Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (83/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

mmodjo



Tagság: 2006-02-02 11:14:23
Tagszám: #26530
Hozzászólások: 394
16979. Elküldve: 2006-05-04 13:49:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93451.]

egyes kulfoldi csatornak a digiben miert nem akadnak?
Valasz azert mert jo meinosegben szorjak oket , nem mint azokat a csatornakat amelyeket magyaroroszagrol lovik fel! mert ezekneka csatornaknak a minosege nem is fog valtozni eómert igy lovik mar fel oket!
[válaszok erre: #16981] [előzmény: (16978) mmodjo, 2006-05-04 13:46:48]
Törzstag
mmodjo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mmodjo



Tagság: 2006-02-02 11:14:23
Tagszám: #26530
Hozzászólások: 394
16978. Elküldve: 2006-05-04 13:46:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93452.]

Azt hiszem a mi Daciank sokkal jobb mint a tii szaros suzukitok !

Ami a UPC-t illeti egy nagy kopedelem annnyi penzert es a Digi ennyiert kiralysag!

NA VAZZE....
[válaszok erre: #16979] [előzmény: (16973) Megeza, 2006-05-04 10:56:31]
Törzstag
mmodjo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
16977. Elküldve: 2006-05-04 13:23:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93453.]

http://www.media-kabel-muhold.hu/menu.php?main=aktualis&sub=20060504_hir_aktualis122


Továbbá egy hivatalos számadat:

"Sárai Endre elmondta, pillanatnyilag mintegy 30 ezer előfizetőhöz jut el szolgáltatásuk, amellyel kapcsolatban még várnak az ORTT - EU ajánlást figyelembe vevő - állásfoglalására."



[válaszok erre: #16983]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laki



Tagság: 2005-07-08 18:08:36
Tagszám: #20298
Hozzászólások: 399
16976. Elküldve: 2006-05-04 12:44:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93454.]

aviva egyfolytába akad
Törzstag
Laki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Raal



Tagság: 2006-01-29 11:52:55
Tagszám: #26363
Hozzászólások: 300
16975. Elküldve: 2006-05-04 12:39:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93455.]

A 60-70 csatorna is túlzás. Max. 40.
[előzmény: (16970) szekelycsaba, 2006-05-04 09:56:46]
Haladó
Raal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dzsimi3



Tagság: 2004-12-31 13:44:18
Tagszám: #14764
Hozzászólások: 429
16974. Elküldve: 2006-05-04 12:19:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93456.]

Nekem van upcim és digim is!
Nos a beltérikről annyit,a hundai lassabban vált némelyik csatornára,mint a philips,de nekem még egyszer sem fagyott le,ellenben a upc új beltérijével szemben!A hundai mellett szól hogy szabadon rendezhetem benne a csatornákat,ha kell ki is törölhetem a sok szemetet,míg a a upc alap csatornáit nem lehet átrendezni.
Az epg-ben a upc a jobb,de a digi is elkezdett ezen a téren valamit.
A minőség mindkettőnél ugyanaz,ezt leteszteltem a 42 colos plazmán.Egy két csatorna vagy itt jobb,vagy ott.
Árban a digi még akkor is olcsóbb,ha kettőt kell megvenni a upc 500 ft-os társkártyájával szemben,ha pedig csak egy tv-re kell
a digi a nyerő!
Annak örülök hogy végre verseny van,mert eddig a upc "szívta a vérünket",és remélem a digi nem arra játszik hogy szerez egy csomó előfizetőt és utána felvásároltatja magát mondjuk éppen a upc-vel!
A legjobban mi előfizetők akkor járunk ha ez a versengés majd megmarad,és remélem nem csak árverseny lesz,mert a minőség javítására is ráférene egy kis plussz
,és nem lesz újra monopólium!
Mindenkinek a szíve joga,hogy upc-t vagy digit vesz,én azt mondom" egyik kutya másik eb"!
[válaszok erre: #16980 #17035 #17040] [előzmény: (16973) Megeza, 2006-05-04 10:56:31]
Törzstag
dzsimi3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Megeza



Tagság: 2005-11-24 08:10:04
Tagszám: #24039
Hozzászólások: 53
16973. Elküldve: 2006-05-04 10:56:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93457.]

>Azt hiszem a Laci082-esek figyelik a topikot, és ha adódik valami, amivel lehet védeni a UPC-t, és támadni a Digi-t, azonnal ráharapnak.
Miert kellene vedenie barkinek is az UPC-t ?
Szolgaltat valamit x minosegben y osszegert. Vagy kell, vagy nem.
A DIGI tv-be meg vagy nem repulok bele, vagy kello turelemmel viseltetek, amig nem szed havidijat.
Az hogy tomegesen mondjak le a UPC-t csak azt bizonyitja, hogy az emberek mindenre rabuknak, mind tyuk a takonyra, ha azt hiszik, hogy ugyanazt olcsobban kapjak. Csalodottsag van, turelem meg nincs.
Nem utolag kell fikazni a belterit, meg a docogve indulo szolgaltatast. A felnott emberek, akik lattak mar Daciat - ezt elore boritekoltak.
[válaszok erre: #16974 #16978] [előzmény: (16970) szekelycsaba, 2006-05-04 09:56:46]
Kezdő
Megeza adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e811lhar



Tagság: 2006-02-23 09:52:35
Tagszám: #27514
Hozzászólások: 418
16972. Elküldve: 2006-05-04 10:47:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93458.]

br!

Látom mostanába a mindenki mindenkibe beleköt időszak van, na akkor igen nem tudok ezredmásodperceket megülönböztetni, de azt látom, hogy 10 másodpercenként egy pillanatra megáll a kép. Hát ennyi lett volna...

icon28.gif

remélem most jobban érzed magad...
[előzmény: (16968) br, 2006-05-04 04:47:36]
Törzstag
e811lhar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16971. Elküldve: 2006-05-04 10:24:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93459.]

A sok jupiszi lemondás szerintem magáért beszél.
[előzmény: (16970) szekelycsaba, 2006-05-04 09:56:46]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szekelycsaba



Tagság: 2005-06-02 23:06:46
Tagszám: #19386
Hozzászólások: 139
16970. Elküldve: 2006-05-04 09:56:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93460.]

klevi: "Más: a Hyundai állítólag (román fórum) jó beltéri a Humaxhoz képest, ami állandóan lefagy, illetve nem is gyors. "
Véletlenül nem rosszul olvastad? Ez pont fordítva van. A Humax gyorsabb mint a Hyundai, és ugyancsak Hyundai híres a lefagyásairól. A Humaxok nemrég kerültek a kínálatba, még nincs sok tapasztalat a lefagyásokkal kapcsolatban, de elég gáz lenne, ha gyakran lefagyna, és egy például szekrény mögötti elosztóból kellene kihúzogatni (áramtalanítás miatt), mert nincs rajta power kapcsoló. Egyébként a Humaxnál ha kitörölsz egy csatornát, a helyét nem törli ki, szépen átszámozza, nagyon gyorsan bekapcsol, a szoftvert is gyorsabban letölti, lehet számítógépről is softvert frissíteni (a könyv szerint) és úgy tűnik hogy egy kicsivel jobb mint a Hyundai. De van olyan info is hogy ez csak egy átmeneti beltéri, a következő lehet hogy Echostar lesz.
Laci082-nek. A UPC a reklámja szerint 150 csatorna van a kínálatában. Ezek közül mindegyiknek fizet jogdíjat, vagy legalább egyeztetett velük? Ha jól tudom ezek közül sok Astrás FTA csatorna. Ha nem is név szerint, de ezeket a csatornákat felhasználja a szolgáltatásának reklámozására, és hasznot is húz belőle, mert hogyha csak 60-70-et reklámozna az már nem "szólna" olyan szépen.
Azt hiszem a Laci082-esek figyelik a topikot, és ha adódik valami, amivel lehet védeni a UPC-t, és támadni a Digi-t, azonnal ráharapnak.
[válaszok erre: #16971 #16973 #16975]
Haladó
szekelycsaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laki



Tagság: 2005-07-08 18:08:36
Tagszám: #20298
Hozzászólások: 399
16969. Elküldve: 2006-05-04 08:01:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93461.]

Érdekes,én a hotbirdre álitottam a másik tükröt a digi talált valami 1000 csatit és leis tárolta mindet!
Törzstag
Laki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
16968. Elküldve: 2006-05-04 04:47:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93462.]

Éles szemed van, ha a 25 képkocka/sec adásból kiszűröd az ezredmásodpercnyi leállásokat :P
[válaszok erre: #16972] [előzmény: (16957) e811lhar, 2006-05-03 20:59:17]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jeembo



Tagság: 2006-02-23 20:18:12
Tagszám: #27543
Hozzászólások: 211
16967. Elküldve: 2006-05-04 02:26:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93463.]

Megpróbáltam én is az Astra hozzáadását a műhold/csati listához. Talált is már cakli-pakli 1009 adót a Hyundai, de csak 450 lett kiválasztható. A lényeg, h. szórakáztam vele pár órát, de nekem sem jött össze normálisan. Asszem, ha a DigiTV nem lép a problémákkal kapcsiban, ideje közvetleníteni az informálást:
http://www.hdte.de/eng/contact/main.asp
Haladó
jeembo adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


baca



Tagság: 2006-02-18 01:03:35
Tagszám: #27256
Hozzászólások: 121
16966. Elküldve: 2006-05-03 23:34:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93464.]

Snakeman

Ismerösnek tünik a helyzet. Haverom is lekereset, csak ö 250 adó körül talált! Nálam meg csak 7 -tp van és annyi adó ami erre fel van zsüfolva.
[előzmény: (16953) Snakeman, 2006-05-03 18:53:28]
Haladó
baca adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
16965. Elküldve: 2006-05-03 22:53:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93465.]

Nos az Astra 2D-ről semmiképpen nem tudsz egyetlen adót sem fogni 90 cm-es tükörrel Magyarországról. Csak hogy segítsek ezek http://www.lyngsat.com/astra2d.html azok a programok melyek ott vannak a keleti 28 fokon viszont csak az alábbi oldalon http://www.ses-astra.com/corpSite/site_en/ASTRAFleet/astra2d/ található térképen látható területen foghatók.

Természetesen az Astra 2A és Astra 2B műholdakról valamint a Eurobird 1-ről be lehet fogni rengeteg csatornát de a lényeg pont az lenne ha a 2D-ről fogható kódolatlan programokat lehetne nézni.
[előzmény: (16964) klado, 2006-05-03 22:45:08]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klado



Tagság: 2006-02-25 00:11:37
Tagszám: #27602
Hozzászólások: 67
16964. Elküldve: 2006-05-03 22:45:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93466.]

Sajna fejből nem tudom. 4 hete van Digi tv-m azóta nem néztem ezt a holdat, előtte 100-nál több csatornát tudtam nézni pld. sport, zene, rajzfilm, film ( Horror)és rengeteg angol teleshop. Az nem biztos hogy a 2D de ez a pozició.
Bocsi ha az előző hsz-ben rosszat írtam.
[válaszok erre: #16965] [előzmény: (16962) LZsolt, 2006-05-03 22:30:19]
Kezdő
klado adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16963. Elküldve: 2006-05-03 22:32:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93467.]

Nagyon off, de erre én is kíváncsi vagyok icon21.gif
[előzmény: (16962) LZsolt, 2006-05-03 22:30:19]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
16962. Elküldve: 2006-05-03 22:30:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93468.]

"A keleti 28,2 fokon lévő Astra 2A, 2B, és 2D műholdakat tökéletes minőséggel tudom nézni. Baranya megyében lakom. "

Légyszíves sorold fel azokat a csatornákat melyeket az Astra 2D-ről fogsz. Szeretnénk tanulni hogy 90 cm-es tükörrel melyek érhetőek el Magyarországról. icon53.gif icon50.gif
[válaszok erre: #16963 #16964] [előzmény: (16961) klado, 2006-05-03 22:20:14]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klado



Tagság: 2006-02-25 00:11:37
Tagszám: #27602
Hozzászólások: 67
16961. Elküldve: 2006-05-03 22:20:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93469.]

Üdv! Nekem egy 90 cm-es antennám van Strong forgató motorral és egy Strong 4155 FTA beltérivel. A keleti 28,2 fokon lévő Astra 2A, 2B, és 2D műholdakat tökéletes minőséggel tudom nézni. Baranya megyében lakom.
[válaszok erre: #16962] [előzmény: (16959) rakal, 2006-05-03 21:43:38]
Kezdő
klado adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
16960. Elküldve: 2006-05-03 22:02:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93470.]

A Discovery-t én is észrevettem, bár én még 7kor néztem.
[előzmény: (16957) e811lhar, 2006-05-03 20:59:17]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
16959. Elküldve: 2006-05-03 21:43:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93471.]

dbz:
Igaz,hogy ez nem Digis téma(lsd Sky Digital rovat,ahol ezt már többször tárgyaltuk).
Mo-n fizikailag gyakorlatilag lehetetlen az Astra 2D H tp-k vétele(hacsak nincs 5 m-s antennád).
A vertikális polarizációhoz 1,80m,de méginkább 2,4 m-s antenna kell.
[válaszok erre: #16961]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Snakeman



Tagság: 2006-03-25 18:09:27
Tagszám: #28885
Hozzászólások: 18
16958. Elküldve: 2006-05-03 21:23:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93472.]

csak is kizárólag a digis kártya volt benne használva... nem csináltam neki semmit, csak rákerestem az elős tp-re és mindjárt megjelent 32 tp és most van egy rakat új cucc
[előzmény: (16956) theo77, 2006-05-03 20:56:07]
Zöldfülű
Snakeman adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e811lhar



Tagság: 2006-02-23 09:52:35
Tagszám: #27514
Hozzászólások: 418
16957. Elküldve: 2006-05-03 20:59:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93473.]

Csak érdeklődés képpen kérdezem, hogy valaki észrevette-e rajtam kívül is, hogy a Discovery képe olyan 10 másodpercenként mintha meg-meg állna egy ezredmásodpercre.
Aztán lehet, hogy a hiba az én készülékemben van. icon34.gif

De lehet, hoyg nem!

Üdv:

Lacus
[válaszok erre: #16960 #16968] [előzmény: (16956) theo77, 2006-05-03 20:56:07]
Törzstag
e811lhar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


theo77



Tagság: 2005-09-02 20:19:22
Tagszám: #21614
Hozzászólások: 226
16956. Elküldve: 2006-05-03 20:56:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93474.]

Veletlenul nem nezted meg,megy e valami pl. a JoJ,vagy a markiza,vagy a kinononstop a kartyadal?itt a mienkel nem mennek sem a magyarok,sem a romanok?!
Valasz johet emailre is./Tornalja-

H5500,H5400Z,Dream 7020,P6010DX
Digis gépek, Opt 9300 HD S2 /3 szor forgó parabola.
[válaszok erre: #16957 #16958] [előzmény: (16953) Snakeman, 2006-05-03 18:53:28]
Haladó
theo77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


theo77



Tagság: 2005-09-02 20:19:22
Tagszám: #21614
Hozzászólások: 226
16955. Elküldve: 2006-05-03 20:50:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93475.]

Most komolya mondod,hogy nem tudod bealitani az 1W s Thort???
[előzmény: (16936) ladisz, 2006-05-03 14:22:31]
Haladó
theo77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.025561094284058 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail