Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499759/22 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (66/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17129. Elküldve: 2006-05-06 18:30:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93301.]

Hívd fel őket.
[válaszok erre: #17131] [előzmény: (17128) enyac, 2006-05-06 18:01:57]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enyac



Tagság: 2005-08-24 17:07:13
Tagszám: #21420
Hozzászólások: 23
17128. Elküldve: 2006-05-06 18:01:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93302.]

Sziasztok!

Én eddig maximálisan elégedett vagyok a Digi szolgáltatásával, most azonban sikerült meglepniük egy kis variálással a számlázás (részletre vettem a beltérit) kapcsán... Mióta előfizetőjük lettem, mindig hó közepén kaptam csekket, 20.-ai fizetési határidővel. Ez történt az áprilisi számlával is, amit a határidő napján fizettem be, azonban legnagyobb meglepetésre rá egy hétre megkaptam a májusi számlát, immáron 12.-ei fizetési határidővel... Most akkor mi van??? Tudtommal HAVONTA kellene fizetnem, a két számla között NEM TELT EL 30 NAP! Fizetést sem kaptam azóta, így aztán nem is szándékozom 20.-a előtt fizetni... Kicsit gondolkozhatnának azért... icon11.gif
[válaszok erre: #17129]
Zöldfülű
enyac adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17127. Elküldve: 2006-05-06 17:06:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93303.]

Annyian szereltetnek felétek?
[előzmény: (17123) sondor27, 2006-05-06 16:07:40]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17126. Elküldve: 2006-05-06 17:05:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93304.]

Elégedett vagyok vele.
Persze hogy lehetne jobb is, remélem lesz is .

Az előzetes jupiszi féltők fikázásai alapján jobb is mint gondoltam. Tudom hogy rengeteg a hiba. Azt is tudom hogy tökéletes sohasem lesz.

Ha összehasonlítom egy jó minőségű DVD lemezzel akkor sz@r.

De jobb szolgáltató akkor sincs hazánkban, esetleg hasonló.
[előzmény: (17125) makso, 2006-05-06 16:43:33]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
17125. Elküldve: 2006-05-06 16:43:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93305.]

Szomszédom kb két hetet várt.
Az utcában már minden második embernek DigiTV-je van. :)
Szüleim is nézik már de apum megjegyezte,h semmi ez szolgáltató mert,h milyen sokszor szar az ATV!
Végülis igaza van?

Jó lenne gy olyan szavazás is,h ki elégedett a DigiTV-vel és ki nem!
KIVÁNCSI LENNÉK!
[válaszok erre: #17126] [előzmény: (17124) cus15, 2006-05-06 16:13:17]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cus15



Tagság: 2006-02-22 10:42:44
Tagszám: #27476
Hozzászólások: 19
17124. Elküldve: 2006-05-06 16:13:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93306.]

Én pénteken kaptam meg kerek 2 hónap után...
[válaszok erre: #17125] [előzmény: (17123) sondor27, 2006-05-06 16:07:40]
Zöldfülű
cus15 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sondor27



Tagság: 2006-02-25 09:36:56
Tagszám: #27613
Hozzászólások: 259
17123. Elküldve: 2006-05-06 16:07:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93307.]

Apám Debrecenben 5.hete vár icon11.gif !
[válaszok erre: #17124 #17127 #17133] [előzmény: (17121) taurus, 2006-05-06 14:33:32]
Haladó
sondor27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
17122. Elküldve: 2006-05-06 15:19:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93308.]

Ezt miből lehet tudni? Mert a futamokon nem igy látni.
[előzmény: (17113) dbz, 2006-05-05 22:14:08]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
17121. Elküldve: 2006-05-06 14:33:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93309.]

Igy érdemes csinálni, ha gyorsan kell. De miért is ne kellene gyorsan.
Szerinem most már nem kell annyit sehol sem várni.

Utolérik lassan magukat a szerelők.
Vagy tudtok olyan helyet ahol ez nem igy van?
[válaszok erre: #17123] [előzmény: (17119) yaksi, 2006-05-06 13:37:39]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


etam



Tagság: 2006-03-25 16:53:33
Tagszám: #28880
Hozzászólások: 289
17120. Elküldve: 2006-05-06 13:42:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93310.]

icon39.gif icon66.gif
[előzmény: (17118) Skybi, 2006-05-06 09:44:42]
Haladó
etam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
17119. Elküldve: 2006-05-06 13:37:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93311.]

Szekszárd, május 2., hétfő:
16:30-kor bementem a helyi forgalmazóhoz egy barátommal. Megkötöttük a szerződést, majd 5 órakor kijöttünk kezünkben az antennával és a beltérivel. 6-ra feltettem, 1/2 9-re a kártya aktív volt.

Ezt nevezem gyorsnak.
Megjegyzem, ha szerelést is kérünk, akkor is másnap kijöttek volna, és felszerelik, mert ott nincs sor. De nekünk így egyszerűbb volt...
[válaszok erre: #17121]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
17118. Elküldve: 2006-05-06 09:44:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93312.]

A bojkott nem kötelező, de erősen ajánlott!


TV2 icon29.gif
TV2 icon29.gif
TV2 icon29.gif
TV2 icon29.gif
[válaszok erre: #17120] [előzmény: (17111) baca, 2006-05-05 22:00:01]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szmore84



Tagság: 2005-07-29 01:36:05
Tagszám: #20763
Hozzászólások: 415
17117. Elküldve: 2006-05-06 08:21:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93313.]

Sziasztok!
Hat nem egegeszen 1 honapot kellett varnom a DigTv-re.
Tegnap vegre megkaptam.
Jo a forgalmazom, vagy feltort a digi?

Üdv.: [email protected]
Törzstag
szmore84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


altigo



Tagság: 2005-05-01 13:02:15
Tagszám: #18361
Hozzászólások: 126
17116. Elküldve: 2006-05-05 23:23:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93314.]

Én is bojkottálom a tv2-t!!!
Nevetséges,hogy mit össze tud hisztizni ez is!
Vajon ki fog legközelebb a Digi ellen pert indítani? Hm...?
Haladó
altigo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbz



Tagság: 2005-09-11 17:44:01
Tagszám: #21820
Hozzászólások: 245
17115. Elküldve: 2006-05-05 22:46:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93315.]

OK:))))))
[előzmény: (17114) KWP, 2006-05-05 22:15:32]
Haladó
dbz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
17114. Elküldve: 2006-05-05 22:15:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93316.]

Upsz. Ájm szorri. icon43.gif
[válaszok erre: #17115] [előzmény: (17113) dbz, 2006-05-05 22:14:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbz



Tagság: 2005-09-11 17:44:01
Tagszám: #21820
Hozzászólások: 245
17113. Elküldve: 2006-05-05 22:14:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93317.]

Hé KWP! Ne csesztetsd Juan-Pablo-t!!! :))))) Ő a legjobb F1-es pilot!!!!!!! :)))))))
[válaszok erre: #17114 #17122] [előzmény: (17104) KWP, 2006-05-05 20:17:57]
Haladó
dbz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
17112. Elküldve: 2006-05-05 22:08:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93318.]

Nekem is. Meg Atlantis is. Évadonként 2 DVD. Ez összesen 22 DVD. Agyon is vágnám aki ellopná. Persze ez offtopic :)
[előzmény: (17109) surmoblikk, 2006-05-05 21:00:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


baca



Tagság: 2006-02-18 01:03:35
Tagszám: #27256
Hozzászólások: 121
17111. Elküldve: 2006-05-05 22:00:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93319.]

Bojkott?

Hát elég gyerekesnek tünik a dolog!!!
A gyerek azt csinálja ha elvesznek valamit töle hogy elkezdnek hisztizni, és bevágják a durcát! Ti biztos ezt akarjátok csinálni??? Egészségetekre!!! Jo hanyatverést kivánok! Ugyse értek vele el semmit! Ha mégis akkor azt még az ujságok is megirják
[válaszok erre: #17118]
Haladó
baca adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rgabor



Tagság: 2006-02-13 13:49:13
Tagszám: #26975
Hozzászólások: 314
17110. Elküldve: 2006-05-05 21:38:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93320.]

Ez egy jó sztori. Erről tudnék mesélni, nemrég volt egy meetingünk, pont ez került szóba. Időközben rájöttünk, hogy miért nézték az emberek a "fekete képernyőt"
[előzmény: (17102) Laci082, 2006-05-05 20:05:49]
Törzstag
rgabor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


surmoblikk



Tagság: 2006-02-25 19:54:41
Tagszám: #27645
Hozzászólások: 38
17109. Elküldve: 2006-05-05 21:00:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93321.]

Kössz ! A fiamat meg agyonvágom icon34.gif Most akkor van kb húsz dvd-m régi SG-1-el ! icon66.gif Fasza !
[válaszok erre: #17112] [előzmény: (17108) Orias, 2006-05-05 20:55:21]
Zöldfülű
surmoblikk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Orias



Tagság: 2004-06-22 17:19:05
Tagszám: #11111
Hozzászólások: 83
17108. Elküldve: 2006-05-05 20:55:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93322.]

Most a 9-es évadot játszák.
[válaszok erre: #17109] [előzmény: (17106) surmoblikk, 2006-05-05 20:36:33]
Kezdő
Orias adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lord



Tagság: 2005-04-24 18:14:45
Tagszám: #18086
Hozzászólások: 643
17107. Elküldve: 2006-05-05 20:50:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93323.]

Szerinted valaki fizetne annyit a
TV2-ért amenyit a DIGI-től akarnak
kérni előfizetőkként?

lord
[előzmény: (17094) Kardos Attila, 2006-05-05 19:55:39]
Törzstag
lord adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


surmoblikk



Tagság: 2006-02-25 19:54:41
Tagszám: #27645
Hozzászólások: 38
17106. Elküldve: 2006-05-05 20:36:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93324.]

Jaj de jó , ..egy hozzáértő kolléga icon47.gif Nem tudnád megmondani //irni../ hányadik évadnál jár az SG-1, a tv-2 n mert nekem megvan az első hét évad , de nem tudom hogy honnan kezdjem nézni, hogy onnan folytassam ahol most a tv -ben tart ?!
Köszi icon32.gif
[válaszok erre: #17108] [előzmény: (17096) sondor27, 2006-05-05 19:57:53]
Zöldfülű
surmoblikk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dobrogi2



Tagság: 2004-03-22 14:47:29
Tagszám: #9573
Hozzászólások: 594
17105. Elküldve: 2006-05-05 20:34:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93325.]

Nem a TV2-őt kell bojkottálni, hanem azokat a termékeket amit hirdetnek rajta.... :)

pl. DigiTV?




[előzmény: (17090) greba, 2006-05-05 19:37:21]
Törzstag
dobrogi2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096108913421631 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail