| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
17029. Elküldve: 2006-05-04 20:34:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93401.] |
Csak akkor sértené a magyarországi sugárzással a DigiTV a szerzői jogokat, ha a jogtulajdonos (a TV2) nem tenné Magyarországon szabadon elérhetővé földi sugárzással a műsort.
A TV2 romániai sugárzása persze más. Azért lehet feljelenteni... :),
|
| | | [válaszok erre: #17031] |
[előzmény: (17025) Laci082, 2006-05-04 20:15:23] |
|
Törzstag
|
|
 totika

Tagság: 2004-10-01 22:58:08 Tagszám: #12950 Hozzászólások: 486 |
17028. Elküldve: 2006-05-04 20:27:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93402.] |
És mi a frekije? Mi van rajta? Közben nálam az összes Szlovák. Markiza,stb... kódolt lett.
Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17027. Elküldve: 2006-05-04 20:26:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93403.] |
Hol van ez a 8. tp? Ha arra használják, hogy ritkítják a csatornákat a már működő tp.-ken akkor javulhat a minőség.
|
| | |
[előzmény: (17026) baca, 2006-05-04 20:22:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
17026. Elküldve: 2006-05-04 20:22:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93404.] |
Na beindult a 8. tp is! Remélem mondam ezzel valami jot! Mi fog ezért javulni? Talán jobb lessz a minőség?
|
| | | [válaszok erre: #17027 #17028 #17030] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17025. Elküldve: 2006-05-04 20:15:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93405.] |
Pedig egyszerű: a DigiTV a tv2 (állítólag) kifejezett tiltása ellenére továbbítja a műsorukat. Ezzel sértik a szerzői, és szomszédos jogokat.
Szerintem egyébként peren kívül meg fognak egyezni.
|
| | | [válaszok erre: #17029] |
[előzmény: (17024) dobrogi2, 2006-05-04 20:12:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
17024. Elküldve: 2006-05-04 20:12:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93406.] |
Szerintem meg nagyon soknak nincs.
Az pedig nem világos, hogy a TV2 milyen keresetet (vagy feljelentést) tett. A "szomszédos jogok megsértése" az bűncselekmény.
Ez nem valósult meg mivel a műsor Magyarországon szabadon elérhető.
Polgári kártérítési per?
Ekkor viszont bizonyítani kell, hogy mi a kár?
|
| | | [válaszok erre: #17025] |
[előzmény: (17023) Laci082, 2006-05-04 20:05:28] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17023. Elküldve: 2006-05-04 20:05:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93407.] |
Mindegyiknek kell lennie aki továbbítja (a megállapodás nem egyenlő azzal, hogy fizetnek is érte, az csak egy engedély a tv2-től a továbbításra).
|
| | | [válaszok erre: #17024] |
[előzmény: (17022) dobrogi2, 2006-05-04 20:04:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
17022. Elküldve: 2006-05-04 20:04:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93408.] |
Hát meglátjuk, szerintem nem ennyire egyszerű. Vajon hány kábeltv-nek van megállapodása a TV2-vel?
|
| | | [válaszok erre: #17023] |
[előzmény: (17021) Laci082, 2006-05-04 19:57:05] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17021. Elküldve: 2006-05-04 19:57:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93409.] |
Semmit nem kell bizonyítania, csak annyit, hogy a DigiTV a hozzájárulása nélkül továbbítja a műsorukat. Ez gyors meccs lesz. A vége:
- megegyeznek, és a DigiTV fizet a továbbiakban. (a szolgáltató spórolós mivoltát ismerve erre nem sok esélyt látok)
- A DigiTV-nek ki kell vennie a kínálatból a tv2-t (és esetleg még szép összegű kártérítést is kell fizetnie az eddigi, engedély nélküli terjesztés miatt).
|
| | | [válaszok erre: #17022] |
[előzmény: (17019) Skybi, 2006-05-04 19:51:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17020. Elküldve: 2006-05-04 19:53:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93410.] |
Miért ne lenne? Attól kérek jogdíjat akitől akarok a saját "termékemre". Különben a tv2 mint ahogy a nyilatkozatukból is kiderül már pénzt akar kérni azoktól is akik eddig ingyen továbbították a műsorukat.
|
| | |
[előzmény: (17018) dobrogi2, 2006-05-04 19:48:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17019. Elküldve: 2006-05-04 19:51:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93411.] |
Nyílván a bíróságon a TV2-nek alapos okokat kell felvonultatania, és bizonyítania kell, hogy pénzt szed a többi szolgáltatótól.
Ez a meccs izzasztóbb lesz a csatornának mint a DIGI-nek.
|
| | | [válaszok erre: #17021] |
[előzmény: (17018) dobrogi2, 2006-05-04 19:48:37] |
|
Haladó
|
|
 dobrogi2

Tagság: 2004-03-22 14:47:29 Tagszám: #9573 Hozzászólások: 594 |
17018. Elküldve: 2006-05-04 19:48:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93412.] |
Hát olyan azért nincs, hogy nem kér a TV2 sugárzási díjat a kábelhálózatoktól, az UPC-től az AD-től de a DigiTv-től meg kér.
Ez így valószínüleg nem működík.
Ez a tisztességtelen piaci magatartás.
|
| | | [válaszok erre: #17019 #17020] |
[előzmény: (17014) Skybi, 2006-05-04 18:14:33] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17017. Elküldve: 2006-05-04 19:42:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93413.] |
Próbálkozhatsz, de szerintem semmi értelme. Ha jól tudom nincs fix határidő a szerelésre.
A következőket teheted:
- Türelmes leszel, és kivárod a sorodat.
- Erősen zaklatod az ügyfélszolgáltatot/forgalmazót, hátha valahogy előre vesznek.
- Ideges leszel, viszamondod az egészet, és rendelsz a konkurenciától, aztán pár nap múlva már nézed
|
| | |
[előzmény: (17016) albinocska, 2006-05-04 19:37:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 albinocska

Tagság: 2006-02-10 19:00:12 Tagszám: #26871 Hozzászólások: 178 |
17016. Elküldve: 2006-05-04 19:37:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93414.] |
Sziasztok. Valaki aki tudja valaszoljon mar, hogy Szabolcsban mar 2 honapja varok a Digire. Ma megint azt mondtak, hogy meg 2 het. Mas megyekben hallottam, hogy 3 het alatt lezajlik minden. Nekem meg szerelni sem kell, en szerelo vagyok. Ez ellen nem lehet v.mit tenni, gondolok itt a fogyasztovedelemre.
albinocska
|
| | | [válaszok erre: #17017] |
|
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
17015. Elküldve: 2006-05-04 19:25:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93415.] |
az AXN 100% hogy lesz szerintem!
|
| | |
[előzmény: (17009) Skybi, 2006-05-04 17:13:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17014. Elküldve: 2006-05-04 18:14:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93416.] |
Marad szerintem a Tv2. Ennyire nem lehet lökött a Kereszty.
|
| | | [válaszok erre: #17018] |
[előzmény: (17012) MoonHunter, 2006-05-04 17:43:15] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17013. Elküldve: 2006-05-04 17:45:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93417.] |
Lehet arra játszanak, hogy majd a nagy nézői reklamálásra hivatkozva kivegyék egy hónap múlva
|
| | |
[előzmény: (17012) MoonHunter, 2006-05-04 17:43:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MoonHunter

Tagság: 2004-10-01 16:27:08 Tagszám: #12936 Hozzászólások: 624 |
17012. Elküldve: 2006-05-04 17:43:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93418.] |
Ez aztán nem semmi ! Pont a Discovery Science helyett !! Hát ezek tényleg nem normálisak.
|
| | | [válaszok erre: #17013 #17014] |
[előzmény: (16997) sondor27, 2006-05-04 16:24:46] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17011. Elküldve: 2006-05-04 17:37:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93419.] |
Jó neked. Én is szívesebben nézném a három földi csatornát sima antennával, de itt nem ilyen jó a helyzet. Haveromnál láttam, össze se lehet hasonlítani a kettőt annyival szebb volt a sima antennával, mint a Digin, vagy a UPC-n.
|
| | |
[előzmény: (17010) makso, 2006-05-04 17:30:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
17010. Elküldve: 2006-05-04 17:30:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93420.] |
Én is simán lemonadnék a TV2-ről a Digi csomagban, de sokaknak hiányozna.
Nekem itt a Kékes az arcomba onnan földi sugárzás nagyon jó!
|
| | | [válaszok erre: #17011] |
[előzmény: (17009) Skybi, 2006-05-04 17:13:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17009. Elküldve: 2006-05-04 17:13:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93421.] |
TV2 OFF
AXN Sci-fi, Vital TV, ON
Ez kéne.
|
| | | [válaszok erre: #17010 #17015] |
|
|
Haladó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
17008. Elküldve: 2006-05-04 17:12:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93422.] |
Szobaantennával fogjam a Tv2-t? Ezek normálisak? Tényleg kell ez a TV2-nek?
|
| |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17007. Elküldve: 2006-05-04 16:40:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93423.] |
Oké 30 ezer.
|
| | |
[előzmény: (17005) Laci082, 2006-05-04 16:38:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17006. Elküldve: 2006-05-04 16:40:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93424.] |
Oké meggyőztél 30 ezer.
|
| | |
[előzmény: (17004) rmihály, 2006-05-04 16:37:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17005. Elküldve: 2006-05-04 16:38:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93425.] |
Ezen mit nem lehet érteni???
"Sárai Endre elmondta, pillanatnyilag mintegy 30 ezer előfizetőhöz jut el szolgáltatásuk, amellyel kapcsolatban még várnak az ORTT - EU ajánlást figyelembe vevő - állásfoglalására.
"
|
| | | [válaszok erre: #17007 #17052 #17062] |
[előzmény: (17003) taurus, 2006-05-04 16:35:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|