| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17129. Elküldve: 2006-05-06 18:30:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93301.] |
Hívd fel őket.
|
| | | [válaszok erre: #17131] |
[előzmény: (17128) enyac, 2006-05-06 18:01:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enyac

Tagság: 2005-08-24 17:07:13 Tagszám: #21420 Hozzászólások: 23 |
17128. Elküldve: 2006-05-06 18:01:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93302.] |
Sziasztok!
Én eddig maximálisan elégedett vagyok a Digi szolgáltatásával, most azonban sikerült meglepniük egy kis variálással a számlázás (részletre vettem a beltérit) kapcsán... Mióta előfizetőjük lettem, mindig hó közepén kaptam csekket, 20.-ai fizetési határidővel. Ez történt az áprilisi számlával is, amit a határidő napján fizettem be, azonban legnagyobb meglepetésre rá egy hétre megkaptam a májusi számlát, immáron 12.-ei fizetési határidővel... Most akkor mi van??? Tudtommal HAVONTA kellene fizetnem, a két számla között NEM TELT EL 30 NAP! Fizetést sem kaptam azóta, így aztán nem is szándékozom 20.-a előtt fizetni... Kicsit gondolkozhatnának azért...
|
| | | [válaszok erre: #17129] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17127. Elküldve: 2006-05-06 17:06:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93303.] |
Annyian szereltetnek felétek?
|
| | |
[előzmény: (17123) sondor27, 2006-05-06 16:07:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17126. Elküldve: 2006-05-06 17:05:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93304.] |
Elégedett vagyok vele.
Persze hogy lehetne jobb is, remélem lesz is .
Az előzetes jupiszi féltők fikázásai alapján jobb is mint gondoltam. Tudom hogy rengeteg a hiba. Azt is tudom hogy tökéletes sohasem lesz.
Ha összehasonlítom egy jó minőségű DVD lemezzel akkor sz@r.
De jobb szolgáltató akkor sincs hazánkban, esetleg hasonló.
|
| | |
[előzmény: (17125) makso, 2006-05-06 16:43:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17125. Elküldve: 2006-05-06 16:43:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93305.] |
Szomszédom kb két hetet várt.
Az utcában már minden második embernek DigiTV-je van. :)
Szüleim is nézik már de apum megjegyezte,h semmi ez szolgáltató mert,h milyen sokszor szar az ATV!
Végülis igaza van?
Jó lenne gy olyan szavazás is,h ki elégedett a DigiTV-vel és ki nem!
KIVÁNCSI LENNÉK!
|
| | | [válaszok erre: #17126] |
[előzmény: (17124) cus15, 2006-05-06 16:13:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cus15

Tagság: 2006-02-22 10:42:44 Tagszám: #27476 Hozzászólások: 19 |
17124. Elküldve: 2006-05-06 16:13:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93306.] |
Én pénteken kaptam meg kerek 2 hónap után...
|
| | | [válaszok erre: #17125] |
[előzmény: (17123) sondor27, 2006-05-06 16:07:40] |
|
Zöldfülű
|
|
 sondor27

Tagság: 2006-02-25 09:36:56 Tagszám: #27613 Hozzászólások: 259 |
17123. Elküldve: 2006-05-06 16:07:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93307.] |
Apám Debrecenben 5.hete vár !
|
| | | [válaszok erre: #17124 #17127 #17133] |
[előzmény: (17121) taurus, 2006-05-06 14:33:32] |
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
17122. Elküldve: 2006-05-06 15:19:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93308.] |
Ezt miből lehet tudni? Mert a futamokon nem igy látni.
|
| | |
[előzmény: (17113) dbz, 2006-05-05 22:14:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17121. Elküldve: 2006-05-06 14:33:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93309.] |
Igy érdemes csinálni, ha gyorsan kell. De miért is ne kellene gyorsan.
Szerinem most már nem kell annyit sehol sem várni.
Utolérik lassan magukat a szerelők.
Vagy tudtok olyan helyet ahol ez nem igy van?
|
| | | [válaszok erre: #17123] |
[előzmény: (17119) yaksi, 2006-05-06 13:37:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 etam

Tagság: 2006-03-25 16:53:33 Tagszám: #28880 Hozzászólások: 289 |
17120. Elküldve: 2006-05-06 13:42:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93310.] |
|
| | |
[előzmény: (17118) Skybi, 2006-05-06 09:44:42] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
17119. Elküldve: 2006-05-06 13:37:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93311.] |
Szekszárd, május 2., hétfő:
16:30-kor bementem a helyi forgalmazóhoz egy barátommal. Megkötöttük a szerződést, majd 5 órakor kijöttünk kezünkben az antennával és a beltérivel. 6-ra feltettem, 1/2 9-re a kártya aktív volt.
Ezt nevezem gyorsnak.
Megjegyzem, ha szerelést is kérünk, akkor is másnap kijöttek volna, és felszerelik, mert ott nincs sor. De nekünk így egyszerűbb volt...
|
| | | [válaszok erre: #17121] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17118. Elküldve: 2006-05-06 09:44:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93312.] |
A bojkott nem kötelező, de erősen ajánlott!
TV2
TV2
TV2
TV2
|
| | | [válaszok erre: #17120] |
[előzmény: (17111) baca, 2006-05-05 22:00:01] |
|
Haladó
|
|
 szmore84

Tagság: 2005-07-29 01:36:05 Tagszám: #20763 Hozzászólások: 415 |
17117. Elküldve: 2006-05-06 08:21:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93313.] |
Sziasztok!
Hat nem egegeszen 1 honapot kellett varnom a DigTv-re.
Tegnap vegre megkaptam.
Jo a forgalmazom, vagy feltort a digi?
Üdv.: [email protected]
|
| |
|
Törzstag
|
|
 altigo

Tagság: 2005-05-01 13:02:15 Tagszám: #18361 Hozzászólások: 126 |
17116. Elküldve: 2006-05-05 23:23:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93314.] |
Én is bojkottálom a tv2-t!!!
Nevetséges,hogy mit össze tud hisztizni ez is!
Vajon ki fog legközelebb a Digi ellen pert indítani? Hm...?
|
| |
|
Haladó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
17115. Elküldve: 2006-05-05 22:46:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93315.] |
OK:))))))
|
| | |
[előzmény: (17114) KWP, 2006-05-05 22:15:32] |
|
Haladó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
17114. Elküldve: 2006-05-05 22:15:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93316.] |
Upsz. Ájm szorri.
|
| | | [válaszok erre: #17115] |
[előzmény: (17113) dbz, 2006-05-05 22:14:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
17113. Elküldve: 2006-05-05 22:14:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93317.] |
Hé KWP! Ne csesztetsd Juan-Pablo-t!!! :))))) Ő a legjobb F1-es pilot!!!!!!! :)))))))
|
| | | [válaszok erre: #17114 #17122] |
[előzmény: (17104) KWP, 2006-05-05 20:17:57] |
|
Haladó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
17112. Elküldve: 2006-05-05 22:08:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93318.] |
Nekem is. Meg Atlantis is. Évadonként 2 DVD. Ez összesen 22 DVD. Agyon is vágnám aki ellopná. Persze ez offtopic :)
|
| | |
[előzmény: (17109) surmoblikk, 2006-05-05 21:00:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17111. Elküldve: 2006-05-05 22:00:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93319.] |
Bojkott?
Hát elég gyerekesnek tünik a dolog!!!
A gyerek azt csinálja ha elvesznek valamit töle hogy elkezdnek hisztizni, és bevágják a durcát! Ti biztos ezt akarjátok csinálni??? Egészségetekre!!! Jo hanyatverést kivánok! Ugyse értek vele el semmit! Ha mégis akkor azt még az ujságok is megirják
|
| | | [válaszok erre: #17118] |
|
|
Haladó
|
|
 rgabor

Tagság: 2006-02-13 13:49:13 Tagszám: #26975 Hozzászólások: 314 |
17110. Elküldve: 2006-05-05 21:38:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93320.] |
Ez egy jó sztori. Erről tudnék mesélni, nemrég volt egy meetingünk, pont ez került szóba. Időközben rájöttünk, hogy miért nézték az emberek a "fekete képernyőt"
|
| | |
[előzmény: (17102) Laci082, 2006-05-05 20:05:49] |
|
Törzstag
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17109. Elküldve: 2006-05-05 21:00:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93321.] |
Kössz ! A fiamat meg agyonvágom Most akkor van kb húsz dvd-m régi SG-1-el ! Fasza !
|
| | | [válaszok erre: #17112] |
[előzmény: (17108) Orias, 2006-05-05 20:55:21] |
|
Zöldfülű
|
|
 Orias

Tagság: 2004-06-22 17:19:05 Tagszám: #11111 Hozzászólások: 83 |
17108. Elküldve: 2006-05-05 20:55:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93322.] |
Most a 9-es évadot játszák.
|
| | | [válaszok erre: #17109] |
[előzmény: (17106) surmoblikk, 2006-05-05 20:36:33] |
|
Kezdő
|
|
 lord

Tagság: 2005-04-24 18:14:45 Tagszám: #18086 Hozzászólások: 643 |
17107. Elküldve: 2006-05-05 20:50:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93323.] |
Szerinted valaki fizetne annyit a
TV2-ért amenyit a DIGI-től akarnak
kérni előfizetőkként?
lord
|
| | |
[előzmény: (17094) Kardos Attila, 2006-05-05 19:55:39] |
|
Törzstag
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
17106. Elküldve: 2006-05-05 20:36:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93324.] |
Jaj de jó , ..egy hozzáértő kolléga Nem tudnád megmondani //irni../ hányadik évadnál jár az SG-1, a tv-2 n mert nekem megvan az első hét évad , de nem tudom hogy honnan kezdjem nézni, hogy onnan folytassam ahol most a tv -ben tart ?!
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #17108] |
[előzmény: (17096) sondor27, 2006-05-05 19:57:53] |
|
Zöldfülű
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
17105. Elküldve: 2006-05-05 20:34:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93325.] |
Nem a TV2-őt kell bojkottálni, hanem azokat a termékeket amit hirdetnek rajta.... :)
pl. DigiTV?
|
| | |
[előzmény: (17090) greba, 2006-05-05 19:37:21] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|