| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 rmihály

Tagság: 2004-01-13 17:31:19 Tagszám: #8170 Hozzászólások: 403 |
17004. Elküldve: 2006-05-04 16:37:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93426.] |
Bírom az ilyen rejtélyes fazonokat mint te vagy.
Tudok valamit, dicsekszem is vele, de nem mondom el BE-BEEEEE. Kiscsoportos dedós szokás.
A harmincezer szerződés reálisnak tűnik, a forgalmazók számát és néhány forgalmazó adsatait ismerve.
Az más kérdés, hogy lehetne ennek duplája is.
mihály
|
| | | [válaszok erre: #17006] |
[előzmény: (16993) taurus, 2006-05-04 14:48:15] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17003. Elküldve: 2006-05-04 16:35:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93427.] |
Befejezem ezt a vitát. Szerintem a számot kevered a jupiszit lemondókkal.
|
| | | [válaszok erre: #17005] |
[előzmény: (17001) Laci082, 2006-05-04 16:34:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
17002. Elküldve: 2006-05-04 16:34:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93428.] |
Törvény az törvény. Vagy a kettősmérce és kész.
|
| | |
[előzmény: (17000) Laci082, 2006-05-04 16:33:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17001. Elküldve: 2006-05-04 16:34:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93429.] |
Az igazgató a már aktív előfizetésekről beszélt ami 30000 körüli.
|
| | | [válaszok erre: #17003] |
[előzmény: (16999) taurus, 2006-05-04 16:32:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
17000. Elküldve: 2006-05-04 16:33:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93430.] |
A UPC-nek (ugyanúgy, mint a többi kábelszolgáltatónak) se hiányzott ez a csatorna. Mindenki tudja, hogy jóformán a kutya se fogja nézni, mégis elvileg kötelező berakni. Ezt egy köztes megoldásnak tartom addig amíg nem reagálnak a beadványukra, hogy kötelező-e valóban ezt a csatornát is alapcsomagban kínálni.
|
| | | [válaszok erre: #17002] |
[előzmény: (16997) sondor27, 2006-05-04 16:24:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16999. Elküldve: 2006-05-04 16:32:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93431.] |
Nem is mondtam hogy annyi a bekötés mint az előjegyzés. Ami az elmúlt héten olyan 72 ezer körül mozgott, ha jól emlékszem.
|
| | | [válaszok erre: #17001] |
[előzmény: (16996) Laci082, 2006-05-04 16:24:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16998. Elküldve: 2006-05-04 16:31:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93432.] |
Megérdemelnék.
|
| | |
[előzmény: (16997) sondor27, 2006-05-04 16:24:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sondor27

Tagság: 2006-02-25 09:36:56 Tagszám: #27613 Hozzászólások: 259 |
16997. Elküldve: 2006-05-04 16:24:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93433.] |
Bár kicsit OFF, de érdekes. Most néztem az úpici oldalát, az Autonómia tv-t kábelen jun.01-től adják, pl Debrecen, Nyíregyháza a családi, tehát a drágább csomagban, és a java: a Discovery Sciene helyett !!! Mint közszolgálati csati, nem az alapcsomagban kéne lennie? Másik szerintem pont a Discovery-k miatt fizetik többen a drágábbik csomagot. Nem csodálkoznék, ha itt is szép számmal lennének visszamondások.
|
| | | [válaszok erre: #16998 #17000 #17012] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16996. Elküldve: 2006-05-04 16:24:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93434.] |
Nem, de ebben az esetben nem érdeke (sőt), hogy kevesebbet mondjon a valós adatoknál. Mindannyian tudjuk, hogy milyen ütemben mentek a szerelések, sok forgalmazónál hetekig álltak, vagy csak nagyon keveset szereltek anyaghiány miatt. Így ez a 30000 még reális. Az előjegyzett regisztrációk száma az más, és biztos, hogy sokkal több.
|
| | | [válaszok erre: #16999] |
[előzmény: (16995) taurus, 2006-05-04 16:20:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16995. Elküldve: 2006-05-04 16:20:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93435.] |
Ők szerinted mindig igazat mondanak?
|
| | | [válaszok erre: #16996] |
[előzmény: (16994) Laci082, 2006-05-04 16:19:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16994. Elküldve: 2006-05-04 16:19:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93436.] |
Nem tudom, én az igazgatónak jobban hiszek, mint neked, de ezt ne vedd sértésnek.
|
| | | [válaszok erre: #16995] |
[előzmény: (16993) taurus, 2006-05-04 14:48:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16993. Elküldve: 2006-05-04 14:48:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93437.] |
Valóban sokan szeretnék hogy "csak" 30 ezer az előfizető.
De ez igy ebben a formában akkor sem fedi a valóságot.
Más adatokat ismerek. Azért mindent én sem árulhatok el itt a fórumon.
|
| | | [válaszok erre: #16994 #17004] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16992. Elküldve: 2006-05-04 14:38:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93438.] |
Ahogy eddig csinálták a szereléseket, még ez a 30000 is nagyon szép eredmény.
|
| | |
[előzmény: (16991) Kardos Attila, 2006-05-04 14:37:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16991. Elküldve: 2006-05-04 14:37:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93439.] |
"Nem tudhatom jobban. De sokkal több mint 30 ezer. "
Én erre már semmit se mondok...
Lassan pszihológia disszertációkat lehet írni a Digi TV körüli őrületből. Ha a tényeknek nem hisztek, nem baj, de utánna ne gyertek azzal, hogy másokat meg megvezetnek!
|
| | | [válaszok erre: #16992] |
[előzmény: (16988) taurus, 2006-05-04 14:30:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16990. Elküldve: 2006-05-04 14:32:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93440.] |
Akkor azt magyarázd már el nekem, hogy miért mondja azt az igazgató, hogy 30000, ha sokkal több? Neki pont az lenne az érdeke, hogy többet mondjon, így is fényezze magukat.
|
| | |
[előzmény: (16988) taurus, 2006-05-04 14:30:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16989. Elküldve: 2006-05-04 14:31:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93441.] |
Még az is lehet.
Itt bármi előfordulhat. A pénz nagy úr ám.
|
| | |
[előzmény: (16987) apus, 2006-05-04 14:28:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16988. Elküldve: 2006-05-04 14:30:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93442.] |
Nem tudhatom jobban. De sokkal több mint 30 ezer.
Had ne bizonyítsam be itt most a fórumon.
|
| | | [válaszok erre: #16990 #16991] |
[előzmény: (16986) Laci082, 2006-05-04 14:23:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
16987. Elküldve: 2006-05-04 14:28:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93443.] |
Köszi!
...már azt hittem, hogy a digi és a upc haverok lettek.
|
| | | [válaszok erre: #16989] |
[előzmény: (16985) Laci082, 2006-05-04 14:22:04] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16986. Elküldve: 2006-05-04 14:23:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93444.] |
"De nem is 30 ezer az tuti."
Te biztos jobban tudod, mint az EMKTV ügyvezető igazgatója
|
| | | [válaszok erre: #16988] |
[előzmény: (16983) taurus, 2006-05-04 14:15:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16985. Elküldve: 2006-05-04 14:22:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93445.] |
Úgy, hogy a Discovery nemzetközi adó, több országban megy ugyanaz a műsor.
|
| | | [válaszok erre: #16987] |
[előzmény: (16982) apus, 2006-05-04 14:10:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16984. Elküldve: 2006-05-04 14:16:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93446.] |
Kérdezd meg a jupiszitől. Azt a verziót adja a direct.
|
| | |
[előzmény: (16982) apus, 2006-05-04 14:10:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16983. Elküldve: 2006-05-04 14:15:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93447.] |
70 ezer felett van a regisztráció.
Abból nincsen mind bekötve.
Ugy tevezik hogy májusban utolérik magukat a szereléssel.
De nem is 30 ezer az tuti.
|
| | | [válaszok erre: #16986] |
[előzmény: (16977) Kardos Attila, 2006-05-04 13:23:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
16982. Elküldve: 2006-05-04 14:10:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93448.] |
?????
Hogy van az, hogy a UPC-n suárzott Discovery Ch. román reklámokat ad?
|
| | | [válaszok erre: #16984 #16985] |
|
|
Törzstag
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
16981. Elküldve: 2006-05-04 14:07:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93449.] |
mmodjo!
kicsit off leszek sorry!
Tudod, azért mert azt reklámozzák "hogy valami a mi autónk, nem biztos, hogy az egész ország úgy érzi, hogy a miénk" - Egyébként meg a kutyát nem érdekli, hogy a Dacia milyen kocsi, itt legalábbis nem.
Más a UPC, sem éppen Magyar szolgáltató, bármilyen hihetetlen.
Többen azért tértünk át (upcd-ről) digire, mert úgy gondoltuk, hogy ár érték arányban előnyösebb lesz, mint a másik szolgáltató. És hogy miért ilyenek az adások, amilyenek, nem hinném, hogy amit említettetm (Discovery) azért akadozna, mert Mo.-n adják fel a műholdra. Nincsenek neked véletlenül kényszer képzeteid.
Bármiylen hihetetlen, én attól, hogy valami innen, vagy onnan számazik nem mondom egyből, hogy sz...r.
Hisz mindannyian azért szoktunk ide beírogatni, hogy megbeszéljük problémáinkat, illetve meggyőződjünk róla, hogy nem egyedi a jelenség.
Bízva abban, hogy ez eljut hozzád is!!!!
Üdvözlettel:
|
| | |
[előzmény: (16979) mmodjo, 2006-05-04 13:49:49] |
|
Törzstag
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
16980. Elküldve: 2006-05-04 14:04:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93450.] |
Detto
|
| | |
[előzmény: (16974) dzsimi3, 2006-05-04 12:19:18] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|