| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16905. Elküldve: 2006-05-03 00:20:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93526.] |
Most bontottam ki a levelet, ami ma jött, melyben végre a jó összegről szóló, 21 600.-Ft.-os csekk van!!
Eddig kettő 2 160 Ft.-os csekket küldtek!
A befizetési határidő: április 26.
Király, akkor még nem is létezett ez a csekk!!
Na mindegy lesz még jobb is ez az egész!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16904. Elküldve: 2006-05-03 00:11:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93527.] |
Elég lapos volt mostanában, de jobb lenne arról beszélni, hogy melyik tp-n van az a max. 8-10 csati amit egy tp-re "zsúfolnának"!!
|
| | |
[előzmény: (16900) makso, 2006-05-02 23:58:55] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16903. Elküldve: 2006-05-03 00:09:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93528.] |
Igen, ez erről szól. A két országos tv-nek nagyon nem érdeke, hogy mindenkinél legyen otthon 10-15 magyar csatorna. Nekik nagyon megfelel a jelenlegi helyzet. Mondjuk hiába verik magukat, a fejlődés elkerülhetetlen.
|
| | |
[előzmény: (16897) KWP, 2006-05-02 23:55:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16902. Elküldve: 2006-05-03 00:05:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93529.] |
Ez elég perverz!!
|
| | |
[előzmény: (16885) Raal, 2006-05-02 22:05:26] |
|
Törzstag
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16901. Elküldve: 2006-05-03 00:04:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93530.] |
Nem kérhet csillagászati árat!
Minimum-maximum keretek között mozoghat az összeg!!
|
| | |
[előzmény: (16884) vigyor77, 2006-05-02 22:05:13] |
|
Törzstag
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
16900. Elküldve: 2006-05-02 23:58:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93531.] |
Isten ez a DigiTV! Úgy felkavarta az állóvizet, h ihaj!
Gerilla marketing doktorai. Megint róluk beszél majd mindenki.
Igazából nem tudom kinek van, kinek lesz igaza de teccik a dolgo. Már a fórum is kezdett kihalni. ( Csak Laci082 irogatott mert neki ugye hozni kell a napi adagot )
|
| | | [válaszok erre: #16904] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 paco68

Tagság: 2004-09-07 13:32:36 Tagszám: #12479 Hozzászólások: 49 |
16899. Elküldve: 2006-05-02 23:58:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93532.] |
Bocsi , forditva , a UPC fizet e a TV2 nek minden kliens utan ?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 paco68

Tagság: 2004-09-07 13:32:36 Tagszám: #12479 Hozzászólások: 49 |
16898. Elküldve: 2006-05-02 23:56:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93533.] |
A TV2 fizet a UPC -nek ?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
16897. Elküldve: 2006-05-02 23:55:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93534.] |
Ez a legszebb mondat az index cikkben:
"... aki szerint a szolgáltatásait feltűnően alacsony áron kínáló szolgáltató esetleges piaci sikere gyorsítaná a sokcsatornás, digitális platform elterjedését, ez pedig egyáltalán nem érdeke a Tv2-nek."
Na, csak kibújt a szög a zsákjából
|
| | | [válaszok erre: #16903 #16919] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16896. Elküldve: 2006-05-02 23:54:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93535.] |
|
| | |
[előzmény: (16866) sil, 2006-05-02 20:21:23] |
|
Törzstag
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16895. Elküldve: 2006-05-02 23:41:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93536.] |
Jaa wezze!
Ez a laci csávó egy CYBORG!
|
| | |
[előzmény: (16815) makso, 2006-05-02 18:41:56] |
|
Törzstag
|
|
 osbourne

Tagság: 2006-03-01 13:20:17 Tagszám: #27826 Hozzászólások: 66 |
16894. Elküldve: 2006-05-02 23:08:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93537.] |
Lassan mar az UPC is fapados lesz az áraival meg a kinalatával.
|
| | |
[előzmény: (16888) Laci082, 2006-05-02 22:42:56] |
|
Kezdő
|
|
 osbourne

Tagság: 2006-03-01 13:20:17 Tagszám: #27826 Hozzászólások: 66 |
16893. Elküldve: 2006-05-02 23:07:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93538.] |
Nincs itt semmi gond. Kicsit most nem megy annyira a UPC-nek. Majd jön a t-com az iptvvel es megjobban nem fog neki menni. Betámadnak majd a 12M internettel es csak csak tönkremennek majd.
|
| | |
[előzmény: (16878) Laci082, 2006-05-02 21:23:24] |
|
Kezdő
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
16892. Elküldve: 2006-05-02 23:06:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93539.] |
Én is nézném, de még egyenlőre nincs mivel, lehet, hogy holnapra ez megváltozik?
Szatyi
|
| | |
[előzmény: (16891) dbz, 2006-05-02 22:57:06] |
|
Haladó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
16891. Elküldve: 2006-05-02 22:57:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93540.] |
Messze nem érdekel engem melyik jel gyengélkedik de ha fizetek érte (persze nem sokat) akkor nézhessem már meg a Grand Prix magazint! Gyengélkedjen a Romantica vagy az M2!
|
| | | [válaszok erre: #16892] |
[előzmény: (16889) Szatyi, 2006-05-02 22:45:18] |
|
Haladó
|
|
 chromax

Tagság: 2003-12-25 23:42:34 Tagszám: #7856 Hozzászólások: 1057 |
16890. Elküldve: 2006-05-02 22:56:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93541.] |
Csődbe is mentek szépen...ha nagyon érdekel, a TV3 azért nem kapott sugárzási jogot, mert nemigen tetszett a döntéshozoknak a CME mögött álló félmilitáns szervezet. Keress csak vissza...
chro
|
| | |
[előzmény: (16886) kistom, 2006-05-02 22:07:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szatyi

Tagság: 2004-12-02 18:43:49 Tagszám: #14294 Hozzászólások: 190 |
16889. Elküldve: 2006-05-02 22:45:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93542.] |
Már régen rossz, ha megaszart kell nézni, vagy hallgatni...
Szatyi
(én kérek elnézést...)
|
| | | [válaszok erre: #16891] |
[előzmény: (16887) toyotakacsa, 2006-05-02 22:35:49] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16888. Elküldve: 2006-05-02 22:42:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93543.] |
Ne sírjatok, mostantól csak kérdésekre válaszolok, mert látom, hogy itt Digi istenítésén kívül más véleményt nem lehet leírni erről a szolgáltatóról. A véleményem nem változott róla, egy rakás szar minőségben, szervezettségben, és mindenben kivéve az árát. Na, további jó Digi nézést (már ha éppen van rajta adás )
|
| | | [válaszok erre: #16894] |
[előzmény: (16880) baca, 2006-05-02 21:34:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 toyotakacsa

Tagság: 2006-04-19 22:06:36 Tagszám: #29795 Hozzászólások: 31 |
16887. Elküldve: 2006-05-02 22:35:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93544.] |
A nyílt levélben ez szerepelt:
"a csatornát a korábbinál sokkal jobb
kép és hangminőségben kapom meg. "
Nem tudom hol lakhat az illető, de én pl. a megasztárt kénytelen voltam a szobaantennával nézni, mert az legalább sztereóban fogja. Meg az rtl klubbot is.(ami szintén monó a digin)
|
| | | [válaszok erre: #16889] |
[előzmény: (16856) Skybi, 2006-05-02 19:34:43] |
|
Zöldfülű
|
|
 kistom

Tagság: 2006-02-14 21:58:39 Tagszám: #27070 Hozzászólások: 24 |
16886. Elküldve: 2006-05-02 22:07:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93545.] |
Volt egy...
TV3-nak hívták.
Talán még van itt aki emléxik rá hogy melyik kereskedelmi tévécsatorna kapott helyette érvénytelen pályázattal országos földi sugárzási jogot...
|
| | | [válaszok erre: #16890] |
[előzmény: (16883) chromax, 2006-05-02 21:54:14] |
|
Zöldfülű
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
16885. Elküldve: 2006-05-02 22:05:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93546.] |
Mazohistáknak : romantica spanyolul , román felirattal most kódolatlan.
|
| | | [válaszok erre: #16902] |
|
|
Haladó
|
|
 vigyor77

Tagság: 2006-02-19 17:34:27 Tagszám: #27334 Hozzászólások: 29 |
16884. Elküldve: 2006-05-02 22:05:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93547.] |
Hmm, hmm abban sem vagyok biztos hogy a köcsög tv2 nem kapott választ a digitől, ennek nem lenne semmi értelme szerintem
Nem dughatják a fejüket a homokba, hogy majd csak elmúlik a vész....
Szerintem inkább a tv2 kér olyan aberrált árat ami már nem éri meg a diginek
|
| | | [válaszok erre: #16901] |
[előzmény: (16859) Laci082, 2006-05-02 19:40:50] |
|
Zöldfülű
|
|
 chromax

Tagság: 2003-12-25 23:42:34 Tagszám: #7856 Hozzászólások: 1057 |
16883. Elküldve: 2006-05-02 21:54:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93548.] |
Jaj istenem :-)))
Akkor mutass egy olyan kereskedelmi csatornát, ami szerinted normális. Talán úgy egyszerűbb :)
chro
|
| | | [válaszok erre: #16886] |
[előzmény: (16882) szunti, 2006-05-02 21:38:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
16882. Elküldve: 2006-05-02 21:38:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93549.] |
Amiben pl. nincsenek betelefonálós műsorok, teleshop, brazil sorozatok, "nem a te napod" -féle sz*rok, és persze normális filmek lennének (nem 100 évesek).
De ha te nem tudod mi az a normális, akkor sajnállak. Nézd csak a TV2-t. Abból sokat "tanulhatsz".
|
| | | [válaszok erre: #16883] |
[előzmény: (16881) chromax, 2006-05-02 21:34:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chromax

Tagság: 2003-12-25 23:42:34 Tagszám: #7856 Hozzászólások: 1057 |
16881. Elküldve: 2006-05-02 21:34:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93550.] |
Milyen az a normális csatorna?
|
| | | [válaszok erre: #16882] |
[előzmény: (16879) szunti, 2006-05-02 21:31:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|