-08 06:18:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93253.] |
pontosan amiatt hogy ne tudják aszt csinálni amit te! Emiatt megy csak saját beltériben.
|
| | | [válaszok erre: #17178] |
[előzmény: (17176) jános bácsi, 2006-05-08 06:11:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17176. Elküldve: 2006-05-08 06:11:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93254.] |
Igazad van, hogy a digis beltéri a digire jó /nagyon alsó határeset/.
Viszont szeretnék más csatornákat is nézni és erre már nem igazán alkalmas. Nálam egyszerű, eladtam /átadtam/ a digit és megvettem a csúnya konkurens szolgáltató társkártyás csomagját. Azt a beltérit nem szidom, mert nem használom, csak a kártya kellett. Igy akódolt adások vétele mellett megvannak a magyar nyelvű adások is és anyagilag is jobban jövök ki, mintha két digit vettem volna. Kár, hogy ezek a szolgáltatók nem csak kártyát adnak, ha csak kártya lenne, senki nem szidná őket.
|
| | | [válaszok erre: #17177 #17187] |
[előzmény: (17161) makso, 2006-05-07 21:01:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17175. Elküldve: 2006-05-07 23:13:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93255.] |
Igen, az nekem is tetszik, hogy ennyire testreszabható, már kezdtem is azt hinni a honlapjuk alapján, hogy egy minőségi szolgáltató lesz, aztán megnéztem a Flysaton a csatornákat...
|
| | | [válaszok erre: #17184] |
[előzmény: (17173) rakal, 2006-05-07 22:53:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
17174. Elküldve: 2006-05-07 23:00:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93256.] |
Halli!
Ez a csatorna rendszerezos dolog engem is erdekelne, meg hogy, hogyan kell beallitan, ha ketfejes az antenna, mind ket fejet tudjam hasznalni?
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
17173. Elküldve: 2006-05-07 22:53:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93257.] |
Laci082:
A Boom 1-2 napja indult Romániában,túl sok tapasztalat nem lehet(főleg,hogy hétvégén vsz. nincs értékesítés).1-2 hónap múlva talán már lesznek értékelhető eredmények.Tetszik a Sky Digital style csomagösszállítás(flexibilis modulok,sokféle választási ,kombinációs lehetőség)
|
| | | [válaszok erre: #17175] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Vaduz

Tagság: 2006-05-01 07:02:08 Tagszám: #30133 Hozzászólások: 16 |
17172. Elküldve: 2006-05-07 22:38:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93258.] |
Szevasztok! Látom vagyunk páran.
Feltenném kíváncsi kérdéseimet hátha van rá válasz.
A 6.Tp-en nekem sem talál semmit.Jel 10%-os.Máshol minden jó.
Kérdésem még az lenne,hogy hogyan lehet eltárolni,mi a logikája a csatorna letárolásnak pl. Astra,vagy más műholdaknál.Teljes káosznak tűnik számomra az egész.Csatornák eltünnek,megjelennek.Van valaki akinek sikerült normális rendszert kitalálnia.Megköszönném segítő szándékotokat
|
| | |
[előzmény: (17171) Laci082, 2006-05-07 22:27:05] |
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17171. Elküldve: 2006-05-07 22:27:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93259.] |
Csak azzal megy amit ők adnak, párosítva van a kártya a beltérivel. Egyébként még egy Humax típusú beltérit árulnak, ezen kívűl amit nekünk adtak.
|
| | | [válaszok erre: #17172] |
[előzmény: (17169) szmore84, 2006-05-07 22:24:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17170. Elküldve: 2006-05-07 22:25:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93260.] |
Kicsit off: a BoomTV-rő esetleg van valakinek tapasztalata, vagy infója? A minőségre gondolok elsősorban, mert még a Digit is megelőzik az egy tp-re zsúfolt csatornák számában (17db).
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
17169. Elküldve: 2006-05-07 22:24:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93261.] |
Udv.!
Utobbi ket hozzaszolassal en is egyet ertek.
Katasztrofa a tetusege szegeny belterinek, de nem tehet rola.......
Milyen tipusu belterikkel megy meg a DigiTv?
Üdv.: [email protected]
|
| | | [válaszok erre: #17171] |
|
|
Törzstag
|
|
 LP73

Tagság: 2006-03-04 17:16:35 Tagszám: #27984 Hozzászólások: 117 |
17168. Elküldve: 2006-05-07 22:14:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93262.] |
Nézted FTA csatornák között a csatornaváltási időt? Az tényleg "Fast Channel Change", de DIGI csatornák között gyalázatosan lassú...
|
| | |
[előzmény: (17162) Szatyi, 2006-05-07 21:34:32] |
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17167. Elküldve: 2006-05-07 22:09:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93263.] |
Hát kb annyira használom a beltérit,h váltsak azon 10 csatrona között amit egyáltalán nézek. Erre szinte tökéletes.
A boot ideje az tényleg gyalázatos.
De általában ki sem kapcsolom a beltérit!
|
| | |
[előzmény: (17166) Laci082, 2006-05-07 21:58:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17166. Elküldve: 2006-05-07 21:58:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93264.] |
"Nem érzem, h ehhez a DigiTV-hez nekem sokkal jobb kellene"
Ezzel egyetértek. A szolgltatás minőségéhez tökéletes ez a beltéri. Az első szoftverrel tényleg lassabb volt. Ami nagyon gáz, ha több csatornát gyorsan léptetek akkor 6-8mp is lehet a váltás, valamint a boot ideje is elég lassú.
|
| | | [válaszok erre: #17167] |
[előzmény: (17161) makso, 2006-05-07 21:01:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17165. Elküldve: 2006-05-07 21:55:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93265.] |
Nem tudom mennyire lefedett kábeltévé szempontból az ország. Ha vannak nagyobb üres területek akkor ott biztos jobban fog menni, mert a konkurencia se futott még be Szlovákiában.
|
| | |
[előzmény: (17158) taurus, 2006-05-07 20:41:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17164. Elküldve: 2006-05-07 21:46:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93266.] |
Eleinte lassabb volt szerintem. De lehet már megszoktam.
Meg nekem bejön,h lehet rendezni a csatikat!
|
| | |
[előzmény: (17162) Szatyi, 2006-05-07 21:34:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
17163. Elküldve: 2006-05-07 21:45:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93267.] |
Hiába, ma nagyon hétvége van és ezidáig semmit nem állítgatott a szolgáltató.
Működik minden
Lacus
|
| | |
[előzmény: (17162) Szatyi, 2006-05-07 21:34:32] |
|
Törzstag
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
17162. Elküldve: 2006-05-07 21:34:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93268.] |
Na azért a 2-3mp csativáltás elég gáz, de még így is bőven megéri...
Dreamer
|
| | | [válaszok erre: #17163 #17164 #17168] |
[előzmény: (17161) makso, 2006-05-07 21:01:15] |
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17161. Elküldve: 2006-05-07 21:01:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93269.] |
Annyira azért nem szar. Nem érzem, h ehhez a DigiTV-hez nekem sokkal jobb kellene. Nekem soha nem fagy, már nem is olyan lassú. Egyszer be kell állítani és korektül működik!
Anyudnak is pont jó lesz erre a 35 csatira.
|
| | | [válaszok erre: #17162 #17166 #17176] |
[előzmény: (17156) jános bácsi, 2006-05-07 20:33:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17160. Elküldve: 2006-05-07 20:57:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93270.] |
330.00 SKK Slovakia Koruny = 2,301.10 HUF Hungary Forint
|
| | |
[előzmény: (17159) taurus, 2006-05-07 20:43:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17159. Elküldve: 2006-05-07 20:43:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93271.] |
Forintban ez menyi is?
|
| | | [válaszok erre: #17160] |
[előzmény: (17149) komaromi, 2006-05-07 20:15:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17158. Elküldve: 2006-05-07 20:41:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93272.] |
Itt nem megy jól Nekik?
|
| | | [válaszok erre: #17165] |
[előzmény: (17154) Laci082, 2006-05-07 20:30:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
17157. Elküldve: 2006-05-07 20:38:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93273.] |
Vigyázat, úgy vettem észre, hogy ilyen beavatkozás teljesen újraírja a csatornalistát :( kezdhetem előröl rendezni :(
Dreamer
|
| | |
[előzmény: (17155) Szatyi, 2006-05-07 20:32:26] |
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17156. Elküldve: 2006-05-07 20:33:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93274.] |
Meg talán arra is, hogy a sz...t nem illik megvetetni 18.000 Ft-ért. Ma anyám beltérijével kinlódtam vagy 2 óra hosszat /elvégre anyák napja van/ ez a beltéri egy röhej.
|
| | | [válaszok erre: #17161] |
[előzmény: (17153) Laci082, 2006-05-07 20:27:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
17155. Elküldve: 2006-05-07 20:32:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93275.] |
Nos akkor válaszolok magamnak, hátha csak én vagyok olyan, hogy még sosem állítottam be!
Szóval:
Lépés 1:
Telepítés - LNB Konfiguráció - Piros gomb (hozzáad új műhold) - Név átír (Pl, Thor 3) (tetszőleges érdemes a műhold nevét állítani) - Magas LO (fej magas belső osszc.) : 10600 - Alacsony LO: 09750 - Exit - TP keresés, szerkesztés - Műhold név (előbb beállított), TP frekvencia (kiolvasható lyngsat.com) pl. 11823 - Polarizáció - H (vízszintes) - Szimbólum sebesség (a lyngsat.com-on SR /Symbol Rate/ alatt keresendő beír) pl. 28000 - Keresés (érdemes csak free-t választani) - OK.
Csak úgy dőlnek a csatik :)...
Azért a SW frissítésre még nem jöttem rá...
Szatyi
|
| | | [válaszok erre: #17157] |
[előzmény: (17148) Szatyi, 2006-05-07 19:36:15] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|