| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 mmodjo

Tagság: 2006-02-02 11:14:23 Tagszám: #26530 Hozzászólások: 394 |
16979. Elküldve: 2006-05-04 13:49:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93451.] |
egyes kulfoldi csatornak a digiben miert nem akadnak?
Valasz azert mert jo meinosegben szorjak oket , nem mint azokat a csatornakat amelyeket magyaroroszagrol lovik fel! mert ezekneka csatornaknak a minosege nem is fog valtozni eómert igy lovik mar fel oket!
|
| | | [válaszok erre: #16981] |
[előzmény: (16978) mmodjo, 2006-05-04 13:46:48] |
|
Törzstag
|
|
 mmodjo

Tagság: 2006-02-02 11:14:23 Tagszám: #26530 Hozzászólások: 394 |
16978. Elküldve: 2006-05-04 13:46:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93452.] |
Azt hiszem a mi Daciank sokkal jobb mint a tii szaros suzukitok !
Ami a UPC-t illeti egy nagy kopedelem annnyi penzert es a Digi ennyiert kiralysag!
NA VAZZE....
|
| | | [válaszok erre: #16979] |
[előzmény: (16973) Megeza, 2006-05-04 10:56:31] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16977. Elküldve: 2006-05-04 13:23:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93453.] |
http://www.media-kabel-muhold.hu/menu.php?main=aktualis&sub=20060504_hir_aktualis122
Továbbá egy hivatalos számadat:
"Sárai Endre elmondta, pillanatnyilag mintegy 30 ezer előfizetőhöz jut el szolgáltatásuk, amellyel kapcsolatban még várnak az ORTT - EU ajánlást figyelembe vevő - állásfoglalására."
|
| | | [válaszok erre: #16983] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laki

Tagság: 2005-07-08 18:08:36 Tagszám: #20298 Hozzászólások: 399 |
16976. Elküldve: 2006-05-04 12:44:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93454.] |
aviva egyfolytába akad
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
16975. Elküldve: 2006-05-04 12:39:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93455.] |
A 60-70 csatorna is túlzás. Max. 40.
|
| | |
[előzmény: (16970) szekelycsaba, 2006-05-04 09:56:46] |
|
Haladó
|
|
 dzsimi3

Tagság: 2004-12-31 13:44:18 Tagszám: #14764 Hozzászólások: 429 |
16974. Elküldve: 2006-05-04 12:19:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93456.] |
Nekem van upcim és digim is!
Nos a beltérikről annyit,a hundai lassabban vált némelyik csatornára,mint a philips,de nekem még egyszer sem fagyott le,ellenben a upc új beltérijével szemben!A hundai mellett szól hogy szabadon rendezhetem benne a csatornákat,ha kell ki is törölhetem a sok szemetet,míg a a upc alap csatornáit nem lehet átrendezni.
Az epg-ben a upc a jobb,de a digi is elkezdett ezen a téren valamit.
A minőség mindkettőnél ugyanaz,ezt leteszteltem a 42 colos plazmán.Egy két csatorna vagy itt jobb,vagy ott.
Árban a digi még akkor is olcsóbb,ha kettőt kell megvenni a upc 500 ft-os társkártyájával szemben,ha pedig csak egy tv-re kell
a digi a nyerő!
Annak örülök hogy végre verseny van,mert eddig a upc "szívta a vérünket",és remélem a digi nem arra játszik hogy szerez egy csomó előfizetőt és utána felvásároltatja magát mondjuk éppen a upc-vel!
A legjobban mi előfizetők akkor járunk ha ez a versengés majd megmarad,és remélem nem csak árverseny lesz,mert a minőség javítására is ráférene egy kis plussz
,és nem lesz újra monopólium!
Mindenkinek a szíve joga,hogy upc-t vagy digit vesz,én azt mondom" egyik kutya másik eb"!
|
| | | [válaszok erre: #16980 #17035 #17040] |
[előzmény: (16973) Megeza, 2006-05-04 10:56:31] |
|
Törzstag
|
|
 Megeza

Tagság: 2005-11-24 08:10:04 Tagszám: #24039 Hozzászólások: 53 |
16973. Elküldve: 2006-05-04 10:56:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93457.] |
>Azt hiszem a Laci082-esek figyelik a topikot, és ha adódik valami, amivel lehet védeni a UPC-t, és támadni a Digi-t, azonnal ráharapnak.
Miert kellene vedenie barkinek is az UPC-t ?
Szolgaltat valamit x minosegben y osszegert. Vagy kell, vagy nem.
A DIGI tv-be meg vagy nem repulok bele, vagy kello turelemmel viseltetek, amig nem szed havidijat.
Az hogy tomegesen mondjak le a UPC-t csak azt bizonyitja, hogy az emberek mindenre rabuknak, mind tyuk a takonyra, ha azt hiszik, hogy ugyanazt olcsobban kapjak. Csalodottsag van, turelem meg nincs.
Nem utolag kell fikazni a belterit, meg a docogve indulo szolgaltatast. A felnott emberek, akik lattak mar Daciat - ezt elore boritekoltak.
|
| | | [válaszok erre: #16974 #16978] |
[előzmény: (16970) szekelycsaba, 2006-05-04 09:56:46] |
|
Kezdő
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
16972. Elküldve: 2006-05-04 10:47:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93458.] |
br!
Látom mostanába a mindenki mindenkibe beleköt időszak van, na akkor igen nem tudok ezredmásodperceket megülönböztetni, de azt látom, hogy 10 másodpercenként egy pillanatra megáll a kép. Hát ennyi lett volna...
remélem most jobban érzed magad...
|
| | |
[előzmény: (16968) br, 2006-05-04 04:47:36] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16971. Elküldve: 2006-05-04 10:24:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93459.] |
A sok jupiszi lemondás szerintem magáért beszél.
|
| | |
[előzmény: (16970) szekelycsaba, 2006-05-04 09:56:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szekelycsaba

Tagság: 2005-06-02 23:06:46 Tagszám: #19386 Hozzászólások: 139 |
16970. Elküldve: 2006-05-04 09:56:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93460.] |
klevi: "Más: a Hyundai állítólag (román fórum) jó beltéri a Humaxhoz képest, ami állandóan lefagy, illetve nem is gyors. "
Véletlenül nem rosszul olvastad? Ez pont fordítva van. A Humax gyorsabb mint a Hyundai, és ugyancsak Hyundai híres a lefagyásairól. A Humaxok nemrég kerültek a kínálatba, még nincs sok tapasztalat a lefagyásokkal kapcsolatban, de elég gáz lenne, ha gyakran lefagyna, és egy például szekrény mögötti elosztóból kellene kihúzogatni (áramtalanítás miatt), mert nincs rajta power kapcsoló. Egyébként a Humaxnál ha kitörölsz egy csatornát, a helyét nem törli ki, szépen átszámozza, nagyon gyorsan bekapcsol, a szoftvert is gyorsabban letölti, lehet számítógépről is softvert frissíteni (a könyv szerint) és úgy tűnik hogy egy kicsivel jobb mint a Hyundai. De van olyan info is hogy ez csak egy átmeneti beltéri, a következő lehet hogy Echostar lesz.
Laci082-nek. A UPC a reklámja szerint 150 csatorna van a kínálatában. Ezek közül mindegyiknek fizet jogdíjat, vagy legalább egyeztetett velük? Ha jól tudom ezek közül sok Astrás FTA csatorna. Ha nem is név szerint, de ezeket a csatornákat felhasználja a szolgáltatásának reklámozására, és hasznot is húz belőle, mert hogyha csak 60-70-et reklámozna az már nem "szólna" olyan szépen.
Azt hiszem a Laci082-esek figyelik a topikot, és ha adódik valami, amivel lehet védeni a UPC-t, és támadni a Digi-t, azonnal ráharapnak.
|
| | | [válaszok erre: #16971 #16973 #16975] |
|
|
Haladó
|
|
 Laki

Tagság: 2005-07-08 18:08:36 Tagszám: #20298 Hozzászólások: 399 |
16969. Elküldve: 2006-05-04 08:01:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93461.] |
Érdekes,én a hotbirdre álitottam a másik tükröt a digi talált valami 1000 csatit és leis tárolta mindet!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
16968. Elküldve: 2006-05-04 04:47:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93462.] |
Éles szemed van, ha a 25 képkocka/sec adásból kiszűröd az ezredmásodpercnyi leállásokat :P
|
| | | [válaszok erre: #16972] |
[előzmény: (16957) e811lhar, 2006-05-03 20:59:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jeembo

Tagság: 2006-02-23 20:18:12 Tagszám: #27543 Hozzászólások: 211 |
16967. Elküldve: 2006-05-04 02:26:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93463.] |
Megpróbáltam én is az Astra hozzáadását a műhold/csati listához. Talált is már cakli-pakli 1009 adót a Hyundai, de csak 450 lett kiválasztható. A lényeg, h. szórakáztam vele pár órát, de nekem sem jött össze normálisan. Asszem, ha a DigiTV nem lép a problémákkal kapcsiban, ideje közvetleníteni az informálást:
http://www.hdte.de/eng/contact/main.asp
|
| |
|
Haladó
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
16966. Elküldve: 2006-05-03 23:34:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93464.] |
Snakeman
Ismerösnek tünik a helyzet. Haverom is lekereset, csak ö 250 adó körül talált! Nálam meg csak 7 -tp van és annyi adó ami erre fel van zsüfolva.
|
| | |
[előzmény: (16953) Snakeman, 2006-05-03 18:53:28] |
|
Haladó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
16965. Elküldve: 2006-05-03 22:53:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93465.] |
Nos az Astra 2D-ről semmiképpen nem tudsz egyetlen adót sem fogni 90 cm-es tükörrel Magyarországról. Csak hogy segítsek ezek http://www.lyngsat.com/astra2d.html azok a programok melyek ott vannak a keleti 28 fokon viszont csak az alábbi oldalon http://www.ses-astra.com/corpSite/site_en/ASTRAFleet/astra2d/ található térképen látható területen foghatók.
Természetesen az Astra 2A és Astra 2B műholdakról valamint a Eurobird 1-ről be lehet fogni rengeteg csatornát de a lényeg pont az lenne ha a 2D-ről fogható kódolatlan programokat lehetne nézni.
|
| | |
[előzmény: (16964) klado, 2006-05-03 22:45:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klado

Tagság: 2006-02-25 00:11:37 Tagszám: #27602 Hozzászólások: 67 |
16964. Elküldve: 2006-05-03 22:45:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93466.] |
Sajna fejből nem tudom. 4 hete van Digi tv-m azóta nem néztem ezt a holdat, előtte 100-nál több csatornát tudtam nézni pld. sport, zene, rajzfilm, film ( Horror)és rengeteg angol teleshop. Az nem biztos hogy a 2D de ez a pozició.
Bocsi ha az előző hsz-ben rosszat írtam.
|
| | | [válaszok erre: #16965] |
[előzmény: (16962) LZsolt, 2006-05-03 22:30:19] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16963. Elküldve: 2006-05-03 22:32:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93467.] |
Nagyon off, de erre én is kíváncsi vagyok
|
| | |
[előzmény: (16962) LZsolt, 2006-05-03 22:30:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LZsolt

Tagság: 2003-09-30 18:23:26 Tagszám: #6772 Hozzászólások: 5933 |
16962. Elküldve: 2006-05-03 22:30:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93468.] |
"A keleti 28,2 fokon lévő Astra 2A, 2B, és 2D műholdakat tökéletes minőséggel tudom nézni. Baranya megyében lakom. "
Légyszíves sorold fel azokat a csatornákat melyeket az Astra 2D-ről fogsz. Szeretnénk tanulni hogy 90 cm-es tükörrel melyek érhetőek el Magyarországról.
|
| | | [válaszok erre: #16963 #16964] |
[előzmény: (16961) klado, 2006-05-03 22:20:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klado

Tagság: 2006-02-25 00:11:37 Tagszám: #27602 Hozzászólások: 67 |
16961. Elküldve: 2006-05-03 22:20:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93469.] |
Üdv! Nekem egy 90 cm-es antennám van Strong forgató motorral és egy Strong 4155 FTA beltérivel. A keleti 28,2 fokon lévő Astra 2A, 2B, és 2D műholdakat tökéletes minőséggel tudom nézni. Baranya megyében lakom.
|
| | | [válaszok erre: #16962] |
[előzmény: (16959) rakal, 2006-05-03 21:43:38] |
|
Kezdő
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
16960. Elküldve: 2006-05-03 22:02:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93470.] |
A Discovery-t én is észrevettem, bár én még 7kor néztem.
|
| | |
[előzmény: (16957) e811lhar, 2006-05-03 20:59:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
16959. Elküldve: 2006-05-03 21:43:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93471.] |
dbz:
Igaz,hogy ez nem Digis téma(lsd Sky Digital rovat,ahol ezt már többször tárgyaltuk).
Mo-n fizikailag gyakorlatilag lehetetlen az Astra 2D H tp-k vétele(hacsak nincs 5 m-s antennád).
A vertikális polarizációhoz 1,80m,de méginkább 2,4 m-s antenna kell.
|
| | | [válaszok erre: #16961] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Snakeman

Tagság: 2006-03-25 18:09:27 Tagszám: #28885 Hozzászólások: 18 |
16958. Elküldve: 2006-05-03 21:23:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93472.] |
csak is kizárólag a digis kártya volt benne használva... nem csináltam neki semmit, csak rákerestem az elős tp-re és mindjárt megjelent 32 tp és most van egy rakat új cucc
|
| | |
[előzmény: (16956) theo77, 2006-05-03 20:56:07] |
|
Zöldfülű
|
|
 e811lhar

Tagság: 2006-02-23 09:52:35 Tagszám: #27514 Hozzászólások: 418 |
16957. Elküldve: 2006-05-03 20:59:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93473.] |
Csak érdeklődés képpen kérdezem, hogy valaki észrevette-e rajtam kívül is, hogy a Discovery képe olyan 10 másodpercenként mintha meg-meg állna egy ezredmásodpercre.
Aztán lehet, hogy a hiba az én készülékemben van.
De lehet, hoyg nem!
Üdv:
Lacus
|
| | | [válaszok erre: #16960 #16968] |
[előzmény: (16956) theo77, 2006-05-03 20:56:07] |
|
Törzstag
|
|
 theo77

Tagság: 2005-09-02 20:19:22 Tagszám: #21614 Hozzászólások: 226 |
16956. Elküldve: 2006-05-03 20:56:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93474.] |
Veletlenul nem nezted meg,megy e valami pl. a JoJ,vagy a markiza,vagy a kinononstop a kartyadal?itt a mienkel nem mennek sem a magyarok,sem a romanok?!
Valasz johet emailre is./Tornalja-
H5500,H5400Z,Dream 7020,P6010DX
Digis gépek, Opt 9300 HD S2 /3 szor forgó parabola.
|
| | | [válaszok erre: #16957 #16958] |
[előzmény: (16953) Snakeman, 2006-05-03 18:53:28] |
|
Haladó
|
|
 theo77

Tagság: 2005-09-02 20:19:22 Tagszám: #21614 Hozzászólások: 226 |
16955. Elküldve: 2006-05-03 20:50:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93475.] |
Most komolya mondod,hogy nem tudod bealitani az 1W s Thort???
|
| | |
[előzmény: (16936) ladisz, 2006-05-03 14:22:31] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|